Program for Danske Ã…rgangsmesterskaber Langbane 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:10.58 | |
2 | 238 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 50 m | 1:11.42 | |
3 | 25 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:11.78 | |
4 | 734 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 50 m | 1:11.89 | |
5 | 844 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 50 m | 1:13.70 | |
6 | 265 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 1:14.02 | |
7 | 376 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:14.45 | |
8 | 27 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 1:15.91 | |
9 | 428 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 50 m | 1:16.06 | |
10 | 812 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 1:16.86 | |
11 | 377 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 1:17.06 | |
12 | 187 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 1:17.68 | |
13 | 241 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 1:18.60 | |
14 | 468 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 50 m | 1:19.17 | |
15 | 154 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:20.22 | |
16 | 588 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 1:20.40 | |
17 | 118 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 50 m | 1:20.48 | |
18 | 472 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 50 m | 1:20.64 | |
19 | 3 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 1:20.81 | |
20 | 29 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:20.97 | |
21 | 827 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 50 m | 1:21.05 | |
22 | 806 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 1:21.20 | |
23 | 385 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:21.47 | |
24 | 347 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 50 m | 1:21.66 | |
25 | 232 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 50 m | 1:21.75 | |
26 | 201 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 1:21.86 | |
27 | 759 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 50 m | 1:22.29 | |
28 | 391 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:22.64 | |
29 | 101 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 50 m | 1:22.75 | |
30 | 623 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 1:22.87 | |
31 | 771 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 1:23.46 | |
32 | 387 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 1:23.64 | |
33 | 389 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:23.73 | |
34 | 648 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 1:24.43 | |
35 | 733 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 1:24.59 | |
36 | 223 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 1:24.64 | |
37 | 208 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:24.67 | |
38 | 515 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 1:24.69 | |
39 | 229 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 50 m | 1:24.90 | |
40 | 224 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 50 m | 1:25.86 | |
41 | 324 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 50 m | 1:26.02 | |
42 | 575 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 50 m | 1:26.07 | |
43 | 620 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | 1:26.18 | |
44 | 337 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:26.39 | |
45 | 404 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 1:28.86 | |
46 | 217 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 50 m | 1:33.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juli 2018 |
Licens til Hovedstadens Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:43 |