Program for Harboe Water Games 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:34.02 | |
2 | 250 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 2:36.18 | |
3 | 3 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:44.72 | |
4 | 36 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:51.09 | |
5 | 147 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:51.85 | |
6 | 27 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 2:52.36 | |
7 | 105 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 2:54.04 | |
8 | 74 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:57.59 | |
9 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 2:59.77 | |
10 | 47 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 3:00.03 | |
11 | 134 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 3:00.07 | |
12 | 81 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:00.42 | |
13 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 3:00.42 | |
14 | 288 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 3:00.63 | |
15 | 294 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:00.97 | |
16 | 433 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 3:02.55 | |
17 | 281 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 3:03.86 | |
18 | 70 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:04.06 | |
19 | 176 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:05.71 | |
20 | 297 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 3:07.80 | |
21 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 3:10.11 | |
22 | 77 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 3:12.87 | |
23 | 463 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 3:13.24 | |
24 | 379 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 3:14.48 | |
25 | 283 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 3:14.49 | |
26 | 298 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 3:15.00 | |
27 | 164 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:22.97 | |
28 | 275 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 3:26.27 | |
29 | 177 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:26.87 | |
30 | 271 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 50 m | 3:27.49 | |
31 | 212 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 3:28.82 | |
32 | 31 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 3:37.89 | |
33 | 287 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 3:38.64 | |
34 | 269 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:40.09 | |
35 | 152 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 3:40.90 | |
36 | 342 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 3:44.14 | |
37 | 402 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:46.89 | |
38 | 90 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 3:47.60 | |
39 | 247 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 3:51.53 | |
40 | 381 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 3:52.65 | |
41 | 385 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 3:57.12 | |
42 | 365 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:59.17 | |
43 | 162 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 4:01.08 | |
44 | 39 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | ||
45 | 138 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | ||
46 | 197 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
47 | 223 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
48 | 399 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | ||
49 | 403 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
50 | 457 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 2, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:08.02 | |
2 | 8 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:18.36 | |
3 | 491 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:24.94 | |
4 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 2:24.97 | |
5 | 277 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:27.75 | |
6 | 58 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:29.81 | |
7 | 85 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 2:30.56 | |
8 | 487 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:30.83 | |
9 | 290 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:34.77 | |
10 | 441 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:39.78 | |
11 | 489 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:42.85 | |
12 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:42.94 | |
13 | 299 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:43.57 | |
14 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:45.47 | |
15 | 397 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:45.74 | |
16 | 215 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:45.89 | |
17 | 41 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 2:50.61 | |
18 | 246 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 2:51.28 | |
19 | 300 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 2:52.60 | |
20 | 224 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:55.89 | |
21 | 386 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 2:56.74 | |
22 | 108 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 50 m | 2:57.55 | |
23 | 44 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 2:57.99 | |
24 | 193 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:58.26 | |
25 | 240 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 3:00.09 | |
26 | 373 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 3:03.86 | |
27 | 395 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 3:05.76 | |
28 | 434 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 3:10.00 | |
29 | 436 | Petersen Mikkel Schøler | 2001 | KORSÖR | 25 m | 3:10.00 | ||
30 | 180 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:11.12 | |
31 | 232 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:19.07 | |
32 | 19 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 3:20.11 | |
33 | 219 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 3:22.07 | |
34 | 264 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 3:22.15 | |
35 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 3:32.00 | |
36 | 186 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 3:37.29 | |
37 | 405 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 3:38.31 | |
38 | 93 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 3:38.94 | |
39 | 132 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | ||
40 | 196 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | ||
41 | 239 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
42 | 349 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 4:31.23 | |
2 | 179 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 4:46.78 | |
3 | 56 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 4:49.50 | |
4 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 4:49.57 | |
5 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 4:52.58 | |
6 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 4:52.68 | |
7 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:55.60 | |
8 | 346 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 4:56.88 | |
9 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 4:59.66 | |
10 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 5:04.20 | |
11 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 5:07.05 | |
12 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 5:10.11 | |
13 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:10.14 | |
14 | 406 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 5:10.25 | |
15 | 184 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 5:16.00 | |
16 | 345 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 5:21.68 | |
17 | 105 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 5:31.00 | |
18 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 5:32.10 | |
19 | 80 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 5:41.26 | |
20 | 415 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 5:49.98 | |
21 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 6:03.65 | |
22 | 394 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 6:20.50 | |
23 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 6:21.60 | |
24 | 389 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 6:30.50 | |
25 | 237 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 6:43.51 | |
26 | 367 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 6:50.50 | |
27 | 133 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 7:02.65 | |
28 | 220 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
29 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | ||
30 | 350 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 4, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:12.62 | |
2 | 68 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 4:50.14 | |
3 | 230 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 4:51.14 | |
4 | 483 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 4:51.58 | |
5 | 175 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 4:55.06 | |
6 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 4:59.32 | |
7 | 126 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 4:59.55 | |
8 | 192 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 4:59.99 | |
9 | 431 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 5:20.15 | |
10 | 316 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 5:23.26 | |
11 | 43 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 5:24.97 | |
12 | 280 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 5:29.00 | |
13 | 173 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 5:32.29 | |
14 | 426 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 5:34.11 | |
15 | 265 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 5:35.15 | |
16 | 325 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 5:37.67 | |
17 | 144 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 5:39.24 | |
18 | 155 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 5:40.98 | |
19 | 156 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 6:26.99 | |
20 | 115 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | ||
21 | 181 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | ||
22 | 218 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
23 | 240 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
24 | 243 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | ||
25 | 246 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
26 | 263 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | ||
27 | 272 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | ||
28 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | ||
29 | 487 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 31.03 | |
2 | 100 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.38 | |
3 | 16 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 32.99 | |
4 | 184 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 33.04 | |
5 | 317 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 33.21 | |
6 | 406 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 33.27 | |
7 | 484 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 33.29 | |
8 | 27 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 33.37 | |
9 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 33.39 | |
10 | 488 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 33.96 | |
11 | 226 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 34.30 | |
12 | 389 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 35.20 | |
13 | 147 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 35.37 | |
14 | 407 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 35.51 | |
15 | 303 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 35.91 | |
16 | 128 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 35.93 | |
17 | 34 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 36.00 | |
18 | 447 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 36.02 | |
19 | 433 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 36.13 | |
20 | 267 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 36.34 | |
21 | 73 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 36.40 | |
22 | 47 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 36.48 | |
23 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 36.51 | |
24 | 321 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 36.55 | |
25 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 36.70 | |
26 | 49 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 36.86 | |
27 | 111 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 36.94 | |
28 | 188 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 37.01 | |
29 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 37.41 | |
30 | 101 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 37.57 | |
31 | 78 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 50 m | 37.74 | |
32 | 253 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 37.80 | |
33 | 275 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 38.05 | |
34 | 288 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 50 m | 38.33 | |
35 | 77 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 38.60 | |
36 | 293 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 38.77 | |
37 | 50 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 40.28 | |
38 | 424 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSÖR | 0552AT | 25 m | 40.38 | |
39 | 270 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 40.57 | |
40 | 298 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 40.88 | |
41 | 118 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 40.92 | |
42 | 212 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 40.99 | |
43 | 91 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 41.09 | |
44 | 109 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 41.53 | |
45 | 461 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 41.68 | |
46 | 463 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 41.78 | |
47 | 164 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 41.83 | |
48 | 122 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 41.97 | |
49 | 4 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 42.06 | |
50 | 283 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 42.48 | |
51 | 287 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 42.54 | |
52 | 81 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 42.66 | |
53 | 127 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 42.67 | |
54 | 465 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 42.79 | |
55 | 455 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 43.37 | |
56 | 256 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 44.23 | |
57 | 352 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 44.37 | |
58 | 213 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 45.08 | |
59 | 197 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 45.30 | |
60 | 396 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 45.50 | |
61 | 271 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 46.42 | |
62 | 380 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 46.45 | |
63 | 233 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 47.78 | |
64 | 430 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSÖR | 0794AK | 25 m | 48.00 | |
65 | 458 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 48.50 | |
66 | 408 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 48.67 | |
67 | 425 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSÖR | 0848AC | 25 m | 49.97 | |
68 | 228 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 50.13 | |
69 | 324 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | 50.64 | |
70 | 385 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 51.12 | |
71 | 183 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 51.16 | |
72 | 429 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSÖR | 0638AP | 25 m | 51.55 | |
73 | 247 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 52.71 | |
74 | 159 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 53.58 | |
75 | 217 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 54.01 | |
76 | 448 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 54.26 | |
77 | 369 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 54.64 | |
78 | 402 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 56.26 | |
79 | 114 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 59.06 | |
80 | 460 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 1:00.17 | |
81 | 393 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:02.77 | |
82 | 404 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:03.82 | |
83 | 222 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:06.23 | |
84 | 231 | Hoffmann Sofia | 2008 | KVIK | 0812AI | 25 m | 1:12.16 | |
85 | 258 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:16.39 | |
86 | 266 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
87 | 344 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | ||
88 | 412 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 27.05 | |
2 | 9 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.47 | |
3 | 491 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 29.13 | |
4 | 341 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 29.63 | |
5 | 117 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 29.67 | |
6 | 235 | Jensen Benjamin Alexander | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 29.95 | |
