Program för DM / JDM 2018, Kristianstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag fm
Gren 3, 200m Frisim Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 1:59.98 | ||
2 | 36 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | 25 m | 2:02.48 | ||
3 | 33 | Ülger Olivia | 2000 | HS | 25 m | 2:04.34 | ||
4 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:04.62 | ||
5 | 182 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | 25 m | 2:05.79 | ||
6 | 404 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 2:06.23 | ||
7 | 30 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 25 m | 2:08.18 | ||
8 | 66 | Agrell Angelina | 2003 | HS | 25 m | 2:08.26 | ||
9 | 370 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:09.15 | ||
10 | 195 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | 25 m | 2:09.49 | ||
11 | 276 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | 2:09.58 | ||
12 | 131 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:09.84 | ||
13 | 68 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 2:10.02 | ||
14 | 233 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:10.05 | ||
15 | 67 | Littorin Tyra | 2004 | HS | 25 m | 2:10.29 | ||
16 | 1 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 2:10.40 | ||
17 | 217 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.08 | ||
18 | 55 | Thomasson Clara | 2001 | HS | 25 m | 2:11.12 | ||
19 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:11.37 | ||
20 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:11.65 | ||
21 | 240 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 2:11.76 | ||
22 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:12.01 | ||
23 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:12.23 | ||
24 | 355 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:12.45 | ||
25 | 328 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:12.69 | ||
26 | 14 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | 25 m | 2:12.79 | ||
27 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:13.12 | ||
28 | 415 | Nilsson Astrid | 2004 | OSBY SS | 25 m | 2:13.27 | ||
29 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:13.32 | ||
30 | 332 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:13.58 | ||
31 | 51 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 50 m | 2:13.92 | ||
32 | 181 | Stenberg Sara | 2001 | MKK | 50 m | 2:14.14 | ||
33 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:14.24 | ||
34 | 112 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | 25 m | 2:15.65 | ||
35 | 200 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | 50 m | 2:16.00 | ||
36 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 25 m | 2:16.14 | ||
37 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 25 m | 2:16.82 | ||
38 | 6 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 50 m | 2:17.24 | ||
39 | 267 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 50 m | 2:17.25 | ||
40 | 406 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 2:18.03 | ||
41 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | S14 | 25 m | 2:54.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |