Startliste for Thisted Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Victor B. Bromer, Aalborg, 0.55.03, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:16.56 | |
2 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:19.44 | ||
3 | 154 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:20.86 | |
4 | 312 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 1:21.72 | |
5 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:21.77 | |
6 | 199 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:23.29 | |
7 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:23.58 | |
8 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 1:26.86 | |
9 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:29.79 | |
10 | 174 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:32.16 | |
11 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:33.46 | |
12 | 65 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:36.60 | |
13 | 24 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 1:43.59 | |
14 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:45.01 | ||
15 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
16 | 49 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 25 m | |||
17 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:09.73 | |
2 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:13.60 | |
3 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:13.68 | |
4 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:13.68 | |
5 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:17.05 | ||
6 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:20.90 | |
7 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:22.40 | |
8 | 30 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:24.11 | |
9 | 370 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 25 m | 1:25.31 | |
10 | 427 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:29.00 | ||
11 | 409 | Eskeland Tobias | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:30.21 | ||
12 | 66 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:32.28 | |
13 | 382 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 1:34.47 | |
14 | 35 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | ||
15 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 399 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:05.85 | |
2 | 307 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:09.57 | |
3 | 401 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:10.13 | |
4 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:10.52 | |
5 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.07 | ||
6 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:11.80 | ||
7 | 251 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 1:13.80 | |
8 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:13.94 | |
9 | 321 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:14.28 | |
10 | 164 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:15.17 | |
11 | 173 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:15.89 | |
12 | 247 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:18.43 | |
13 | 170 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:20.02 | |
14 | 256 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:21.48 | |
15 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:23.04 | ||
16 | 394 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:31.13 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 225 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:04.32 | ||
2 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 1:09.78 | ||
3 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:09.93 | ||
4 | 179 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:10.35 | |
5 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:10.85 | |
6 | 375 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:11.34 | |
7 | 254 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:11.35 | |
8 | 186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:12.20 | |
9 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:13.94 | |
10 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:16.69 | |
11 | 201 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:23.12 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.82 | ||
2 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 59.92 | |
3 | 400 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:00.89 | |
4 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:01.67 | |
5 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:02.18 | ||
6 | 292 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:02.48 | |
7 | 324 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 1:03.08 | |
8 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:04.63 | |
9 | 272 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:04.82 | |
10 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 1:04.94 | ||
11 | 441 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:04.95 | |
12 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:05.07 | ||
13 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 1:05.40 | ||
14 | 266 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:05.58 | |
15 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:07.76 | ||
16 | 257 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 1:08.58 | |
17 | 378 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:08.85 | |
18 | 381 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:08.97 | |
19 | 220 | Johansen Birk Lee | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:11.68 | ||
20 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:12.43 |
Årg. 0-2000 |
1 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 54.91 | |
2 | 97 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 57.30 | |
3 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 57.74 | |
4 | 265 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 58.22 | |
5 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 58.75 | ||
6 | 267 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:00.24 | |
7 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:00.31 | |
8 | 322 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:00.98 | |
9 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:01.45 | ||
10 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.26 | ||
11 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:04.23 | |
12 | 325 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:05.43 | |
13 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.18 | ||
14 | 414 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 1:10.64 | ||
15 | 429 | Torstrup Olav Lucas | 1997 | Mandal SK | 25 m | 1:19.93 | ||
16 | 412 | Greibesland Paul | 1997 | Mandal SK | 25 m | 1:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 06:23 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
Mie Ø. Nielsen, Aalborg, 1.00.33, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 150 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:25.40 | |
2 | 293 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 1:25.68 | |
3 | 152 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:26.36 | |
4 | 140 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:34.96 | |
5 | 57 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 1:35.52 | |
6 | 83 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 1:37.58 | |
7 | 135 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:37.63 | |
8 | 163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:39.58 | |
9 | 14 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | ||
10 | 21 | Baird Therese | 2007 | THISTED | 25 m | |||
11 | 37 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | ||
12 | 55 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:12.57 | |
2 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:13.15 | |
3 | 138 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:17.08 | |
4 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:18.44 | ||
5 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:20.96 | ||
6 | 372 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 1:25.36 | |
7 | 391 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 25 m | 1:25.55 | |
8 | 246 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 1:26.31 | |
9 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 1:27.36 | |
10 | 369 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 1:29.95 | |
11 | 216 | Trøite Sara Alexandra | 2006 | KristianSA | 25 m | 1:30.03 | ||
12 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:31.52 | ||
13 | 376 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 1:31.55 | |
14 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:31.56 | |
15 | 402 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 1:31.58 | |
16 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:31.65 | |
17 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 1:31.76 | |
18 | 459 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:31.88 | ||
19 | 85 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:35.54 | |
20 | 233 | Kirch Silje Dahl | 2006 | SMUT | 0618AO | 25 m | 1:41.67 | |
21 | 88 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 25 m | |||
22 | 206 | Horni Christine | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
23 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
24 | 457 | Lund Charlotte Fernås | 2006 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 1:12.59 | ||
2 | 269 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:12.96 | |
3 | 78 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:13.25 | |
4 | 290 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:13.36 | |
5 | 176 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:14.20 | |
6 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:15.38 | |
7 | 156 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:16.66 | |
8 | 371 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:16.72 | |
9 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:17.04 | ||
10 | 337 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:17.93 | |
11 | 323 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 1:20.13 | |
12 | 393 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 1:20.75 | |
13 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:20.81 | ||
14 | 236 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:21.20 | |
15 | 161 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:21.68 | |
16 | 250 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:22.91 | |
17 | 81 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:24.56 | |
18 | 94 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:27.70 | |
19 | 232 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:28.50 | |
20 | 410 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:29.85 | ||
21 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:33.07 | ||
22 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:33.54 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 344 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:09.90 | ||
2 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:10.80 | |
3 | 388 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:12.05 | |
4 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:12.16 | ||
5 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:12.96 | |
6 | 308 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:12.96 | |
7 | 377 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:13.52 | |
8 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:13.96 | ||
9 | 203 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:14.28 | |
10 | 384 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:14.61 | |
11 | 248 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:16.04 | |
12 | 187 | Keul Nicoline Tønder | 2004 | Lørenskog | 25 m | 1:16.43 | ||
13 | 79 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:17.30 | |
14 | 338 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:17.34 | |
15 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:17.36 | ||
16 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:18.54 | |
17 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:20.47 | |
18 | 255 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 1:21.29 | |
19 | 234 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:25.57 | |
20 | 411 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:26.85 | ||
21 | 387 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 1:28.02 | |
22 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:28.09 | ||
23 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:28.09 | ||
24 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:30.01 | ||
25 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:30.05 | ||
26 | 346 | Dielininkaityte Ema | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:39.38 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:05.53 | |
2 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:06.27 | |
3 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:07.26 | |
4 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:07.32 | |
5 | 326 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:08.44 | |
6 | 183 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:08.52 | |
7 | 264 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:08.62 | |
8 | 336 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:09.93 | |
9 | 379 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:10.54 | |
10 | 70 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:10.74 | |
11 | 270 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:11.78 | |
12 | 316 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:12.05 | |
13 | 451 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:14.21 | |
14 | 350 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:14.29 | ||
15 | 235 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:14.87 | |
16 | 50 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:15.20 | |
17 | 72 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:15.35 | |
18 | 345 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:18.29 | ||
19 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:18.53 | |
20 | 406 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:19.12 | |
21 | 212 | Strømman Lea Adalia | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:20.25 | ||
22 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:20.45 | |
23 | 237 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:21.07 | |
24 | 73 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:21.30 | |
25 | 258 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 1:21.60 | |
26 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 1:27.50 | ||
27 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:34.03 | ||
28 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m |
Årg. 0-2001 |
1 | 155 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:02.33 | |
2 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:03.33 | |
3 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:04.30 | |
4 | 263 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:04.63 | |
5 | 136 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 1:06.87 | |
6 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.87 | ||
7 | 165 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:07.00 | |
8 | 408 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:09.35 | |
9 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:09.98 | ||
10 | 493 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.16 | ||
11 | 389 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:10.25 | |
12 | 328 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 25 m | 1:10.32 | |
13 | 157 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:10.84 | |
14 | 190 | Ruenes Othine | 2001 | Lørenskog | 25 m | 1:10.98 | ||
15 | 331 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:11.79 | |
16 | 444 | Garðarsdóttir Embla Sól | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:13.72 | ||
17 | 490 | Sørensen Andrea | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:19.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 06:23 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Alexander Dale Oen, 0.27.79, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 41.76 | ||
2 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 42.48 | |
3 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 43.14 | |
4 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 43.69 | |
5 | 320 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 44.97 | |
6 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 48.70 | |
7 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 49.17 | |
8 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 50.38 | |
9 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 50.67 | ||
10 | 202 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 51.82 | |
11 | 23 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 53.18 | |
12 | 46 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 57.41 | |
13 | 426 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 25 m | 57.41 | ||
14 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m | 59.17 | ||
15 | 34 | Christensen Benjamin Bjerg | 2007 | THISTED | 25 m | |||
16 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
17 | 49 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 25 m | |||
18 | 60 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 370 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 25 m | 35.96 | |
2 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 37.02 | ||
3 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 37.76 | |
4 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 37.83 | |
5 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 37.98 | |
6 | 315 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 38.61 | |
7 | 409 | Eskeland Tobias | 2005 | Mandal SK | 25 m | 41.10 | ||
8 | 380 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 49.30 | |
9 | 35 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 54.89 | |
10 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m | 58.36 | ||
11 | 200 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:02.01 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 31.93 | |
2 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 33.57 | ||
3 | 396 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 34.56 | |
4 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 36.70 | |
5 | 332 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 36.79 | |
6 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 37.25 | |
7 | 314 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 37.55 | |
8 | 311 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 37.99 | |
9 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 38.56 | |
10 | 251 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 38.59 | |
11 | 321 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 38.68 | |
12 | 247 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 39.55 | |
13 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 41.66 | |
14 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 41.74 | |
15 | 394 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 46.85 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 34.06 | |
2 | 96 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 37.18 | |
3 | 494 | Olsen Eirik | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 37.31 | ||
4 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 38.96 | |
5 | 201 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 40.75 | |
6 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 50.12 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 404 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 29.16 | |
2 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 30.12 | |
3 | 400 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 30.26 | |
4 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.72 | ||
5 | 31 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 31.94 | |
6 | 226 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 32.34 | ||
7 | 334 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 32.74 | |
8 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 32.83 | ||
9 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 32.87 | ||
10 | 266 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 32.89 | |
11 | 416 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 33.94 | ||
12 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 34.15 | ||
13 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.33 | ||
14 | 415 | Helleren Allan | 2002 | Mandal SK | 25 m | 37.11 | ||
15 | 95 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 41.91 |
Årg. 0-2000 |
1 | 97 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 26.47 | |
2 | 322 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 28.02 | |
3 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 28.06 | |
4 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 29.71 | |
5 | 265 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 30.45 | |
6 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 31.44 | ||
7 | 414 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 32.92 | ||
8 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 33.20 | ||
9 | 429 | Torstrup Olav Lucas | 1997 | Mandal SK | 25 m | 39.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 06:23 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Louise B. Dalgaard, 0.31.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 289 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 44.88 | |
2 | 140 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 47.65 | |
3 | 86 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 48.41 | |
4 | 37 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 51.31 | |
5 | 57 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 55.19 | |
6 | 89 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m | 55.27 | |
7 | 90 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 55.56 | |
8 | 516 | Rennesund Gabriella | 2008 | Porsgrunn | 25 m | 55.64 | ||
9 | 55 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 56.63 | |
10 | 19 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 56.72 | |
11 | 14 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 57.12 | |
12 | 91 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 1:00.26 | |
13 | 198 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 1:04.76 | |
14 | 25 | Frøkjær Johanne Øland | 2009 | THISTED | 25 m | |||
15 | 53 | Søgård Marie Klemme | 2007 | THISTED | 25 m | |||
16 | 517 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 35.84 | |
2 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 37.19 | |
3 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 37.23 | |
4 | 138 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 40.65 | |
5 | 294 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 42.07 | |
6 | 84 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 42.39 | |
7 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 42.83 | ||
8 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 43.67 | ||
9 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 44.19 | |
10 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 44.72 | |
11 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 45.11 | ||
12 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 47.49 | |
13 | 460 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 47.63 | ||
14 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | 50.01 | ||
15 | 402 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 50.15 | |
16 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 50.44 | |
17 | 319 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 51.36 | |
18 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 52.29 | |
19 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m | 55.57 | ||
20 | 457 | Lund Charlotte Fernås | 2006 | Ullensaker | 25 m | 57.09 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 78 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 35.96 | |
2 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 37.01 | |
3 | 269 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 37.58 | |
4 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 37.82 | |
5 | 156 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 38.39 | |
6 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 38.96 | ||
7 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 39.59 | ||
8 | 77 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 39.95 | |
9 | 236 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 40.62 | |
10 | 327 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 42.48 | |
11 | 291 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 43.76 | |
12 | 232 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 46.87 | |
13 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 48.91 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 34.75 | |
2 | 392 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 35.66 | |
3 | 384 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 36.13 | |
4 | 430 | Vollen Frida Lilletveit | 2004 | Mandal SK | 25 m | 38.09 | ||
5 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 38.64 | ||
6 | 386 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 38.64 | |
7 | 182 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 38.73 | |
8 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 39.23 | |
9 | 390 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 39.59 | |
10 | 346 | Dielininkaityte Ema | 2004 | Randaberg | 25 m | 42.97 | ||
11 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 43.08 | ||
12 | 411 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 43.89 | ||
13 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 44.63 | |
14 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 44.89 | ||
15 | 204 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 45.83 | ||
16 | 503 | Pflug Nikoline Alvilde Kristiansen | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 46.24 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 31.98 | |
2 | 379 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 32.12 | |
3 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 32.26 | |
4 | 180 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 34.25 | |
5 | 178 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 36.37 | |
6 | 71 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 37.37 | |
7 | 260 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 39.45 | |
8 | 345 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 39.94 | ||
9 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m |
Årg. 0-2001 |
1 | 295 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 25 m | 31.91 | |
2 | 335 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 34.06 | |
3 | 162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 34.23 | |
4 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.97 | ||
5 | 224 | Refst Juni Helene Iversen | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 35.25 | ||
6 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 36.31 | ||
7 | 490 | Sørensen Andrea | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 40.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 06:23 |
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 8.04.37, Esbjerg, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 184 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 9:32.19 | |
2 | 468 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 10:36.06 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 396 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 9:22.46 | |
2 | 185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 9:27.17 | |
3 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 9:31.72 | ||
4 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 9:36.93 | ||
5 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 9:55.78 | |
6 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 10:51.31 | |
7 | 403 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 10:52.05 | |
8 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m |
Årg. 0-2002 |
1 | 397 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 8:01.06 | |
2 | 340 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 8:02.08 | |
3 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 8:12.17 | |
4 | 271 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 8:13.19 | |
5 | 267 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 8:37.33 | |
6 | 395 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 8:41.93 | |
7 | 385 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 8:44.14 | |
8 | 489 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 8:45.41 | ||
9 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 8:55.18 | ||
10 | 221 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 9:01.93 | ||
11 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 9:07.01 | |
12 | 452 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 9:24.88 | |
13 | 266 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 9:30.98 | |
14 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 10:03.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 06:23 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 8.34.56, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2005 |
1 | 344 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 9:47.52 | ||
2 | 373 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 9:52.96 | |
3 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 10:11.13 | ||
4 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 11:11.22 | |
5 | 250 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 11:14.85 | |
6 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 11:21.22 | |
7 | 398 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 11:34.91 | |
8 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 11:38.04 | ||
9 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 11:45.60 |
Årg. 0-2003 |
1 | 339 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 8:28.50 | |
2 | 263 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 8:38.77 | |
3 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 8:49.06 | |
4 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 9:03.94 | |
5 | 139 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 9:07.77 | |
6 | 268 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 9:14.77 | |
7 | 331 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 9:24.59 | |
8 | 336 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 9:25.11 | |
9 | 333 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 9:26.10 | |
10 | 405 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 9:29.43 | |
11 | 252 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 9:42.41 | |
12 | 408 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 9:44.00 | |
13 | 350 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 9:47.38 | ||
14 | 389 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 9:48.04 | |
15 | 406 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 10:47.84 | |
16 | 183 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:45 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.25.64, Norge, 2002 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 36.11 | ||
2 | 154 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 36.40 | |
3 | 320 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 37.07 | |
4 | 312 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 38.83 | |
5 | 174 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 39.47 | |
6 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 40.35 | |
7 | 23 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 41.40 | |
8 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 42.64 | |
9 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 43.49 | ||
10 | 65 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 43.63 | |
11 | 24 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 46.23 | |
12 | 46 | Nielsen Arthur Kæseler | 2007 | THISTED | 0793AE | 25 m | 48.57 | |
13 | 199 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 50.42 | |
14 | 34 | Christensen Benjamin Bjerg | 2007 | THISTED | 25 m | |||
15 | 36 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | |||
16 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
17 | 49 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 25 m | |||
18 | 60 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 184 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 29.62 | |
2 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 31.32 | |
3 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 32.58 | ||
4 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 32.89 | ||
5 | 315 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 33.24 | |
6 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 33.31 | |
7 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 34.23 | |
8 | 317 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 34.47 | |
9 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 35.55 | |
10 | 380 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 38.49 | |
11 | 66 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 41.99 | |
12 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 42.29 | |
13 | 189 | Aareskjold Kasper | 2005 | Lørenskog | 25 m | 44.36 | ||
14 | 35 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 47.53 | |
15 | 200 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 52.20 | |
16 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m | 58.49 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 401 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 31.27 | |
2 | 307 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 31.38 | |
3 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 31.54 | |
4 | 399 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 31.69 | |
5 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 32.55 | |
6 | 314 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 32.66 | |
7 | 311 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 32.82 | |
8 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 32.93 | |
9 | 164 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 33.21 | |
10 | 310 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 34.23 | |
11 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 35.18 | |
12 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 36.58 | ||
13 | 170 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 39.19 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 225 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 29.73 | ||
2 | 96 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 30.99 | |
3 | 185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 31.17 | |
4 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 31.61 | |
5 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 33.94 | ||
6 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 34.08 | ||
7 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 36.47 | |
8 | 201 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 41.18 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 26.73 | |
2 | 226 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 26.84 | ||
3 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 27.21 | |
4 | 324 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 27.99 | |
5 | 381 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 28.27 | |
6 | 334 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 29.60 | |
7 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 29.61 | ||
8 | 378 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 30.07 | |
9 | 416 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 30.15 | ||
10 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 30.50 | ||
11 | 257 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 30.70 | |
12 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 31.20 | ||
13 | 220 | Johansen Birk Lee | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 32.67 | ||
14 | 415 | Helleren Allan | 2002 | Mandal SK | 25 m | 38.66 |
Årg. 0-2000 |
1 | 191 | Friberg Gustav | 1997 | BIRKERØD | 9709AB | 25 m | 24.69 | |
2 | 442 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 25.38 | |
3 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 26.00 | |
4 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 26.30 | ||
5 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 27.01 | |
6 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 27.20 | ||
7 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 27.96 | |
8 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 27.98 | |
9 | 253 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 30.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 06:23 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.27.21, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 135 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 38.79 | |
2 | 152 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 38.93 | |
3 | 150 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 40.18 | |
4 | 293 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 41.43 | |
5 | 57 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 41.90 | |
6 | 83 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 43.09 | |
7 | 289 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 44.06 | |
8 | 163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 44.07 | |
9 | 86 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 44.10 | |
10 | 37 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 47.12 | |
11 | 14 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 48.19 | |
12 | 55 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 48.92 | |
13 | 89 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m | 49.84 | |
14 | 516 | Rennesund Gabriella | 2008 | Porsgrunn | 25 m | 50.00 | ||
15 | 91 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 50.01 | |
16 | 19 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 50.64 | |
17 | 90 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 51.85 | |
18 | 198 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 59.44 | |
19 | 25 | Frøkjær Johanne Øland | 2009 | THISTED | 25 m | |||
20 | 26 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 25 m | |||
21 | 48 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 25 m | |||
22 | 53 | Søgård Marie Klemme | 2007 | THISTED | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 34.20 | |
2 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 34.77 | |
3 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 35.04 | ||
4 | 391 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 25 m | 35.68 | |
5 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 36.71 | |
6 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 37.23 | |
7 | 294 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 37.43 | |
8 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 37.99 | ||
9 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 38.02 | |
10 | 369 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 38.44 | |
11 | 319 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 39.58 | |
12 | 85 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 41.02 | |
13 | 233 | Kirch Silje Dahl | 2006 | SMUT | 0618AO | 25 m | 41.06 | |
14 | 84 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 41.38 | |
15 | 216 | Trøite Sara Alexandra | 2006 | KristianSA | 25 m | 42.17 | ||
16 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 43.08 | |
17 | 376 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 45.41 | |
18 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 45.62 | |
19 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | 46.21 | ||
20 | 88 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 25 m | |||
21 | 206 | Horni Christine | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
22 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 337 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 32.71 | |
2 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 34.06 | ||
3 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 34.59 | ||
4 | 323 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 34.97 | |
5 | 309 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 35.34 | |
6 | 327 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 35.42 | |
7 | 176 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 36.16 | |
8 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 36.95 | |
9 | 374 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 37.38 | |
10 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 37.47 | |
11 | 81 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 38.04 | |
12 | 77 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 39.59 | |
13 | 161 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 40.51 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 388 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 31.63 | |
2 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 32.09 | |
3 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 32.26 | |
4 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 33.30 | |
5 | 308 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 34.06 | |
6 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 34.08 | |
7 | 377 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 34.39 | |
8 | 248 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 34.57 | |
9 | 187 | Keul Nicoline Tønder | 2004 | Lørenskog | 25 m | 35.34 | ||
10 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 35.53 | ||
11 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 36.22 | ||
12 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 36.42 | ||
13 | 182 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 36.71 | |
14 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 37.86 | |
15 | 255 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 38.65 | |
16 | 234 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 39.12 | |
17 | 503 | Pflug Nikoline Alvilde Kristiansen | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 40.48 | ||
18 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 40.64 | |
19 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 40.79 | |
20 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 41.77 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 29.49 | |
2 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 31.09 | |
3 | 264 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 31.27 | |
4 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 31.97 | |
5 | 326 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 32.12 | |
6 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 32.20 | |
7 | 350 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 32.74 | ||
8 | 258 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 33.33 | |
9 | 235 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 33.82 | |
10 | 70 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 33.94 | |
11 | 252 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 34.71 | |
12 | 270 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 34.72 | |
13 | 345 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 36.62 | ||
14 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 36.74 | |
15 | 71 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 36.94 | |
16 | 237 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 36.98 | |
17 | 73 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 37.47 | |
18 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 38.23 | ||
19 | 260 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 40.12 | |
20 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 43.29 |
Årg. 0-2001 |
1 | 155 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 26.42 | |
2 | 162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 30.05 | |
3 | 328 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 25 m | 30.63 | |
4 | 165 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 30.80 | |
5 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 31.13 | ||
6 | 190 | Ruenes Othine | 2001 | Lørenskog | 25 m | 31.23 | ||
7 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 31.49 | |
8 | 493 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 31.78 | ||
9 | 157 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 31.82 | |
10 | 444 | Garðarsdóttir Embla Sól | 2001 | ESBJERG | 25 m | 31.92 | ||
11 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 35.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 06:23 |
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.52.82, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:21.62 | |
2 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:31.10 | |
3 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 1:32.00 | |
4 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m | |||
5 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 1:06.84 | |
2 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:09.93 | |
3 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:10.39 | |
4 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:11.32 | |
5 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:11.66 | ||
6 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:17.46 | |
7 | 189 | Aareskjold Kasper | 2005 | Lørenskog | 25 m | 1:23.74 | ||
8 | 468 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:25.79 | ||
9 | 427 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:33.09 | ||
10 | 30 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:37.37 | |
11 | 317 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:47.74 | |
12 | 208 | Klausen Morten Håbesland | 2005 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:04.69 | |
2 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:08.56 | |
3 | 173 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:09.41 | |
4 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:10.73 | |
5 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:10.79 | |
6 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:13.06 | |
7 | 332 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:14.36 | |
8 | 310 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:15.10 | |
9 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:17.52 | ||
10 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:20.00 | ||
11 | 256 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:39.06 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 254 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:01.80 | |
2 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:04.78 | |
3 | 375 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 1:06.88 | |
4 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:07.05 | |
5 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 1:08.60 | ||
6 | 186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:09.74 | |
7 | 494 | Olsen Eirik | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.25 | ||
8 | 179 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:11.50 | |
9 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:13.07 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 292 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 56.25 | |
2 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 56.80 | |
3 | 137 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 57.65 | |
4 | 223 | Phillipson Titus Victor | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:00.61 | ||
5 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:01.45 | |
6 | 441 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:01.72 | |
7 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 1:02.42 | ||
8 | 452 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:02.77 | |
9 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:07.95 | ||
10 | 95 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 1:08.51 | |
11 | 404 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:10.90 | |
12 | 272 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:10.94 | |
13 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:12.81 | |
14 | 31 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:18.01 |
Årg. 0-2000 |
1 | 271 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 54.32 | |
2 | 442 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 54.78 | |
3 | 191 | Friberg Gustav | 1997 | BIRKERØD | 9709AB | 25 m | 56.14 | |
4 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 56.59 | |
5 | 265 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 56.94 | |
6 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 56.98 | |
7 | 340 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 57.13 | |
8 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 57.75 | ||
9 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 58.42 | |
10 | 325 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 58.68 | |
11 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 59.61 | |
12 | 222 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:01.60 | ||
13 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:01.60 | ||
14 | 385 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 1:01.99 | |
15 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:05.68 | ||
16 | 196 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:15.43 | |
17 | 412 | Greibesland Paul | 1997 | Mandal SK | 25 m | 1:38.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 0.59.62, Esbjerg, 20213 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:23.43 | ||
2 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:24.43 | ||
3 | 246 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 1:29.38 | |
4 | 461 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:29.75 | ||
5 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:30.82 | ||
6 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 1:33.00 | ||
7 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:35.44 | |
8 | 372 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 1:46.97 | |
9 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | ||
10 | 207 | Jørgensen Synne Fosse | 2006 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 290 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:07.55 | |
2 | 291 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:09.63 | |
3 | 371 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:13.98 | |
4 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:14.26 | ||
5 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:15.64 | |
6 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:20.98 | ||
7 | 393 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 1:22.30 | |
8 | 309 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:26.57 | |
9 | 410 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:37.52 | ||
10 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:43.41 | ||
11 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:47.05 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 388 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:10.35 | |
2 | 390 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:14.82 | |
3 | 392 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:15.24 | |
4 | 203 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:15.51 | |
5 | 79 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:16.34 | |
6 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:20.62 | ||
7 | 386 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:22.81 | |
8 | 430 | Vollen Frida Lilletveit | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:23.15 | ||
9 | 387 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 1:23.81 | |
10 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:24.66 | ||
11 | 338 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:26.26 | |
12 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:36.58 | ||
13 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:37.02 | ||
14 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:38.85 | ||
15 | 503 | Pflug Nikoline Alvilde Kristiansen | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:40.00 | ||
16 | 398 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 1:42.58 | |
17 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:07.54 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:06.03 | |
2 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:06.16 | |
3 | 451 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:06.22 | |
4 | 183 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:08.29 | |
5 | 316 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:08.58 | |
6 | 264 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:08.89 | |
7 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:08.95 | |
8 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:09.10 | |
9 | 180 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:11.05 | |
10 | 50 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:11.77 | |
11 | 178 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:14.06 | |
12 | 72 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:19.93 | |
13 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:21.32 | |
14 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m |
Årg. 0-2001 |
1 | 175 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 25 m | 1:00.30 | |
2 | 333 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:00.85 | |
3 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:01.46 | |
4 | 335 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:01.58 | |
5 | 263 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:01.84 | |
6 | 169 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 1:01.95 | |
7 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:02.47 | ||
8 | 136 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 1:02.52 | |
9 | 139 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 1:07.72 | |
10 | 190 | Ruenes Othine | 2001 | Lørenskog | 25 m | 1:08.14 | ||
11 | 490 | Sørensen Andrea | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:19.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 0.50.06, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:03.66 | |
2 | 199 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:07.63 | |
3 | 130 | Solhøy Mikkel | 2006 | Lambertset | 25 m | 1:09.23 | ||
4 | 154 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:09.96 | |
5 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:11.27 | |
6 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:13.19 | |
7 | 123 | Munro-Omdahl Phillip | 2006 | Lambertset | 25 m | 1:13.30 | ||
8 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:15.18 | |
9 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 1:17.46 | |
10 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:24.75 | ||
11 | 65 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:24.89 | |
12 | 23 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:25.57 | |
13 | 24 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 1:26.90 | |
14 | 174 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:27.21 | |
15 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m | 1:38.20 | ||
16 | 64 | Hemmingsen William | 2008 | S 68 | 0835AH | 25 m | 1:39.93 | |
17 | 202 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:40.92 | |
18 | 205 | Helle Herman Kristoffer | 2007 | KristianSA | 25 m | 1:42.39 | ||
19 | 67 | Toft Frederik | 2008 | S 68 | 0837AH | 25 m | 1:42.52 | |
20 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
21 | 49 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 25 m | |||
22 | 60 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 184 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 58.22 | |
2 | 134 | Øverby Timon | 2005 | Lambertset | 25 m | 1:00.66 | ||
3 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:01.17 | |
4 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:04.26 | ||
5 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 1:05.86 | |
6 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:08.77 | |
7 | 370 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 25 m | 1:10.20 | |
8 | 515 | Magnusson Leon | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.66 | ||
9 | 380 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 1:12.77 | |
10 | 30 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 1:12.97 | |
11 | 189 | Aareskjold Kasper | 2005 | Lørenskog | 25 m | 1:14.16 | ||
12 | 66 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:17.57 | |
13 | 382 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 1:23.17 | |
14 | 35 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 1:30.70 | |
15 | 409 | Eskeland Tobias | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:31.05 | ||
16 | 200 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:35.74 | |
17 | 192 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 25 m | |||
18 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 399 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 55.98 | |
2 | 129 | Singsaas Sander | 2004 | Lambertset | 25 m | 59.43 | ||
3 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:01.34 | |
4 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:01.47 | ||
5 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:01.85 | |
6 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:01.85 | |
7 | 314 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:01.93 | |
8 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:03.19 | |
9 | 122 | Laskemoen Kasper M. | 2004 | Lambertset | 25 m | 1:03.62 | ||
10 | 164 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:03.65 | |
11 | 251 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 1:03.95 | |
12 | 173 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:04.95 | |
13 | 106 | Damm-Johnsen Erlend | 2004 | Lambertset | 25 m | 1:06.58 | ||
14 | 256 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:08.45 | |
15 | 170 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:10.75 | |
16 | 394 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:13.81 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 254 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 55.98 | |
2 | 179 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 58.05 | |
3 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 58.79 | |
4 | 101 | Beitvei Martin Navelsaker | 2003 | Lambertset | 25 m | 59.20 | ||
5 | 96 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 59.31 | |
6 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:01.95 | ||
7 | 126 | Ouren Erik | 2003 | Lambertset | 25 m | 1:03.28 | ||
8 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:06.04 | |
9 | 131 | Solhøy Sondre | 2003 | Lambertset | 25 m | 1:07.15 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 51.36 | |
2 | 137 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 53.90 | |
3 | 397 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 54.30 | |
4 | 292 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 54.47 | |
5 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 55.50 | |
6 | 324 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 55.69 | |
7 | 441 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 55.90 | |
8 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 56.23 | ||
9 | 334 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 56.34 | |
10 | 381 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 56.52 | |
11 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 57.15 | ||
12 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 57.87 | ||
13 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 58.52 | ||
14 | 223 | Phillipson Titus Victor | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 58.60 | ||
15 | 266 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 58.61 | |
16 | 31 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 59.28 | |
17 | 378 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:00.69 | |
18 | 416 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 1:00.79 | ||
19 | 95 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 1:01.38 | |
20 | 514 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 1:02.99 | ||
21 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:05.40 | |
22 | 415 | Helleren Allan | 2002 | Mandal SK | 25 m | 1:06.05 |
Årg. 0-2000 |
1 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 49.27 | |
2 | 267 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 49.69 | |
3 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 50.35 | |
4 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 51.32 | ||
5 | 442 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 51.79 | |
6 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 52.01 | |
7 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 52.85 | |
8 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 52.86 | ||
9 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 53.58 | |
10 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 55.74 | |
11 | 222 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 56.73 | ||
12 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 56.95 | ||
13 | 385 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 57.97 | |
14 | 253 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 58.50 | |
15 | 414 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 1:00.91 | ||
16 | 429 | Torstrup Olav Lucas | 1997 | Mandal SK | 25 m | 1:05.33 | ||
17 | 196 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:08.85 | |
18 | 412 | Greibesland Paul | 1997 | Mandal SK | 25 m | 1:30.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.54.69, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 150 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:12.80 | |
2 | 152 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:15.45 | |
3 | 289 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:20.50 | |
4 | 57 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 1:22.78 | |
5 | 86 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:22.79 | |
6 | 135 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:23.00 | |
7 | 37 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:24.32 | |
8 | 83 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 1:25.65 | |
9 | 163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:29.07 | |
10 | 55 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:29.66 | |
11 | 19 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 1:36.61 | |
12 | 140 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:40.02 | |
13 | 89 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m | 1:40.74 | |
14 | 516 | Rennesund Gabriella | 2008 | Porsgrunn | 25 m | 1:41.69 | ||
15 | 91 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 1:43.75 | |
16 | 14 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 1:45.51 | |
17 | 48 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 25 m | |||
18 | 53 | Søgård Marie Klemme | 2007 | THISTED | 25 m | |||
19 | 517 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:03.95 | |
2 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:04.55 | |
3 | 138 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:05.95 | |
4 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:07.00 | ||
5 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:07.09 | |
6 | 128 | Singsaas Isebel Matoe | 2006 | Lambertset | 25 m | 1:11.37 | ||
7 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 1:12.59 | |
8 | 107 | Devik Maja | 2006 | Lambertset | 25 m | 1:13.05 | ||
9 | 133 | Wilhelmsen Iben Eline | 2006 | Lambertset | 25 m | 1:15.84 | ||
10 | 372 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 1:15.85 | |
11 | 246 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 1:16.20 | |
12 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:17.56 | |
13 | 319 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 1:18.66 | |
14 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 1:19.06 | |
15 | 402 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 1:19.62 | |
16 | 85 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:20.87 | |
17 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:21.97 | |
18 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:23.28 | |
19 | 369 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 1:27.67 | |
20 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | 1:28.79 | ||
21 | 88 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 25 m | |||
22 | 206 | Horni Christine | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
23 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 176 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:04.48 | |
2 | 125 | Nordli Tora Elise | 2005 | Lambertset | 25 m | 1:05.58 | ||
3 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:06.09 | ||
4 | 81 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:06.65 | |
5 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:06.95 | |
6 | 393 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 1:08.74 | |
7 | 100 | Bakken Sophie Keser | 2005 | Lambertset | 25 m | 1:09.66 | ||
8 | 156 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:10.04 | |
9 | 374 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 1:10.26 | |
10 | 250 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:12.38 | |
11 | 77 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:13.39 | |
12 | 236 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:13.52 | |
13 | 124 | Nastevska Natalia | 2005 | Lambertset | 25 m | 1:14.03 | ||
14 | 94 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:14.54 | |
15 | 323 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 1:14.88 | |
16 | 232 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:15.78 | |
17 | 113 | Hauan-Zamora Isabella | 2005 | Lambertset | 25 m | 1:16.53 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 59.79 | |
2 | 373 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:00.37 | |
3 | 132 | Thingberg- Caroline Marie | 2004 | Lambertset | 25 m | 1:00.60 | ||
4 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m | 1:03.01 | ||
5 | 388 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:03.07 | |
6 | 308 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:03.11 | |
7 | 103 | Bustgaard Enya Ross | 2004 | Lambertset | 25 m | 1:03.52 | ||
8 | 203 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:03.73 | |
9 | 79 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:04.17 | |
10 | 248 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:04.72 | |
11 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:05.44 | |
12 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:05.65 | ||
13 | 384 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:05.77 | |
14 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:07.14 | ||
15 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:07.74 | ||
16 | 211 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:08.64 | ||
17 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:08.66 | |
18 | 120 | Kjærvoll Emma | 2004 | Lambertset | 25 m | 1:09.77 | ||
19 | 386 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:11.33 | |
20 | 187 | Keul Nicoline Tønder | 2004 | Lørenskog | 25 m | 1:11.93 | ||
21 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:12.19 | |
22 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:14.46 | ||
23 | 234 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:16.28 | |
24 | 346 | Dielininkaityte Ema | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:16.40 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 58.90 | |
2 | 70 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:00.79 | |
3 | 112 | Hansen Charlotte | 2003 | Lambertset | 25 m | 1:00.84 | ||
4 | 264 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 1:00.94 | |
5 | 116 | Høgberg Malene Johanne | 2003 | Lambertset | 25 m | 1:01.34 | ||
6 | 350 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 1:01.62 | ||
7 | 117 | Jahr Silje | 2003 | Lambertset | 25 m | 1:01.90 | ||
8 | 270 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:02.14 | |
9 | 326 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:02.27 | |
10 | 336 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:02.60 | |
11 | 345 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:02.73 | ||
12 | 252 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:03.85 | |
13 | 235 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:04.43 | |
14 | 104 | Børresen Martine | 2003 | Lambertset | 25 m | 1:04.66 | ||
15 | 451 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:05.40 | |
16 | 178 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:05.48 | |
17 | 237 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:06.50 | |
18 | 258 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 1:07.09 | |
19 | 50 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:07.39 | |
20 | 213 | Strømman Lea Adalia | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:08.00 | ||
21 | 71 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:09.85 | |
22 | 406 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:10.75 | |
23 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 1:14.82 | ||
24 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:16.06 | ||
25 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | 1:21.82 |
Årg. 0-2001 |
1 | 155 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 53.85 | |
2 | 328 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 25 m | 56.48 | |
3 | 169 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 57.09 | |
4 | 263 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 57.57 | |
5 | 175 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 25 m | 58.11 | |
6 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 58.28 | ||
7 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 58.37 | |
8 | 165 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 58.55 | |
9 | 331 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 59.30 | |
10 | 224 | Refst Juni Helene Iversen | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 59.59 | ||
11 | 127 | Røsholm Maren Helene | 2001 | Lambertset | 25 m | 59.66 | ||
12 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:02.33 | ||
13 | 493 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:02.51 | ||
14 | 389 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:02.66 | |
15 | 105 | Christians Rebekka Valvik | 2001 | Lambertset | 25 m | 1:02.67 | ||
16 | 444 | Garðarsdóttir Embla Sól | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:03.07 | ||
17 | 114 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 25 m | 1:03.26 | ||
18 | 190 | Ruenes Othine | 2001 | Lørenskog | 25 m | 1:03.85 | ||
19 | 490 | Sørensen Andrea | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.48 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 2.11.44, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:10.43 | ||
2 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:57.34 | ||
3 | 202 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | ||
4 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m | |||
5 | 426 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 25 m | |||
6 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 99 | Augustsson Christopher | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:36.95 | ||
2 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 2:41.36 | ||
3 | 370 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 25 m | 3:02.85 | |
4 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:08.36 | |
5 | 515 | Magnusson Leon | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 3:18.30 | ||
6 | 427 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:52.14 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:45.41 | ||
2 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:47.70 | |
3 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:48.47 | |
4 | 321 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 2:58.64 | |
5 | 247 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 3:04.82 | |
6 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 3:08.22 | |
7 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:12.21 | ||
8 | 122 | Laskemoen Kasper M. | 2004 | Lambertset | 25 m | 3:16.61 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 121 | Kristensen Elias | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:30.28 | ||
2 | 403 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:42.36 | |
3 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 2:47.83 | |
4 | 494 | Olsen Eirik | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:48.29 | ||
5 | 131 | Solhøy Sondre | 2003 | Lambertset | 25 m | 3:02.90 | ||
6 | 201 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 3:17.24 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 404 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 2:13.65 | |
2 | 400 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 2:17.77 | |
3 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 2:24.33 | |
4 | 110 | Hajdarpasic Benjamin | 2002 | Lambertset | 25 m | 2:36.50 | ||
5 | 266 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:40.38 | |
6 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:43.06 |
Årg. 0-2000 |
1 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 2:10.98 | |
2 | 322 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:16.10 | |
3 | 265 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 2:21.73 | |
4 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:27.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Elin Mårtensson, 2.27.27 Sjöbo Simsällskap, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 86 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 4:03.26 | |
2 | 90 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 294 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 3:13.23 | |
2 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 3:15.00 | ||
3 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:18.97 | ||
4 | 102 | Bogacz Maria | 2006 | Lambertset | 25 m | 3:20.33 | ||
5 | 84 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 3:22.24 | |
6 | 107 | Devik Maja | 2006 | Lambertset | 25 m | 3:27.92 | ||
7 | 98 | Angell Anna Tomine Vårli | 2006 | Lambertset | 25 m | 3:31.21 | ||
8 | 216 | Trøite Sara Alexandra | 2006 | KristianSA | 25 m | 3:32.58 | ||
9 | 462 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:32.63 | ||
10 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:34.56 | ||
11 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 3:43.68 | |
12 | 207 | Jørgensen Synne Fosse | 2006 | KristianSA | 25 m | 4:19.45 | ||
13 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m | |||
14 | 457 | Lund Charlotte Fernås | 2006 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 108 | Flesche Selma | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:46.48 | ||
2 | 269 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:48.57 | |
3 | 119 | Khuu Mina Mai-Linh | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:56.06 | ||
4 | 111 | Hansen Agnes Sortvik | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:56.37 | ||
5 | 125 | Nordli Tora Elise | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:57.43 | ||
6 | 156 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 2:57.62 | |
7 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:05.43 | ||
8 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:06.84 | |
9 | 161 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 3:07.30 | |
10 | 410 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:15.55 | ||
11 | 236 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 3:16.98 | |
12 | 309 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 3:17.74 | |
13 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:40.99 | ||
14 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:45.85 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:38.65 | |
2 | 392 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 2:44.40 | |
3 | 338 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:44.63 | |
4 | 344 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 2:48.33 | ||
5 | 377 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 2:48.91 | |
6 | 182 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:54.70 | |
7 | 430 | Vollen Frida Lilletveit | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:59.27 | ||
8 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 3:08.14 | |
9 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 3:12.26 | ||
10 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 3:14.13 | |
11 | 411 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 3:17.38 | ||
12 | 109 | Freng Mena Ranheim | 2004 | Lambertset | 25 m | 3:19.70 | ||
13 | 398 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 3:20.24 | |
14 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:21.12 | ||
15 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:28.81 | ||
16 | 346 | Dielininkaityte Ema | 2004 | Randaberg | 25 m | 3:29.51 | ||
17 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:31.76 | ||
18 | 503 | Pflug Nikoline Alvilde Kristiansen | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 3:40.00 | ||
19 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:42.52 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 379 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:33.09 | |
2 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:38.55 | |
3 | 180 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:44.21 | |
4 | 270 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:46.80 | |
5 | 72 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 3:01.45 | |
6 | 115 | Holmboe-Wahl Frøya | 2003 | Lambertset | 25 m | 3:08.45 | ||
7 | 260 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 3:16.66 |
Årg. 0-2001 |
1 | 295 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 25 m | 2:31.66 | |
2 | 157 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 2:37.96 | |
3 | 162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:37.97 | |
4 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:40.09 | |
5 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:44.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.24.28, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 32.75 | |
2 | 320 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 34.17 | |
3 | 154 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 34.77 | |
4 | 130 | Solhøy Mikkel | 2006 | Lambertset | 25 m | 35.26 | ||
5 | 312 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 36.43 | |
6 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 37.01 | ||
7 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 37.77 | |
8 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 38.10 | |
9 | 123 | Munro-Omdahl Phillip | 2006 | Lambertset | 25 m | 39.14 | ||
10 | 174 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 39.48 | |
11 | 199 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 39.94 | |
12 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 41.01 | |
13 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 41.80 | |
14 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 45.59 | ||
15 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m | 47.16 | ||
16 | 23 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 49.10 | |
17 | 24 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 49.75 | |
18 | 65 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 51.57 | |
19 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
20 | 205 | Helle Herman Kristoffer | 2007 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 29.47 | |
2 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 30.61 | |
3 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 31.69 | |
4 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 32.40 | |
5 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 32.81 | ||
6 | 317 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 34.57 | |
7 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 35.19 | |
8 | 189 | Aareskjold Kasper | 2005 | Lørenskog | 25 m | 36.03 | ||
9 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 37.83 | |
10 | 468 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 38.07 | ||
11 | 30 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 39.93 | |
12 | 35 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 46.01 | |
13 | 192 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 25 m | |||
14 | 200 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 396 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 27.75 | |
2 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 29.10 | |
3 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 29.45 | |
4 | 129 | Singsaas Sander | 2004 | Lambertset | 25 m | 29.71 | ||
5 | 307 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 29.84 | |
6 | 401 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 30.27 | |
7 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 30.33 | |
8 | 173 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 30.60 | |
9 | 314 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 30.70 | |
10 | 332 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 32.06 | |
11 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 32.23 | ||
12 | 106 | Damm-Johnsen Erlend | 2004 | Lambertset | 25 m | 32.47 | ||
13 | 311 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 32.55 | |
14 | 164 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 32.79 | |
15 | 310 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 33.41 | |
16 | 170 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 33.63 | |
17 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 33.70 | ||
18 | 251 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 34.46 | |
19 | 394 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 34.86 | |
20 | 247 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 36.08 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 254 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 27.85 | |
2 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 29.13 | |
3 | 375 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 29.25 | |
4 | 225 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 29.67 | ||
5 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 30.53 | ||
6 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 30.68 | |
7 | 186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 31.07 | |
8 | 403 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 32.20 | |
9 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 32.39 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 25.51 | |
2 | 292 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 25.72 | |
3 | 223 | Phillipson Titus Victor | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.08 | ||
4 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.50 | ||
5 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.51 | |
6 | 441 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 27.70 | |
7 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 28.11 | ||
8 | 118 | Khuu Kevin | 2002 | Lambertset | 25 m | 28.28 | ||
9 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 28.29 | ||
10 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 28.45 | ||
11 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 28.57 | |
12 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 28.97 | ||
13 | 62 | Alexandersen Magnus | 2002 | HOLSTEBRO | 0267AP | 25 m | 29.13 | |
14 | 95 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 29.51 | |
15 | 378 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 29.77 | |
16 | 257 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 30.19 | |
17 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 31.05 | |
18 | 416 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 31.07 | ||
19 | 415 | Helleren Allan | 2002 | Mandal SK | 25 m | 31.76 | ||
20 | 514 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 31.80 | ||
21 | 220 | Johansen Birk Lee | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 31.83 | ||
22 | 31 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 34.23 |
Årg. 0-2000 |
1 | 97 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 23.92 | |
2 | 442 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 23.93 | |
3 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 24.52 | |
4 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 24.69 | |
5 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.18 | ||
6 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 25.24 | |
7 | 267 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 25.32 | |
8 | 191 | Friberg Gustav | 1997 | BIRKERØD | 9709AB | 25 m | 25.72 | |
9 | 271 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 25.77 | |
10 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 25.82 | ||
11 | 325 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 27.01 | |
12 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 27.02 | |
13 | 222 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.33 | ||
14 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 27.84 | ||
15 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 28.69 | ||
16 | 414 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 31.48 | ||
17 | 196 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.55 | |
18 | 429 | Torstrup Olav Lucas | 1997 | Mandal SK | 25 m | 37.84 | ||
19 | 412 | Greibesland Paul | 1997 | Mandal SK | 25 m | 40.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.26.86, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 293 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 36.05 | |
2 | 150 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 38.62 | |
3 | 57 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 43.43 | |
4 | 289 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 43.61 | |
5 | 37 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 47.34 | |
6 | 83 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 49.04 | |
7 | 19 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 49.42 | |
8 | 14 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 51.96 | |
9 | 55 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 1:01.69 | |
10 | 140 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:02.61 | |
11 | 48 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 25 m | |||
12 | 53 | Søgård Marie Klemme | 2007 | THISTED | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 31.43 | |
2 | 133 | Wilhelmsen Iben Eline | 2006 | Lambertset | 25 m | 33.17 | ||
3 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 33.32 | |
4 | 138 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 33.59 | |
5 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 34.78 | |
6 | 102 | Bogacz Maria | 2006 | Lambertset | 25 m | 34.88 | ||
7 | 107 | Devik Maja | 2006 | Lambertset | 25 m | 36.06 | ||
8 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 37.41 | ||
9 | 372 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 37.65 | |
10 | 128 | Singsaas Isebel Matoe | 2006 | Lambertset | 25 m | 37.88 | ||
11 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 38.04 | |
12 | 402 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 38.74 | |
13 | 376 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 39.14 | |
14 | 391 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 25 m | 39.17 | |
15 | 246 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 39.87 | |
16 | 369 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 41.80 | |
17 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 42.50 | |
18 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 43.99 | |
19 | 98 | Angell Anna Tomine Vårli | 2006 | Lambertset | 25 m | 44.61 | ||
20 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 44.88 | |
21 | 319 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 45.63 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 290 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 29.80 | |
2 | 78 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 31.00 | |
3 | 108 | Flesche Selma | 2005 | Lambertset | 25 m | 31.63 | ||
4 | 291 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 31.97 | |
5 | 371 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 32.09 | |
6 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 32.30 | ||
7 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 33.38 | |
8 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 33.38 | ||
9 | 374 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 35.02 | |
10 | 327 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 35.42 | |
11 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 35.62 | ||
12 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 36.60 | |
13 | 124 | Nastevska Natalia | 2005 | Lambertset | 25 m | 37.33 | ||
14 | 111 | Hansen Agnes Sortvik | 2005 | Lambertset | 25 m | 37.54 | ||
15 | 161 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 38.09 | |
16 | 94 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 38.15 | |
17 | 113 | Hauan-Zamora Isabella | 2005 | Lambertset | 25 m | 39.72 | ||
18 | 232 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 43.42 | |
19 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 43.74 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 132 | Thingberg- Caroline Marie | 2004 | Lambertset | 25 m | 29.17 | ||
2 | 103 | Bustgaard Enya Ross | 2004 | Lambertset | 25 m | 30.66 | ||
3 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m | 30.90 | ||
4 | 384 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 31.14 | |
5 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 31.21 | |
6 | 390 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 31.76 | |
7 | 248 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 31.86 | |
8 | 308 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 32.22 | |
9 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 32.29 | |
10 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 32.33 | ||
11 | 203 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 32.55 | |
12 | 255 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 32.98 | |
13 | 338 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 33.30 | |
14 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 33.32 | |
15 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 34.06 | ||
16 | 187 | Keul Nicoline Tønder | 2004 | Lørenskog | 25 m | 34.12 | ||
17 | 79 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 34.38 | |
18 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 34.98 | ||
19 | 120 | Kjærvoll Emma | 2004 | Lambertset | 25 m | 35.24 | ||
20 | 387 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 35.27 | |
21 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 35.38 | |
22 | 211 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 36.03 | ||
23 | 109 | Freng Mena Ranheim | 2004 | Lambertset | 25 m | 37.98 | ||
24 | 386 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 37.99 | |
25 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 38.46 | |
26 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 38.46 | ||
27 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 39.60 | ||
28 | 204 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 41.08 | ||
29 | 234 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 47.31 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 28.72 | |
2 | 117 | Jahr Silje | 2003 | Lambertset | 25 m | 29.23 | ||
3 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 29.29 | |
4 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 29.46 | |
5 | 451 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 29.65 | |
6 | 336 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 29.97 | |
7 | 264 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 30.04 | |
8 | 316 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 30.39 | |
9 | 116 | Høgberg Malene Johanne | 2003 | Lambertset | 25 m | 30.55 | ||
10 | 258 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 31.27 | |
11 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 32.15 | |
12 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 32.24 | |
13 | 252 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 32.48 | |
14 | 345 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 33.02 | ||
15 | 326 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 33.63 | |
16 | 350 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 34.53 | ||
17 | 235 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 34.60 | |
18 | 71 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 36.11 | |
19 | 115 | Holmboe-Wahl Frøya | 2003 | Lambertset | 25 m | 36.17 | ||
20 | 260 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 37.77 | |
21 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 40.53 | ||
22 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | 43.06 |
Årg. 0-2001 |
1 | 339 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 27.60 | |
2 | 333 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 27.63 | |
3 | 335 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 27.66 | |
4 | 175 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 25 m | 27.67 | |
5 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 28.02 | ||
6 | 169 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 28.24 | |
7 | 136 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 28.26 | |
8 | 408 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 29.55 | |
9 | 105 | Christians Rebekka Valvik | 2001 | Lambertset | 25 m | 29.77 | ||
10 | 165 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 29.96 | |
11 | 190 | Ruenes Othine | 2001 | Lørenskog | 25 m | 30.81 | ||
12 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 31.29 | ||
13 | 114 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 25 m | 31.33 | ||
14 | 444 | Garðarsdóttir Embla Sól | 2001 | ESBJERG | 25 m | 33.49 | ||
15 | 490 | Sørensen Andrea | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.63 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 3.51.98, West Swim, 2011 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 99 | Augustsson Christopher | 2005 | Lambertset | 25 m | 4:33.23 | ||
2 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 4:36.08 | ||
3 | 134 | Øverby Timon | 2005 | Lambertset | 25 m | 4:36.67 | ||
4 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 4:44.06 | |
5 | 315 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 4:48.33 | |
6 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 5:01.90 | ||
7 | 130 | Solhøy Mikkel | 2006 | Lambertset | 25 m | 5:08.82 | ||
8 | 468 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 5:16.87 | ||
9 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 5:29.08 | |
10 | 123 | Munro-Omdahl Phillip | 2006 | Lambertset | 25 m | 5:29.32 | ||
11 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 5:52.77 | |
12 | 427 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 6:02.07 | ||
13 | 426 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 25 m | 7:34.06 | ||
14 | 205 | Helle Herman Kristoffer | 2007 | KristianSA | 25 m | 8:00.12 | ||
15 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 396 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 4:24.64 | |
2 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 4:30.51 | |
3 | 185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 4:34.89 | |
4 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 4:40.19 | ||
5 | 129 | Singsaas Sander | 2004 | Lambertset | 25 m | 4:47.95 | ||
6 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 4:53.00 | |
7 | 131 | Solhøy Sondre | 2003 | Lambertset | 25 m | 4:59.98 | ||
8 | 332 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 5:04.25 | |
9 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 5:05.27 | ||
10 | 122 | Laskemoen Kasper M. | 2004 | Lambertset | 25 m | 5:11.83 | ||
11 | 106 | Damm-Johnsen Erlend | 2004 | Lambertset | 25 m | 5:11.98 |
Årg. 0-2002 |
1 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
2 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 3:49.17 | |
3 | 340 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 3:55.28 | |
4 | 397 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 3:57.38 | |
5 | 221 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:09.06 | ||
6 | 489 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:10.67 | ||
7 | 324 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 4:11.37 | |
8 | 292 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 4:12.82 | |
9 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 4:12.82 | ||
10 | 325 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 4:13.24 | |
11 | 385 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 4:13.36 | |
12 | 272 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:14.76 | |
13 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:14.89 | ||
14 | 395 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 4:16.09 | |
15 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 4:16.63 | |
16 | 110 | Hajdarpasic Benjamin | 2002 | Lambertset | 25 m | 4:19.50 | ||
17 | 334 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 4:24.16 | |
18 | 452 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 4:24.35 | |
19 | 400 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 4:33.70 | |
20 | 514 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 4:57.79 | ||
21 | 196 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 5:45.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 4.11.37, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 107 | Devik Maja | 2006 | Lambertset | 25 m | 5:33.73 | ||
2 | 133 | Wilhelmsen Iben Eline | 2006 | Lambertset | 25 m | 5:52.82 | ||
3 | 207 | Jørgensen Synne Fosse | 2006 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 132 | Thingberg- Caroline Marie | 2004 | Lambertset | 25 m | 4:32.34 | ||
2 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 4:41.88 | ||
3 | 103 | Bustgaard Enya Ross | 2004 | Lambertset | 25 m | 4:46.88 | ||
4 | 108 | Flesche Selma | 2005 | Lambertset | 25 m | 4:53.88 | ||
5 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 5:01.21 | |
6 | 290 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 5:05.00 | |
7 | 291 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 5:05.00 | |
8 | 119 | Khuu Mina Mai-Linh | 2005 | Lambertset | 25 m | 5:05.22 | ||
9 | 327 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 5:09.79 | |
10 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 5:14.46 | ||
11 | 100 | Bakken Sophie Keser | 2005 | Lambertset | 25 m | 5:16.05 | ||
12 | 250 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 5:20.21 | |
13 | 430 | Vollen Frida Lilletveit | 2004 | Mandal SK | 25 m | 5:21.24 | ||
14 | 323 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 5:27.99 | |
15 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 5:30.17 | |
16 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 5:31.41 | |
17 | 94 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 5:45.48 | |
18 | 113 | Hauan-Zamora Isabella | 2005 | Lambertset | 25 m | 5:49.35 | ||
19 | 410 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 6:17.16 |
Årg. 0-2003 |
1 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:09.34 | |
2 | 263 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 4:09.57 | |
3 | 139 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 4:21.44 | |
4 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 4:28.43 | |
5 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 4:28.79 | |
6 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:30.18 | ||
7 | 328 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 25 m | 4:32.84 | |
8 | 405 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 4:37.36 | |
9 | 183 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 4:40.06 | |
10 | 112 | Hansen Charlotte | 2003 | Lambertset | 25 m | 4:41.58 | ||
11 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 4:42.46 | ||
12 | 316 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 4:47.11 | |
13 | 104 | Børresen Martine | 2003 | Lambertset | 25 m | 4:51.33 | ||
14 | 127 | Røsholm Maren Helene | 2001 | Lambertset | 25 m | 4:52.08 | ||
15 | 50 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 4:55.71 | |
16 | 406 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 5:17.34 | |
17 | 73 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 5:24.12 | |
18 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 5:29.08 | ||
19 | 105 | Christians Rebekka Valvik | 2001 | Lambertset | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Chris Christensen, 1.59.80, Holstebro, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 2:43.48 | |
2 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:45.27 | ||
3 | 130 | Solhøy Mikkel | 2006 | Lambertset | 25 m | 2:47.70 | ||
4 | 312 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 2:58.23 | |
5 | 320 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 3:04.15 | |
6 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 3:13.42 | |
7 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:25.83 | ||
8 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m | 3:49.35 | ||
9 | 426 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 25 m | 3:57.15 | ||
10 | 205 | Helle Herman Kristoffer | 2007 | KristianSA | 25 m | |||
11 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 184 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 2:24.21 | |
2 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:30.52 | |
3 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 2:34.43 | |
4 | 317 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 2:41.25 | |
5 | 370 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 25 m | 2:48.55 | |
6 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 2:54.53 | |
7 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:56.49 | |
8 | 382 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 3:37.56 | |
9 | 30 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 3:55.82 | |
10 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:24.62 | |
2 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:27.03 | ||
3 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:30.43 | |
4 | 307 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:30.46 | |
5 | 401 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:32.32 | |
6 | 311 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:35.66 | |
7 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:36.31 | |
8 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:37.35 | ||
9 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:37.99 | |
10 | 310 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 2:42.93 | |
11 | 247 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 2:51.15 | |
12 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 2:52.22 | |
13 | 256 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 2:56.99 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 121 | Kristensen Elias | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:16.64 | ||
2 | 494 | Olsen Eirik | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:29.01 | ||
3 | 126 | Ouren Erik | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:29.43 | ||
4 | 186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:33.64 | |
5 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 2:45.87 | |
6 | 131 | Solhøy Sondre | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:46.86 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 2:13.17 | ||
2 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:17.28 | ||
3 | 441 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:17.52 | |
4 | 110 | Hajdarpasic Benjamin | 2002 | Lambertset | 25 m | 2:18.23 | ||
5 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:27.36 | ||
6 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:34.23 |
Årg. 0-2000 |
1 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:58.93 | |
2 | 271 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:01.48 | |
3 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 2:06.32 | |
4 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:06.56 | ||
5 | 265 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 2:09.38 | |
6 | 322 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:11.80 | |
7 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:27.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.14.29, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 135 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 3:34.31 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 2:40.90 | |
2 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:55.62 | ||
3 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:58.62 | ||
4 | 133 | Wilhelmsen Iben Eline | 2006 | Lambertset | 25 m | 3:05.91 | ||
5 | 128 | Singsaas Isebel Matoe | 2006 | Lambertset | 25 m | 3:07.16 | ||
6 | 463 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:08.18 | ||
7 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 3:09.20 | ||
8 | 372 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 3:09.43 | |
9 | 85 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 3:24.64 | |
10 | 207 | Jørgensen Synne Fosse | 2006 | KristianSA | 25 m | 3:52.61 | ||
11 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | ||
12 | 84 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | ||
13 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 2:33.54 | ||
2 | 108 | Flesche Selma | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:33.77 | ||
3 | 269 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:36.02 | |
4 | 176 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:36.72 | |
5 | 119 | Khuu Mina Mai-Linh | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:43.46 | ||
6 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:45.84 | ||
7 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:47.45 | ||
8 | 371 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 2:47.51 | |
9 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:49.26 | |
10 | 100 | Bakken Sophie Keser | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:51.00 | ||
11 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:52.59 | |
12 | 161 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 2:54.66 | |
13 | 77 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 3:06.58 | |
14 | 124 | Nastevska Natalia | 2005 | Lambertset | 25 m | 3:08.50 | ||
15 | 113 | Hauan-Zamora Isabella | 2005 | Lambertset | 25 m | 3:14.15 | ||
16 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:16.74 | ||
17 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:24.01 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 344 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 2:27.53 | ||
2 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:28.07 | |
3 | 377 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 2:32.61 | |
4 | 308 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:32.76 | |
5 | 392 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 2:35.52 | |
6 | 211 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 2:51.82 | ||
7 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:55.47 | |
8 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:59.02 | ||
9 | 398 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 2:59.92 | |
10 | 109 | Freng Mena Ranheim | 2004 | Lambertset | 25 m | 3:01.30 | ||
11 | 120 | Kjærvoll Emma | 2004 | Lambertset | 25 m | 3:02.67 | ||
12 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:07.01 | ||
13 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:07.52 | ||
14 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 3:08.84 | ||
15 | 255 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 3:10.81 | |
16 | 387 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 3:16.43 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:19.62 | |
2 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:27.77 | |
3 | 180 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:33.99 | |
4 | 178 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 2:35.14 | |
5 | 70 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:35.39 | |
6 | 116 | Høgberg Malene Johanne | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:35.43 | ||
7 | 405 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 2:37.55 | |
8 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:42.04 | |
9 | 214 | Strømman Lea Adalia | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:46.53 | ||
10 | 115 | Holmboe-Wahl Frøya | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:51.57 | ||
11 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 3:20.86 |
Årg. 0-2001 |
1 | 339 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 2:12.34 | |
2 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:16.02 | |
3 | 263 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:16.44 | |
4 | 335 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:19.77 | |
5 | 333 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:20.56 | |
6 | 136 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 2:22.39 | |
7 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:25.32 | ||
8 | 139 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 2:28.38 | |
9 | 268 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:29.17 | |
10 | 408 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:32.26 | |
11 | 389 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:33.22 | |
12 | 444 | Garðarsdóttir Embla Sól | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:39.91 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Robin Dale Oen, 0.22.94, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 30.27 | ||
2 | 154 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 31.03 | |
3 | 199 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 31.97 | |
4 | 123 | Munro-Omdahl Phillip | 2006 | Lambertset | 25 m | 32.55 | ||
5 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 33.40 | |
6 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 34.09 | |
7 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 34.79 | |
8 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 35.54 | |
9 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 35.88 | |
10 | 174 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 36.58 | |
11 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 36.79 | ||
12 | 23 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 38.74 | |
13 | 24 | Eriksen Casper | 2007 | THISTED | 0777AI | 25 m | 41.00 | |
14 | 67 | Toft Frederik | 2008 | S 68 | 0837AH | 25 m | 41.99 | |
15 | 202 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 43.59 | |
16 | 64 | Hemmingsen William | 2008 | S 68 | 0835AH | 25 m | 44.38 | |
17 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m | 45.67 | ||
18 | 34 | Christensen Benjamin Bjerg | 2007 | THISTED | 25 m | |||
19 | 36 | Jonasen Noah | 2007 | THISTED | 25 m | |||
20 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
21 | 49 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 25 m | |||
22 | 60 | Vesterby Frederik | 2008 | THISTED | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 26.61 | |
2 | 315 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 27.44 | |
3 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 27.72 | ||
4 | 134 | Øverby Timon | 2005 | Lambertset | 25 m | 29.07 | ||
5 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 29.25 | |
6 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 29.80 | ||
7 | 427 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 30.54 | ||
8 | 189 | Aareskjold Kasper | 2005 | Lørenskog | 25 m | 31.08 | ||
9 | 515 | Magnusson Leon | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 31.77 | ||
10 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 31.92 | |
11 | 380 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 33.04 | |
12 | 382 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 36.51 | |
13 | 409 | Eskeland Tobias | 2005 | Mandal SK | 25 m | 38.62 | ||
14 | 35 | Jensen William | 2005 | THISTED | 0505AO | 25 m | 39.31 | |
15 | 200 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 45.49 | |
16 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m | 50.60 | ||
17 | 192 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 399 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 25.40 | |
2 | 396 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 25.47 | |
3 | 129 | Singsaas Sander | 2004 | Lambertset | 25 m | 27.24 | ||
4 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 28.02 | |
5 | 122 | Laskemoen Kasper M. | 2004 | Lambertset | 25 m | 28.08 | ||
6 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 28.21 | |
7 | 251 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 28.33 | |
8 | 321 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 28.98 | |
9 | 106 | Damm-Johnsen Erlend | 2004 | Lambertset | 25 m | 29.41 | ||
10 | 170 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 30.65 | |
11 | 394 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 32.59 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 254 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 26.06 | |
2 | 96 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 26.63 | |
3 | 179 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 26.78 | |
4 | 185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 26.87 | |
5 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 27.27 | ||
6 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 27.42 | |
7 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 28.24 | |
8 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 28.96 | ||
9 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 29.13 | |
10 | 403 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 29.25 | |
11 | 494 | Olsen Eirik | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 29.52 | ||
12 | 131 | Solhøy Sondre | 2003 | Lambertset | 25 m | 29.63 | ||
13 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 29.76 | |
14 | 375 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 30.04 | |
15 | 201 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 33.41 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 23.91 | |
2 | 397 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 24.61 | |
3 | 137 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 24.71 | |
4 | 118 | Khuu Kevin | 2002 | Lambertset | 25 m | 24.86 | ||
5 | 221 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.11 | ||
6 | 223 | Phillipson Titus Victor | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.45 | ||
7 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 25.73 | |
8 | 404 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 25.77 | |
9 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 25.89 | ||
10 | 395 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 25.91 | |
11 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 25.92 | ||
12 | 334 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 26.03 | |
13 | 416 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 26.22 | ||
14 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 26.23 | ||
15 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 26.29 | ||
16 | 31 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 26.53 | |
17 | 272 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 26.62 | |
18 | 266 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 26.93 | |
19 | 257 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 27.09 | |
20 | 95 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 27.53 | |
21 | 514 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 29.06 | ||
22 | 415 | Helleren Allan | 2002 | Mandal SK | 25 m | 29.73 |
Årg. 0-2000 |
1 | 97 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 22.19 | |
2 | 267 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 22.70 | |
3 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 22.97 | |
4 | 442 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 23.15 | |
5 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 23.42 | |
6 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 23.43 | |
7 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 23.58 | ||
8 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 24.11 | ||
9 | 340 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 24.22 | |
10 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 24.26 | |
11 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 24.49 | |
12 | 265 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 24.59 | |
13 | 222 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 25.25 | ||
14 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 25.30 | ||
15 | 253 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 25.49 | |
16 | 414 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 27.41 | ||
17 | 429 | Torstrup Olav Lucas | 1997 | Mandal SK | 25 m | 28.75 | ||
18 | 196 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.81 | |
19 | 412 | Greibesland Paul | 1997 | Mandal SK | 25 m | 36.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Julie Levisen / Julie Kepp Jensen, 0.25.32, Aalborg / A6, 2014 / 2016 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 293 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 32.94 | |
2 | 152 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 33.51 | |
3 | 57 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | 35.66 | |
4 | 135 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 36.76 | |
5 | 140 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 36.76 | |
6 | 37 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 38.01 | |
7 | 163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 39.02 | |
8 | 55 | Sørensen Caroline K. | 2008 | THISTED | 0848AJ | 25 m | 40.21 | |
9 | 19 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 41.64 | |
10 | 89 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m | 44.23 | |
11 | 14 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 45.33 | |
12 | 516 | Rennesund Gabriella | 2008 | Porsgrunn | 25 m | 49.00 | ||
13 | 21 | Baird Therese | 2007 | THISTED | 25 m | |||
14 | 25 | Frøkjær Johanne Øland | 2009 | THISTED | 25 m | |||
15 | 26 | Gravesen Emilie Hundahl | 2007 | THISTED | 25 m | |||
16 | 48 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 25 m | |||
17 | 53 | Søgård Marie Klemme | 2007 | THISTED | 25 m | |||
18 | 90 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | ||
19 | 517 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 27.77 | |
2 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 29.64 | ||
3 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 29.76 | |
4 | 138 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 29.96 | |
5 | 102 | Bogacz Maria | 2006 | Lambertset | 25 m | 32.00 | ||
6 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 32.25 | |
7 | 128 | Singsaas Isebel Matoe | 2006 | Lambertset | 25 m | 32.39 | ||
8 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 32.44 | ||
9 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 32.59 | |
10 | 107 | Devik Maja | 2006 | Lambertset | 25 m | 32.72 | ||
11 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 32.84 | ||
12 | 464 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 33.65 | ||
13 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 33.91 | ||
14 | 294 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 34.04 | |
15 | 216 | Trøite Sara Alexandra | 2006 | KristianSA | 25 m | 34.87 | ||
16 | 98 | Angell Anna Tomine Vårli | 2006 | Lambertset | 25 m | 35.65 | ||
17 | 85 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 36.22 | |
18 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 36.40 | |
19 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 36.51 | |
20 | 402 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | 36.54 | |
21 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 36.92 | |
22 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | 36.96 | ||
23 | 233 | Kirch Silje Dahl | 2006 | SMUT | 0618AO | 25 m | 36.99 | |
24 | 457 | Lund Charlotte Fernås | 2006 | Ullensaker | 25 m | 48.23 | ||
25 | 88 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 337 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 29.67 | |
2 | 125 | Nordli Tora Elise | 2005 | Lambertset | 25 m | 29.74 | ||
3 | 78 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 30.28 | |
4 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 30.46 | ||
5 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 31.06 | ||
6 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 31.10 | |
7 | 309 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 31.25 | |
8 | 81 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 31.33 | |
9 | 108 | Flesche Selma | 2005 | Lambertset | 25 m | 31.36 | ||
10 | 393 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m | 31.43 | |
11 | 156 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 31.49 | |
12 | 374 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 31.51 | |
13 | 111 | Hansen Agnes Sortvik | 2005 | Lambertset | 25 m | 31.69 | ||
14 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 32.03 | ||
15 | 236 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 32.08 | |
16 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 33.10 | ||
17 | 232 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 33.32 | |
18 | 113 | Hauan-Zamora Isabella | 2005 | Lambertset | 25 m | 34.25 | ||
19 | 124 | Nastevska Natalia | 2005 | Lambertset | 25 m | 34.39 | ||
20 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 37.53 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 132 | Thingberg- Caroline Marie | 2004 | Lambertset | 25 m | 27.57 | ||
2 | 338 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 28.59 | |
3 | 103 | Bustgaard Enya Ross | 2004 | Lambertset | 25 m | 28.74 | ||
4 | 248 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 28.89 | |
5 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m | 29.03 | ||
6 | 388 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 29.13 | |
7 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 29.16 | ||
8 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 29.20 | ||
9 | 203 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 29.32 | |
10 | 79 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 29.53 | |
11 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 29.83 | |
12 | 373 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 30.04 | |
13 | 386 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 30.22 | |
14 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 31.38 | ||
15 | 187 | Keul Nicoline Tønder | 2004 | Lørenskog | 25 m | 31.47 | ||
16 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 31.54 | |
17 | 120 | Kjærvoll Emma | 2004 | Lambertset | 25 m | 31.58 | ||
18 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 31.63 | |
19 | 255 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 31.67 | |
20 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 31.84 | ||
21 | 430 | Vollen Frida Lilletveit | 2004 | Mandal SK | 25 m | 32.10 | ||
22 | 182 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 32.21 | |
23 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 33.28 | ||
24 | 109 | Freng Mena Ranheim | 2004 | Lambertset | 25 m | 33.37 | ||
25 | 503 | Pflug Nikoline Alvilde Kristiansen | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 33.91 | ||
26 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 33.99 | |
27 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 34.17 | ||
28 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 34.25 | ||
29 | 411 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 34.29 | ||
30 | 234 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 35.06 | |
31 | 204 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 35.61 | ||
32 | 346 | Dielininkaityte Ema | 2004 | Randaberg | 25 m | 35.62 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 26.59 | |
2 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 26.94 | |
3 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 27.14 | |
4 | 264 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 27.68 | |
5 | 350 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 27.99 | ||
6 | 70 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 28.43 | |
7 | 379 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 28.54 | |
8 | 112 | Hansen Charlotte | 2003 | Lambertset | 25 m | 28.57 | ||
9 | 345 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 28.73 | ||
10 | 270 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 29.40 | |
11 | 252 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 29.54 | |
12 | 71 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 29.65 | |
13 | 50 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 29.83 | |
14 | 258 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 29.84 | |
15 | 72 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 30.09 | |
16 | 237 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 30.13 | |
17 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 30.63 | |
18 | 115 | Holmboe-Wahl Frøya | 2003 | Lambertset | 25 m | 32.46 | ||
19 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 33.09 | ||
20 | 260 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 33.99 | |
21 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | 34.54 | |
22 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 34.88 |
Årg. 0-2001 |
1 | 155 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 24.52 | |
2 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 26.00 | |
3 | 328 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 25 m | 26.31 | |
4 | 169 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 26.55 | |
5 | 268 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 26.69 | |
6 | 127 | Røsholm Maren Helene | 2001 | Lambertset | 25 m | 27.20 | ||
7 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 27.38 | ||
8 | 331 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 27.62 | |
9 | 224 | Refst Juni Helene Iversen | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.70 | ||
10 | 408 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 28.36 | |
11 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 28.42 | ||
12 | 190 | Ruenes Othine | 2001 | Lørenskog | 25 m | 28.69 | ||
13 | 493 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 29.11 | ||
14 | 157 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 29.15 | |
15 | 105 | Christians Rebekka Valvik | 2001 | Lambertset | 25 m | 29.23 | ||
16 | 490 | Sørensen Andrea | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 32.07 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Victor B. Bromer, 1.59.89, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 130 | Solhøy Mikkel | 2006 | Lambertset | 25 m | 2:42.74 | ||
2 | 123 | Munro-Omdahl Phillip | 2006 | Lambertset | 25 m | 2:59.18 | ||
3 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m | 4:01.71 | ||
4 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m | |||
5 | 426 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 99 | Augustsson Christopher | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:26.39 | ||
2 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:31.05 | ||
3 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 2:33.00 | |
4 | 468 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:44.15 | ||
5 | 515 | Magnusson Leon | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 2:51.65 | ||
6 | 66 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 3:05.15 | |
7 | 208 | Klausen Morten Håbesland | 2005 | KristianSA | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:24.00 | |
2 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:26.54 | ||
3 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:33.22 | |
4 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:36.29 | |
5 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:39.16 | ||
6 | 164 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 2:39.43 | |
7 | 173 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 2:41.78 | |
8 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:44.75 | |
9 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 2:44.80 | |
10 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:55.04 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 225 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:12.01 | ||
2 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:19.81 | |
3 | 101 | Beitvei Martin Navelsaker | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:20.90 | ||
4 | 121 | Kristensen Elias | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:20.98 | ||
5 | 126 | Ouren Erik | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:22.87 | ||
6 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:28.55 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 226 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:59.45 | ||
2 | 118 | Khuu Kevin | 2002 | Lambertset | 25 m | 2:08.87 | ||
3 | 324 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:10.88 | |
4 | 381 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:12.83 | |
5 | 110 | Hajdarpasic Benjamin | 2002 | Lambertset | 25 m | 2:13.11 | ||
6 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:14.15 | ||
7 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 2:14.60 | ||
8 | 378 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:18.15 | |
9 | 220 | Johansen Birk Lee | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:18.53 | ||
10 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:20.98 | ||
11 | 272 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:23.68 | |
12 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 2:25.70 | |
13 | 257 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 2:27.00 | |
14 | 452 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:28.09 | |
15 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:31.55 |
Årg. 0-2000 |
1 | 191 | Friberg Gustav | 1997 | BIRKERØD | 9709AB | 25 m | 1:54.95 | |
2 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 2:11.35 | |
3 | 489 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:11.37 | ||
4 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:13.78 | ||
5 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:15.94 | |
6 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 2.08.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 3:36.78 | |
2 | 91 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 4:05.03 | |
3 | 150 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | ||
4 | 152 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 246 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 2:48.13 | |
2 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 2:51.45 | |
3 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 2:55.00 | ||
4 | 102 | Bogacz Maria | 2006 | Lambertset | 25 m | 2:55.26 | ||
5 | 391 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 25 m | 2:58.31 | |
6 | 369 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 3:03.81 | |
7 | 376 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 3:09.52 | |
8 | 133 | Wilhelmsen Iben Eline | 2006 | Lambertset | 25 m | 3:10.07 | ||
9 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 3:11.69 | |
10 | 98 | Angell Anna Tomine Vårli | 2006 | Lambertset | 25 m | 3:28.19 | ||
11 | 206 | Horni Christine | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
12 | 207 | Jørgensen Synne Fosse | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
13 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 100 | Bakken Sophie Keser | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:37.50 | ||
2 | 111 | Hansen Agnes Sortvik | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:38.59 | ||
3 | 125 | Nordli Tora Elise | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:38.77 | ||
4 | 250 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 2:42.00 | |
5 | 119 | Khuu Mina Mai-Linh | 2005 | Lambertset | 25 m | 2:42.06 | ||
6 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:45.39 | |
7 | 124 | Nastevska Natalia | 2005 | Lambertset | 25 m | 3:08.79 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 344 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 2:21.97 | ||
2 | 388 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 2:25.75 | |
3 | 103 | Bustgaard Enya Ross | 2004 | Lambertset | 25 m | 2:28.45 | ||
4 | 373 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 2:32.18 | |
5 | 390 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 2:33.49 | |
6 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:36.20 | |
7 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:40.94 | ||
8 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:41.92 | ||
9 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:43.31 | |
10 | 211 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 2:45.20 | ||
11 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:48.99 | ||
12 | 503 | Pflug Nikoline Alvilde Kristiansen | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 3:18.00 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:14.20 | |
2 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:20.80 | |
3 | 117 | Jahr Silje | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:20.84 | ||
4 | 326 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:22.14 | |
5 | 183 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:28.68 | |
6 | 336 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:31.68 | |
7 | 235 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:32.56 | |
8 | 104 | Børresen Martine | 2003 | Lambertset | 25 m | 2:33.20 | ||
9 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:39.04 | |
10 | 451 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:39.26 | |
11 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:41.67 | |
12 | 73 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 2:57.59 | |
13 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 3:07.00 |
Årg. 0-2001 |
1 | 339 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 2:15.09 | |
2 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:19.96 | |
3 | 114 | Helmersen Andrea Arstad | 2001 | Lambertset | 25 m | 2:26.60 | ||
4 | 408 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:26.96 | |
5 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:34.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
Aalborg, 1.44.36, 2015 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 524 | A6 Drenge 3 Grp 2 | 2005 | A6 | 25 m | 2:12.70 | ||
2 | 3 | Thisted Drenge 2 | 2005 | THISTED | 25 m | 2:15.60 | ||
3 | 478 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:18.00 | ||
4 | 418 | Mandal SK G1 Jr. | 2005 | Mandal SK | 25 m | 2:20.00 | ||
5 | 353 | Aarhus Swim Drenge 4 | 2005 | AAS | 25 m | 2:20.99 | ||
6 | 5 | Thisted Drenge 3 | 2006 | THISTED | 25 m | 2:32.00 | ||
7 | 7 | Thisted Drenge 4 | 2006 | THISTED | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 303 | Aalborg Herrer 5 | 2005 | AALBORG | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 238 | Nord Drenge 1 | 2004 | NORD | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 351 | Aarhus Swim Drenge 3 | 2003 | AAS | 25 m | 2:00.12 | ||
3 | 146 | A6 Drenge 1 | 2003 | A6 | 25 m | 2:04.34 | ||
4 | 1 | Thisted Drenge 1 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:04.40 | ||
5 | 300 | Aalborg Herrer 3 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 302 | Aalborg Herrer 4 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 148 | A6 Drenge 2 | 2003 | A6 | 25 m | 2:21.35 |
Årg. 0-2002 |
1 | 436 | Esbjerg Herrer 1 | 1997 | ESBJERG | 25 m | 1:44.00 | ||
2 | 296 | Aalborg Herrer 1 | 1995 | AALBORG | 25 m | 1:45.00 | ||
3 | 298 | Aalborg Herrer 2 | 1998 | AALBORG | 25 m | 1:49.00 | ||
4 | 355 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2001 | AAS | 25 m | 1:51.48 | ||
5 | 507 | Porsgrunn Gutter 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:52.00 | ||
6 | 229 | SK Team Sør G1 Sr. | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:56.00 | ||
7 | 518 | Thisted Old Boys | 1995 | THISTED | 25 m | 1:57.05 | ||
8 | 438 | Esbjerg Herrer 2 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 1:57.55 | ||
9 | 357 | Aarhus Swim Drenge 2 | 1999 | AAS | 25 m | 1:59.67 | ||
10 | 420 | Mandal SK G1 Sr. | 1997 | Mandal SK | 25 m | 2:02.00 | ||
11 | 508 | Porsgrunn Gutter 2 | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:09.99 | ||
12 | 63 | S68 - Drenge - Gr 3 | 2001 | S 68 | 25 m | 3:04.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:55 |
Løb 26, 4X50m Medley Damer |
Aalborg, 1.59.21, 2015 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 286 | Aalborg Damer 8 | 2006 | AALBORG | 25 m | 2:21.00 | ||
2 | 367 | Aarhus Swim Piger 5 | 2006 | AAS | 25 m | 2:31.67 | ||
3 | 482 | Ullensakersvømmer J2 Jr. | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:35.00 | ||
4 | 167 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 2:35.85 | ||
5 | 168 | A6 Piger 3 | 2006 | A6 | 25 m | 2:46.78 | ||
6 | 92 | S68 - Piger- Gr.3,1 | 2006 | S 68 | 25 m | 2:47.00 | ||
7 | 12 | Thisted Piger 3 | 2006 | THISTED | 25 m | 2:54.00 | ||
8 | 93 | S68 - Piger- Gr.3,2 | 2006 | S 68 | 25 m | 3:20.00 | ||
9 | 13 | Thisted Piger 4 | 2008 | THISTED | 25 m | 3:30.00 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 361 | Aarhus Swim Piger 2 | 2004 | AAS | 25 m | 2:05.35 | ||
2 | 281 | Aalborg Damer 5 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:09.00 | ||
3 | 283 | Aalborg Damer 6 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:13.00 | ||
4 | 75 | S68 - Piger - Gr 2 | 2004 | S 68 | 25 m | 2:14.00 | ||
5 | 363 | Aarhus Swim Piger 3 | 2004 | AAS | 25 m | 2:15.98 | ||
6 | 285 | Aalborg Damer 7 | 2005 | AALBORG | 25 m | 2:17.00 | ||
7 | 166 | A6 Piger 1 | 2004 | A6 | 25 m | 2:18.99 | ||
8 | 10 | Thisted Piger 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 2:19.50 | ||
9 | 422 | Mandal SK J1 Jr. | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 365 | Aarhus Swim Piger 4 | 2004 | AAS | 25 m | 2:25.37 | ||
11 | 480 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 209 | Kristiansand Sa J1 Yj | 2004 | KristianSA | 25 m | 2:32.00 | ||
13 | 484 | Ullensakersvømmer J3 Jr. | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:40.00 |
Årg. 0-2003 |
1 | 141 | A6 Damer 1 | 2000 | A6 | 25 m | 1:53.32 | ||
2 | 275 | Aalborg Damer 1 | 1995 | AALBORG | 25 m | 1:57.00 | ||
3 | 277 | Aalborg Damer 2 | 1996 | AALBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 143 | A6 Damer 2 | 1998 | A6 | 25 m | 2:00.70 | ||
5 | 511 | Porsgrunn Jenter 1 | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:02.32 | ||
6 | 359 | Aarhus Swim Piger 1 | 2000 | AAS | 25 m | 2:03.56 | ||
7 | 434 | Esbjerg Damer | 2000 | ESBJERG | 25 m | 2:04.10 | ||
8 | 279 | Aalborg Damer 3 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:06.00 | ||
9 | 280 | Aalborg Damer 4 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
10 | 8 | Thisted Piger 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:07.40 | ||
11 | 69 | S68 - Piger - Gr 1 | 2003 | S 68 | 25 m | 2:12.00 | ||
12 | 242 | Nord Piger 1 | 2002 | NORD | 25 m | 2:18.00 | ||
13 | 512 | Porsgrunn Jenter 2 | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:21.71 | ||
14 | 231 | Smuts Labre Larver | 2002 | SMUT | 25 m | 2:35.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:55 |
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 1.47.42, Esbjerg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 2:27.84 | |
2 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:28.47 | ||
3 | 320 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 2:28.52 | |
4 | 199 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 2:34.96 | |
5 | 312 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 2:39.73 | |
6 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:41.29 | |
7 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 2:42.85 | |
8 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 2:52.13 | |
9 | 65 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 3:13.94 | |
10 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m | 3:21.67 | ||
11 | 174 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 3:31.60 | |
12 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 3:35.61 | |
13 | 64 | Hemmingsen William | 2008 | S 68 | 0835AH | 25 m | 3:44.70 | |
14 | 67 | Toft Frederik | 2008 | S 68 | 0837AH | 25 m | 3:48.90 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 184 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 2:05.07 | |
2 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 2:09.96 | ||
3 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:11.30 | |
4 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 2:14.29 | |
5 | 515 | Magnusson Leon | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 2:31.56 | ||
6 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:33.19 | |
7 | 468 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:33.67 | ||
8 | 189 | Aareskjold Kasper | 2005 | Lørenskog | 25 m | 2:36.81 | ||
9 | 380 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 2:39.14 | |
10 | 317 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 2:46.73 | |
11 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 2:47.42 | |
12 | 66 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 2:52.06 | |
13 | 409 | Eskeland Tobias | 2005 | Mandal SK | 25 m | 3:15.00 | ||
14 | 192 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 25 m | |||
15 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 399 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:05.78 | |
2 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:11.90 | ||
3 | 401 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 2:14.50 | |
4 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:14.89 | |
5 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:15.89 | |
6 | 307 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:16.31 | |
7 | 311 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 2:16.61 | |
8 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:17.55 | |
9 | 332 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:20.46 | |
10 | 321 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 2:21.16 | |
11 | 164 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 2:23.70 | |
12 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:27.06 | ||
13 | 310 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 2:27.10 | |
14 | 173 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 2:28.88 | |
15 | 170 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 2:36.92 | |
16 | 256 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 2:38.55 | |
17 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 2:41.09 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 254 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:03.05 | |
2 | 225 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:05.57 | ||
3 | 185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:05.89 | |
4 | 179 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 2:07.20 | |
5 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:07.43 | |
6 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:08.29 | |
7 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:10.51 | ||
8 | 375 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 2:11.38 | |
9 | 494 | Olsen Eirik | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 2:13.24 | ||
10 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:27.21 | |
11 | 201 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 2:40.39 | |
12 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 3:05.15 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 137 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 1:55.43 | |
2 | 221 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:56.96 | ||
3 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:58.40 | |
4 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:59.36 | |
5 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:59.90 | ||
6 | 272 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:00.28 | |
7 | 395 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 2:00.31 | |
8 | 334 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:00.48 | |
9 | 441 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:01.78 | |
10 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:03.29 | ||
11 | 400 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 2:03.72 | |
12 | 381 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:04.39 | |
13 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:07.24 | ||
14 | 220 | Johansen Birk Lee | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:07.92 | ||
15 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:08.46 | ||
16 | 257 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 2:11.29 | |
17 | 514 | Magnusson William | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 2:16.91 | ||
18 | 95 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 2:17.01 | |
19 | 415 | Helleren Allan | 2002 | Mandal SK | 25 m | 2:38.26 |
Årg. 0-2000 |
1 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:46.18 | |
2 | 271 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:47.57 | |
3 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:48.11 | |
4 | 340 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 1:50.81 | |
5 | 267 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:51.31 | |
6 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:53.28 | ||
7 | 489 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:58.25 | ||
8 | 325 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:00.00 | |
9 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:00.07 | |
10 | 385 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:00.10 | |
11 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:03.39 | ||
12 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:10.90 | ||
13 | 253 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:12.85 | |
14 | 196 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:34.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 293 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 2:40.98 | |
2 | 150 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 2:42.68 | |
3 | 91 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | 2:46.57 | |
4 | 152 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 2:49.29 | |
5 | 83 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 3:02.64 | |
6 | 86 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 3:05.94 | |
7 | 140 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 3:06.83 | |
8 | 135 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 3:19.94 | |
9 | 163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 3:22.01 | |
10 | 89 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 2:17.24 | |
2 | 138 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 2:22.28 | |
3 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:32.12 | ||
4 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 2:37.95 | |
5 | 246 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 2:41.03 | |
6 | 376 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 2:41.69 | |
7 | 391 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 25 m | 2:44.53 | |
8 | 465 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:50.09 | ||
9 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 2:50.17 | |
10 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 2:51.83 | ||
11 | 85 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 2:53.35 | |
12 | 319 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 2:55.00 | |
13 | 294 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 3:08.80 | |
14 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | 3:19.59 | ||
15 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 3:29.47 | |
16 | 88 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 25 m | |||
17 | 206 | Horni Christine | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
18 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 290 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:17.22 | |
2 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 2:17.95 | ||
3 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 2:20.91 | |
4 | 269 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 2:22.53 | |
5 | 309 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 2:24.81 | |
6 | 78 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 2:26.29 | |
7 | 374 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 2:33.38 | |
8 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 2:34.15 | |
9 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 2:35.52 | |
10 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 2:38.93 | ||
11 | 236 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 2:40.60 | |
12 | 232 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 2:45.43 | |
13 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:06.21 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 373 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 2:10.68 | |
2 | 308 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:13.39 | |
3 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:16.28 | |
4 | 203 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:18.24 | |
5 | 338 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:18.98 | |
6 | 390 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 2:19.26 | |
7 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:21.26 | |
8 | 79 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 2:21.64 | |
9 | 248 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 2:22.57 | |
10 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:24.63 | ||
11 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 2:34.73 | |
12 | 398 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 2:35.94 | |
13 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:36.37 | ||
14 | 255 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 2:36.72 | |
15 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:37.48 | |
16 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:37.74 | ||
17 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 2:38.60 | |
18 | 430 | Vollen Frida Lilletveit | 2004 | Mandal SK | 25 m | 2:38.69 | ||
19 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 2:43.34 | ||
20 | 387 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m | 2:46.98 | |
21 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:05.26 | |
2 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:07.31 | |
3 | 183 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:08.85 | |
4 | 70 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:10.59 | |
5 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:11.54 | |
6 | 336 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:11.54 | |
7 | 405 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 2:12.12 | |
8 | 326 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:13.24 | |
9 | 316 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:17.68 | |
10 | 379 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 2:17.80 | |
11 | 50 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:19.13 | |
12 | 235 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:20.93 | |
13 | 451 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:21.37 | |
14 | 237 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 2:23.83 | |
15 | 345 | Peter Alexandra | 2002 | Randaberg | 25 m | 2:26.32 | ||
16 | 215 | Strømman Lea Adalia | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:30.50 | ||
17 | 72 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 2:33.59 | |
18 | 73 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 2:34.28 | |
19 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:34.54 | |
20 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 2:38.37 | ||
21 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:53.10 | ||
22 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | 2:53.41 | |
23 | 260 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 2:58.85 |
Årg. 0-2001 |
1 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:57.89 | |
2 | 339 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 1:58.63 | |
3 | 155 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:59.43 | |
4 | 268 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:02.20 | |
5 | 169 | Paaske Andrea | 2001 | A6 | 0186AF | 25 m | 2:02.70 | |
6 | 328 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 25 m | 2:04.16 | |
7 | 333 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:06.62 | |
8 | 331 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:06.90 | |
9 | 335 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 2:07.88 | |
10 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:07.99 | ||
11 | 165 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:09.10 | |
12 | 224 | Refst Juni Helene Iversen | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:10.36 | ||
13 | 493 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:15.82 | ||
14 | 444 | Garðarsdóttir Embla Sól | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:17.58 | ||
15 | 389 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:18.78 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Chris Christensen, 4.18.56, Herning, 2015 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 5:31.14 | |
2 | 30 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 6:13.42 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 396 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 4:57.14 | |
2 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 5:16.56 | |
3 | 314 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 5:23.98 | |
4 | 403 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 5:29.43 | |
5 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 5:52.41 | |
6 | 247 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 6:12.58 |
Årg. 0-2002 |
1 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 4:08.93 | |
2 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 4:28.79 | |
3 | 397 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 4:31.22 | |
4 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 4:34.68 | ||
5 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:38.73 | ||
6 | 489 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:48.26 | ||
7 | 501 | Rennesund Lucas | 2002 | Porsgrunn | 25 m | 4:53.13 | ||
8 | 272 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 4:54.08 | |
9 | 452 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 4:56.56 | |
10 | 195 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 5:28.53 | |
11 | 414 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 5:38.00 | ||
12 | 412 | Greibesland Paul | 1997 | Mandal SK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 4.46.67, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 5:23.46 | |
2 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 5:58.60 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 344 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 5:12.68 | ||
2 | 269 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 5:25.31 | |
3 | 176 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 5:25.44 | |
4 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 5:30.11 | ||
5 | 392 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 5:34.43 | |
6 | 203 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 5:38.48 | |
7 | 327 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 5:42.77 | |
8 | 250 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 6:04.54 | |
9 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 6:05.97 | ||
10 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 6:13.62 | ||
11 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 6:17.06 | ||
12 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 6:18.07 | ||
13 | 94 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 6:43.16 | |
14 | 161 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | ||
15 | 393 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m |
Årg. 0-2003 |
1 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 4:57.85 | |
2 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 4:58.43 | |
3 | 136 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 4:58.53 | |
4 | 139 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 5:02.74 | |
5 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 5:05.61 | |
6 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 5:09.69 | |
7 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 5:20.44 | ||
8 | 252 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 5:39.78 | |
9 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 5:44.52 | |
10 | 350 | Vie Ingrid | 2003 | Elverum | 25 m | 5:52.30 | ||
11 | 406 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 6:00.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.55.00, Norge, 2002 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:14.65 | ||
2 | 154 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 | 0781AA | 25 m | 1:18.16 | |
3 | 320 | Lausen Jeppe Moeslund | 2006 | AALBORG | 0677AB | 25 m | 1:19.02 | |
4 | 23 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | 1:28.13 | |
5 | 47 | Olsen Rasmus | 2006 | THISTED | 0603AJ | 25 m | 1:28.66 | |
6 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:31.79 | |
7 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:32.47 | |
8 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:34.96 | ||
9 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 1:35.00 | |
10 | 174 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 | 0757AE | 25 m | 1:35.02 | |
11 | 65 | Jørgensen Frederik | 2006 | S 68 | 0691AI | 25 m | 1:36.20 | |
12 | 426 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 25 m | 1:38.68 | ||
13 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:40.94 | |
14 | 431 | Aasland David Dalehaug | 2007 | Mandal SK | 25 m | 1:41.02 | ||
15 | 67 | Toft Frederik | 2008 | S 68 | 0837AH | 25 m | 2:02.16 | |
16 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
17 | 49 | Pedersen Ivan | 2008 | THISTED | 25 m | |||
18 | 205 | Helle Herman Kristoffer | 2007 | KristianSA | 25 m | |||
19 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:08.94 | |
2 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:09.53 | ||
3 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:09.95 | |
4 | 315 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:10.25 | |
5 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 1:11.20 | ||
6 | 380 | Fogh Magnus | 2005 | AAS | 0503AH | 25 m | 1:22.85 | |
7 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:23.18 | |
8 | 66 | Dalgaard Sebastian | 2005 | S 68 | 0533AK | 25 m | 1:30.65 | |
9 | 382 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 1:43.14 | |
10 | 427 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:45.36 | ||
11 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 399 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:06.08 | |
2 | 401 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:07.15 | |
3 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:08.15 | |
4 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:09.34 | |
5 | 177 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:09.66 | |
6 | 311 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 25 m | 1:09.80 | |
7 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:10.15 | |
8 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:12.14 | |
9 | 164 | Olssen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 25 m | 1:12.77 | |
10 | 310 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 25 m | 1:13.21 | |
11 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 1:18.37 | |
12 | 251 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 1:20.32 | |
13 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:21.50 | ||
14 | 256 | Møller Danilo | 2004 | NORD | 0415AH | 25 m | 1:23.35 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 225 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:03.61 | ||
2 | 254 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:07.39 | |
3 | 96 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 1:09.69 | |
4 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:10.80 | ||
5 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 1:11.40 | ||
6 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:11.55 | |
7 | 179 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:12.52 | |
8 | 186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:16.57 | |
9 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:17.49 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 226 | Aateigen Dennis | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 56.33 | ||
2 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 57.91 | |
3 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 59.71 | |
4 | 381 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:01.14 | |
5 | 378 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:03.06 | |
6 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 1:04.18 | ||
7 | 292 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:05.89 | |
8 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.37 | ||
9 | 257 | Nørgaard Ruben | 2002 | NORD | 0225AF | 25 m | 1:06.83 | |
10 | 395 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 1:07.41 | |
11 | 416 | Håberg Lars Andreas | 2001 | Mandal SK | 25 m | 1:09.06 | ||
12 | 220 | Johansen Birk Lee | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:09.28 | ||
13 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 1:09.75 |
Årg. 0-2000 |
1 | 191 | Friberg Gustav | 1997 | BIRKERØD | 9709AB | 25 m | 52.99 | |
2 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 55.22 | |
3 | 383 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 58.01 | |
4 | 267 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 58.43 | |
5 | 442 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 59.29 | |
6 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 1:04.92 | |
7 | 253 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:07.91 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.59.78, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 293 | Frøslev Kristiane | 2007 | AALBORG | 0784AI | 25 m | 1:27.11 | |
2 | 135 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 1:30.21 | |
3 | 289 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:32.17 | |
4 | 163 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | A6 | 0768AI | 25 m | 1:36.23 | |
5 | 14 | Andersen Karoline Sander | 2009 | THISTED | 0966AC | 25 m | 1:45.83 | |
6 | 90 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 1:54.13 | |
7 | 25 | Frøkjær Johanne Øland | 2009 | THISTED | 25 m | |||
8 | 48 | Pedersen Amanda | 2009 | THISTED | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:13.75 | |
2 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:14.33 | |
3 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 1:15.61 | |
4 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:18.79 | ||
5 | 246 | Abel Aia Caroline | 2006 | NORD | 0666AL | 25 m | 1:18.87 | |
6 | 138 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 1:19.87 | |
7 | 391 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 25 m | 1:22.21 | |
8 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 1:22.51 | ||
9 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 1:23.22 | |
10 | 369 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 25 m | 1:26.22 | |
11 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:27.53 | ||
12 | 216 | Trøite Sara Alexandra | 2006 | KristianSA | 25 m | 1:28.69 | ||
13 | 319 | Larsen Alma Bach | 2006 | AALBORG | 0674AR | 25 m | 1:30.01 | |
14 | 376 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 25 m | 1:30.13 | |
15 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:33.16 | |
16 | 372 | Bertram Marie | 2006 | AAS | 0672AQ | 25 m | 1:35.84 | |
17 | 84 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 1:36.04 | |
18 | 85 | Jørgensen Sofia | 2006 | S 68 | 0638AM | 25 m | 1:36.64 | |
19 | 88 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 25 m | |||
20 | 206 | Horni Christine | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
21 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | |||
22 | 402 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 25 m | ||
23 | 457 | Lund Charlotte Fernås | 2006 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 337 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:10.10 | |
2 | 291 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:12.11 | |
3 | 323 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 1:13.46 | |
4 | 309 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:14.57 | |
5 | 250 | Iversen Karoline | 2005 | NORD | 0528AM | 25 m | 1:17.85 | |
6 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:18.68 | |
7 | 374 | Bjørn Freja | 2005 | AAS | 0522AV | 25 m | 1:19.58 | |
8 | 371 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:20.14 | |
9 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:20.93 | |
10 | 81 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:23.52 | |
11 | 156 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 1:24.33 | |
12 | 458 | Gonzalez Helene | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:30.92 | ||
13 | 77 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:33.48 | |
14 | 410 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:38.45 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 344 | Borgstroem Ingrid Elise | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:06.92 | ||
2 | 373 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:11.25 | |
3 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:12.39 | |
4 | 377 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:12.69 | |
5 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:13.11 | |
6 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:13.89 | |
7 | 248 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:14.73 | |
8 | 338 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:15.01 | |
9 | 187 | Keul Nicoline Tønder | 2004 | Lørenskog | 25 m | 1:15.30 | ||
10 | 390 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:15.99 | |
11 | 384 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:16.21 | |
12 | 349 | Svarstad Eline Søfting | 2004 | Elverum | 25 m | 1:16.61 | ||
13 | 499 | Dalene Kaisa Helmet | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:17.36 | ||
14 | 182 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:18.63 | |
15 | 79 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:19.09 | |
16 | 255 | Larsen Freja Klitgaard | 2004 | NORD | 0494AU | 25 m | 1:22.13 | |
17 | 234 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:22.31 | |
18 | 398 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 1:23.08 | |
19 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:24.84 | ||
20 | 42 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:26.60 | |
21 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:28.05 | |
22 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:29.45 | ||
23 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:30.18 | ||
24 | 454 | Aulie Maja Rogn | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:31.05 | ||
25 | 503 | Pflug Nikoline Alvilde Kristiansen | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 1:32.09 | ||
26 | 411 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:02.55 | |
2 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:05.65 | |
3 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:07.40 | |
4 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:07.46 | |
5 | 405 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:09.89 | |
6 | 50 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:10.51 | |
7 | 270 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:10.84 | |
8 | 235 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:11.64 | |
9 | 70 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:11.79 | |
10 | 43 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:12.26 | |
11 | 178 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:12.48 | |
12 | 180 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:15.63 | |
13 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:15.72 | |
14 | 258 | Sander Daphne | 2003 | NORD | 0376BF | 25 m | 1:15.74 | |
15 | 237 | Vorgod Signe Lauridsen | 2002 | SMUT | 0254BD | 25 m | 1:18.87 | |
16 | 73 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:24.41 | |
17 | 453 | Arntsen Henriette | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:30.66 | ||
18 | 261 | Zillmer Helena Rosenfeldt | 2002 | NORD | 0206BE | 25 m | 1:38.87 |
Årg. 0-2001 |
1 | 339 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | AALBORG | 0042AL | 25 m | 1:02.15 | |
2 | 162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:04.44 | |
3 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.92 | ||
4 | 331 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:07.08 | |
5 | 493 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:07.59 | ||
6 | 157 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 25 m | 1:08.11 | |
7 | 408 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:08.60 | |
8 | 268 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:09.86 | |
9 | 444 | Garðarsdóttir Embla Sól | 2001 | ESBJERG | 25 m | 1:10.79 | ||
10 | 389 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:14.13 | |
11 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:17.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 1.54.47, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 184 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 2:41.81 | |
2 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 2:43.98 | |
3 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:05.16 | ||
4 | 468 | Jansen Michael | 2005 | Ullensaker | 25 m | 3:09.94 | ||
5 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 3:12.69 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 498 | Rennesund Julian | 2004 | Porsgrunn | 25 m | 2:30.98 | ||
2 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 2:37.82 | |
3 | 173 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 3:02.45 | |
4 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:25.00 | |
2 | 185 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:26.15 | |
3 | 375 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 25 m | 2:33.33 | |
4 | 52 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 2:36.01 | |
5 | 186 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:49.90 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 137 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:10.46 | |
2 | 343 | Borgstroem Sigurd Olav | 2002 | Randaberg | 25 m | 2:16.62 | ||
3 | 223 | Phillipson Titus Victor | 2002 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:16.90 | ||
4 | 397 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 2:17.31 | |
5 | 348 | Sol Rick | 2001 | Elverum | 25 m | 2:19.01 | ||
6 | 441 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:19.21 | |
7 | 452 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:20.76 | |
8 | 324 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:21.90 | |
9 | 432 | Bjerkan Mons Eirik | 2001 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 95 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 25 m | 2:32.25 |
Årg. 0-2000 |
1 | 271 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:58.02 | |
2 | 445 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 25 m | 2:08.46 | |
3 | 325 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:09.52 | |
4 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:10.00 | |
5 | 448 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:10.75 | |
6 | 340 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 2:12.28 | |
7 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 2:14.00 | |
8 | 385 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:15.83 | |
9 | 222 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:15.96 | ||
10 | 489 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:18.52 | ||
11 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 2:20.76 | ||
12 | 196 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:00.86 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.12.72, Esbjerg, 2013 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 290 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 2:30.06 | |
2 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:08.97 | |
3 | 94 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:23.22 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 433 | Rørvik Tiril | 2004 | TEAMSØRMSK | 25 m | 2:36.60 | ||
2 | 387 | Jensen Mette Aagesen | 2004 | AAS | 0476AU | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:22.66 | |
2 | 451 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:32.08 | |
3 | 39 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:32.34 | |
4 | 183 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 2:35.38 |
Årg. 0-2001 |
1 | 136 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | A6 | 0126AC | 25 m | 2:15.52 | |
2 | 175 | Wiuff Cecilie | 2000 | A6 | 0072AB | 25 m | 2:16.66 | |
3 | 496 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:21.26 | ||
4 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:23.23 | |
5 | 139 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 25 m | 2:23.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 1.00.52, Holstebro, 2012 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:30.28 | ||
2 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 1:30.35 | |
3 | 29 | Hansen William | 2006 | THISTED | 0663AE | 25 m | 1:33.81 | |