7 | 149 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 30.23 | |
8 | 63 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 30.42 | |
9 | 8 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.56 | |
10 | 102 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 30.68 | |
11 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 31.06 | |
12 | 453 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 31.20 | |
13 | 85 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 31.59 | |
14 | 143 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 31.62 | |
15 | 58 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 32.47 | |
16 | 290 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 32.97 | |
17 | 322 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 33.09 | |
18 | 323 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 33.27 | |
19 | 192 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.35 | |
20 | 382 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.44 | |
21 | 370 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 33.50 | |
22 | 51 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 33.70 | |
23 | 286 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 33.89 | |
24 | 492 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 34.94 | |
25 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 35.13 | |
26 | 391 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 35.25 | |
27 | 354 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 35.40 | |
28 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 35.57 | |
29 | 248 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 36.03 | |
30 | 330 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 36.29 | |
31 | 420 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 36.34 | |
32 | 426 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 36.61 | |
33 | 173 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 50 m | 36.64 | |
34 | 289 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 36.69 | |
35 | 378 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 36.79 | |
36 | 462 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 36.85 | |
37 | 299 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 36.92 | |
38 | 392 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 36.93 | |
39 | 264 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 37.03 | |
40 | 87 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 37.19 | |
41 | 41 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 37.21 | |
42 | 29 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 37.39 | |
43 | 221 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 37.40 | |
44 | 340 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 37.74 | |
45 | 302 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 37.78 | |
46 | 390 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 37.98 | |
47 | 372 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 38.35 | |
48 | 368 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 38.57 | |
49 | 263 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 38.66 | |
50 | 13 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 39.30 | |
51 | 438 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 39.32 | |
52 | 42 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 39.59 | |
53 | 383 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 39.72 | |
54 | 92 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 39.74 | |
55 | 432 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 40.04 | |
56 | 180 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 40.12 | |
57 | 187 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 40.41 | |
58 | 79 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 40.65 | |
59 | 141 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 40.77 | |
60 | 171 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 41.01 | |
61 | 315 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 41.16 | |
62 | 104 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 41.18 | |
63 | 218 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 41.26 | |
64 | 123 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 41.32 | |
65 | 311 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 41.34 | |
66 | 435 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 41.58 | |
67 | 456 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 42.37 | |
68 | 273 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 42.82 | |
69 | 44 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 42.96 | |
70 | 387 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 43.08 | |
71 | 145 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 44.48 | |
72 | 106 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 44.59 | |
73 | 366 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 45.51 | |
74 | 232 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 45.77 | |
75 | 239 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 46.13 | |
76 | 436 | Petersen Mikkel Schøler | 2001 | KORSÖR | 25 m | 46.50 | ||
77 | 163 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 46.76 | |
78 | 254 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 47.09 | |
79 | 190 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 47.11 | |
80 | 291 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 48.74 | |
81 | 257 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 49.36 | |
82 | 241 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 50.63 | |
83 | 166 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 50.72 | |
84 | 423 | Geiker Storm | 2007 | KORSÖR | 0785AF | 25 m | 51.07 | |
85 | 398 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 54.18 | |
86 | 142 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 54.28 | |
87 | 384 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 55.32 | |
88 | 227 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 56.23 | |
89 | 268 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 58.26 | |
90 | 234 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 0761AJ | 25 m | 58.36 | |
91 | 364 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 1:01.63 | |
92 | 405 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:03.17 | |
93 | 262 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:08.10 | |
94 | 182 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:13.68 | |
95 | 103 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | ||
96 | 110 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | ||
97 | 274 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | ||
98 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:13.57 | |
2 | 59 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:15.62 | |
3 | 55 | Ellehus Freya | 2000 | OSK | 0076AJ | 25 m | 1:16.84 | |
4 | 124 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:17.93 | |
5 | 303 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:21.63 | |
6 | 111 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.13 | |
7 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.82 | |
8 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:24.15 | |
9 | 78 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:26.08 | |
10 | 411 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:27.95 | |
11 | 22 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:28.11 | |
12 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:28.20 | |
13 | 270 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:28.53 | |
14 | 267 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:29.32 | |
15 | 39 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 1:29.50 | |
16 | 94 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 1:29.72 | |
17 | 176 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 1:29.92 | |
18 | 28 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:32.26 | |
19 | 294 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:32.70 | |
20 | 351 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:32.97 | |
21 | 70 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 1:33.34 | |
22 | 137 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:34.05 | |
23 | 90 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:34.15 | |
24 | 38 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:34.83 | |
25 | 48 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:36.21 | |
26 | 37 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:37.70 | |
27 | 122 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:38.79 | |
28 | 304 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 1:39.21 | |
29 | 440 | Rought Astamaja | 2006 | KORSÖR | 0682AJ | 25 m | 1:39.80 | |
30 | 226 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:40.33 | |
31 | 379 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 1:40.63 | |
32 | 109 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 1:40.72 | |
33 | 253 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:41.30 | |
34 | 424 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSÖR | 0552AT | 25 m | 1:42.58 | |
35 | 451 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:42.84 | |
36 | 233 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:44.34 | |
37 | 297 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 50 m | 1:44.76 | |
38 | 91 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:44.86 | |
39 | 131 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:45.10 | |
40 | 237 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:45.79 | |
41 | 32 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:45.87 | |
42 | 138 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:46.17 | |
43 | 223 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:46.47 | |
44 | 20 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 1:46.74 | |
45 | 365 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:48.35 | |
46 | 344 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 1:48.60 | |
47 | 177 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:49.66 | |
48 | 446 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:50.79 | |
49 | 376 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 1:50.97 | |
50 | 448 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:51.24 | |
51 | 168 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:51.80 | |
52 | 112 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:52.07 | |
53 | 347 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 1:52.15 | |
54 | 401 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:52.41 | |
55 | 367 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:53.35 | |
56 | 225 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:53.74 | |
57 | 228 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:54.15 | |
58 | 269 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:55.36 | |
59 | 247 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:57.27 | |
60 | 393 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 1:57.94 | |
61 | 159 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:58.84 | |
62 | 107 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 50 m | 1:59.04 | |
63 | 261 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:59.37 | |
64 | 377 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 2:00.33 | |
65 | 409 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 2:01.49 | |
66 | 381 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 2:02.04 | |
67 | 314 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 2:03.43 | |
68 | 399 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 2:03.62 | |
69 | 404 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:04.67 | |
70 | 252 | Nørvig Lærke | 2007 | KVIK | 0798AP | 25 m | 2:07.05 | |
71 | 460 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 2:08.29 | |
72 | 312 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 2:08.95 | |
73 | 169 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 2:10.96 | |
74 | 260 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 0868AH | 25 m | 2:11.95 | |
75 | 459 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 2:12.79 | |
76 | 255 | Poulsen Anja | 2008 | KVIK | 0888AH | 25 m | 2:22.63 | |
77 | 259 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0896AM | 25 m | 2:25.71 | |
78 | 84 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 2:27.36 | |
79 | 236 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | KVIK | 0898AH | 25 m | 2:31.74 | |
80 | 140 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 2:32.59 | |
81 | 374 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 2:41.47 | |
82 | 148 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | ||
83 | 151 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | ||
84 | 158 | Jansen Frederikke G. | 2007 | RINGSTED | 0702AP | 25 m | ||
85 | 161 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 25 m | |||
86 | 339 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 25 m | |||
87 | 403 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
88 | 442 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | ||
89 | 444 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | ||
90 | 452 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 8, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:01.89 | |
2 | 343 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:17.57 | |
3 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 1:18.01 | |
4 | 427 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 1:18.26 | |
5 | 242 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:18.30 | |
6 | 149 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:18.40 | |
7 | 439 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 1:18.46 | |
8 | 441 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:19.88 | |
9 | 143 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:21.35 | |
10 | 62 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:21.53 | |
11 | 126 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:21.75 | |
12 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:22.04 | |
13 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:26.10 | |
14 | 230 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:26.66 | |
15 | 300 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:28.15 | |
16 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 50 m | 1:29.35 | |
17 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:30.55 | |
18 | 191 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:32.24 | |
19 | 243 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:34.41 | |
20 | 215 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:34.49 | |
21 | 492 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:34.71 | |
22 | 265 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:34.96 | |
23 | 373 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:35.52 | |
24 | 43 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 1:35.75 | |
25 | 388 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 1:38.06 | |
26 | 356 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 1:38.29 | |
27 | 378 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:38.47 | |
28 | 434 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 1:39.13 | |
29 | 104 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 1:39.29 | |
30 | 386 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:40.28 | |
31 | 372 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 1:40.84 | |
32 | 331 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:41.47 | |
33 | 221 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:41.88 | |
34 | 193 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:42.64 | |
35 | 316 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:42.79 | |
36 | 93 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:43.71 | |
37 | 42 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 50 m | 1:43.74 | |
38 | 395 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:43.76 | |
39 | 14 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 1:44.70 | |
40 | 156 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:45.22 | |
41 | 172 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:46.39 | |
42 | 413 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 50 m | 1:48.08 | |
43 | 227 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:48.09 | |
44 | 15 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:48.15 | |
45 | 216 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:48.89 | |
46 | 328 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:49.28 | |
47 | 349 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | 1:49.99 | |
48 | 121 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:50.68 | |
49 | 160 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:50.84 | |
50 | 153 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:51.15 | |
51 | 245 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:51.86 | |
52 | 291 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:51.98 | |
53 | 364 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:53.64 | |
54 | 166 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:56.61 | |
55 | 398 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:57.55 | |
56 | 464 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:58.13 | |
57 | 238 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:59.63 | |
58 | 251 | Nielsen Anton Helmer | 2007 | KVIK | 0793AL | 25 m | 2:01.90 | |
59 | 371 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 2:03.33 | |
60 | 219 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 50 m | 2:04.28 | |
61 | 249 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 2:04.53 | |
62 | 135 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 2:06.83 | |
63 | 320 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 2:09.00 | |
64 | 334 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 2:09.96 | |
65 | 493 | Andersen Oscar | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:10.11 | ||
66 | 335 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 2:10.74 | |
67 | 278 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 2:14.72 | |
68 | 82 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 2:16.63 | |
69 | 333 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 2:23.56 | |
70 | 384 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 50 m | 2:33.35 | |
71 | 71 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | ||
72 | 75 | Holbek Lucas | 2007 | HILLERØD | 0787AI | 25 m | ||
73 | 86 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | ||
74 | 139 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | ||
75 | 170 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | ||
76 | 182 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | ||
77 | 196 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | ||
78 | 313 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | ||
79 | 414 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | ||
80 | 450 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:46.69 | |
2 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 3:18.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:07.72 | |
2 | 323 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 2:57.31 | |
3 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:11.47 | |
4 | 392 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 3:16.44 | |
5 | 51 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | ||
6 | 219 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | ||
7 | 373 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | ||
8 | 383 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | ||
9 | 462 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 59.65 | |
2 | 56 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 1:02.90 | |
3 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:03.62 | |
4 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:03.64 | |
5 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.79 | |
6 | 179 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:04.34 | |
7 | 250 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:04.76 | |
8 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:04.83 | |
9 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:05.13 | |
10 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.55 | |
11 | 100 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:05.60 | |
12 | 184 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:05.66 | |
13 | 488 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:05.66 | |
14 | 229 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:06.74 | |
15 | 101 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:06.85 | |
16 | 16 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:07.10 | |
17 | 38 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:07.48 | |
18 | 22 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:07.60 | |
19 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 1:07.76 | |
20 | 317 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:08.05 | |
21 | 407 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:08.14 | |
22 | 147 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 1:08.28 | |
23 | 220 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:08.28 | |
24 | 485 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:08.62 | |
25 | 128 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:08.75 | |
26 | 3 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:08.90 | |
27 | 411 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:08.97 | |
28 | 27 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:09.09 | |
29 | 345 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:09.22 | |
30 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:09.26 | |
31 | 350 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:09.89 | |
32 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:10.03 | |
33 | 321 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:10.04 | |
34 | 36 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:10.18 | |
35 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 1:10.50 | |
36 | 244 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:10.59 | |
37 | 34 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:10.79 | |
38 | 188 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:10.95 | |
39 | 111 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:10.96 | |
40 | 47 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:11.03 | |
41 | 77 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:11.10 | |
42 | 351 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:11.40 | |
43 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:11.45 | |
44 | 134 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:11.73 | |
45 | 281 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:11.74 | |
46 | 415 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:12.22 | |
47 | 90 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:12.24 | |
48 | 80 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:12.59 | |
49 | 447 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:12.61 | |
50 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:12.67 | |
51 | 37 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:12.79 | |
52 | 226 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:12.83 | |
53 | 2 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 1:13.05 | |
54 | 176 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 1:13.17 | |
55 | 74 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:13.88 | |
56 | 305 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 1:14.14 | |
57 | 131 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:14.16 | |
58 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 1:14.71 | |
59 | 28 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 1:15.11 | |
60 | 91 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 1:15.39 | |
61 | 270 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 1:15.60 | |
62 | 50 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:15.71 | |
63 | 4 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:15.81 | |
64 | 20 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 1:15.93 | |
65 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 1:16.19 | |
66 | 137 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:16.33 | |
67 | 48 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:17.08 | |
68 | 293 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 1:17.27 | |
69 | 394 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:17.38 | |
70 | 256 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:17.39 | |
71 | 298 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:17.61 | |
72 | 304 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 1:18.90 | |
73 | 283 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:18.94 | |
74 | 31 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:18.97 | |
75 | 49 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:19.25 | |
76 | 118 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:20.14 | |
77 | 183 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:20.83 | |
78 | 127 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:20.86 | |
79 | 379 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:20.97 | |
80 | 347 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 1:21.17 | |
81 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:21.48 | |
82 | 451 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:21.68 | |
83 | 463 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:21.83 | |
84 | 440 | Rought Astamaja | 2006 | KORSÖR | 0682AJ | 25 m | 1:22.33 | |
85 | 168 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:22.54 | |
86 | 122 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:23.11 | |
87 | 465 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:23.90 | |
88 | 352 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 1:23.95 | |
89 | 32 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:24.56 | |
90 | 228 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:25.85 | |
91 | 112 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:25.97 | |
92 | 324 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 50 m | 1:26.04 | |
93 | 152 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:26.52 | |
94 | 197 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:26.76 | |
95 | 455 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:26.85 | |
96 | 430 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSÖR | 0794AK | 25 m | 1:27.00 | |
97 | 408 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:27.52 | |
98 | 213 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:27.93 | |
99 | 458 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:28.92 | |
100 | 133 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:30.06 | |
101 | 425 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSÖR | 0848AC | 25 m | 1:30.47 | |
102 | 380 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:30.67 | |
103 | 162 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:30.78 | |
104 | 217 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:30.86 | |
105 | 396 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:30.89 | |
106 | 429 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSÖR | 0638AP | 25 m | 1:31.46 | |
107 | 367 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:32.45 | |
108 | 314 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:33.00 | |
109 | 269 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:33.12 | |
110 | 114 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 1:33.75 | |
111 | 107 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:33.87 | |
112 | 446 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:34.28 | |
113 | 403 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:35.20 | |
114 | 261 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:35.47 | |
115 | 377 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:38.24 | |
116 | 312 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:40.29 | |
117 | 442 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:40.32 | |
118 | 376 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:41.02 | |
119 | 252 | Nørvig Lærke | 2007 | KVIK | 0798AP | 25 m | 1:41.37 | |
120 | 342 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:41.45 | |
121 | 459 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:42.37 | |
122 | 369 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 1:42.76 | |
123 | 385 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 1:43.50 | |
124 | 113 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 0658AU | 25 m | 1:43.61 | |
125 | 76 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:43.72 | |
126 | 169 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:47.33 | |
127 | 140 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:49.56 | |
128 | 348 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:49.84 | |
129 | 258 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:51.56 | |
130 | 236 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | KVIK | 0898AH | 25 m | 1:53.48 | |
131 | 444 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | 1:54.90 | |
132 | 452 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:55.48 | |
133 | 231 | Hoffmann Sofia | 2008 | KVIK | 0812AI | 25 m | 1:55.54 | |
134 | 460 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 2:03.07 | |
135 | 158 | Jansen Frederikke G. | 2007 | RINGSTED | 0702AP | 25 m | 2:04.70 | |
136 | 355 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 2:05.33 | |
137 | 259 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0896AM | 25 m | 2:05.97 | |
138 | 148 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 2:08.52 | |
139 | 374 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 2:09.64 | |
140 | 255 | Poulsen Anja | 2008 | KVIK | 0888AH | 25 m | 2:10.04 | |
141 | 461 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:10.73 | |
142 | 457 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 2:20.75 | |
143 | 136 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:23.50 | |
144 | 69 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | ||
145 | 70 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | ||
146 | 83 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | ||
147 | 151 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | ||
148 | 161 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 25 m | |||
149 | 260 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 0868AH | 25 m | ||
150 | 266 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
151 | 339 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 25 m | |||
152 | 409 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | ||
153 | 412 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 51.32 | |
2 | 129 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 55.15 | |
3 | 9 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 56.13 | |
4 | 68 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 57.54 | |
5 | 483 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 58.35 | |
6 | 117 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.81 | |
7 | 341 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 58.91 | |
8 | 63 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 59.32 | |
9 | 149 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 59.57 | |
10 | 102 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:00.18 | |
11 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:00.65 | |
12 | 277 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:00.72 | |
13 | 85 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:01.45 | |
14 | 439 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 1:02.07 | |
15 | 62 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:02.38 | |
16 | 453 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:02.46 | |
17 | 143 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 1:02.66 | |
18 | 286 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:05.34 | |
19 | 126 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:05.37 | |
20 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:05.96 | |
21 | 242 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:06.28 | |
22 | 192 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:06.46 | |
23 | 426 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 1:06.61 | |
24 | 175 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:06.74 | |
25 | 436 | Petersen Mikkel Schøler | 2001 | KORSÖR | 25 m | 1:07.00 | ||
26 | 382 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:08.31 | |
27 | 420 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:08.43 | |
28 | 427 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 1:08.43 | |
29 | 354 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:08.47 | |
30 | 108 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:08.54 | |
31 | 431 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 1:09.68 | |
32 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:09.88 | |
33 | 13 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 50 m | 1:10.16 | |
34 | 330 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 1:10.51 | |
35 | 230 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:11.19 | |
36 | 144 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 1:11.24 | |
37 | 370 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 1:11.49 | |
38 | 299 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:11.72 | |
39 | 397 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:11.85 | |
40 | 325 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 50 m | 1:12.31 | |
41 | 432 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 1:12.38 | |
42 | 388 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:12.85 | |
43 | 246 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:12.94 | |
44 | 181 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:12.98 | |
45 | 280 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:13.48 | |
46 | 438 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 1:13.52 | |
47 | 187 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:13.60 | |
48 | 265 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:13.75 | |
49 | 340 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:13.83 | |
50 | 44 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:13.96 | |
51 | 218 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:13.97 | |
52 | 171 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 1:14.16 | |
53 | 29 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 1:14.41 | |
54 | 456 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:14.52 | |
55 | 221 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:14.86 | |
56 | 104 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:15.35 | |
57 | 155 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:15.45 | |
58 | 368 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:15.67 | |
59 | 145 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:15.72 | |
60 | 372 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 1:15.77 | |
61 | 331 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 1:15.94 | |
62 | 92 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:16.55 | |
63 | 390 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:16.74 | |
64 | 15 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:16.78 | |
65 | 141 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:16.89 | |
66 | 462 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:16.91 | |
67 | 123 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:16.93 | |
68 | 289 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:17.20 | |
69 | 79 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:17.77 | |
70 | 328 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 1:17.84 | |
71 | 435 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 1:18.30 | |
72 | 106 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:18.32 | |
73 | 191 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:18.33 | |
74 | 87 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 1:18.86 | |
75 | 93 | Gjelstrup Noel | 2004 | KALUNDBORG | 0497AO | 25 m | 1:19.02 | |
76 | 311 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 1:19.17 | |
77 | 273 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:19.91 | |
78 | 302 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:19.96 | |
79 | 391 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:20.66 | |
80 | 14 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:21.05 | |
81 | 180 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:21.18 | |
82 | 274 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:21.50 | |
83 | 395 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:21.79 | |
84 | 464 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:21.81 | |
85 | 335 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:22.81 | |
86 | 387 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 1:24.19 | |
87 | 216 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:24.57 | |
88 | 196 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:24.61 | |
89 | 315 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:24.61 | |
90 | 172 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:24.63 | |
91 | 115 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:24.83 | |
92 | 245 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:25.03 | |
93 | 19 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 1:25.27 | |
94 | 163 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:26.58 | |
95 | 320 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:27.27 | |
96 | 257 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:27.35 | |
97 | 313 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:27.77 | |
98 | 121 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:28.05 | |
99 | 423 | Geiker Storm | 2007 | KORSÖR | 0785AF | 25 m | 1:28.50 | |
100 | 366 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:28.70 | |
101 | 160 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:29.04 | |
102 | 291 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:29.94 | |
103 | 493 | Andersen Oscar | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:30.11 | ||
104 | 190 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:30.75 | |
105 | 103 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 1:31.11 | |
106 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:31.13 | |
107 | 238 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:31.62 | |
108 | 241 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:32.48 | |
109 | 254 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:33.26 | |
110 | 186 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:33.29 | |
111 | 142 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 1:34.21 | |
112 | 364 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 1:34.59 | |
113 | 334 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:35.16 | |
114 | 278 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:35.24 | |
115 | 135 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:35.28 | |
116 | 371 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 1:35.60 | |
117 | 182 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:35.71 | |
118 | 139 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:35.86 | |
119 | 249 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:36.30 | |
120 | 405 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:36.87 | |
121 | 414 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:37.21 | |
122 | 234 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 0761AJ | 25 m | 1:38.52 | |
123 | 262 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:39.64 | |
124 | 82 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:44.94 | |
125 | 333 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 1:46.92 | |
126 | 384 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:48.46 | |
127 | 268 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:50.31 | |
128 | 110 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:55.33 | |
129 | 170 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | ||
130 | 251 | Nielsen Anton Helmer | 2007 | KVIK | 0793AL | 25 m | ||
131 | 450 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
132 | 454 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 482 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 32.40 | |
2 | 124 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 33.04 | |
3 | 100 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 33.60 | |
4 | 73 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 33.91 | |
5 | 229 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 34.09 | |
6 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 34.28 | |
7 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 34.34 | |
8 | 484 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 34.42 | |
9 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 34.61 | |
10 | 250 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 34.75 | |
11 | 346 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 35.24 | |
12 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 35.31 | |
13 | 3 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 35.58 | |
14 | 16 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 35.88 | |
15 | 317 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 35.94 | |
16 | 47 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 36.24 | |
17 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 36.37 | |
18 | 321 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 36.69 | |
19 | 179 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 37.27 | |
20 | 134 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 37.32 | |
21 | 74 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 37.88 | |
22 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 38.00 | |
23 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 38.00 | |
24 | 131 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 38.47 | |
25 | 105 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 38.80 | |
26 | 305 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 38.91 | |
27 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 39.11 | |
28 | 118 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 39.25 | |
29 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 39.33 | |
30 | 389 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 39.44 | |
31 | 2 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 39.76 | |
32 | 101 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 39.87 | |
33 | 297 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 39.92 | |
34 | 152 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 39.94 | |
35 | 288 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 39.97 | |
36 | 49 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 39.99 | |
37 | 293 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 40.03 | |
38 | 188 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 40.60 | |
39 | 28 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 40.91 | |
40 | 287 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 41.05 | |
41 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 41.77 | |
42 | 304 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 42.00 | |
43 | 281 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 42.11 | |
44 | 31 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 42.16 | |
45 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 42.33 | |
46 | 275 | Heide Ella | 2005 | SK-SYD | 0526AU | 25 m | 42.58 | |
47 | 20 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 42.71 | |
48 | 394 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 43.02 | |
49 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 43.09 | |
50 | 223 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 43.43 | |
51 | 237 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 43.52 | |
52 | 283 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 43.98 | |
53 | 455 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 44.02 | |
54 | 271 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 44.53 | |
55 | 217 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 44.63 | |
56 | 164 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 44.83 | |
57 | 138 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 45.38 | |
58 | 84 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 45.62 | |
59 | 448 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 46.01 | |
60 | 225 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 46.07 | |
61 | 401 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 46.40 | |
62 | 107 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 46.58 | |
63 | 458 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 46.58 | |
64 | 133 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 46.73 | |
65 | 402 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 46.74 | |
66 | 314 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 46.88 | |
67 | 261 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 46.91 | |
68 | 380 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 46.94 | |
69 | 312 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 47.00 | |
70 | 324 | Hansen Celina Lindholm | 2006 | KØGE | 0664AH | 25 m | 47.14 | |
71 | 183 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 47.23 | |
72 | 440 | Rought Astamaja | 2006 | KORSÖR | 0682AJ | 25 m | 47.23 | |
73 | 381 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 47.30 | |
74 | 162 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 47.42 | |
75 | 465 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 47.70 | |
76 | 222 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 47.89 | |
77 | 399 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 48.01 | |
78 | 442 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 48.25 | |
79 | 158 | Jansen Frederikke G. | 2007 | RINGSTED | 0702AP | 25 m | 49.30 | |
80 | 169 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 49.64 | |
81 | 114 | Christensen Sille | 2006 | NÆSTVED | 0624AP | 25 m | 50.01 | |
82 | 377 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 50.77 | |
83 | 258 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 51.09 | |
84 | 404 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 52.02 | |
85 | 459 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 52.16 | |
86 | 376 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 52.48 | |
87 | 76 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 52.56 | |
88 | 409 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 54.27 | |
89 | 252 | Nørvig Lærke | 2007 | KVIK | 0798AP | 25 m | 54.85 | |
90 | 83 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 54.87 | |
91 | 140 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 55.62 | |
92 | 236 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | KVIK | 0898AH | 25 m | 55.62 | |
93 | 444 | Grøntved Emma | 2009 | SLAGELSE | 0982AC | 25 m | 56.04 | |
94 | 393 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 56.54 | |
95 | 231 | Hoffmann Sofia | 2008 | KVIK | 0812AI | 25 m | 59.13 | |
96 | 348 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:01.91 | |
97 | 260 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 0868AH | 25 m | 1:01.93 | |
98 | 148 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:02.62 | |
99 | 255 | Poulsen Anja | 2008 | KVIK | 0888AH | 25 m | 1:05.08 | |
100 | 355 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 1:13.80 | |
101 | 69 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | ||
102 | 94 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | ||
103 | 136 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
104 | 151 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | ||
105 | 161 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 25 m | |||
106 | 259 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0896AM | 25 m | ||
107 | 266 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
108 | 412 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
109 | 446 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | ||
110 | 452 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 29.70 | |
2 | 8 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.74 | |
3 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 31.08 | |
4 | 322 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 31.77 | |
5 | 277 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 31.80 | |
6 | 491 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 31.84 | |
7 | 102 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 32.02 | |
8 | 487 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 32.70 | |
9 | 343 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 32.98 | |
10 | 117 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 33.78 | |
11 | 386 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 35.55 | |
12 | 420 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 36.42 | |
13 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 50 m | 36.48 | |
14 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 36.90 | |
15 | 382 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 37.40 | |
16 | 368 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 37.52 | |
17 | 248 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 37.54 | |
18 | 325 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 37.74 | |
19 | 41 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 38.05 | |
20 | 439 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 38.19 | |
21 | 51 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 38.48 | |
22 | 224 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 38.52 | |
23 | 15 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 38.59 | |
24 | 239 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 39.00 | |
25 | 316 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 39.28 | |
26 | 370 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 39.40 | |
27 | 181 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 39.87 | |
28 | 13 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 40.13 | |
29 | 289 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 40.18 | |
30 | 106 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 40.49 | |
31 | 42 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 40.58 | |
32 | 92 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 40.89 | |
33 | 232 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 41.04 | |
34 | 464 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 41.92 | |
35 | 145 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 42.15 | |
36 | 387 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 42.16 | |
37 | 388 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 50 m | 42.17 | |
38 | 378 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 42.30 | |
39 | 434 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 42.39 | |
40 | 240 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 42.62 | |
41 | 356 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 42.72 | |
42 | 438 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 43.00 | |
43 | 216 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 43.05 | |
44 | 172 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 43.57 | |
45 | 257 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 43.72 | |
46 | 272 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 44.03 | |
47 | 335 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 44.17 | |
48 | 79 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 44.68 | |
49 | 227 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 44.73 | |
50 | 264 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 45.38 | |
51 | 398 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 50 m | 45.55 | |
52 | 366 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 50 m | 45.87 | |
53 | 19 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 45.94 | |
54 | 392 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 46.23 | |
55 | 254 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 46.28 | |
56 | 245 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 46.44 | |
57 | 274 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 50 m | 46.81 | |
58 | 371 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 47.23 | |
59 | 414 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 47.82 | |
60 | 334 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 47.89 | |
61 | 238 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 48.00 | |
62 | 190 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 48.29 | |
63 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 48.77 | |
64 | 115 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 48.89 | |
65 | 320 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 49.21 | |
66 | 450 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 49.45 | ||
67 | 493 | Andersen Oscar | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 50.11 | ||
68 | 121 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 50.65 | |
69 | 142 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 50.92 | |
70 | 313 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 51.02 | |
71 | 135 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 51.72 | |
72 | 103 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBORG | 0759AJ | 25 m | 51.93 | |
73 | 160 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 51.99 | |
74 | 182 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 52.10 | |
75 | 249 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 52.39 | |
76 | 153 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 52.57 | |
77 | 278 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 52.59 | |
78 | 262 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 52.62 | |
79 | 234 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 0761AJ | 25 m | 52.78 | |
80 | 132 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 52.83 | |
81 | 333 | Rydberg Anton Dam | 2007 | KØGE | 0799AD | 25 m | 53.77 | |
82 | 454 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 53.92 | ||
83 | 71 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 54.27 | |
84 | 75 | Holbek Lucas | 2007 | HILLERØD | 0787AI | 25 m | 55.95 | |
85 | 110 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 57.87 | |
86 | 86 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:00.55 | |
87 | 139 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:04.23 | |
88 | 87 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | ||
89 | 170 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | ||
90 | 241 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | ||
91 | 251 | Nielsen Anton Helmer | 2007 | KVIK | 0793AL | 25 m | ||
92 | 268 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | ||
93 | 273 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | ||
94 | 413 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Ellehus Freya | 2000 | OSK | 0076AJ | 25 m | 2:30.90 | |
2 | 124 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:31.34 | |
3 | 319 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:31.88 | |
4 | 60 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 2:31.94 | |
5 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:39.40 | |
6 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:41.09 | |
7 | 184 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 2:43.25 | |
8 | 488 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:44.45 | |
9 | 78 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:46.58 | |
10 | 350 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 2:47.66 | |
11 | 128 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 2:49.39 | |
12 | 406 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 2:50.22 | |
13 | 38 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 2:51.48 | |
14 | 39 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 2:51.63 | |
15 | 27 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 2:51.87 | |
16 | 16 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 2:52.45 | |
17 | 3 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:53.73 | |
18 | 267 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 2:58.45 | |
19 | 37 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 2:58.57 | |
20 | 137 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:58.57 | |
21 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 2:58.68 | |
22 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 3:02.24 | |
23 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 50 m | 3:04.05 | |
24 | 407 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 3:04.10 | |
25 | 34 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 50 m | 3:04.62 | |
26 | 294 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:05.21 | |
27 | 305 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 3:07.19 | |
28 | 226 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 3:07.50 | |
29 | 433 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 3:07.97 | |
30 | 253 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 3:08.99 | |
31 | 4 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 3:10.29 | |
32 | 80 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:10.61 | |
33 | 424 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSÖR | 0552AT | 25 m | 3:10.88 | |
34 | 256 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:11.16 | |
35 | 50 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 3:11.88 | |
36 | 81 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 3:11.97 | |
37 | 304 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 25 m | 3:20.03 | |
38 | 48 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 3:23.04 | |
39 | 177 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 50 m | 3:23.79 | |
40 | 415 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 3:25.69 | |
41 | 212 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 3:31.16 | |
42 | 112 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:32.14 | |
43 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:32.27 | |
44 | 396 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 3:37.77 | |
45 | 408 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:40.24 | |
46 | 225 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:40.93 | |
47 | 429 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSÖR | 0638AP | 25 m | 3:42.72 | |
48 | 32 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 3:44.45 | |
49 | 425 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSÖR | 0848AC | 25 m | 3:45.00 | |
50 | 233 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:45.16 | |
51 | 430 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSÖR | 0794AK | 25 m | 3:50.00 | |
52 | 365 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:50.02 | |
53 | 401 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:56.64 | |
54 | 369 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 4:07.21 | |
55 | 94 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | ||
56 | 109 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | ||
57 | 127 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | ||
58 | 168 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | ||
59 | 222 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | ||
60 | 247 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
61 | 374 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | ||
62 | 451 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | ||
63 | 457 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | ||
64 | 461 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:17.26 | |
2 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 50 m | 2:22.57 | |
3 | 341 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 2:30.21 | |
4 | 24 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:33.10 | |
5 | 453 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:37.13 | |
6 | 441 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:39.26 | |
7 | 290 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:39.29 | |
8 | 242 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:39.34 | |
9 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:40.84 | |
10 | 323 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 2:44.08 | |
11 | 427 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 2:45.98 | |
12 | 192 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:48.21 | |
13 | 397 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:49.92 | |
14 | 431 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 2:51.26 | |
15 | 108 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 2:52.16 | |
16 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 2:52.19 | |
17 | 492 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:52.68 | |
18 | 248 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:54.42 | |
19 | 215 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:54.67 | |
20 | 175 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:59.43 | |
21 | 300 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 2:59.95 | |
22 | 340 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 3:01.53 | |
23 | 144 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 3:02.41 | |
24 | 193 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:02.50 | |
25 | 224 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 3:05.38 | |
26 | 155 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 3:05.51 | |
27 | 29 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 3:05.73 | |
28 | 432 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 3:06.41 | |
29 | 187 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:07.98 | |
30 | 191 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 3:08.65 | |
31 | 391 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 3:10.37 | |
32 | 330 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 3:10.51 | |
33 | 328 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:12.29 | |
34 | 331 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 3:12.30 | |
35 | 171 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 50 m | 3:12.34 | |
36 | 456 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:15.04 | |
37 | 180 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:15.80 | |
38 | 311 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 3:16.79 | |
39 | 315 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:17.62 | |
40 | 435 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 3:18.26 | |
41 | 390 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:18.41 | |
42 | 272 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 3:21.41 | |
43 | 280 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:21.80 | |
44 | 156 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:24.40 | |
45 | 243 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:25.83 | |
46 | 14 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:26.95 | |
47 | 383 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 50 m | 3:29.75 | |
48 | 302 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 3:32.62 | |
49 | 163 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 3:35.99 | |
50 | 166 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 3:39.05 | |
51 | 141 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 3:51.53 | |
52 | 423 | Geiker Storm | 2007 | KORSÖR | 0785AF | 25 m | 3:53.00 | |
53 | 153 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 4:01.23 | |
54 | 123 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | ||
55 | 354 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | ||
56 | 413 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 19, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:04.85 | ||
2 | 478 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.51 | ||
3 | 65 | Hils 1 Piger | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:16.62 | ||
4 | 479 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.91 | ||
5 | 361 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:27.85 | ||
6 | 310 | Køge Piger 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:28.07 | ||
7 | 99 | Piger 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 295 | Værløse Piger 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 417 | Haslev Sommerpiger 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 468 | Stv Piger 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 66 | Hils 2 Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:30.17 | ||
12 | 46 | Gti3 Piger | 2005 | GTI | 25 m | 2:33.56 | ||
13 | 437 | Svøm Korsør Piger 1 | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:40.00 | ||
14 | 195 | Roskilde Skjoldmøer | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:41.39 | ||
15 | 285 | Triton Piger | 0 | TRITON B | 25 m | 2:45.00 | ||
16 | 362 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:45.76 | ||
17 | 418 | Haslev Sommerpiger 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 3:00.00 | ||
18 | 469 | Stv Piger 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 3:00.00 | ||
19 | 480 | Næstved Piger 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 3:20.84 | ||
20 | 200 | Albertes Prinser | 2006 | KVIK | 25 m | 3:30.00 | ||
21 | 470 | Stv Piger 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 3:30.00 | ||
22 | 363 | Gsc Piger 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 3:32.12 | ||
23 | 203 | Julias Prinser | 2006 | KVIK | 25 m | 3:45.00 | ||
24 | 207 | Phoebes Prinser | 2006 | KVIK | 25 m | 3:45.00 | ||
25 | 30 | Gti Piger B | 2004 | GTI | 25 m | |||
26 | 35 | Gti2 Piger | 2004 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 20, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Køge Drenge 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 476 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:02.00 | ||
3 | 307 | Køge Drenge 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:11.42 | ||
4 | 40 | Gti3 Drenge | 2005 | GTI | 25 m | 2:12.00 | ||
5 | 201 | Bennos Prinsesser | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 284 | Triton Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 206 | Mies Prinsesser | 2005 | KVIK | 25 m | 2:18.01 | ||
8 | 357 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.00 | ||
9 | 96 | Drenge 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:20.00 | ||
10 | 416 | Haslev Sommerdrenge 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 477 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 205 | Malles Prinsesser | 2005 | KVIK | 25 m | 2:22.11 | ||
13 | 421 | Svøm Korsør Drenge 1 | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 67 | Hils Herrer | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:26.56 | ||
15 | 466 | Stv Drenge 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 97 | Drenge 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:40.00 | ||
17 | 422 | Svøm Korsør Drenge 2 | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | 358 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:41.50 | ||
19 | 198 | Roskilde Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:43.68 | ||
20 | 199 | Roskilde Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:48.62 | ||
21 | 359 | Gsc Drenge 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 3:05.28 | ||
22 | 467 | Stv Drenge 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 3:15.00 | ||
23 | 360 | Gsc Drenge 4 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 3:16.90 | ||
24 | 308 | Køge Drenge 3 | 1995 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:43.86 | |
2 | 303 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 2:58.56 | |
3 | 78 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:02.62 | |
4 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:03.76 | |
5 | 267 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:06.42 | |
6 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:06.74 | |
7 | 176 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:10.52 | |
8 | 345 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 3:11.33 | |
9 | 39 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 3:12.99 | |
10 | 94 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 3:15.83 | |
11 | 28 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 3:15.89 | |
12 | 37 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 3:16.73 | |
13 | 270 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:16.77 | |
14 | 137 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 3:16.91 | |
15 | 70 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:21.26 | |
16 | 105 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 3:23.99 | |
17 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 3:25.35 | |
18 | 294 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:25.66 | |
19 | 48 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 3:29.67 | |
20 | 379 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 3:31.10 | |
21 | 297 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 3:34.41 | |
22 | 451 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 3:34.64 | |
23 | 32 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 3:38.28 | |
24 | 122 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:39.90 | |
25 | 344 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | 3:44.83 | |
26 | 461 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 3:46.08 | |
27 | 237 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:48.95 | |
28 | 233 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:51.20 | |
29 | 401 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:56.13 | |
30 | 365 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 3:59.71 | |
31 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 4:03.83 | |
32 | 408 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 4:07.51 | |
