Ohjelma Grand Prix 25m 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
Grand Prix 25 m |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
09:08 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset |
Alkuerät (5) |
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 54.61 2014-12-07 |
EE: Diane BUI DUYET (1979) 55.05 2009-12-12 |
PE: Therese ALSHAMMAR (1977) 55.53 2010-11-06 |
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 57.64 2013-02-03 |
|
Erä 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mariel Mylly |
2001 |
01B048 |
JUK |
|
25m |
1:09.79 |
1:09.79 |
|
4 |
Sanna Saarinen |
1998 |
98A362 |
SiWa |
|
50m |
1:11.47 |
1:09.47 |
|
5 |
Vilhelmiina Wegelius |
2002 |
02A466 |
JoUS |
|
25m |
1:09.52 |
1:09.52 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Riina Niemi |
2005 |
05A089 |
SCR |
|
50m |
1:10.29 |
1:08.29 |
|
3 |
Aada Rissanen |
2004 |
04A305 |
Cetus |
|
50m |
1:09.66 |
1:07.66 |
|
4 |
Soetkin Janssens |
1997 |
97B323 |
HSS |
|
25m |
1:07.08 |
1:07.08 |
|
5 |
Heidi Savioja |
1988 |
88A019 |
Plaani |
|
25m |
1:07.13 |
1:07.13 |
|
6 |
Kaisa Himanen |
2003 |
03A163 |
MiUS |
|
50m |
1:09.76 |
1:07.76 |
|
7 |
Enni Lahtinen |
2002 |
02A363 |
UiTa |
|
50m |
1:11.05 |
1:09.05 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Aino Mononen |
2001 |
01A089 |
JoUS |
|
25m |
1:06.54 |
1:06.54 |
|
2 |
Iida-Maria Rantanen |
1998 |
98A373 |
OU |
|
50m |
1:06.66 |
1:04.66 |
|
3 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
50m |
1:05.24 |
1:03.24 |
|
4 |
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
95A598 |
LrU |
|
50m |
1:02.18 |
1:00.18 |
|
5 |
Annika Karinkanta |
2000 |
00A300 |
TaTU |
|
50m |
1:04.65 |
1:02.65 |
|
6 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
03A214 |
OU |
|
25m |
1:03.71 |
1:03.71 |
|
7 |
Veera Venäläinen |
1995 |
95A717 |
JoUS |
|
50m |
1:07.34 |
1:05.34 |
|
8 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
03A203 |
HSS |
|
50m |
1:09.04 |
1:07.04 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Minttu Paalanen |
2003 |
03A274 |
LaUS |
|
50m |
1:08.12 |
1:06.12 |
|
2 |
Sini Niemi |
1993 |
93A901 |
TorUS |
|
50m |
1:06.23 |
1:04.23 |
|
3 |
Amanda Suihkonen |
1995 |
95A544 |
TaTU |
|
50m |
1:05.18 |
1:03.18 |
|
4 |
Kaisla Kollanus |
1993 |
93A027 |
HSS |
|
50m |
1:01.36 |
59.36 |
|
5 |
Siri Auvinen |
2002 |
02A342 |
Cetus |
|
50m |
1:04.15 |
1:02.15 |
|
6 |
Essi-Maria Lillman |
2000 |
00A057 |
LaUS |
|
50m |
1:05.69 |
1:03.69 |
|
7 |
Olivia Hellsten |
2000 |
00A064 |
SiWa |
|
25m |
1:05.28 |
1:05.28 |
|
8 |
Pinja Peippo |
1999 |
99A544 |
SiWa |
|
25m |
1:06.70 |
1:06.70 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Armi Auvinen |
2000 |
00A811 |
UiTa |
|
50m |
1:07.38 |
1:05.38 |
|
2 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
25m |
1:04.17 |
1:04.17 |
|
3 |
Lyydia Kalenius |
2000 |
00A252 |
Cetus |
|
25m |
1:03.15 |
1:03.15 |
|
4 |
Nea Norismaa |
1995 |
95A534 |
UiTa |
|
50m |
1:01.21 |
59.21 |
|
5 |
Laura Kurki |
1994 |
94A839 |
HSS |
|
50m |
1:03.03 |
1:01.03 |
|
6 |
Ella-Noora Haanpää |
1998 |
98A028 |
RaUS |
|
50m |
1:05.28 |
1:03.28 |
|
7 |
Miia Hurskainen |
1992 |
92A228 |
KuUS |
|
50m |
1:07.23 |
1:05.23 |
|
8 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
02A029 |
KemUS |
|
50m |
1:08.65 |
1:06.65 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
20 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
09:08 |
|