Program for Grand Prix 25m 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 30, 100m Rintauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 187 | Vuorela Teemu | 1994 | SWIM | 50 m | 1:02.24 | 59.24 | ||
2 | 182 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | SWIM | 50 m | 1:02.44 | 59.44 | ||
3 | 241 | Oksa Ossi | 1988 | SK | 25 m | 59.97 | 59.97 | ||
4 | 315 | Koskinen Werneri | 1998 | UiTa | 50 m | 1:03.43 | 1:00.43 | ||
5 | 95 | Ohtonen Lassi | 1992 | Cetus | 50 m | 1:04.39 | 1:01.39 | ||
6 | 325 | Pyykknen Kalle | 1996 | UiTa | 50 m | 1:04.45 | 1:01.45 | ||
7 | 317 | Kulmala Atte | 1998 | UiTa | 50 m | 1:06.27 | 1:03.27 | ||
8 | 208 | Lhde Jyri | 1996 | HUS | 25 m | 1:03.38 | 1:03.38 | ||
9 | 99 | Pentti Miika | 1997 | Cetus | 25 m | 1:03.69 | 1:03.69 | ||
10 | 88 | Laitala Eerikki | 2001 | Cetus | 50 m | 1:06.76 | 1:03.76 | ||
11 | 328 | Rautaporras Olli | 2000 | UiTa | 25 m | 1:04.37 | 1:04.37 | ||
12 | 128 | Ruohtula Roope | 2000 | JoUS | 25 m | 1:04.40 | 1:04.40 | ||
13 | 78 | Jokinen Tuomas | 2001 | Cetus | 50 m | 1:07.64 | 1:04.64 | ||
14 | 116 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 50 m | 1:07.65 | 1:04.65 | ||
15 | 81 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 50 m | 1:07.96 | 1:04.96 | ||
16 | 13 | Clayhills Bruce | 1997 | HSS | 50 m | 1:08.14 | 1:05.14 | ||
17 | 171 | Lindholm Atte | 2001 | SWIM | 50 m | 1:08.14 | 1:05.14 | ||
18 | 314 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 25 m | 1:05.15 | 1:05.15 | ||
19 | 281 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 50 m | 1:09.22 | 1:06.22 | ||
20 | 155 | Pennanen Atte | 2001 | LaUS | 50 m | 1:09.29 | 1:06.29 | ||
21 | 82 | Kiviluoma Tuomas | 1993 | Cetus | 25 m | 1:07.07 | 1:07.07 | ||
22 | 137 | Kleimola Ossi | 2001 | KoU | 50 m | 1:10.55 | 1:07.55 | ||
23 | 362 | Helland Veseth Sivert | 1998 | Bergens SC | 25 m | 1:07.57 | 1:07.57 | ||
24 | 344 | Malvela Eetu | 2000 | Plaani | 25 m | 1:07.80 | 1:07.80 | ||
25 | 323 | Nyrhinen Eetu | 2000 | UiTa | 25 m | 1:07.81 | 1:07.81 | ||
26 | 27 | Nurminen Pyry | 2001 | HSS | 25 m | 1:07.95 | 1:07.95 | ||
27 | 256 | Nyman Eetu | 1999 | VeUS | 25 m | 1:08.17 | 1:08.17 | ||
28 | 285 | Taskila Tiitus | 2001 | OU | 25 m | 1:08.62 | 1:08.62 | ||
29 | 143 | Pihlajamki Ohto | 2001 | KuUS | 25 m | 1:08.72 | 1:08.72 | ||
30 | 63 | Laukkanen Juho | 2001 | SiWa | 25 m | 1:09.05 | 1:09.05 | ||
31 | 277 | Mkel Noa | 2001 | OU | 50 m | 1:12.20 | 1:09.20 | ||
32 | 259 | Kuronen Onni | 2000 | Pyry | 50 m | 1:12.39 | 1:09.39 | ||
33 | 286 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 50 m | 1:12.49 | 1:09.49 | ||
34 | 69 | Uusikumpu Sami | 2003 | SiWa | 25 m | 1:09.89 | 1:09.89 | ||
35 | 222 | Mettl Santeri | 1999 | TaTU | 25 m | 1:10.02 | 1:10.02 | ||
36 | 83 | Knaapi Joel | 2001 | Cetus | 25 m | 1:10.32 | 1:10.32 | ||
37 | 23 | Krapf Lauri | 2001 | HSS | 25 m | 1:10.56 | 1:10.56 | ||
38 | 347 | Nyberg Julius | 2002 | Plaani | 50 m | 1:13.84 | 1:10.84 | ||
39 | 160 | Matela Niko | 2003 | LrU | 25 m | 1:10.92 | 1:10.92 | ||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 11 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 09:00 |