33 | 396 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 4:07.92 | |
34 | 225 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 4:09.98 | |
35 | 404 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 4:10.71 | |
36 | 409 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 4:12.84 | |
37 | 376 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 4:13.11 | |
38 | 393 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 4:17.02 | |
39 | 120 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 4:20.09 | |
40 | 247 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 4:33.58 | |
41 | 109 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | ||
42 | 351 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | ||
43 | 381 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | ||
44 | 385 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | ||
45 | 448 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:56 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:46.62 | |
2 | 242 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:48.42 | |
3 | 341 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 2:48.88 | |
4 | 26 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 2:49.65 | |
5 | 45 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 2:51.03 | |
6 | 441 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 2:51.07 | |
7 | 439 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 2:52.70 | |
8 | 126 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:53.36 | |
9 | 427 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 2:54.44 | |
10 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:55.62 | |
11 | 290 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 3:06.61 | |
12 | 316 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:14.18 | |
13 | 300 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 3:18.00 | |
14 | 14 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:20.11 | |
15 | 492 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 3:22.50 | |
16 | 42 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 3:26.28 | |
17 | 43 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:27.65 | |
18 | 265 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 3:27.70 | |
19 | 187 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:32.01 | |
20 | 462 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 3:32.56 | |
21 | 104 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 50 m | 3:32.61 | |
22 | 243 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:35.44 | |
23 | 431 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 3:36.62 | |
24 | 370 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 3:38.27 | |
25 | 388 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 3:38.90 | |
26 | 272 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 50 m | 3:39.91 | |
27 | 434 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 50 m | 3:46.96 | |
28 | 263 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 3:51.50 | |
29 | 291 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 3:52.81 | |
30 | 121 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:57.66 | |
31 | 156 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 4:01.84 | |
32 | 165 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 4:18.58 | |
33 | 135 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | ||
34 | 191 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
35 | 219 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | ||
36 | 232 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
37 | 340 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
38 | 366 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | ||
39 | 372 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | ||
40 | 373 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | ||
41 | 486 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:56 |
Løb 23, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 5:19.33 | |
2 | 34 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 6:19.19 | |
3 | 350 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 6:32.66 | |
4 | 80 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 6:40.96 | |
5 | 389 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 6:55.50 | |
6 | 394 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 7:05.50 | |
7 | 367 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 7:45.50 | |
8 | 380 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 7:55.50 | |
9 | 81 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | ||
10 | 105 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | ||
11 | 220 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
12 | 346 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | ||
13 | 415 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 24, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 5:08.95 | |
2 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 5:35.76 | |
3 | 426 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 6:16.29 | |
4 | 215 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 6:23.75 | |
5 | 155 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 50 m | 6:35.54 | |
6 | 330 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 7:13.40 | |
7 | 395 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 7:30.00 | |
8 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | ||
9 | 221 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | ||
10 | 243 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | ||
11 | 325 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 25 m | 2:11.71 | |
2 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:16.12 | |
3 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:16.46 | |
4 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:18.90 | |
5 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:19.42 | |
6 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:20.46 | |
7 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:21.24 | |
8 | 250 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 2:22.60 | |
9 | 147 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:25.41 | |
10 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:26.05 | |
11 | 128 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 2:26.56 | |
12 | 488 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:26.64 | |
13 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:28.82 | |
14 | 296 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:28.90 | |
15 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:29.46 | |
16 | 38 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 2:30.22 | |
17 | 407 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 2:30.72 | |
18 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 2:31.31 | |
19 | 36 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:32.66 | |
20 | 345 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 2:33.15 | |
21 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:33.60 | |
22 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 2:34.45 | |
23 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 2:34.48 | |
24 | 281 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:34.51 | |
25 | 25 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 2:36.26 | |
26 | 77 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:40.17 | |
27 | 131 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:41.58 | |
28 | 4 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 2:42.18 | |
29 | 74 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:42.48 | |
30 | 137 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:42.78 | |
31 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 2:45.48 | |
32 | 90 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 2:45.67 | |
33 | 449 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 50 m | 2:46.35 | |
34 | 91 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 2:47.57 | |
35 | 20 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 2:48.89 | |
36 | 293 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 2:49.49 | |
37 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 50 m | 2:50.50 | |
38 | 433 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 2:51.46 | |
39 | 127 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 2:53.44 | |
40 | 463 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 2:54.92 | |
41 | 7 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 2:57.48 | |
42 | 10 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 2:57.73 | |
43 | 177 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 3:00.43 | |
44 | 164 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:01.84 | |
45 | 118 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 3:02.92 | |
46 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:03.67 | |
47 | 112 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 3:03.89 | |
48 | 298 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 3:04.17 | |
49 | 455 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 3:06.76 | |
50 | 31 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 3:13.27 | |
51 | 430 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSÖR | 0794AK | 25 m | 3:15.00 | |
52 | 429 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSÖR | 0638AP | 25 m | 3:17.21 | |
53 | 314 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 3:21.94 | |
54 | 312 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:37.37 | |
55 | 119 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:38.72 | |
56 | 329 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 3:54.72 | |
57 | 169 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 4:08.32 | |
58 | 138 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 4:29.38 | |
59 | 287 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 50 m | 5:55.47 | |
60 | 113 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 0658AU | 25 m | ||
61 | 125 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | ||
62 | 194 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | ||
63 | 269 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
64 | 403 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
65 | 410 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | ||
66 | 446 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | ||
67 | 458 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 26, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:58.92 | |
2 | 8 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:05.40 | |
3 | 63 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 2:14.66 | |
4 | 277 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 2:16.85 | |
5 | 11 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 2:16.98 | |
6 | 126 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 2:18.84 | |
7 | 230 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 2:19.23 | |
8 | 322 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:19.51 | |
9 | 192 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:20.50 | |
10 | 175 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 50 m | 2:25.49 | |
11 | 397 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:30.26 | |
12 | 316 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 2:30.65 | |
13 | 420 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 2:33.88 | |
14 | 299 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:35.68 | |
15 | 29 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 2:36.75 | |
16 | 382 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:37.39 | |
17 | 246 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:38.15 | |
18 | 386 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 2:39.41 | |
19 | 144 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 2:39.66 | |
20 | 13 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:41.18 | |
21 | 171 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:41.83 | |
22 | 181 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 2:41.83 | |
23 | 280 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:42.78 | |
24 | 130 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 2:42.91 | |
25 | 372 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 50 m | 2:44.17 | |
26 | 436 | Petersen Mikkel Schøler | 2001 | KORSÖR | 25 m | 2:45.00 | ||
27 | 193 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:48.21 | |
28 | 370 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:48.91 | |
29 | 15 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 2:51.82 | |
30 | 391 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 2:51.89 | |
31 | 356 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 2:52.43 | |
32 | 331 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:52.76 | |
33 | 328 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 2:53.10 | |
34 | 274 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 2:54.96 | |
35 | 435 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 2:56.41 | |
36 | 311 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:57.61 | |
37 | 289 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 2:59.55 | |
38 | 123 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 2:59.66 | |
39 | 273 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:59.82 | |
40 | 383 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 50 m | 3:03.58 | |
41 | 392 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:03.59 | |
42 | 172 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 3:08.65 | |
43 | 163 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 3:09.88 | |
44 | 19 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 3:10.45 | |
45 | 186 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 3:11.58 | |
46 | 278 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 3:12.13 | |
47 | 315 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 50 m | 3:12.43 | |
48 | 135 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 3:17.01 | |
49 | 335 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 3:17.96 | |
50 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 3:20.10 | |
51 | 196 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 3:21.85 | |
52 | 320 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 3:22.12 | |
53 | 371 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 3:22.79 | |
54 | 423 | Geiker Storm | 2007 | KORSÖR | 0785AF | 25 m | 3:33.94 | |
55 | 334 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 3:44.16 | |
56 | 62 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | ||
57 | 79 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | ||
58 | 87 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | ||
59 | 191 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
60 | 224 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
61 | 349 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | ||
62 | 375 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | ||
63 | 400 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:11.80 | |
2 | 100 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:12.07 | |
3 | 16 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:15.43 | |
4 | 27 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:17.28 | |
5 | 488 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:18.20 | |
6 | 78 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:19.01 | |
7 | 111 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:23.06 | |
8 | 267 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:23.69 | |
9 | 389 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:27.96 | |
10 | 137 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:30.11 | |
11 | 101 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:32.86 | |
12 | 80 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 1:33.72 | |
13 | 294 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:36.95 | |
14 | 283 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:37.09 | |
15 | 212 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:40.08 | |
16 | 381 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 1:48.46 | |
17 | 430 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSÖR | 0794AK | 25 m | 1:57.00 | |
18 | 376 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 2:06.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:00.60 | |
2 | 9 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:05.30 | |
3 | 491 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:06.58 | |
4 | 85 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:07.28 | |
5 | 68 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:07.87 | |
6 | 453 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 1:11.35 | |
7 | 286 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:14.15 | |
8 | 51 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 1:16.70 | |
9 | 431 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 1:16.72 | |
10 | 492 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:17.38 | |
11 | 323 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 1:18.15 | |
12 | 370 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:19.92 | |
13 | 108 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:21.91 | |
14 | 340 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:22.37 | |
15 | 486 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:22.50 | |
16 | 248 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:24.92 | |
17 | 354 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 1:25.88 | |
18 | 29 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 1:27.85 | |
