Startliste for DM / JDM 2018, Kristianstad
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 15, 200m Medley Damer Junior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | 25 m | 2:17.60 | ||
2 | 266 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | 25 m | 2:19.61 | ||
3 | 242 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | 25 m | 2:23.84 | ||
4 | 87 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:24.81 | ||
5 | 199 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | 25 m | 2:25.09 | ||
6 | 83 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | 25 m | 2:25.55 | ||
7 | 15 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | 25 m | 2:27.40 | ||
8 | 59 | Persson Alice | 2003 | HS | 25 m | 2:27.60 | ||
9 | 30 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | 25 m | 2:27.77 | ||
10 | 279 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | 2:28.36 | ||
11 | 297 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | 25 m | 2:28.72 | ||
12 | 219 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 50 m | 2:28.86 | ||
13 | 205 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | 25 m | 2:28.98 | ||
14 | 45 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | 25 m | 2:29.42 | ||
15 | 201 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 25 m | 2:29.44 | ||
16 | 244 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 50 m | 2:30.31 | ||
17 | 130 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | 25 m | 2:30.35 | ||
18 | 143 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | 25 m | 2:30.59 | ||
19 | 53 | Johansson Alicia | 2003 | HS | 25 m | 2:30.97 | ||
20 | 369 | Ingvarsson Miranda | 2001 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:31.24 | ||
21 | 389 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | 25 m | 2:31.42 | ||
22 | 113 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | 25 m | 2:31.43 | ||
23 | 254 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:33.32 | ||
24 | 220 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 2:34.09 | ||
25 | 194 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | 50 m | 2:34.49 | ||
26 | 376 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:34.62 | ||
27 | 282 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | 50 m | 2:36.19 | ||
28 | 141 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:36.24 | ||
29 | 245 | Oredsson Ditte | 2003 | POSEIDON | 50 m | 2:36.66 | ||
30 | 18 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | 25 m | 2:36.95 | ||
31 | 353 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | 50 m | 2:36.95 | ||
32 | 414 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | 25 m | 2:37.07 | ||
33 | 74 | Podric Nina | 2004 | HS | 50 m | 2:37.36 | ||
34 | 393 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | 50 m | 2:37.56 | ||
35 | 255 | Jansson Frida | 2006 | POSEIDON | 50 m | 2:37.68 | ||
36 | 54 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 2:38.14 | ||
37 | 405 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | 50 m | 2:38.51 | ||
38 | 172 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | 50 m | 2:38.85 | ||
39 | 52 | Kjellnäs Sara | 2002 | HS | 25 m | 2:39.60 | ||
40 | 19 | D´aubigné Tindra | 2004 | SK HAJEN | 25 m | 2:40.16 | ||
41 | 433 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | SM14 | 50 m | 3:16.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2018 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 15:08 |