Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 38
|
Kilpailu |
LR IKM 2018 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:12 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 marraskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 38, P12,13,14,15,16 100m SU |
Loppukilpailut (7) |
Oletettu alkamisaika 17:29 |
Erä 1 (7) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matti Vahtola |
2006 |
06A663 |
Cetus |
|
25m |
|
|
2 |
Niilo Helkearo |
2006 |
06A932 |
Cetus |
|
25m |
2:01.17 |
2:01.17 |
3 |
Riku Forsberg |
2005 |
05A829 |
Cetus |
|
25m |
1:41.95 |
1:41.95 |
4 |
Anton Ahonen |
2006 |
06A749 |
Cetus |
|
50m |
1:40.83 |
1:38.83 |
5 |
Artem Haikara |
2005 |
05A786 |
Cetus |
|
50m |
1:42.85 |
1:40.85 |
6 |
Totte Teittinen |
2005 |
05A952 |
Cetus |
|
50m |
1:49.16 |
1:47.16 |
7 |
Aki Eveli |
2006 |
06A929 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Eemi Niskanen |
2006 |
06A878 |
ORCA |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
06A420 |
Cetus |
|
50m |
1:38.30 |
1:36.30 |
2 |
Niko Partanen |
2005 |
05A767 |
ORCA |
|
25m |
1:31.20 |
1:31.20 |
3 |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
06A680 |
Cetus |
|
50m |
1:31.57 |
1:29.57 |
4 |
Henri Erlund |
2003 |
03A226 |
HTU |
|
25m |
1:23.44 |
1:23.44 |
5 |
Luis Valero de la Iglesia |
2006 |
06A067 |
Cetus |
|
50m |
1:31.03 |
1:29.03 |
6 |
Jani Ekman |
2006 |
06A324 |
BS-PU |
|
25m |
1:30.57 |
1:30.57 |
7 |
André Salmi |
2006 |
06A148 |
SGR |
|
50m |
1:37.59 |
1:35.59 |
8 |
Mikael Rasinmäki |
2006 |
06A426 |
Cetus |
|
50m |
1:38.82 |
1:36.82 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kirill Karppi |
2002 |
02A699 |
HU |
|
50m |
1:16.14 |
1:14.14 |
3 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
25m |
1:05.70 |
1:05.70 |
4 |
Rasmus Söderholm |
2002 |
02A442 |
HSS |
|
25m |
1:00.20 |
1:00.20 |
5 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
25m |
1:04.51 |
1:04.51 |
6 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
25m |
1:05.82 |
1:05.82 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
25m |
1:10.79 |
1:10.79 |
2 |
Pauli Salonen |
2003 |
03A394 |
HU |
|
25m |
1:07.13 |
1:07.13 |
3 |
Johan Krister Fredriksson |
2003 |
03A724 |
HSS |
|
25m |
1:02.73 |
1:02.73 |
4 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
HSS |
|
25m |
59.52 |
59.52 |
5 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
25m |
1:00.38 |
1:00.38 |
6 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
25m |
1:06.85 |
1:06.85 |
7 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
25m |
1:07.23 |
1:07.23 |
8 |
Max Walther |
2003 |
03A799 |
HTU |
|
25m |
1:12.07 |
1:12.07 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Justus Holtari |
2004 |
04A618 |
Cetus |
|
50m |
1:20.29 |
1:18.29 |
2 |
Aku Hänninen |
2004 |
04A914 |
ORCA |
|
25m |
1:14.29 |
1:14.29 |
3 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
04A072 |
BS-PU |
|
50m |
1:10.13 |
1:08.13 |
4 |
Davin Lindholm |
2004 |
04B010 |
HSS |
|
25m |
1:06.90 |
1:06.90 |
5 |
Tino Kaukonen |
2004 |
04A213 |
HTU |
|
50m |
1:09.25 |
1:07.25 |
6 |
Matteus Einiö |
2004 |
04A376 |
Gladius |
|
50m |
1:14.58 |
1:12.58 |
7 |
Samuli Masalin |
2004 |
04A470 |
Cetus |
|
50m |
1:19.32 |
1:17.32 |
8 |
Joonas Patrik Pylvänäinen |
2004 |
04B178 |
Cetus |
|
25m |
1:27.71 |
1:27.71 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Otto Tuominen |
2005 |
05A953 |
HSS |
|
50m |
1:31.86 |
1:29.86 |
2 |
Oscar Westerberg |
2005 |
05A519 |
Cetus |
|
25m |
1:24.74 |
1:24.74 |
3 |
Aron Forslund |
2005 |
05A526 |
BS-PU |
|
25m |
1:17.02 |
1:17.02 |
4 |
Teo Mattelmäki |
2005 |
05A743 |
Cetus |
|
50m |
1:17.37 |
1:15.37 |
5 |
William Fagerstedt |
2005 |
05A803 |
BS-PU |
|
25m |
1:15.55 |
1:15.55 |
6 |
Veikka Leväsalo |
2005 |
05A863 |
HSS |
|
25m |
1:20.33 |
1:20.33 |
7 |
Riku Koskenvaara |
2005 |
05A400 |
HSS |
|
25m |
1:25.04 |
1:25.04 |
8 |
Ivan Gavrilov |
2005 |
05A769 |
Cetus |
|
50m |
1:32.92 |
1:30.92 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nikolai Teiramaa |
2006 |
06A438 |
HSS |
|
50m |
1:28.15 |
1:26.15 |
2 |
Boris Minkovski |
2006 |
06A905 |
Cetus |
|
50m |
1:27.11 |
1:25.11 |
3 |
Aarne Laurila |
2006 |
06A667 |
Cetus |
|
50m |
1:23.55 |
1:21.55 |
4 |
Tomi Silander |
2006 |
06A061 |
Cetus |
|
50m |
1:21.13 |
1:19.13 |
5 |
Ilari Palva |
2006 |
06A626 |
HSS |
|
25m |
1:20.83 |
1:20.83 |
6 |
Christian Nummi |
2006 |
06A798 |
HSS |
|
25m |
1:25.06 |
1:25.06 |
7 |
Johan Hujanen |
2006 |
06A138 |
SGR |
|
25m |
1:25.64 |
1:25.64 |
8 |
Lasse Niemi |
2006 |
06A032 |
HU |
|
50m |
1:28.34 |
1:26.34 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:12 |
|