4 | 312 | Jørgensen Marcus Juul | 2006 | AALBORG | 0635AJ | 25 m | 1:34.49 | |
5 | 51 | Stilling Christian | 2006 | THISTED | 0669AO | 25 m | 1:36.53 | |
6 | 27 | Haaning William | 2007 | THISTED | 0713AC | 25 m | 1:39.36 | |
7 | 202 | Piontkowitz Felix | 2007 | STRUER | 0769AG | 25 m | 1:50.59 | |
8 | 197 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:51.29 | |
9 | 486 | Wold Mathias | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:51.56 | ||
10 | 426 | Sand Storm Larsen | 2007 | Mandal SK | 25 m | 2:02.13 | ||
11 | 425 | Nodeland Simen Udland | 2006 | Mandal SK | 25 m | 2:10.90 | ||
12 | 205 | Helle Herman Kristoffer | 2007 | KristianSA | 25 m | 2:12.28 | ||
13 | 23 | Dyrbye Gustav | 2006 | THISTED | 0617AJ | 25 m | ||
14 | 44 | Malle Karl Emil | 2008 | THISTED | 25 m | |||
15 | 64 | Hemmingsen William | 2008 | S 68 | 0835AH | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 1:18.33 | ||
2 | 370 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 25 m | 1:19.81 | |
3 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:22.95 | |
4 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 1:23.86 | |
5 | 315 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 1:24.42 | |
6 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:26.49 | |
7 | 317 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 1:34.39 | |
8 | 409 | Eskeland Tobias | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:34.76 | ||
9 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:46.06 | |
10 | 427 | Skar Noah | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:46.35 | ||
11 | 382 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 25 m | 1:50.53 | |
12 | 30 | Harbo Frederik | 2005 | THISTED | 0591AH | 25 m | 2:08.07 | |
13 | 200 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 2:10.63 | |
14 | 192 | Dahl Simon Bjørkmann | 2005 | STRUER | 25 m | |||
15 | 474 | Søbakk Alfred Sandal | 2005 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:09.31 | |
2 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:13.03 | ||
3 | 45 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:17.58 | |
4 | 314 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:18.70 | |
5 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:18.81 | |
6 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:19.47 | |
7 | 59 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:19.89 | |
8 | 332 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:21.20 | |
9 | 321 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:22.52 | |
10 | 307 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:25.01 | |
11 | 251 | Jaworski Emil | 2004 | NORD | 0475AQ | 25 m | 1:25.10 | |
12 | 247 | Feldtmose Mathias Frahm | 2004 | NORD | 0425AL | 25 m | 1:27.45 | |
13 | 15 | Andersen Mads Sander | 2004 | THISTED | 0435AR | 25 m | 1:30.31 | |
14 | 428 | Spetland Sander | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:32.32 | ||
15 | 170 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 25 m | 1:34.03 | |
16 | 394 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 25 m | 1:42.30 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:14.35 | |
2 | 403 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:16.46 | |
3 | 491 | Aamodt Andreas Imislund | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 1:20.37 | ||
4 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 1:22.43 | ||
5 | 96 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 1:24.56 | |
6 | 201 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:25.98 | |
7 | 20 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:34.19 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 404 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:02.48 | |
2 | 400 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:03.96 | |
3 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 1:04.54 | |
4 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:06.39 | ||
5 | 31 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:11.01 | |
6 | 334 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:13.43 | |
7 | 292 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:14.60 | |
8 | 324 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 1:16.25 | |
9 | 506 | Kvandal Øystein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:22.70 | ||
10 | 415 | Helleren Allan | 2002 | Mandal SK | 25 m | 1:24.89 | ||
11 | 378 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:25.72 |
Årg. 0-2000 |
1 | 97 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 58.69 | |
2 | 262 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 25 m | 1:00.28 | |
3 | 322 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:00.87 | |
4 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:03.55 | |
5 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:05.55 | |
6 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:07.36 | ||
7 | 502 | Rasmussen Magnus | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:08.54 | ||
8 | 414 | Haug Svenn Torje Helleren | 2000 | Mandal SK | 25 m | 1:11.63 | ||
9 | 505 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:15.58 | ||
10 | 412 | Greibesland Paul | 1997 | Mandal SK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Majken Thorup, 1.07.49, Aalborg, 2003 |
Løbssponsor: |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2007-2019 |
1 | 150 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 1:35.70 | |
2 | 152 | Greve Naya Høi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 1:37.82 | |
3 | 289 | Frische Livia Weidick | 2007 | AALBORG | 0736AI | 25 m | 1:38.43 | |
4 | 86 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:45.70 | |
5 | 140 | Capito Mira | 2007 | A6 | 0778AI | 25 m | 1:45.74 | |
6 | 37 | Jørgensen Freja | 2008 | THISTED | 0858AA | 25 m | 1:53.99 | |
7 | 19 | Bager Nadia | 2008 | THISTED | 0858AJ | 25 m | 2:00.62 | |
8 | 89 | Szephalmi Reka | 2009 | S 68 | 0992AD | 25 m | 2:01.73 | |
9 | 90 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 2:02.37 | |
10 | 53 | Søgård Marie Klemme | 2007 | THISTED | 25 m | |||
11 | 57 | Sørensen Karen | 2007 | THISTED | 0752AD | 25 m | ||
12 | 83 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | ||
13 | 91 | Christiansen Mathilde | 2007 | S 68 | 0786AI | 25 m | ||
14 | 517 | Madsen Cathrine | 2007 | THISTED | 25 m |
Årg. 2006-2006 |
1 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 1:21.21 | |
2 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 1:22.47 | |
3 | 294 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:30.83 | |
4 | 84 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 1:32.88 | |
5 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:33.84 | ||
6 | 145 | Dietrichsen Anna | 2006 | A6 | 0694AB | 25 m | 1:37.45 | |
7 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 1:37.63 | |
8 | 471 | Kristiansen Mia | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:38.25 | ||
9 | 466 | Handegaard Nora | 2006 | Ullensaker | 25 m | 1:39.96 | ||
10 | 217 | Valvik Silje | 2006 | KristianSA | 25 m | 1:48.39 | ||
11 | 18 | Bager Katrine | 2006 | THISTED | 0616AF | 25 m | 1:48.71 | |
12 | 56 | Sørensen Frederikke | 2006 | THISTED | 0666AI | 25 m | 1:50.12 | |
13 | 417 | Larsen Silje Lazarus | 2006 | Mandal SK | 25 m | 2:01.23 | ||
14 | 457 | Lund Charlotte Fernås | 2006 | Ullensaker | 25 m |
Årg. 2005-2005 |
1 | 78 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:20.34 | |
2 | 176 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:21.07 | |
3 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:22.89 | |
4 | 469 | Kletvang Stina | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:23.91 | ||
5 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:24.22 | |
6 | 77 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:24.92 | |
7 | 371 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 25 m | 1:25.36 | |
8 | 236 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:26.14 | |
9 | 291 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:26.92 | |
10 | 161 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:27.43 | |
11 | 323 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 25 m | 1:30.72 | |
12 | 327 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:31.43 | |
13 | 410 | Fuglestvei Hennie Netland | 2005 | Mandal SK | 25 m | 1:31.89 | ||
14 | 456 | Engebrets Fredrikke Oline | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:32.40 | ||
15 | 33 | Jensen Amalie Nyvang | 2005 | THISTED | 0526AM | 25 m | 1:33.30 | |
16 | 337 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:36.01 | |
17 | 232 | Christensen Zenia | 2005 | SMUT | 0572AL | 25 m | 1:43.91 | |
18 | 475 | Sandvik Kaja | 2005 | Ullensaker | 25 m | 1:44.48 | ||
19 | 81 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:46.49 | |
20 | 393 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 25 m |
Årg. 2004-2004 |
1 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:12.22 | |
2 | 392 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:13.51 | |
3 | 384 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:18.18 | |
4 | 377 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:20.89 | |
5 | 182 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:22.98 | |
6 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:23.71 | |
7 | 308 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:23.73 | |
8 | 430 | Vollen Frida Lilletveit | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:25.07 | ||
9 | 187 | Keul Nicoline Tønder | 2004 | Lørenskog | 25 m | 1:25.31 | ||
10 | 194 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:26.32 | |
11 | 22 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:32.59 | |
12 | 472 | Simonsen Kristiane Rygh | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:33.18 | ||
13 | 211 | Lohne Camilla | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:33.40 | ||
14 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:34.68 | ||
15 | 346 | Dielininkaityte Ema | 2004 | Randaberg | 25 m | 1:34.74 | ||
16 | 487 | Aamodt Tomine | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:37.00 | ||
17 | 411 | Fuglestveit Selma Netland | 2004 | Mandal SK | 25 m | 1:37.07 | ||
18 | 234 | Sørensen Michelle Bloch | 2004 | SMUT | 0426AX | 25 m | 1:37.64 | |
19 | 455 | Nordbye Iben Bekken | 2004 | Ullensaker | 25 m | 1:41.72 | ||
20 | 204 | Fossen Alice | 2004 | KristianSA | 25 m | 1:43.48 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 379 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:10.35 | |
2 | 449 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:11.57 | |
3 | 180 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:15.30 | |
4 | 270 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:18.39 | |
5 | 326 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:19.10 | |
6 | 178 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:19.65 | |
7 | 336 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:20.29 | |
8 | 316 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:24.43 | |
9 | 72 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:26.32 | |
10 | 71 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:26.36 | |
11 | 260 | Troldborg Ida | 2003 | NORD | 0372AS | 25 m | 1:29.07 | |
12 | 406 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:29.51 | |
13 | 347 | Rugsveen Hanne | 2002 | Elverum | 25 m | 1:43.43 |
Årg. 0-2001 |
1 | 295 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 25 m | 1:10.93 | |
2 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:13.66 | |
3 | 162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:14.21 | |
4 | 335 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:14.68 | |
5 | 273 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:14.76 | |
6 | 333 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:17.37 | |
7 | 224 | Refst Juni Helene Iversen | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 1:17.85 | ||
8 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:20.11 | ||
9 | 493 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:21.80 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:55 |
Løb 37, 4X100m Medley Herrer |
Esbjerg, 3.48.09, 2012 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 525 | A6 Drenge 3 Grp 2 | 2005 | A6 | 25 m | 4:28.20 | ||
2 | 304 | Aalborg Herrer 5 | 2005 | AALBORG | 25 m | 4:36.00 | ||
3 | 419 | Mandal SK G1 Jr. | 2005 | Mandal SK | 25 m | 4:50.00 | ||
4 | 354 | Aarhus Swim Drenge 4 | 2005 | AAS | 25 m | 4:55.45 | ||
5 | 4 | Thisted Drenge 2 | 2005 | THISTED | 25 m | 4:57.90 | ||
6 | 479 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 2005 | Ullensaker | 25 m | 4:58.00 | ||
7 | 6 | Thisted Drenge 3 | 2005 | THISTED | 25 m | 5:25.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 352 | Aarhus Swim Drenge 3 | 2003 | AAS | 25 m | 4:18.19 | ||
2 | 301 | Aalborg Herrer 3 | 2003 | AALBORG | 25 m | 4:26.00 | ||
3 | 2 | Thisted Drenge 1 | 2003 | THISTED | 25 m | 4:28.70 | ||
4 | 147 | A6 Drenge 1 | 2003 | A6 | 25 m | 4:34.65 | ||
5 | 149 | A6 Drenge 2 | 2003 | A6 | 25 m | 5:04.95 |
Årg. 0-2002 |
1 | 437 | Esbjerg Herrer 1 | 1997 | ESBJERG | 25 m | 3:42.00 | ||
2 | 356 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2001 | AAS | 25 m | 3:56.93 | ||
3 | 297 | Aalborg Herrer 1 | 1995 | AALBORG | 25 m | 3:59.00 | ||
4 | 299 | Aalborg Herrer 2 | 1998 | AALBORG | 25 m | 4:03.00 | ||
5 | 509 | Porsgrunn Gutter 1 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 4:05.55 | ||
6 | 439 | Esbjerg Herrer 2 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 4:07.09 | ||
7 | 230 | SK Team Sør G1 Sr. | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 4:11.00 | ||
8 | 358 | Aarhus Swim Drenge 2 | 1999 | AAS | 25 m | 4:15.20 | ||
9 | 239 | Nord Drenge 1 | 2000 | NORD | 25 m | 4:22.00 | ||
10 | 421 | Mandal SK G1 Sr. | 2000 | Mandal SK | 25 m | 4:30.00 | ||
11 | 510 | Porsgrunn Gutter 2 | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:36.96 | ||
12 | 68 | S68 - Drenge- Gr 3 | 2001 | S 68 | 25 m | 7:00.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:51 |
Løb 38, 4X100m Medley Damer |
Aalborg, 4.06.34, 2013 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 287 | Aalborg Damer 8 | 2006 | AALBORG | 25 m | 4:55.00 | ||
2 | 368 | Aarhus Swim Piger 5 | 2006 | AAS | 25 m | 5:10.89 | ||
3 | 483 | Ullensakersvømmer J2 Jr. | 2006 | Ullensaker | 25 m | 5:20.00 | ||
4 | 167 | A6 Piger 2 | 2006 | A6 | 25 m | 5:28.94 | ||
5 | 168 | A6 Piger 3 | 2006 | A6 | 25 m | 5:47.73 | ||
6 | 82 | S68 - Piger - Gr 3,1 | 2006 | S 68 | 25 m | 6:06.00 | ||
7 | 87 | S68 - Piger - Gr 3,2 | 2006 | S 68 | 25 m | 7:45.00 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 362 | Aarhus Swim Piger 2 | 2004 | AAS | 25 m | 4:33.25 | ||
2 | 282 | Aalborg Damer 5 | 2004 | AALBORG | 25 m | 4:39.00 | ||
3 | 423 | Mandal SK J1 Jr. | 2004 | Mandal SK | 25 m | 4:40.00 | ||
4 | 284 | Aalborg Damer 6 | 2004 | AALBORG | 25 m | 4:45.00 | ||
5 | 80 | S68 - Piger - Gr 2 | 2004 | S 68 | 25 m | 4:57.00 | ||
6 | 166 | A6 Piger 1 | 2004 | A6 | 25 m | 4:58.37 | ||
7 | 366 | Aarhus Swim Piger 4 | 2004 | AAS | 25 m | 5:05.95 | ||
8 | 11 | Thisted Piger 2 | 2004 | THISTED | 25 m | 5:07.40 | ||
9 | 481 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 2004 | Ullensaker | 25 m | 5:15.00 | ||
10 | 485 | Ullensakersvømmer J3 Jr. | 2004 | Ullensaker | 25 m | 5:20.00 | ||
11 | 210 | Kristiansand Sa J1 Yj | 2004 | KristianSA | 25 m | 5:29.00 |
Årg. 0-2003 |
1 | 142 | A6 Damer 1 | 1998 | A6 | 25 m | 4:08.20 | ||
2 | 276 | Aalborg Damer 1 | 1995 | AALBORG | 25 m | 4:18.00 | ||
3 | 144 | A6 Damer 2 | 2000 | A6 | 25 m | 4:21.17 | ||
4 | 435 | Esbjerg Damer | 2001 | ESBJERG | 25 m | 4:22.98 | ||
5 | 513 | Porsgrunn Jenter 1 | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:23.53 | ||
6 | 278 | Aalborg Damer 2 | 1999 | AALBORG | 25 m | 4:24.00 | ||
7 | 360 | Aarhus Swim Piger 1 | 2000 | AAS | 25 m | 4:32.48 | ||
8 | 9 | Thisted Piger 1 | 2002 | THISTED | 25 m | 4:37.50 | ||
9 | 74 | S68 - Piger - Gr 1 | 2003 | S 68 | 25 m | 4:53.00 | ||
10 | 364 | Aarhus Swim Piger 3 | 2002 | AAS | 25 m | 4:55.34 | ||
11 | 243 | Nord Piger 1 | 2002 | NORD | 25 m | 5:08.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 30 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:51 |
Løb 103, 50m Brystsvømning Herrer |
Alexander Dale oen, 27.79, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 33.92 | ||
2 | 315 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 25 m | 36.04 | |
3 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 37.00 | |
4 | 370 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 25 m | 37.05 | |
5 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 38.33 | |
6 | 61 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 38.98 | |
7 | 409 | Eskeland Tobias | 2005 | Mandal SK | 25 m | 39.07 | ||
8 | 473 | Simonsen Magnus Rygh | 2006 | Ullensaker | 25 m | 39.69 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 159 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 32.45 | |
2 | 396 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 33.11 | |
3 | 249 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 34.08 | |
4 | 413 | Haugstad Amund Helleren | 2004 | Mandal SK | 25 m | 34.17 | ||
5 | 314 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 34.87 | |
6 | 259 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 35.54 | |
7 | 153 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 35.61 | |
8 | 494 | Olsen Eirik | 2003 | Porsgrunn | 25 m | 35.76 |
Årg. 0-2002 |
1 | 443 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 29.33 | |
2 | 322 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 29.49 | |
3 | 404 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 30.30 | |
4 | 265 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | HOLSTEBRO | 0007AN | 25 m | 30.72 | |
5 | 519 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 30.78 | |
6 | 318 | Langley Lawrence | 2001 | AALBORG | 0125AI | 25 m | 30.88 | |
7 | 219 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.97 | ||
8 | 400 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 31.09 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:00 |
Løb 104, 50m Brystsvømning Damer |
Louise B. Dalgaard, 31.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 35.53 | |
2 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 36.68 | |
3 | 160 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 37.89 | |
4 | 138 | Bramm SIF | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 39.88 | |
5 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 40.41 | |
6 | 467 | Hugaas Ida Mathea | 2006 | Ullensaker | 25 m | 41.15 | ||
7 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 41.24 | ||
8 | 171 | Røpke Lærke Stenholt | 2006 | A6 | 0698AA | 25 m | 41.49 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 34.51 | |
2 | 392 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 35.17 | |
3 | 78 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 35.68 | |
4 | 384 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 36.64 | |
5 | 32 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 36.78 | |
6 | 156 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 25 m | 37.25 | |
7 | 17 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 37.49 | |
8 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 37.84 |
Årg. 0-2003 |
1 | 379 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 33.80 | |
2 | 224 | Refst Juni Helene Iversen | 2001 | SKTEAM SØR | 25 m | 34.14 | ||
3 | 329 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 34.15 | |
4 | 180 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 34.43 | |
5 | 500 | Johnsson Kristine Gellein | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.51 | ||
6 | 295 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 25 m | 34.85 | |
7 | 162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 34.91 | |
8 | 335 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 35.25 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:00 |
Løb 107, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 25.64, Norge, 2002 |
Løbssponsor: Revision Limfjord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 184 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 29.94 | |
2 | 188 | Evensrud Erik Magnus | 2005 | Lørenskog | 25 m | 31.24 | ||
3 | 38 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 31.26 | |
4 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 32.41 | ||
5 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 33.18 | |
6 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 33.31 | |
7 | 317 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 25 m | 33.82 | |
8 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 34.85 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 225 | Ueland Ole Einar | 2003 | SKTEAM SØR | 25 m | 30.05 | ||
2 | 401 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 30.62 | |
3 | 307 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 30.75 | |
4 | 28 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 30.87 | |
5 | 399 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 30.89 | |
6 | 488 | Handegaard Haakon | 2003 | Eidsvoll | 25 m | 30.93 | ||
7 | 54 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 31.72 | |
8 | 96 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 31.97 |
Årg. 0-2002 |
1 | 191 | Friberg Gustav | 1997 | BIRKERØD | 9709AB | 25 m | 25.99 | |
2 | 447 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 26.62 | |
3 | 442 | Dall Lasse | 1997 | ESBJERG | 9763AR | 25 m | 26.72 | |
4 | 41 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.11 | |
5 | 440 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 27.41 | |
6 | 218 | Hope Johannes | 1999 | SKTEAM SØR | 25 m | 27.45 | ||
7 | 495 | Frantzen Fredrik | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 27.52 | ||
8 | 446 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | ESBJERG | 9973AK | 25 m | 27.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:00 |
Løb 108, 50m Rygsvømning Damer |
Julie Kepp jensen, 26.91, A6, 2018 |
Løbssponsor: HH Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2019 |
1 | 151 | Frydendahl Mille | 2006 | A6 | 0684AB | 25 m | 33.52 | |
2 | 313 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 34.01 | |
3 | 470 | Korstadhagen Live | 2006 | Ullensaker | 25 m | 35.06 | ||
4 | 305 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m | 36.27 | |
5 | 492 | Pflug Aurora-Petrine Kristiansen | 2006 | Porsgrunn | 25 m | 36.49 | ||
6 | 294 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 36.75 | |
7 | 391 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | AAS | 0634AR | 25 m | 36.83 | |
8 | 158 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | A6 | 0682AF | 25 m | 37.85 |
Årg. 2004-2005 |
1 | 330 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 32.39 | |
2 | 181 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 33.52 | |
3 | 377 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 33.97 | |
4 | 337 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 34.00 | |
5 | 504 | Pepevnik Samanta Adele | 2005 | Porsgrunn | 25 m | 34.19 | ||
6 | 476 | Søbakk Julianne Sandal | 2004 | Ullensaker | 25 m | 34.30 | ||
7 | 288 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 34.49 | |
8 | 76 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 34.76 |
Årg. 0-2003 |
1 | 155 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 26.91 | |
2 | 58 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 29.66 | |
3 | 450 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 30.44 | |
4 | 16 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 31.05 | |
5 | 328 | Ottesen Camilla | 2000 | AALBORG | 0032AE | 25 m | 31.12 | |
6 | 162 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 31.62 | |
7 | 497 | Pflug Jonette-Theodora Kristiansen | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 31.63 | ||
8 | 274 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 31.72 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2018 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:00 |
Løb 115, 50m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.24.28, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Tican |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2019 |
1 | 407 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 25 m | 30.27 | |
2 | 341 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 25 m | 30.75 | |
3 | 40 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 31.70 | |
4 | 306 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 25 m | 31.98 | |
5 | 172 | Schmidt Emil | 2006 | A6 | 0695AA | 25 m | 32.36 | |
6 | 477 | Toussi Christian | 2005 | Ullensaker | 25 m | 33.29 | ||
7 | 189 | Aareskjold Kasper | 2005 | Lørenskog | 25 m | 33.84 | ||
8 | 193 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 33.88 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 396 |