Program for Danske Årgangsmesterskaber Langbane 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 61, 100m Brystsvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 463 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KGE | 0454AA | 50 m | 1:13.37 | |
2 | 184 | Bartels Sara Damkjr | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:13.97 | |
3 | 842 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 1:14.02 | |
4 | 532 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 1:14.99 | |
5 | 24 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERD | 0448AE | 50 m | 1:15.48 | |
6 | 120 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:16.64 | |
7 | 278 | Schulze Nele | 2004 | HADERSLEV | 0492AH | 50 m | 1:18.10 | |
8 | 66 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 50 m | 1:18.25 | |
9 | 663 | Rasmussen Freja Rjkjr | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 1:18.55 | |
10 | 102 | Freund Ss | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 50 m | 1:18.59 | |
11 | 765 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:18.63 | |
12 | 17 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERD | 0434AP | 50 m | 1:19.34 | |
13 | 836 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 50 m | 1:19.50 | |
14 | 561 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 50 m | 1:19.57 | |
15 | 260 | stergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 1:19.82 | |
16 | 438 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 50 m | 1:19.90 | |
17 | 58 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 50 m | 1:19.98 | |
18 | 97 | Andersen Amalie Staghj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 50 m | 1:19.98 | |
19 | 156 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 1:20.02 | |
20 | 795 | Sndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 1:20.15 | |
21 | 374 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:20.36 | |
22 | 384 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:20.42 | |
23 | 402 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 50 m | 1:20.56 | |
24 | 679 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SLLERD | 0486AT | 50 m | 1:20.57 | |
25 | 177 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 1:21.35 | |
26 | 117 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 50 m | 1:21.39 | |
27 | 87 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITS | 0426AT | 50 m | 1:21.58 | |
28 | 1 | Birkebk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:21.60 | |
29 | 505 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:22.30 | |
30 | 821 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:22.57 | |
31 | 57 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 50 m | 1:22.69 | |
32 | 313 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:22.69 | |
33 | 552 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 50 m | 1:22.78 | |
34 | 718 | Christensen Nnne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 50 m | 1:22.80 | |
35 | 192 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 50 m | 1:22.92 | |
36 | 400 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:23.38 | |
37 | 126 | Mller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:23.39 | |
38 | 243 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 50 m | 1:23.44 | |
39 | 517 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:23.53 | |
40 | 343 | Buck Maja | 2004 | HOLBK | 0456AP | 50 m | 1:23.70 | |
41 | 259 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 1:23.77 | |
42 | 198 | Krgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:24.00 | |
43 | 661 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 50 m | 1:24.19 | |
44 | 338 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERD | 0494AD | 50 m | 1:24.62 | |
45 | 846 | Mller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 50 m | 1:24.78 | |
46 | 333 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 50 m | 1:25.04 | |
47 | 729 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 1:26.55 | |
48 | 116 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 50 m | 1:32.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 juli 2018 |
Licens til Hovedstadens Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:43 |