Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 3, T13,14,15 800m VU |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | 58 | Leppähaara Vilma | 2005 | NumKis | 05A009 | 25 m | 9:46.36 | 9:46.36 | |
2 | 365 | Mäntynen Salma | 2005 | AQUILA | 05A445 | 25 m | 10:08.92 | 10:08.92 | |
3 | 188 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 10:25.72 | 10:09.72 | |
4 | 1 | Ahonen Anniina | 2005 | HyUS | 05A156 | 25 m | 10:20.81 | 10:20.81 | |
5 | 103 | Perkkiö Saana | 2005 | RiUS | 05A349 | 25 m | 10:29.51 | 10:29.51 | |
6 | 184 | Pekkala Siiri | 2005 | SiWa | 05A211 | 50 m | 11:15.32 | 10:59.32 | |
7 | 336 | Sukhareva Tatiana | 2005 | Vanders | 05A131 | 25 m | 11:07.97 | 11:07.97 | |
8 | 63 | Seppälä Saara | 2005 | NumKis | 05A504 | 50 m | 11:45.70 | 11:29.70 | |
9 | 111 | Ruponen Siiri | 2005 | RiUS | 05A287 | 25 m | 11:48.80 | 11:48.80 | |
10 | 71 | Helminen Jenna | 2005 | RiUS | 05A300 | 25 m | 12:11.48 | 12:11.48 | |
11 | 142 | Hankala Aino Emilia | 2005 | SiWa | 05A553 | 25 m | 13:53.99 | 13:53.99 | |
12 | 322 | Oila Ada | 2005 | Vanders | 05A135 | 25 m |
14 v |
1 | 104 | Pihkamäki Annukka | 2004 | RiUS | 04A161 | 25 m | 9:38.62 | 9:38.62 | |
2 | 154 | Karvonen Aliina | 2004 | SiWa | 04A587 | 25 m | 9:39.08 | 9:39.08 | |
3 | 235 | Karola Roona | 2004 | TuUS | 04A099 | 25 m | 10:06.14 | 10:06.14 | |
4 | 124 | Tuura Julia | 2004 | RiUS | 04A297 | 25 m | 10:12.31 | 10:12.31 | |
5 | 116 | Savulahti Iida | 2004 | RiUS | 04A121 | 25 m | 10:58.10 | 10:58.10 | |
6 | 249 | Syvänne Elina | 2004 | TuUS | 04A343 | 25 m | 11:12.81 | 11:12.81 | |
7 | 137 | Errehani Jasmine | 2004 | SiWa | 04A780 | 50 m | 11:51.73 | 11:35.73 | |
8 | 109 | Romppanen Helmi | 2004 | RiUS | 04A152 | 25 m | 12:47.43 | 12:47.43 |
15 v |
1 | 57 | Käräjämies Juulia | 2003 | NumKis | 03A037 | 50 m | 10:00.06 | 9:44.06 | |
2 | 70 | Hellberg Ronja | 2003 | RiUS | 03A420 | 25 m | 10:22.31 | 10:22.31 | |
3 | 118 | Silvennoinen Enni | 2003 | RiUS | 03A629 | 25 m | 10:29.87 | 10:29.87 | |
4 | 173 | Mattila Aava | 2003 | SiWa | 03A833 | 25 m | 10:33.69 | 10:33.69 | |
5 | 130 | Äikäs Miia | 2003 | RiUS | 03A563 | 50 m | 11:26.96 | 11:10.96 | |
6 | 62 | Penttinen Liisa | 2003 | NumKis | 03A389 | 50 m | 11:29.45 | 11:13.45 | |
7 | 15 | Kuisma Susanna | 2003 | HyUS | 03A414 | 25 m | 11:39.62 | 11:39.62 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 01 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:30 |