Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Söndag Pass1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
Arne Borg & TYR spint 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 sep 2018 till den 30 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
220 |
|
Caroline Wallenborg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2000 |
AL3800 |
25m |
1:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
113 |
|
Alexandra Vartiainen |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
1:07.39 |
|
|
|
2001 |
BW1801 |
|
|
|
|
3 |
224 |
|
Smilla Lönnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AQ0801 |
25m |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
403 |
|
Davilda Lareva |
Föreningen Trelleborg Sim |
2000 |
AE4400 |
25m |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
5 |
435 |
|
Lea Granert |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2001 |
BQ1401 |
25m |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
221 |
|
Amanda Eriksson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AH9801 |
25m |
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
285 |
|
Astrid Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2001 |
AD1201 |
25m |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Vilma Brolund |
Simklubben Neptun |
2001 |
AO9801 |
25m |
1:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
300 |
|
Sara Olsson |
Tyresö Simsällskap |
1999 |
AR6899 |
25m |
1:10.34 |
|
|
|
|
|
10 |
49 |
|
Linnea Gyllberg |
Simklubben Neptun |
2000 |
AL4800 |
25m |
1:10.64 |
|
|
|
|
|
11 |
409 |
|
Frida Tunheim-Glad |
Föreningen Trelleborg Sim |
2001 |
BU5201 |
25m |
1:11.28 |
|
|
|
|
|
12 |
225 |
|
Elsa Nordström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2001 |
AV9401 |
25m |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Alexandra Jensen |
Simklubben Neptun |
2001 |
BG6801 |
25m |
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
490 |
|
Sophie Dellmark |
Älvsjö AIK Simförening |
2001 |
AO8801 |
25m |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
15 |
426 |
|
Alexandra Lindén |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2001 |
BG4801 |
25m |
1:13.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
301 |
|
Frida Björkman |
Tyresö Simsällskap |
1999 |
AU7499 |
25m |
1:14.07 |
|
|
|
|
|
17 |
303 |
|
Josefin Alm |
Tyresö Simsällskap |
2001 |
AJ8201 |
25m |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
18 |
339 |
|
Anna Ladis |
Täby Sim |
2001 |
BH7801 |
25m |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
19 |
424 |
|
Vinona Bothe |
Stockholmspolisens IF Simförening |
1999 |
BN6899 |
25m |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Amanda Bekkewold |
Simklubben Neptun |
2001 |
BM3401 |
25m |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
423 |
|
Ljuba Berg |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2000 |
BH4400 |
25m |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
464 |
|
Alida Lilljequist |
Stockholmspolisens IF Simförening |
1998 |
BP5898 |
25m |
1:19.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
338 |
|
Maria Tavemark |
Täby Sim |
2001 |
BA9601 |
25m |
1:20.88 |
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Pernilla Hemmälin |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2001 |
ap2302 |
25m |
1:20.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Emilia Bengtsson |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2001 |
BA3601 |
25m |
1:21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
306 |
|
Sandra Öberg |
Tyresö Simsällskap |
2001 |
BG0401 |
25m |
1:26.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
345 |
|
Moa Nyberg |
Åkersberga Simsällskap |
2001 |
AR4401 |
25m |
1:29.25 |
|
|
|
|
|
28 |
384 |
|
Sandra Pasanen |
Ösmo Simsällskap |
2001 |
BV8401 |
25m |
1:32.39 |
|
|
|
|
|
29 |
93 |
|
Clara Bohman |
Simklubben Neptun |
2001 |
BT9601 |
25m |
1:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-25 18:15:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|