Program for DM / JDM 2018, Kristianstad
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 39 | Persson Gustav | 2000 | HS | 25 m | 28.76 | ||
2 | 47 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 29.51 | ||
3 | 371 | Juliusson Erik | 1998 | ÄNGELHOLM | 25 m | 29.74 | ||
4 | 40 | Mathisen August | 2001 | HS | 25 m | 29.92 | ||
5 | 43 | Fischer Daniel | 2002 | HS | 25 m | 30.34 | ||
6 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 30.72 | ||
7 | 208 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | 25 m | 30.91 | ||
8 | 360 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 30.95 | ||
9 | 207 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 31.48 | ||
10 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 31.50 | ||
11 | 342 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 31.60 | ||
12 | 347 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | 25 m | 31.80 | ||
13 | 192 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | 25 m | 31.83 | ||
14 | 149 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 31.93 | ||
15 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 32.11 | ||
16 | 189 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 50 m | 32.11 | ||
17 | 232 | Waldo Alexander | 1998 | POSEIDON | 25 m | 32.17 | ||
18 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 32.31 | ||
19 | 81 | Ljungbeck Simon | 2000 | SS IDEN | 25 m | 32.33 | ||
20 | 133 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 32.65 | ||
21 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 32.75 | ||
22 | 246 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | 25 m | 32.75 | ||
23 | 323 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | 25 m | 32.75 | ||
24 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 50 m | 33.06 | ||
25 | 57 | Lupu Vlad | 2003 | HS | 25 m | 33.26 | ||
26 | 375 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 33.32 | ||
27 | 63 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | 25 m | 33.33 | ||
28 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 25 m | 33.34 | ||
29 | 127 | Petersson Tim | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 33.46 | ||
30 | 71 | Jovic Alan | 2004 | HS | 25 m | 33.58 | ||
31 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 33.60 | ||
32 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 33.62 | ||
33 | 304 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 33.70 | ||
34 | 363 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | 25 m | 33.82 | ||
35 | 12 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | 25 m | 33.90 | ||
36 | 269 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | 50 m | 34.00 | ||
37 | 264 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | 50 m | 34.85 | ||
38 | 281 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 34.85 | ||
39 | 252 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 35.07 | ||
40 | 410 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 35.29 | ||
41 | 256 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | 50 m | 35.35 | ||
42 | 380 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | 50 m | 35.67 | ||
43 | 216 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 50 m | 35.88 | ||
44 | 247 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | 50 m | 35.88 | ||
45 | 253 | Alim Daniel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 35.88 | ||
46 | 409 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | 50 m | 35.97 | ||
47 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 50 m | 36.37 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |