Program för Holdstævne Årgang, Gentofte
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 10x50m fri mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 593 | Hovedstadens Mix | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:40.09 | ||
2 | 735 | Sigma Mix | 2004 | SIGMA | 25 m | 4:45.37 | ||
3 | 654 | Kvik Mix | 2005 | KVIK | 25 m | 4:45.40 | ||
4 | 527 | Helsingør Mix | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 5:00.37 | ||
5 | 483 | Gsc Mix | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:01.86 | ||
6 | 704 | Lyngby Royal Sprinters | 2004 | LYNGBY | 25 m | 5:20.00 | ||
7 | 431 | Gentofte Lamaer | 0 | GENTOFTE | 25 m | |||
8 | 622 | Hs Mix-År 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | |||
9 | 690 | Køge Mix | 2004 | KØGE | 25 m | |||
10 | 764 | Gti Mix | 0 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 2, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 603 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 27.75 | |
2 | 781 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 28.30 | |
3 | 479 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 28.65 | |
4 | 656 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 28.85 | |
5 | 600 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 28.89 | |
6 | 655 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 28.91 | |
7 | 571 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 28.94 | |
8 | 762 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 29.00 | |
9 | 612 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 29.66 | |
10 | 747 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 29.81 | |
11 | 438 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 29.92 | |
12 | 496 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 30.08 | |
13 | 657 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 30.15 | |
14 | 691 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 30.31 | |
15 | 550 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 30.36 | |
16 | 753 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 30.49 | |
17 | 671 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 31.09 | |
18 | 432 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 31.13 | |
19 | 542 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 31.27 | |
20 | 629 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 31.60 | |
21 | 566 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 31.83 | |
22 | 742 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 32.24 | |
23 | 462 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 32.44 | |
24 | 692 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 33.10 | |
25 | 785 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 33.41 | |
26 | 769 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 33.90 | |
27 | 433 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 34.33 | |
28 | 538 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 34.46 | |
29 | 582 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 34.88 | |
30 | 711 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 35.09 | |
31 | 548 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 35.21 | |
32 | 534 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 35.54 | |
33 | 636 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 35.59 | |
34 | 436 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 35.68 | |
35 | 640 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 35.83 | |
36 | 706 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 36.18 | |
37 | 575 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 37.99 | |
38 | 712 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | 40.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 3, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 25.73 | |
2 | 787 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 27.00 | |
3 | 458 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 27.67 | |
4 | 545 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 27.89 | |
5 | 652 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 28.14 | |
6 | 594 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 28.25 | |
7 | 713 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 28.30 | |
8 | 651 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 28.32 | |
9 | 768 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 28.38 | |
10 | 554 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 28.41 | |
11 | 758 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 28.72 | |
12 | 469 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 28.96 | |
13 | 750 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 29.01 | |
14 | 471 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 29.12 | |
15 | 616 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 29.44 | ||
16 | 476 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 29.93 | |
17 | 754 | Lassen Oliver | 2005 | SIGMA | 0571AF | 25 m | 30.22 | |
18 | 637 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 30.47 | |
19 | 752 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 30.65 | |
20 | 667 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 30.85 | |
21 | 639 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 31.05 | |
22 | 685 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 31.06 | |
23 | 461 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 31.60 | |
24 | 484 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 31.93 | |
25 | 564 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 32.29 | |
26 | 590 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 32.32 | |
27 | 788 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 32.59 | |
28 | 668 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 32.62 | |
29 | 608 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 33.10 | |
30 | 577 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 33.49 | |
31 | 530 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 33.66 | |
32 | 531 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 34.94 | |
33 | 683 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 35.03 | |
34 | 546 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 35.46 | |
35 | 716 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 37.91 | |
36 | 665 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 38.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 595 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:06.21 | |
2 | 459 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:06.48 | |
3 | 619 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:09.20 | |
4 | 738 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 1:09.35 | |
5 | 660 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:11.00 | |
6 | 757 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 1:13.75 | |
7 | 456 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:14.80 | |
8 | 673 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:14.80 | |
9 | 674 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:15.24 | |
10 | 658 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.26 | |
11 | 494 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:15.47 | |
12 | 457 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:15.77 | |
13 | 562 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:15.85 | |
14 | 725 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:16.03 | |
15 | 643 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:17.30 | |
16 | 756 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 1:18.01 | |
17 | 472 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:18.13 | |
18 | 695 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:18.21 | |
19 | 598 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:18.55 | |
20 | 777 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:19.55 | |
21 | 529 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:21.14 | |
22 | 613 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:22.31 | |
23 | 728 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:22.61 | |
24 | 696 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:22.73 | |
25 | 565 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:22.85 | |
26 | 731 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:23.52 | |
27 | 453 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:24.75 | |
28 | 632 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:24.89 | |
29 | 583 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:25.01 | |
30 | 720 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:25.52 | |
31 | 570 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:25.78 | |
32 | 450 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:27.22 | |
33 | 724 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:31.48 | |
34 | 793 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:31.53 | |
35 | 555 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:32.11 | |
36 | 586 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:35.21 | |
37 | 535 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:40.72 | |
38 | 773 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:47.31 | |
39 | 630 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 646 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:01.13 | |
2 | 760 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 1:03.69 | |
3 | 648 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:04.69 | |
4 | 614 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:07.32 | |
5 | 791 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:07.92 | |
6 | 774 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:08.35 | |
7 | 495 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:08.42 | |
8 | 605 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:09.09 | |
9 | 689 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:09.58 | |
10 | 477 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:11.12 | |
11 | 779 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:11.80 | |
12 | 447 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:12.16 | |
13 | 445 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:12.64 | |
14 | 443 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:12.90 | |
15 | 482 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:13.61 | |
16 | 553 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:14.84 | |
17 | 710 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:15.67 | |
18 | 743 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 1:16.09 | |
19 | 633 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:16.24 | |
20 | 730 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:16.24 | |
21 | 536 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:17.26 | |
22 | 634 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:17.58 | |
23 | 564 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:17.87 | |
24 | 664 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:19.70 | |
25 | 670 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:20.59 | |
26 | 599 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:21.40 | |
27 | 676 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:23.30 | |
28 | 638 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:25.84 | |
29 | 686 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:28.50 | |
30 | 489 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:31.50 | |
31 | 722 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:37.01 | |
32 | 715 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:40.84 | |
33 | 587 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:47.69 | |
34 | 579 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:50.14 | |
35 | 537 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | ||
36 | 602 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 611 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:45.85 | |
2 | 532 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:49.90 | |
3 | 744 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 2:54.18 | |
4 | 749 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 2:55.32 | |
5 | 463 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:56.97 | |
6 | 661 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:57.67 | |
7 | 491 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:01.93 | |
8 | 697 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 3:02.41 | |
9 | 610 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:03.13 | |
10 | 560 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 3:04.20 | |
11 | 663 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 3:04.42 | |
12 | 679 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:05.74 | |
13 | 693 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 3:09.46 | |
14 | 439 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 3:10.25 | |
15 | 727 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:10.78 | |
16 | 742 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 3:11.02 | |
17 | 766 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:13.13 | |
18 | 574 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:14.56 | |
19 | 470 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:17.20 | |
20 | 786 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 3:19.95 | |
21 | 464 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 3:19.98 | |
22 | 723 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 3:21.13 | |
23 | 732 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:22.55 | |
24 | 568 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:25.63 | |
25 | 628 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 3:29.43 | |
26 | 769 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 3:29.67 | |
27 | 576 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:43.03 | |
28 | 620 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 7, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 647 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:30.04 | |
2 | 771 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:35.22 | |
3 | 601 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:38.09 | |
4 | 650 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:40.40 | |
5 | 755 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 2:40.69 | |
6 | 750 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 2:45.63 | |
7 | 485 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:46.96 | |
8 | 486 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:50.94 | |
9 | 441 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:50.95 | |
10 | 626 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:52.81 | |
11 | 573 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:54.69 | |
12 | 682 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:57.74 | |
13 | 435 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:58.49 | |
14 | 475 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:59.62 | |
15 | 759 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 3:03.21 | |
16 | 754 | Lassen Oliver | 2005 | SIGMA | 0571AF | 25 m | 3:13.44 | |
17 | 669 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:14.93 | |
18 | 609 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:22.41 | |
19 | 552 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:25.00 | |
20 | 782 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 3:26.28 | |
21 | 784 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:27.65 | |
22 | 688 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 3:34.72 | |
23 | 627 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 3:35.14 | |
24 | 547 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 3:35.19 | |
25 | 588 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 3:38.74 | |
26 | 460 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | ||
27 | 607 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | ||
28 | 709 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 8, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 603 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 29.47 | |
2 | 479 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 29.55 | |
3 | 600 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 29.95 | |
4 | 551 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 30.51 | |
5 | 448 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 30.80 | |
6 | 656 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 31.03 | |
7 | 745 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 31.74 | |
8 | 794 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 25 m | 31.82 | ||
9 | 472 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 32.08 | |
10 | 438 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 32.09 | |
11 | 748 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 32.24 | |
12 | 550 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 32.62 | |
13 | 659 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 32.64 | |
14 | 569 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 32.81 | |
15 | 439 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 32.93 | |
16 | 666 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 33.28 | |
17 | 694 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 33.39 | |
18 | 678 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 33.53 | |
19 | 767 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 33.66 | |
20 | 440 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 34.48 | |
21 | 790 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 35.78 | |
22 | 692 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 36.23 | |
23 | 578 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 36.24 | |
24 | 585 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 36.74 | |
25 | 490 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 37.42 | |
26 | 446 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 37.81 | |
27 | 543 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 38.17 | |
28 | 632 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 38.82 | |
29 | 789 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 40.28 | |
30 | 706 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 40.32 | |
31 | 559 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 41.37 | |
32 | 705 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 41.70 | |
33 | 629 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 42.17 | |
34 | 719 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 44.17 | |
35 | 563 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 45.50 | |
36 | 625 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 45.86 | |
37 | 557 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 49.97 | |
38 | 712 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | 50.87 | |
39 | 708 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 50.93 | |
40 | 595 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | ||
41 | 630 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 9, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 26.41 | |
2 | 787 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 27.47 | |
3 | 783 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 28.11 | |
4 | 761 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 28.76 | |
5 | 545 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 29.36 | |
6 | 633 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 29.93 | |
7 | 434 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 29.99 | |
8 | 469 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 30.43 | |
9 | 652 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 31.35 | |
10 | 437 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 31.40 | |
11 | 492 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 31.45 | |
12 | 768 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 31.70 | |
13 | 589 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 31.74 | |
14 | 780 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 31.83 | |
15 | 743 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 32.38 | |
16 | 667 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 32.53 | |
17 | 776 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 32.90 | |
18 | 480 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 33.03 | |
19 | 594 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 33.31 | |
20 | 596 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 34.19 | |
21 | 675 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 34.25 | |
22 | 465 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 34.27 | |
23 | 670 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 35.16 | |
24 | 685 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 35.49 | |
25 | 537 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 35.70 | |
26 | 599 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 36.26 | |
27 | 687 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 36.74 | |
28 | 493 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 37.98 | |
29 | 530 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 38.95 | |
30 | 739 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | 39.07 | |
31 | 717 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 40.22 | |
32 | 579 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 46.97 | |
33 | 605 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | ||
34 | 707 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 10, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 615 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 5:04.42 | |
2 | 444 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 5:19.38 | |
3 | 459 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 5:29.23 | |
4 | 618 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:37.42 | |
5 | 558 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 5:45.00 | |
6 | 753 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 5:47.83 | |
7 | 778 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 5:49.96 | |
8 | 661 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 5:52.12 | |
9 | 757 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 5:53.33 | |
10 | 631 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 5:57.78 | |
11 | 567 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 6:01.45 | |
12 | 660 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 6:05.82 | |
13 | 698 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 6:07.81 | |
14 | 663 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 6:13.70 | |
15 | 643 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 6:16.07 | |
16 | 474 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 6:18.36 | |
17 | 488 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 6:28.56 | |
18 | 581 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 6:34.20 | |
19 | 583 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 6:41.60 | |
20 | 539 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 6:45.00 | |
21 | 696 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 7:03.63 | |
22 | 453 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | ||
23 | 617 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | ||
24 | 718 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | ||
25 | 726 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | ||
26 | 729 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | ||
27 | 756 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | ||
28 | 772 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 11, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 647 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:57.03 | |
2 | 606 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:04.69 | |
3 | 478 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 5:10.46 | |
4 | 649 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:10.80 | |
5 | 783 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 5:15.72 | |
6 | 721 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 5:18.47 | |
7 | 740 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 5:19.94 | |
8 | 476 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 5:21.95 | |
9 | 434 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 5:23.76 | |
10 | 635 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 5:29.47 | |
11 | 597 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 5:30.94 | |
12 | 746 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 5:33.45 | |
13 | 682 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 5:35.16 | |
14 | 689 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:38.22 | |
15 | 741 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 5:44.34 | |
16 | 589 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 5:47.20 | |
17 | 634 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 5:53.03 | |
18 | 653 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 5:54.32 | |
19 | 533 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 6:00.00 | |
20 | 554 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 6:00.00 | |
21 | 590 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 6:40.01 | |
22 | 775 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 7:08.56 | |
23 | 447 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | ||
24 | 458 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | ||
25 | 604 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 12, Jokerløb Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 560 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 37.27 | |
2 | 657 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 37.28 | |
3 | 479 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 38.04 | |
4 | 617 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 38.52 | |
5 | 494 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.24 | |
6 | 574 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 40.91 | |
7 | 600 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 41.57 | |
8 | 777 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 41.82 | |
9 | 576 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 42.08 | |
10 | 725 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 42.16 | |
11 | 568 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 42.80 | |
12 | 766 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 43.28 | |
13 | 666 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 43.33 | |
14 | 565 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 44.18 | |
15 | 569 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 44.46 | |
16 | 632 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 50.14 | |
17 | 691 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 50.81 | |
18 | 532 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 13, Jokerløb Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 771 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 32.05 | |
2 | 486 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 34.00 | |
3 | 601 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 34.51 | |
4 | 573 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 36.16 | |
5 | 721 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 36.31 | |
6 | 626 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 36.38 | |
7 | 614 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 36.45 | |
8 | 791 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 36.55 | |
9 | 648 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 37.29 | |
10 | 469 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 37.81 | |
11 | 633 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 40.14 | |
12 | 545 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 43.37 | |
13 | 564 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 43.44 | |
14 | 684 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 43.54 | |
15 | 553 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 47.50 | |
16 | 587 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 50.87 | |
17 | 646 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 14, 8x100m IM Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Hovedstadens Herre | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:20.37 | ||
2 | 645 | Kvik Drenge | 2005 | KVIK | 25 m | 9:36.30 | ||
3 | 526 | Helsingør Drenge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 9:37.90 | ||
4 | 473 | Gsc Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | 9:39.03 | ||
5 | 702 | Lyngby Royal Princes | 2004 | LYNGBY | 25 m | 11:00.00 | ||
6 | 734 | Sigma Drenge | 2004 | SIGMA | 25 m | 11:20.63 | ||
7 | 455 | Gentofte Løver | 0 | GENTOFTE | 25 m | |||
8 | 621 | Hs Drenge | 0 | HØRSHOLM | 25 m | |||
9 | 681 | Køge Drenge | 2004 | KØGE | 25 m | |||
10 | 763 | Gti Drenge | 0 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 479 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:08.04 | |
2 | 794 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 25 m | 1:08.22 | ||
3 | 551 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.43 | |
4 | 617 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
5 | 618 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:10.10 | |
6 | 448 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:12.89 | |
7 | 631 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:13.03 | |
8 | 656 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:13.30 | |
9 | 748 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 1:13.53 | |
10 | 569 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:14.39 | |
11 | 745 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 1:14.61 | |
12 | 767 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:16.33 | |
13 | 472 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:16.38 | |
14 | 718 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:16.64 | |
15 | 562 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:17.21 | |
16 | 439 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:17.57 | |
17 | 694 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:17.87 | |
18 | 581 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:21.18 | |
19 | 659 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:21.94 | |
20 | 711 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:23.39 | |
21 | 678 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:23.52 | |
22 | 666 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:24.85 | |
23 | 585 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:25.09 | |
24 | 793 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:30.93 | |
25 | 433 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:32.11 | |
26 | 727 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:32.84 | |
27 | 732 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:35.75 | |
28 | 785 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:36.66 | |
29 | 570 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:42.12 | |
30 | 628 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:52.74 | |
31 | 636 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:55.19 | |
32 | 696 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:56.03 | |
33 | 436 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:57.81 | |
34 | 444 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | ||
35 | 598 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | ||
36 | 712 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | ||
37 | 728 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | ||
38 | 790 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 59.95 | |
2 | 449 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:01.37 | |
3 | 761 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 1:03.98 | |
4 | 783 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:04.36 | |
5 | 605 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:04.41 | |
6 | 478 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:05.53 | |
7 | 554 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:06.22 | |
8 | 648 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:06.90 | |
9 | 682 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:07.25 | |
10 | 730 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:08.19 | |
11 | 740 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 1:09.14 | |
12 | 469 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:11.27 | |
13 | 633 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:11.77 | |
14 | 743 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | 1:12.40 | |
15 | 653 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:13.30 | |
16 | 437 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:14.19 | |
17 | 594 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:14.47 | |
18 | 776 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:15.30 | |
19 | 675 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:17.08 | |
20 | 573 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:17.13 | |
21 | 465 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:17.50 | |
22 | 667 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:20.38 | |
23 | 609 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:22.25 | |
24 | 608 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:27.79 | |
25 | 493 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:28.86 | |
26 | 683 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:38.22 | |
27 | 587 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 2:00.01 | |
28 | 627 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 2:11.01 | |
29 | 602 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 444 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:10.22 | |
2 | 612 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:11.14 | |
3 | 571 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:14.01 | |
4 | 558 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:16.64 | |
5 | 655 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:17.24 | |
6 | 744 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 2:17.98 | |
7 | 747 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 2:19.54 | |
8 | 748 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 2:20.24 | |
9 | 496 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 2:24.61 | |
10 | 432 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:25.27 | |
11 | 658 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:26.76 | |
12 | 671 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:27.71 | |
13 | 698 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:28.49 | |
14 | 762 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:28.89 | |
15 | 578 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:31.44 | |
16 | 786 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 2:35.17 | |
17 | 474 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:35.27 | |
18 | 542 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 2:40.46 | |
19 | 731 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:42.35 | |
20 | 692 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 2:42.79 | |
21 | 575 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 2:45.00 | |
22 | 769 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 2:48.80 | |
23 | 629 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 2:53.68 | |
24 | 773 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 3:00.99 | |
25 | 625 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 3:02.45 | |
26 | 640 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 3:05.11 | |
27 | 603 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | ||
28 | 619 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | ||
29 | 705 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 604 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:58.29 | |
2 | 760 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 2:02.08 | |
3 | 775 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:06.16 | |
4 | 606 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:06.96 | |
5 | 434 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:07.45 | |
6 | 751 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 2:08.92 | |
7 | 476 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:10.42 | |
8 | 774 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:11.51 | |
9 | 649 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:11.80 | |
10 | 721 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:12.40 | |
11 | 652 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:12.65 | |
12 | 635 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:13.08 | |
13 | 713 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:14.39 | |
14 | 495 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:15.46 | |
15 | 533 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:18.12 | |
16 | 480 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:19.56 | |
17 | 589 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:19.56 | |
18 | 451 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:22.55 | |
19 | 710 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:26.09 | |
20 | 637 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:26.82 | |
21 | 684 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:27.45 | |
22 | 780 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 2:29.38 | |
23 | 759 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 2:30.42 | |
24 | 638 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:31.25 | |
25 | 677 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:32.55 | |
26 | 685 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:40.15 | |
27 | 461 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:46.71 | |
28 | 536 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | ||
29 | 597 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 459 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 31.71 | |
2 | 551 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 32.49 | |
3 | 600 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 32.49 | |
4 | 738 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 33.00 | |
5 | 781 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 33.80 | |
6 | 691 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 34.07 | |
7 | 456 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 34.63 | |
8 | 674 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 34.81 | |
9 | 643 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 34.89 | |
10 | 673 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 35.16 | |
11 | 753 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 35.63 | |
12 | 457 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 35.74 | |
13 | 777 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 35.82 | |
14 | 462 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 35.98 | |
15 | 481 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 36.65 | |
16 | 695 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 36.69 | |
17 | 566 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 36.88 | |
18 | 529 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 36.89 | |
19 | 756 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 37.25 | |
20 | 598 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 37.30 | |
21 | 488 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 37.69 | |
22 | 576 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 37.88 | |
23 | 666 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 38.04 | |
24 | 568 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 38.16 | |
25 | 726 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 38.24 | |
26 | 632 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 38.25 | |
27 | 672 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 39.64 | |
28 | 720 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 40.57 | |
29 | 767 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 40.92 | |
30 | 706 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 42.50 | |
31 | 555 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 43.26 | |
32 | 557 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 44.29 | |
33 | 586 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 44.43 | |
34 | 534 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 44.51 | |
35 | 466 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 25 m | |||
36 | 595 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 646 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 28.66 | |
2 | 791 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 30.78 | |
3 | 486 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 31.41 | |
4 | 751 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 31.72 | |
5 | 614 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 31.74 | |
6 | 651 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 32.13 | |
7 | 779 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 32.29 | |
8 | 447 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 32.86 | |
9 | 740 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 33.23 | |
10 | 477 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 33.95 | |
11 | 445 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 33.99 | |
12 | 443 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 34.00 | |
13 | 471 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 34.23 | |
14 | 633 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 34.25 | |
15 | 553 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 34.98 | |
16 | 484 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 35.55 | |
17 | 596 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 36.63 | |
18 | 599 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 36.70 | |
19 | 670 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 37.54 | |
20 | 686 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 37.74 | |
21 | 668 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 39.00 | |
22 | 676 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 39.17 | |
23 | 788 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 39.52 | |
24 | 580 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 40.11 | |
25 | 530 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 42.00 | |
26 | 639 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 42.15 | |
27 | 531 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 42.66 | |
28 | 717 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 42.80 | |
29 | 722 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 44.19 | |
30 | 683 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 44.60 | |
31 | 584 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 54.80 | |
32 | 537 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 611 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:17.69 | |
2 | 729 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:18.42 | |
3 | 744 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 1:18.49 | |
4 | 532 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:18.94 | |
5 | 749 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 1:20.28 | |
6 | 661 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:20.32 | |
7 | 463 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:21.01 | |
8 | 663 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:22.62 | |
9 | 560 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:23.04 | |
10 | 567 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:24.37 | |
11 | 697 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:24.80 | |
12 | 613 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:27.39 | |
13 | 574 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:28.10 | |
14 | 679 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:28.53 | |
15 | 490 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:28.87 | |
16 | 693 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:29.04 | |
17 | 464 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:29.44 | |
18 | 723 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:30.30 | |
19 | 785 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:30.55 | |
20 | 470 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:30.77 | |
21 | 742 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 1:32.72 | |
22 | 766 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:37.70 | |
23 | 548 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:38.17 | |
24 | 452 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:38.91 | |
25 | 535 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:39.05 | |
26 | 628 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:41.12 | |
27 | 561 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 1:41.95 | |
28 | 719 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:45.20 | |
29 | 563 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:52.48 | |
30 | 708 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:53.74 | |
31 | 582 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:55.01 | |
32 | 450 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 2:08.28 | |
33 | 615 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | ||
34 | 620 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | ||
35 | 630 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 771 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:11.73 | |
2 | 755 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 1:12.39 | |
3 | 601 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.25 | |
4 | 650 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:14.75 | |
5 | 750 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 1:15.96 | |
6 | 649 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:17.55 | |
7 | 435 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:17.62 | |
8 | 573 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:17.90 | |
9 | 616 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:18.00 | ||
10 | 485 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:18.83 | |
11 | 441 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:19.59 | |
12 | 682 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:19.80 | |
13 | 597 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:19.96 | |
14 | 626 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:20.43 | |
15 | 533 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:20.57 | |
16 | 475 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:21.89 | |
17 | 741 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 1:23.37 | |
18 | 759 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 1:25.41 | |
19 | 461 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:27.99 | |
20 | 675 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:28.93 | |
21 | 669 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:32.41 | |
22 | 677 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:33.48 | |
23 | 784 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:33.65 | |
24 | 552 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:34.29 | |
25 | 627 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:36.23 | |
26 | 609 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:36.49 | |
27 | 489 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:37.25 | |
28 | 547 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:37.70 | |
29 | 454 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:37.78 | |
30 | 588 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 1:37.83 | |
31 | 688 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:41.47 | |
32 | 782 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:41.64 | |
33 | 716 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:57.88 | |
34 | 709 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 615 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:23.89 | |
2 | 738 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 2:33.75 | |
3 | 794 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 25 m | 2:34.84 | ||
4 | 753 | Højberg Asta | 2005 | SIGMA | 0546AB | 25 m | 2:40.77 | |
5 | 456 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:43.25 | |
6 | 562 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:43.32 | |
7 | 657 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:46.06 | |
8 | 448 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:46.24 | |
9 | 659 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:46.59 | |
10 | 694 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:46.92 | |
11 | 658 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:46.94 | |
12 | 778 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:46.96 | |
13 | 698 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 2:47.14 | |
14 | 772 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 2:50.48 | |
15 | 488 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:50.85 | |
16 | 725 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:53.05 | |
17 | 491 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:56.58 | |
18 | 462 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:56.60 | |
19 | 565 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:58.03 | |
20 | 576 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:01.87 | |
21 | 539 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 3:05.97 | |
22 | 583 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:11.97 | |
23 | 789 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 3:21.59 | |
24 | 538 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 3:46.08 | |
25 | 610 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | ||
26 | 619 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | ||
27 | 724 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 604 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:13.69 | |
2 | 647 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:18.95 | |
3 | 614 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:26.76 | |
4 | 476 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:27.26 | |
5 | 758 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 2:27.74 | |
6 | 486 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:29.39 | |
7 | 775 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:29.55 | |
8 | 653 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:35.89 | |
9 | 713 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:36.85 | |
10 | 545 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 2:37.53 | |
11 | 746 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 2:38.02 | |
12 | 458 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:40.11 | |
13 | 482 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:40.18 | |
14 | 437 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 2:42.97 | |
15 | 687 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:43.38 | |
16 | 684 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:46.40 | |
17 | 768 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 2:48.31 | |
18 | 637 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:49.16 | |
19 | 664 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:52.56 | |
20 | 465 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 2:57.19 | |
21 | 590 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 3:02.95 | |
22 | 638 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 3:03.85 | |
23 | 537 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 3:11.95 | |
24 | 553 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | ||
25 | 596 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | ||
26 | 707 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | ||
27 | 715 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 25, 8x100m IM Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 591 | Hovedstadens Damer | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:31.86 | ||
2 | 528 | Helsingør Piger | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 10:09.23 | ||
3 | 662 | Kvik Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 10:09.50 | ||
4 | 487 | Gsc Piger | 0 | GLADSAXE | 25 m | 10:29.63 | ||
5 | 703 | Lyngby Royal Princesses | 2005 | LYNGBY | 25 m | 11:00.00 | ||
6 | 736 | Sigma Piger | 2005 | SIGMA | 25 m | 12:15.73 | ||
7 | 467 | Gentofte Tigere | 0 | GENTOFTE | 25 m | |||
8 | 623 | Hs Piger | 0 | HØRSHOLM | 25 m | |||
9 | 699 | Køge Piger | 2005 | KØGE | 25 m | |||
10 | 765 | Gti Piger | 0 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 26, Jokerløb Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 631 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 39.45 | |
2 | 571 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 40.28 | |
3 | 656 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 40.97 | |
4 | 772 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 41.55 | |
5 | 778 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 41.64 | |
6 | 696 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 41.92 | |
7 | 496 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 42.40 | |
8 | 598 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 44.53 | |
9 | 481 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 45.04 | |
10 | 718 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 45.43 | |
11 | 578 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 48.06 | |
12 | 581 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 48.82 | |
13 | 643 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 49.03 | |
14 | 570 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 52.03 | |
15 | 542 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | ||
16 | 551 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | ||
17 | 619 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | ||
18 | 655 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 27, Jokerløb Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 33.57 | |
2 | 783 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 34.74 | |
3 | 649 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 35.89 | |
4 | 533 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 36.21 | |
5 | 475 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 36.39 | |
6 | 478 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 36.62 | |
7 | 713 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 36.92 | |
8 | 635 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 36.93 | |
9 | 605 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 37.47 | |
10 | 606 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 37.80 | |
11 | 589 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 38.28 | |
12 | 776 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 40.29 | |
13 | 634 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 44.44 | |
14 | 689 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 45.45 | |
15 | 580 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 48.17 | |
16 | 652 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 459 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:23.37 | |
2 | 571 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:33.90 | |
3 | 757 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | 2:36.59 | |
4 | 660 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:37.88 | |
5 | 456 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:39.05 | |
6 | 778 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:39.65 | |
7 | 756 | Porsdal Camilla | 2005 | SIGMA | 0592AB | 25 m | 2:40.10 | |
8 | 494 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:41.86 | |
9 | 457 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:42.60 | |
10 | 725 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:43.15 | |
11 | 658 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:44.44 | |
12 | 695 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:47.79 | |
13 | 562 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:49.96 | |
14 | 705 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:50.22 | |
15 | 674 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:50.93 | |
16 | 481 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:51.33 | |
17 | 598 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:52.68 | |
18 | 632 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 2:55.85 | |
19 | 691 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 2:55.88 | |
20 | 583 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:57.51 | |
21 | 576 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:57.59 | |
22 | 529 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:59.41 | |
23 | 777 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 3:11.08 | |
24 | 565 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 3:14.76 | |
25 | 618 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | ||
26 | 619 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | ||
27 | 625 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | ||
28 | 706 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | ||
29 | 789 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 646 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:12.56 | |
2 | 760 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 2:18.07 | |
3 | 751 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 2:22.00 | |
4 | 614 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:22.92 | |
5 | 606 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:23.78 | |
6 | 478 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:26.82 | |
7 | 648 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:28.02 | |
8 | 689 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:29.33 | |
9 | 791 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:29.69 | |
10 | 495 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:30.20 | |
11 | 635 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:32.24 | |
12 | 740 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SIGMA | 0511AD | 25 m | 2:32.83 | |
13 | 443 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 2:34.04 | |
14 | 447 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:39.65 | |
15 | 634 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:40.21 | |
16 | 710 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:41.59 | |
17 | 477 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:41.60 | |
18 | 564 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:42.87 | |
19 | 687 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:43.76 | |
20 | 445 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:44.40 | |
21 | 553 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 2:44.45 | |
22 | 664 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:45.89 | |
23 | 779 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 2:50.80 | |
24 | 590 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 3:00.01 | |
25 | 599 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:00.05 | |
26 | 716 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 3:03.24 | |
27 | 580 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 3:30.00 | |
28 | 540 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 30, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 612 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:01.20 | |
2 | 558 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:01.80 | |
3 | 744 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SIGMA | 0592AF | 25 m | 1:01.95 | |
4 | 762 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:02.27 | |
5 | 655 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:02.75 | |
6 | 747 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 1:03.65 | |
7 | 631 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:04.22 | |
8 | 729 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:04.24 | |
9 | 657 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:04.28 | |
10 | 496 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:04.95 | |
11 | 697 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:05.80 | |
12 | 438 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:06.33 | |
13 | 432 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:06.75 | |
14 | 671 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:07.13 | |
15 | 786 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:08.29 | |
16 | 542 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:09.25 | |
17 | 578 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:09.32 | |
18 | 718 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:10.96 | |
19 | 474 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:11.18 | |
20 | 462 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:11.30 | |
21 | 673 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:11.64 | |
22 | 692 | Kristensen Anne-Marie T. | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:13.19 | |
23 | 446 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:13.22 | |
24 | 585 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:13.52 | |
25 | 567 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:13.59 | |
26 | 566 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:13.68 | |
27 | 538 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:15.36 | |
28 | 773 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:15.71 | |
29 | 629 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:17.77 | |
30 | 792 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:18.97 | |
31 | 640 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:18.98 | |
32 | 793 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:19.25 | |
33 | 543 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:19.91 | |
34 | 534 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:22.66 | |
35 | 636 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:25.76 | |
36 | 719 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:29.39 | |
37 | 708 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:32.87 | |
38 | 615 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | ||
39 | 617 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 31, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 604 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 52.73 | |
2 | 449 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 55.77 | |
3 | 760 | Vergereau Alexander | 2004 | SIGMA | 0447AA | 25 m | 56.64 | |
4 | 787 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 57.80 | |
5 | 652 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:01.24 | |
6 | 651 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:01.35 | |
7 | 616 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:02.06 | ||
8 | 750 | Arfelt Villads | 2004 | SIGMA | 0417AL | 25 m | 1:02.18 | |
9 | 730 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:02.37 | |
10 | 721 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:03.35 | |
11 | 594 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:03.42 | |
12 | 471 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:04.48 | |
13 | 492 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:05.00 | |
14 | 780 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:05.00 | |
15 | 437 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:05.32 | |
16 | 536 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:05.77 | |
17 | 752 | Boyer Oscar | 2004 | SIGMA | 0429AD | 25 m | 1:07.54 | |
18 | 677 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.31 | |
19 | 759 | Tullberg Magnus | 2005 | SIGMA | 0593AD | 25 m | 1:10.20 | |
20 | 686 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:10.61 | |
21 | 602 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:10.81 | |
22 | 639 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:11.15 | |
23 | 670 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:11.71 | |
24 | 484 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:12.54 | |
25 | 638 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:12.67 | |
26 | 788 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:13.96 | |
27 | 577 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:14.31 | |
28 | 493 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:15.04 | |
29 | 676 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:17.20 | |
30 | 683 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:17.47 | |
31 | 460 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:18.01 | |
32 | 579 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:20.43 | |
33 | 722 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:23.01 | |
34 | 531 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:24.19 | |
35 | 545 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | ||
36 | 608 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | ||
37 | 709 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0641AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 729 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 35.05 | |
2 | 611 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 35.61 | |
3 | 532 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 36.48 | |
4 | 661 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 36.80 | |
5 | 745 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 36.80 | |
6 | 781 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 36.97 | |
7 | 663 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 37.04 | |
8 | 560 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 37.27 | |
9 | 472 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 37.99 | |
10 | 463 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 38.28 | |
11 | 610 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 38.42 | |
12 | 749 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 38.46 | |
13 | 490 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 39.44 | |
14 | 620 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 39.85 | |
15 | 464 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 39.97 | |
16 | 494 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 40.24 | |
17 | 470 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 40.37 | |
18 | 679 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 40.49 | |
19 | 574 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 40.91 | |
20 | 693 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 41.50 | |
21 | 785 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 41.77 | |
22 | 742 | Ludvigsen Isabella | 2005 | SIGMA | 0564AF | 25 m | 41.80 | |
23 | 696 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 41.92 | |
24 | 457 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 42.23 | |
25 | 726 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 42.34 | |
26 | 769 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 42.77 | |
27 | 568 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 42.80 | |
28 | 566 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 43.06 | |
29 | 766 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 43.28 | |
30 | 548 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 43.47 | |
31 | 556 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 43.86 | |
32 | 575 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 43.88 | |
33 | 561 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 43.99 | |
34 | 672 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 45.00 | |
35 | 453 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 45.05 | |
36 | 628 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 46.53 | |
37 | 563 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 49.74 | |
38 | 724 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 50.31 | |
39 | 570 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 52.03 | |
40 | 595 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 33, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 771 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 32.05 | |
2 | 755 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 33.24 | |
3 | 601 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 34.26 | |
4 | 435 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 34.68 | |
5 | 758 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 35.21 | |
6 | 650 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 35.80 | |
7 | 533 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 36.21 | |
8 | 626 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 36.38 | |
9 | 475 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 36.39 | |
10 | 616 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 36.97 | ||
11 | 746 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 37.24 | |
12 | 451 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 37.30 | |
13 | 485 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 37.43 | |
14 | 441 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 37.47 | |
15 | 607 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 39.01 | |
16 | 741 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SIGMA | 0577AB | 25 m | 39.01 | |
17 | 653 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 39.94 | |
18 | 637 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 41.09 | |
19 | 784 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 41.17 | |
20 | 668 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 43.07 | |
21 | 627 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 43.20 | |
22 | 684 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 43.54 | |
23 | 782 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 43.78 | |
24 | 588 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 44.14 | |
25 | 547 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 44.20 | |
26 | 669 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 44.34 | |
27 | 489 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 44.40 | |
28 | 609 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 44.92 | |
29 | 688 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 45.40 | |
30 | 454 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 45.50 | |
31 | 584 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 55.61 | |
32 | 540 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | ||
33 | 707 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 444 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:32.16 | |
2 | 618 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:35.67 | |
3 | 600 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:45.48 | |
4 | 569 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:54.60 | |
5 | 448 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:55.31 | |
6 | 748 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | SIGMA | 0526AE | 25 m | 3:01.37 | |
7 | 488 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:09.21 | |
8 | 610 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:13.39 | |
9 | 711 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:14.85 | |
10 | 585 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 3:16.60 | |
11 | 581 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:22.39 | |
12 | 678 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:23.32 | |
13 | 539 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 3:24.00 | |
14 | 491 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:34.31 | |
15 | 551 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | ||
16 | 659 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
17 | 666 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | ||
18 | 694 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | ||
19 | 698 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | ||
20 | 718 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | ||
21 | 723 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | ||
22 | 757 | Porsdal Catrine | 2005 | SIGMA | 0536AA | 25 m | ||
23 | 767 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | ||
24 | 790 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 35, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 783 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:27.30 | |
2 | 605 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:27.66 | |
3 | 449 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:28.37 | |
4 | 761 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 2:31.13 | |
5 | 647 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:34.43 | |
6 | 597 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:46.90 | |
7 | 713 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:47.81 | |
8 | 480 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:48.57 | |
9 | 492 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:48.76 | |
10 | 573 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:53.09 | |
11 | 730 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:59.67 | |
12 | 667 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 3:04.64 | |
13 | 465 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 3:10.02 | |
14 | 587 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 3:25.01 | |
15 | 460 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | ||
16 | 549 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | ||
17 | 554 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | ||
18 | 596 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | ||
19 | 675 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | ||
20 | 686 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | ||
21 | 687 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | ||
22 | 743 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | SIGMA | 0509AB | 25 m | ||
23 | 776 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 36, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 479 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:10.17 | |
2 | 738 | Boelt Agnete | 2006 | SIGMA | 0652AD | 25 m | 1:11.49 | |
3 | 794 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 25 m | 1:12.20 | ||
4 | 532 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:12.92 | |
5 | 611 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:13.65 | |
6 | 656 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:14.22 | |
7 | 745 | Mulipola Astrid | 2006 | SIGMA | 0696AG | 25 m | 1:14.38 | |
8 | 567 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:15.22 | |
9 | 657 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:16.03 | |
10 | 778 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:16.49 | |
11 | 439 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:16.95 | |
12 | 749 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | SIGMA | 0594AE | 25 m | 1:17.22 | |
13 | 438 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:17.29 | |
14 | 643 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:17.34 | |
15 | 727 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:18.33 | |
16 | 772 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:19.07 | |
17 | 620 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:20.54 | |
18 | 673 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:20.75 | |
19 | 481 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:21.36 | |
20 | 693 | Toft Annette | 2006 | KØGE | 0672AC | 25 m | 1:22.16 | |
21 | 695 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:22.16 | |
22 | 574 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:22.51 | |
23 | 464 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:22.93 | |
24 | 452 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:23.85 | |
25 | 550 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:23.91 | |
26 | 731 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:25.46 | |
27 | 672 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:26.10 | |
28 | 568 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:27.60 | |
29 | 728 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:30.45 | |
30 | 535 | Lund Ea | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:33.81 | |
31 | 636 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:34.31 | |
32 | 770 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:36.10 | |
33 | 559 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:37.81 | |
34 | 563 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:40.05 | |
35 | 625 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:40.65 | |
36 | 712 | Fenger Freya | 2006 | LYNGBY | 0624AN | 25 m | 1:43.86 | |
37 | 558 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | ||
38 | 603 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | ||
39 | 613 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | ||
40 | 630 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 37, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 646 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:04.81 | |
2 | 648 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:07.62 | |
3 | 486 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:08.27 | |
4 | 771 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:08.41 | |
5 | 601 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:08.82 | |
6 | 755 | Liechti Mads | 2004 | SIGMA | 0491AN | 25 m | 1:08.86 | |
7 | 758 | Rosengaard Tobias | 2005 | SIGMA | 0511AB | 25 m | 1:09.69 | |
8 | 626 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:11.08 | |
9 | 469 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:11.22 | |
10 | 721 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:11.72 | |
11 | 458 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:12.23 | |
12 | 651 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:13.84 | |
13 | 475 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:14.21 | |
14 | 768 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:14.32 | |
15 | 441 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:14.83 | |
16 | 482 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:16.14 | |
17 | 607 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:16.35 | |
18 | 536 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:19.17 | |
19 | 684 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:19.36 | |
20 | 564 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:19.80 | |
21 | 443 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:20.82 | |
22 | 677 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:21.28 | |
23 | 602 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:21.42 | |
24 | 639 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:21.46 | |
25 | 685 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:25.98 | |
26 | 788 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:26.84 | |
27 | 717 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:27.85 | |
28 | 676 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:29.24 | |
29 | 577 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:31.31 | |
30 | 530 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:32.25 | |
31 | 580 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:54.49 | |
32 | 537 | Hvilsom Asger Temdrup | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 38, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 612 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:42.65 | |
2 | 571 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 4:44.30 | |
3 | 762 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 4:50.06 | |
4 | 617 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 4:58.99 | |
5 | 660 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 5:01.47 | |
6 | 655 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 5:02.75 | |
7 | 747 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SIGMA | 0644AC | 25 m | 5:03.35 | |
8 | 463 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 5:04.90 | |
9 | 496 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 5:14.24 | |
10 | 631 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 5:20.45 | |
11 | 697 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 5:22.31 | |
12 | 671 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 5:26.29 | |
13 | 432 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 5:26.99 | |
14 | 766 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 5:27.72 | |
15 | 725 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 5:33.04 | |
16 | 581 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 5:34.24 | |
17 | 494 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 5:36.32 | |
18 | 570 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 5:38.03 | |
19 | 613 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 5:42.77 | |
20 | 720 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 5:59.58 | |
21 | 542 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 6:00.00 | |
22 | 560 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 6:00.00 | |
23 | 578 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 6:01.08 | |
24 | 640 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 6:34.87 | |
25 | 691 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 7:26.54 | |
26 | 565 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
27 | 732 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | ||
28 | 786 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | ||
29 | 792 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 39, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 775 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 4:27.24 | |
2 | 606 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:27.37 | |
3 | 761 | Ølshøj William | 2004 | SIGMA | 0415AC | 25 m | 4:29.06 | |
4 | 751 | Beck Jonathan | 2004 | SIGMA | 0497AA | 25 m | 4:34.66 | |
5 | 434 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 4:35.18 | |
6 | 649 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:36.10 | |
7 | 689 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 4:39.43 | |
8 | 635 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 4:40.52 | |
9 | 774 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 4:44.40 | |
10 | 478 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 4:47.27 | |
11 | 495 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 4:49.67 | |
12 | 650 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:49.72 | |
13 | 746 | Naver Mads | 2004 | SIGMA | 0405AH | 25 m | 4:56.38 | |
14 | 549 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 5:00.00 | |
15 | 589 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 5:01.21 | |
16 | 607 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 5:02.14 | |
17 | 634 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 5:10.43 | |
18 | 540 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 5:15.00 | |
19 | 435 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 5:16.23 | |
20 | 739 | Bornemann Victor | 2004 | SIGMA | 0489AD | 25 m | 5:19.69 | |
21 | 664 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 5:25.24 | |
22 | 780 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 5:30.59 | |
23 | 608 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 5:36.36 | |
24 | 454 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 5:42.89 | |
25 | 715 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 6:55.90 | |
26 | 688 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | ||
27 | 717 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 40, 10x100m Fri Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 735 | Sigma Mix | 2004 | SIGMA | 25 m | 10:00.89 | ||
2 | 593 | Hovedstadens Mix | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:07.61 | ||
3 | 654 | Kvik Mix | 2005 | KVIK | 25 m | 10:25.20 | ||
4 | 527 | Helsingør Mix | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 10:40.11 | ||
5 | 483 | Gsc Mix | 0 | GLADSAXE | 25 m | 10:57.43 | ||
6 | 701 | Lyngby Royal Elite | 2004 | LYNGBY | 25 m | 11:20.00 | ||
7 | 442 | Gentofte Hajer | 0 | GENTOFTE | 25 m | |||
8 | 622 | Hs Mix-År 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | |||
9 | 690 | Køge Mix | 2004 | KØGE | 25 m | |||
10 | 764 | Gti Mix | 0 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 41, Jokerløb Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 595 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 35.93 | |
2 | 663 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 37.04 | |
3 | 567 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 38.23 | |
4 | 470 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 40.37 | |
5 | 659 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 40.41 | |
6 | 488 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 40.99 | |
7 | 566 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 43.06 | |
8 | 629 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 44.16 | |
9 | 770 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 47.45 | |
10 | 705 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 48.61 | |
11 | 695 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 49.42 | |
12 | 792 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 53.47 | |
13 | 585 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 53.76 | |
14 | 583 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 54.88 | |
15 | 558 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | ||
16 | 562 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | ||
17 | 613 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |
Løb 42, Jokerløb Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 604 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 32.64 | |
2 | 554 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 34.69 | |
3 | 647 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 35.82 | |
4 | 682 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 35.84 | |
5 | 597 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 36.27 | |
6 | 779 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 38.19 | |
7 | 774 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 38.76 | |
8 | 730 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 39.70 | |
9 | 653 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 39.94 | |
10 | 637 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 41.09 | |
11 | 482 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 43.01 | |
12 | 480 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 43.46 | |
13 | 588 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 44.14 | |
14 | 590 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 50.12 | |
15 | 577 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 6:00.01 | |
16 | 547 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 13 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:14 |