Program for Grand Prix 25m 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 3, 200m Vapaauinti Naiset |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 28 | Oura Vilma | 2001 | HSS | 25 m | 1:58.93 | 1:58.93 | ||
2 | 97 | Otava Aino | 1999 | Cetus | 50 m | 2:02.95 | 1:58.95 | ||
3 | 57 | Pihkamki Eveliina | 1998 | RiUS | 25 m | 2:01.57 | 2:01.57 | ||
4 | 104 | Rinne Nea | 1995 | Cetus | 25 m | 2:01.59 | 2:01.59 | ||
5 | 236 | Konkka Ida | 2000 | SK | 50 m | 2:07.30 | 2:03.30 | ||
6 | 94 | Nenonen Sohvi | 1999 | Cetus | 25 m | 2:03.59 | 2:03.59 | ||
7 | 148 | Kallinen Sohvi | 2004 | LaUS | 50 m | 2:08.41 | 2:04.41 | ||
8 | 244 | Puolakka Tiia | 1998 | SK | 50 m | 2:08.42 | 2:04.42 | ||
9 | 102 | Riihinen Ronja | 2000 | Cetus | 25 m | 2:05.19 | 2:05.19 | ||
10 | 226 | Tynkkynen Emma-lotta | 1999 | TaTU | 25 m | 2:05.52 | 2:05.52 | ||
11 | 15 | Hirvonen Helene | 2001 | HSS | 50 m | 2:09.64 | 2:05.64 | ||
12 | 21 | Koiranen Emma | 2001 | HSS | 25 m | 2:05.81 | 2:05.81 | ||
13 | 320 | Manner Mila | 2001 | UiTa | 50 m | 2:11.35 | 2:07.35 | ||
14 | 145 | Brlund Raakel | 2001 | LaUS | 25 m | 2:07.64 | 2:07.64 | ||
15 | 275 | Laine Iida-maria | 2001 | OU | 50 m | 2:12.06 | 2:08.06 | ||
16 | 269 | Hiltunen Madeleine | 2003 | OU | 50 m | 2:12.49 | 2:08.49 | ||
17 | 238 | Laakso Oona | 2002 | SK | 25 m | 2:09.24 | 2:09.24 | ||
18 | 232 | Halava Minka | 2001 | SK | 25 m | 2:09.68 | 2:09.68 | ||
19 | 26 | Mauranen Kiira | 1999 | HSS | 50 m | 2:13.83 | 2:09.83 | ||
20 | 164 | Himanen Kaisa | 2003 | MiUS | 50 m | 2:14.12 | 2:10.12 | ||
21 | 209 | Kaunisto Emmi | 2002 | PUS | 25 m | 2:10.45 | 2:10.45 | ||
22 | 101 | Pippuri Tuuli | 2005 | Cetus | 50 m | 2:14.53 | 2:10.53 | ||
23 | 291 | Niemi Sini | 1993 | TorUS | 25 m | 2:10.85 | 2:10.85 | ||
24 | 76 | Jauhiainen Jutta | 2004 | Cetus | 50 m | 2:15.02 | 2:11.02 | ||
25 | 243 | Pinomki Peppi | 2002 | SK | 25 m | 2:11.02 | 2:11.02 | ||
26 | 55 | Kulmala Mikaela | 2001 | RiUS | 50 m | 2:15.63 | 2:11.63 | ||
27 | 113 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 50 m | 2:16.09 | 2:12.09 | ||
28 | 37 | Salminen Venla | 2002 | HSS | 50 m | 2:16.49 | 2:12.49 | ||
29 | 80 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 50 m | 2:16.75 | 2:12.75 | ||
30 | 210 | Mattila Senni | 2003 | PUS | 25 m | 2:12.79 | 2:12.79 | ||
31 | 107 | Savolainen Anni | 2002 | Cetus | 50 m | 2:17.04 | 2:13.04 | ||
32 | 271 | Hkk Henna | 2003 | OU | 25 m | 2:13.10 | 2:13.10 | ||
33 | 16 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 25 m | 2:13.16 | 2:13.16 | ||
34 | 77 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 25 m | 2:14.11 | 2:14.11 | ||
35 | 297 | Ntynki Ronja | 2002 | SCR | 50 m | 2:18.14 | 2:14.14 | ||
36 | 112 | Tapanainen Milla-lotta | 2003 | Cetus | 25 m | 2:14.18 | 2:14.18 | ||
37 | 125 | Moilanen Melinda | 2000 | JoUS | 50 m | 2:18.75 | 2:14.75 | ||
38 | 124 | Korkalainen Maria | 2005 | JoUS | 50 m | 2:18.90 | 2:14.90 | ||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 11 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 09:00 |