19 | 221 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 50 m | 1:28.33 | |
20 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:28.72 | |
21 | 155 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:28.93 | |
22 | 390 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:30.26 | |
23 | 272 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:30.69 | |
24 | 41 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:31.52 | |
25 | 263 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:31.87 | |
26 | 328 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:33.75 | |
27 | 462 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:34.09 | |
28 | 432 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 1:34.90 | |
29 | 300 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 1:36.11 | |
30 | 302 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 1:36.47 | |
31 | 180 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:37.55 | |
32 | 311 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:38.22 | |
33 | 246 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:39.81 | |
34 | 232 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:43.19 | |
35 | 156 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:44.80 | |
36 | 123 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:49.67 | |
37 | 135 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | ||
38 | 190 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | ||
39 | 218 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
40 | 240 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 29, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:10.57 | |
2 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:12.11 | |
3 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:13.04 | |
4 | 351 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:13.49 | |
5 | 250 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:13.68 | |
6 | 411 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:14.75 | |
7 | 229 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:15.82 | |
8 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:16.10 | |
9 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:16.84 | |
10 | 73 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:17.18 | |
11 | 220 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:17.49 | |
12 | 36 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:17.68 | |
13 | 47 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 1:19.84 | |
14 | 147 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:21.74 | |
15 | 37 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:21.94 | |
16 | 131 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:22.55 | |
17 | 296 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:22.61 | |
18 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:22.66 | |
19 | 74 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:23.07 | |
20 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:23.88 | |
21 | 81 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:25.30 | |
22 | 25 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:25.64 | |
23 | 447 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:25.91 | |
24 | 293 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:26.41 | |
25 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:26.42 | |
26 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:26.52 | |
27 | 297 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:26.91 | |
28 | 70 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 1:26.96 | |
29 | 281 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 1:27.75 | |
30 | 118 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 50 m | 1:27.99 | |
31 | 287 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:29.10 | |
32 | 77 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:29.47 | |
33 | 463 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:29.58 | |
34 | 298 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 1:30.00 | |
35 | 2 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 1:30.11 | |
36 | 127 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 1:30.12 | |
37 | 49 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:31.53 | |
38 | 283 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:32.06 | |
39 | 449 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:32.44 | |
40 | 23 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:33.11 | |
41 | 10 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 50 m | 1:33.33 | |
42 | 223 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:33.58 | |
43 | 455 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:33.66 | |
44 | 90 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 1:33.67 | |
45 | 271 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 1:34.53 | |
46 | 120 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:35.35 | |
47 | 194 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:36.45 | |
48 | 465 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:37.05 | |
49 | 168 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:37.06 | |
50 | 408 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:37.49 | |
51 | 217 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:37.93 | |
52 | 177 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:38.25 | |
53 | 84 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:39.80 | |
54 | 261 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:40.01 | |
55 | 152 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:41.61 | |
56 | 403 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:41.98 | |
57 | 269 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:42.44 | |
58 | 314 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:43.33 | |
59 | 228 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:43.60 | |
60 | 365 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 1:43.68 | |
61 | 410 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:44.22 | |
62 | 329 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:44.93 | |
63 | 448 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:44.94 | |
64 | 312 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:45.31 | |
65 | 222 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:45.43 | |
66 | 342 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 1:46.75 | |
67 | 237 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:47.01 | |
68 | 396 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:47.07 | |
69 | 213 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:48.34 | |
70 | 377 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 1:49.76 | |
71 | 452 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:51.89 | |
72 | 401 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:52.07 | |
73 | 189 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:52.76 | |
74 | 369 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 1:53.73 | |
75 | 169 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:56.88 | |
76 | 399 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:57.85 | |
77 | 140 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:57.92 | |
78 | 393 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 2:00.34 | |
79 | 409 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 2:01.95 | |
80 | 459 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 2:03.00 | |
81 | 348 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 2:14.94 | |
82 | 355 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 2:40.02 | |
83 | 94 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | ||
84 | 188 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 30, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:03.08 | |
2 | 277 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:07.14 | |
3 | 85 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:09.34 | |
4 | 453 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:09.35 | |
5 | 58 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:09.72 | |
6 | 487 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:10.25 | |
7 | 343 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:11.84 | |
8 | 290 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:12.38 | |
9 | 286 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:12.82 | |
10 | 441 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:15.08 | |
11 | 386 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:17.43 | |
12 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:17.78 | |
13 | 420 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:18.51 | |
14 | 299 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:19.05 | |
15 | 489 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:19.35 | |
16 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:19.93 | |
17 | 397 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 50 m | 1:20.30 | |
18 | 248 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:20.59 | |
19 | 382 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 1:21.04 | |
20 | 215 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:21.77 | |
21 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:22.58 | |
22 | 193 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:22.60 | |
23 | 44 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:23.45 | |
24 | 330 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:23.69 | |
25 | 373 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 1:24.40 | |
26 | 144 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:24.49 | |
27 | 436 | Petersen Mikkel Schøler | 2001 | KORSÖR | 25 m | 1:25.00 | ||
28 | 368 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 50 m | 1:25.20 | |
29 | 87 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 1:25.22 | |
30 | 456 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:25.57 | |
31 | 187 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:25.77 | |
32 | 181 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:26.66 | |
33 | 15 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 1:28.28 | |
34 | 106 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:28.49 | |
35 | 325 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:28.50 | |
36 | 263 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:29.61 | |
37 | 438 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 1:29.73 | |
38 | 315 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:31.11 | |
39 | 79 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:31.27 | |
40 | 378 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:32.01 | |
41 | 387 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 50 m | 1:32.81 | |
42 | 141 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:33.10 | |
43 | 196 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:33.17 | |
44 | 172 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:33.46 | |
45 | 166 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:33.74 | |
46 | 227 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:34.17 | |
47 | 331 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 50 m | 1:34.58 | |
48 | 180 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:35.44 | |
49 | 274 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:36.97 | |
50 | 92 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:37.73 | |
51 | 186 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:38.72 | |
52 | 335 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:38.86 | |
53 | 280 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:38.93 | |
54 | 383 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 50 m | 1:39.73 | |
55 | 278 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:40.78 | |
56 | 19 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:42.61 | |
57 | 334 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:42.72 | |
58 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:43.01 | |
59 | 320 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:50.63 | |
60 | 165 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 1:58.62 | |
61 | 400 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 2:00.82 | |
62 | 110 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | ||
63 | 170 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | ||
64 | 405 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | ||
65 | 450 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | |||
66 | 454 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 34.65 | |
2 | 59 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 35.55 | |
3 | 303 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 37.65 | |
4 | 64 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 38.15 | |
5 | 350 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 39.47 | |
6 | 39 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 40.69 | |
7 | 244 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 40.80 | |
8 | 229 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 40.97 | |
9 | 38 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 41.21 | |
10 | 176 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 41.23 | |
11 | 270 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 41.48 | |
12 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 50 m | 41.55 | |
13 | 22 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 41.96 | |
14 | 267 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 41.99 | |
15 | 428 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSÖR | 0428AW | 25 m | 43.29 | |
16 | 28 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 43.44 | |
17 | 317 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 43.52 | |
18 | 122 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 44.64 | |
19 | 49 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 44.89 | |
20 | 433 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 45.05 | |
21 | 101 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 45.28 | |
22 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 45.46 | |
23 | 105 | Seneca Alba | 2005 | KALUNDBORG | 0576AN | 25 m | 45.52 | |
24 | 188 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 45.58 | |
25 | 48 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 45.69 | |
26 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 45.73 | |
27 | 91 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 46.02 | |
28 | 7 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 50 m | 46.42 | |
29 | 226 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 46.76 | |
30 | 379 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 46.92 | |
31 | 32 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 47.45 | |
32 | 50 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 47.65 | |
33 | 20 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 47.85 | |
34 | 256 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 47.87 | |
35 | 367 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 47.91 | |
36 | 448 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 49.09 | |
37 | 321 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 49.42 | |
38 | 429 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSÖR | 0638AP | 25 m | 49.54 | |
39 | 109 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 49.60 | |
40 | 233 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 49.75 | |
41 | 228 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 49.77 | |
42 | 446 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 50.70 | |
43 | 225 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 51.18 | |
44 | 189 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 52.23 | |
45 | 223 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 52.29 | |
46 | 261 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 53.33 | |
47 | 458 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 53.34 | |
48 | 112 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 53.42 | |
49 | 415 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 53.74 | |
50 | 380 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 53.83 | |
51 | 213 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 54.04 | |
52 | 125 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 54.10 | |
53 | 69 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 54.24 | |
54 | 399 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 54.56 | |
55 | 404 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 55.15 | |
56 | 452 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 55.23 | |
57 | 409 | Pedersen Silja Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 56.27 | |
58 | 271 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 56.34 | |
59 | 107 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 56.46 | |
60 | 460 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 57.64 | |
61 | 222 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 58.88 | |
62 | 217 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 58.98 | |
63 | 465 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 59.23 | |
64 | 459 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 59.98 | |
65 | 148 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 1:02.78 | |
66 | 338 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 1:03.53 | |
67 | 369 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 1:03.83 | |
68 | 329 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:04.69 | |
69 | 151 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | 1:07.12 | |
