Program för DM / JDM 2018, Kristianstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 38, 200m Medley Herrar Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 129 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 1:58.94 | ||
2 | 137 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:02.15 | ||
3 | 41 | Rydahl Johan | 2001 | HS | 25 m | 2:02.52 | ||
4 | 35 | Varga Stefan | 2000 | HS | 25 m | 2:07.54 | ||
5 | 44 | Vollmer Dante | 2001 | HS | 25 m | 2:09.28 | ||
6 | 239 | Bergstrand Victor | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:12.32 | ||
7 | 170 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | 25 m | 2:12.45 | ||
8 | 27 | Kerman William | 2001 | HS | 25 m | 2:12.67 | ||
9 | 358 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | 25 m | 2:13.03 | ||
10 | 47 | Edvardsson Albin | 2000 | HS | 25 m | 2:13.26 | ||
11 | 234 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | 25 m | 2:14.07 | ||
12 | 135 | Brinkhagen Tim | 2001 | LANDSKRONA | 25 m | 2:14.85 | ||
13 | 4 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | 25 m | 2:15.62 | ||
14 | 134 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | 25 m | 2:16.34 | ||
15 | 2 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | 25 m | 2:16.59 | ||
16 | 298 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | 25 m | 2:17.34 | ||
17 | 215 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | 50 m | 2:17.69 | ||
18 | 374 | Trudov Alexander | 1999 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:17.77 | ||
19 | 189 | Andrén Axel | 2001 | MKK | 25 m | 2:17.99 | ||
20 | 207 | Englund Gustav | 2001 | MKK | 25 m | 2:18.32 | ||
21 | 166 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | 25 m | 2:18.96 | ||
22 | 356 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 2:19.07 | ||
23 | 372 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:19.30 | ||
24 | 317 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | 25 m | 2:19.80 | ||
25 | 102 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:20.22 | ||
26 | 206 | Beckman Bo | 2002 | MKK | 25 m | 2:20.50 | ||
27 | 168 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | 50 m | 2:21.28 | ||
28 | 381 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:22.99 | ||
29 | 212 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | 25 m | 2:23.35 | ||
30 | 91 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | 25 m | 2:26.04 | ||
31 | 216 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | 25 m | 2:26.30 | ||
32 | 94 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | 25 m | 2:27.47 | ||
33 | 326 | Palminger Jonathan | 2004 | SK TRITON | 25 m | 2:27.79 | ||
34 | 105 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | 25 m | 2:28.21 | ||
35 | 320 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | 50 m | 2:28.61 | ||
36 | 306 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 2:28.67 | ||
37 | 213 | Nillund Seth | 2005 | MKK | 50 m | 2:29.57 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |