Startliste for Holdstævne Årgang, Gentofte
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
16 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 31, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:47 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
545 |
1 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
25m |
|
531 |
2 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.19 |
579 |
3 |
Johan Klitten |
2006 |
0667AL |
HILLERØD |
|
25m |
1:20.43 |
722 |
4 |
Karl Marcussen |
2007 |
0709AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.01 |
795 |
5 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
|
LYNGBY |
|
25m |
|
608 |
6 |
Tristan Jensen |
2006 |
0611AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
683 |
1 |
Calvin Christian Axen |
2006 |
0627AJ |
KØGE |
|
25m |
1:17.47 |
493 |
2 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.04 |
788 |
3 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
1:13.96 |
577 |
4 |
Elias Jensen |
2006 |
0691AN |
HILLERØD |
|
25m |
1:14.31 |
676 |
5 |
Martin Munch Svendson |
2005 |
0571AJ |
KVIK |
|
25m |
1:17.20 |
460 |
6 |
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
0521AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:18.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
484 |
1 |
Mattias Sand Nielsen |
2005 |
0541AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:12.54 |
602 |
2 |
William Folkmann |
2006 |
0655AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.81 |
759 |
3 |
Magnus Tullberg |
2005 |
0593AD |
SIGMA |
|
25m |
1:10.20 |
686 |
4 |
Lucas Emil Heinze |
2005 |
0511AK |
KØGE |
|
25m |
1:10.61 |
670 |
5 |
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
0577AJ |
KVIK |
|
25m |
1:11.71 |
816 |
6 |
Rasmus Fabricius Pedersen |
2005 |
0559AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:12.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
752 |
1 |
Oscar Boyer |
2004 |
0429AD |
SIGMA |
|
25m |
1:07.54 |
780 |
2 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
1:05.00 |
471 |
3 |
Mathias Bartholin Bruhn |
2004 |
0425AP |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.48 |
492 |
4 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:05.00 |
536 |
5 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:05.77 |
677 |
6 |
Mads Sørensen |
2005 |
0585AB |
KVIK |
|
25m |
1:08.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
721 |
1 |
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
0447AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:03.35 |
750 |
2 |
Villads Arfelt |
2004 |
0417AL |
SIGMA |
|
25m |
1:02.18 |
651 |
3 |
Viggo Prehn |
2004 |
0493AE |
KVIK |
|
25m |
1:01.35 |
616 |
4 |
Ettore Pesci |
2004 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:02.06 |
730 |
5 |
Kasper Thorn |
2004 |
0401AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:02.37 |
594 |
6 |
Gustav Steen Andersen |
2006 |
0689AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
813 |
1 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:00.58 |
760 |
2 |
Alexander Vergereau |
2004 |
0447AA |
SIGMA |
|
25m |
56.64 |
604 |
3 |
Jet Li Fuhrmann |
2004 |
0487AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
52.73 |
449 |
4 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
25m |
55.77 |
787 |
5 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
57.80 |
652 |
6 |
Andreas Eriksen Tankmar |
2004 |
0471AE |
KVIK |
|
25m |
1:01.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 september 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
09:47 |
|