Ohjelma Arne Borgs minne & TYR sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 40
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
16:23 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 september 2018 |
|
|
|
|
Gren 40, 50m Frisim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
339 |
2 |
Maria Tavemark |
2001 |
BA9601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.15 |
306 |
3 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
33.29 |
1 |
4 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
32.33 |
307 |
5 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
31.55 |
350 |
6 |
Matilda Wrenkler |
2001 |
BB1601 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
31.73 |
93 |
7 |
Clara Bohman |
2001 |
BT9601 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.78 |
385 |
8 |
Sandra Pasanen |
2001 |
BV8401 |
ÖSMO SS |
|
50m |
33.71 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
337 |
2 |
Helena Fältman |
1980 |
AB1680 |
TÄBY SIM |
|
25m |
31.09 |
301 |
3 |
Frida Björkman |
1999 |
AU7499 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
29.94 |
424 |
4 |
Ljuba Berg |
2000 |
BH4400 |
SPIF SF |
|
25m |
29.20 |
436 |
5 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
25m |
28.98 |
54 |
6 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
29.15 |
58 |
7 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
29.79 |
53 |
8 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.06 |
425 |
9 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
25m |
31.17 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
28.55 |
491 |
3 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
28.32 |
224 |
4 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
27.12 |
299 |
5 |
Linda Härmat |
1996 |
AR6296 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
26.47 |
286 |
6 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
27.11 |
220 |
7 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SKK |
|
25m |
27.18 |
51 |
8 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
28.43 |
340 |
9 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
28.57 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2018 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
16:23 |
|