70 | 374 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:11.66 | |
71 | 140 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:12.14 | |
72 | 348 | Larsen Milla Engsted | 2009 | HASLEV | 0998AC | 25 m | 1:14.24 | |
73 | 339 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 32.90 | |
2 | 341 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 33.76 | |
3 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 35.27 | |
4 | 26 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 36.94 | |
5 | 322 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 37.18 | |
6 | 441 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 37.68 | |
7 | 62 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 37.75 | |
8 | 439 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 38.13 | |
9 | 149 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 38.31 | |
10 | 427 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 38.41 | |
11 | 143 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 38.46 | |
12 | 230 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 39.68 | |
13 | 426 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 39.79 | |
14 | 192 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 39.80 | |
15 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 39.86 | |
16 | 489 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 39.92 | |
17 | 323 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 40.68 | |
18 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 41.08 | |
19 | 51 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 41.14 | |
20 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 41.69 | |
21 | 372 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 42.16 | |
22 | 43 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 42.27 | |
23 | 388 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 43.05 | |
24 | 316 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 43.54 | |
25 | 191 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 43.72 | |
26 | 42 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 43.78 | |
27 | 239 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 44.40 | |
28 | 356 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 44.61 | |
29 | 291 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 47.49 | |
30 | 121 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 48.12 | |
31 | 395 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 48.42 | |
32 | 328 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 50 m | 48.63 | |
33 | 14 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 48.65 | |
34 | 41 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 48.65 | |
35 | 366 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 48.71 | |
36 | 387 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 48.85 | |
37 | 264 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 49.53 | |
38 | 193 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 50.26 | |
39 | 391 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 50.58 | |
40 | 456 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 50.58 | |
41 | 15 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 51.26 | |
42 | 450 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 52.11 | ||
43 | 435 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 53.05 | |
44 | 19 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 55.11 | |
45 | 273 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 55.11 | |
46 | 493 | Andersen Oscar | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 55.11 | ||
47 | 186 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 55.66 | |
48 | 249 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 58.64 | |
49 | 364 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 58.64 | |
50 | 443 | Calløe Lucas | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 1:01.23 | ||
51 | 384 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 50 m | 1:06.24 | |
52 | 170 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 1:06.63 | |
53 | 375 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 50 m | 1:08.12 | |
54 | 337 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 1:09.30 | |
55 | 82 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | ||
56 | 139 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | ||
57 | 445 | Holm Hjalte | 2008 | SLAGELSE | 0831AE | 25 m | ||
58 | 454 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 319 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:08.87 | |
2 | 481 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 1:09.57 | |
3 | 124 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:11.31 | |
4 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:15.05 | |
5 | 220 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:15.92 | |
6 | 150 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:16.00 | |
7 | 351 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:16.07 | |
8 | 100 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:16.17 | |
9 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:16.63 | |
10 | 78 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:17.23 | |
11 | 16 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:17.58 | |
12 | 350 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:17.63 | |
13 | 488 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:18.14 | |
14 | 111 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 1:18.28 | |
15 | 27 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:18.57 | |
16 | 38 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:18.90 | |
17 | 345 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:19.74 | |
18 | 128 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 1:20.12 | |
19 | 411 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:20.46 | |
20 | 407 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:21.72 | |
21 | 37 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:21.89 | |
22 | 34 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:22.19 | |
23 | 70 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:22.51 | |
24 | 47 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:23.08 | |
25 | 25 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:23.27 | |
26 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:24.11 | |
27 | 28 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:24.22 | |
28 | 4 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:25.11 | |
29 | 74 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:25.91 | |
30 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:27.51 | |
31 | 379 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:27.54 | |
32 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 1:27.56 | |
33 | 118 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:29.28 | |
34 | 461 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:29.31 | |
35 | 394 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:29.44 | |
36 | 80 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:29.46 | |
37 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:29.54 | |
38 | 122 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:29.65 | |
39 | 10 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 1:30.11 | |
40 | 50 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:30.24 | |
41 | 326 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:31.03 | |
42 | 77 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:31.61 | |
43 | 256 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:31.70 | |
44 | 237 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:31.83 | |
45 | 81 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:31.91 | |
46 | 283 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:32.44 | |
47 | 287 | Drygaard Katrine | 2005 | TRITON B | 0562AP | 25 m | 1:33.05 | |
48 | 177 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:33.31 | |
49 | 451 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:33.75 | |
50 | 463 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:34.43 | |
51 | 455 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:34.99 | |
52 | 31 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:35.90 | |
53 | 212 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:36.17 | |
54 | 380 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:36.56 | |
55 | 188 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:36.97 | |
56 | 168 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:37.13 | |
57 | 138 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:37.21 | |
58 | 410 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:39.13 | |
59 | 112 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:39.23 | |
60 | 271 | Vedsted Kirsten | 2008 | KVIK | 0872AE | 25 m | 1:39.94 | |
61 | 408 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:40.01 | |
62 | 396 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 1:40.05 | |
63 | 365 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:40.29 | |
64 | 347 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 1:40.87 | |
65 | 154 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:40.99 | |
66 | 458 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:41.41 | |
67 | 125 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:41.85 | |
68 | 430 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSÖR | 0794AK | 25 m | 1:42.50 | |
69 | 376 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:43.01 | |
70 | 429 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSÖR | 0638AP | 25 m | 1:43.26 | |
71 | 107 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 1:43.98 | |
72 | 314 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:45.38 | |
73 | 213 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:46.35 | |
74 | 222 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:47.53 | |
75 | 164 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:47.57 | |
76 | 403 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:48.74 | |
77 | 401 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:49.12 | |
78 | 377 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:49.67 | |
79 | 269 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:49.94 | |
80 | 152 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:51.08 | |
81 | 404 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:51.37 | |
82 | 393 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:56.12 | |
83 | 459 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:56.72 | |
84 | 385 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:56.96 | |
85 | 312 | Axen Vica Lucia | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:57.65 | |
86 | 329 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:04.14 | |
87 | 452 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 2:04.92 | |
88 | 446 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 2:09.06 | |
89 | 119 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 2:10.66 | |
90 | 374 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 2:23.40 | |
91 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | ||
92 | 148 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | ||
93 | 344 | Jacobsen Nicoline Bohn | 2006 | HASLEV | 0642AH | 25 m | ||
94 | 352 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | ||
95 | 460 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 34, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 475 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 25 m | 1:03.83 | |
2 | 473 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 25 m | 1:04.26 | |
3 | 474 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:05.28 | |
4 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:06.88 | |
5 | 343 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 1:07.29 | |
6 | 277 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:10.04 | |
7 | 143 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:11.54 | |
8 | 45 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:12.46 | |
9 | 11 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:12.93 | |
10 | 290 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:13.88 | |
11 | 85 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:14.18 | |
12 | 26 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:14.41 | |
13 | 242 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:15.21 | |
14 | 126 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:15.48 | |
15 | 146 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:17.29 | |
16 | 192 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:17.34 | |
17 | 51 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:17.35 | |
18 | 487 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:18.27 | |
19 | 420 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSÖR | 0669AG | 25 m | 1:18.89 | |
20 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:18.90 | |
21 | 300 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:19.73 | |
22 | 108 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 1:19.91 | |
23 | 431 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSÖR | 0239AT | 25 m | 1:21.47 | |
24 | 397 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:23.22 | |
25 | 265 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:23.25 | |
26 | 373 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:23.47 | |
27 | 340 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 1:23.92 | |
28 | 462 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:24.23 | |
29 | 187 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:24.48 | |
30 | 175 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:24.62 | |
31 | 43 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:25.73 | |
32 | 378 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:26.19 | |
33 | 130 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:26.22 | |
34 | 486 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:26.45 | |
35 | 155 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:26.79 | |
36 | 104 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 1:27.33 | |
37 | 224 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:27.36 | |
38 | 42 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:27.37 | |
39 | 44 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:27.76 | |
40 | 240 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:27.85 | |
41 | 392 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:28.07 | |
42 | 328 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:28.18 | |
43 | 434 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 1:28.23 | |
44 | 13 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:28.41 | |
45 | 218 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:28.63 | |
46 | 171 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:29.03 | |
47 | 386 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:29.08 | |
48 | 289 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:29.28 | |
49 | 239 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:29.51 | |
50 | 92 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 1:29.60 | |
51 | 368 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:29.63 | |
52 | 123 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:31.32 | |
53 | 387 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:31.97 | |
54 | 302 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:32.16 | |
55 | 438 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 1:32.33 | |
56 | 315 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:32.53 | |
57 | 390 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:32.58 | |
58 | 395 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:34.65 | |
59 | 141 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:34.72 | |
60 | 264 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:34.87 | |
61 | 180 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:35.44 | |
62 | 166 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 1:35.49 | |
63 | 196 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:35.96 | |
64 | 14 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:36.30 | |
65 | 172 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 0561AM | 25 m | 1:37.56 | |
66 | 190 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 1:37.72 | |
67 | 163 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:38.14 | |
68 | 432 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 1:38.64 | |
69 | 156 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:39.05 | |
70 | 227 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:40.02 | |
71 | 335 | Skoubo Mikkel | 2008 | KØGE | 0841AB | 25 m | 1:40.37 | |
72 | 219 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:40.67 | |
73 | 371 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:41.38 | |
74 | 121 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:41.56 | |
75 | 106 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 1:43.36 | |
76 | 278 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:45.86 | |
77 | 400 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | 1:46.13 | |
78 | 384 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:50.05 | |
79 | 320 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:50.53 | |
80 | 423 | Geiker Storm | 2007 | KORSÖR | 0785AF | 25 m | 1:50.79 | |
81 | 291 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:08.59 | |
82 | 110 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 2:19.10 | |
83 | 334 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 2:25.46 | |
84 | 139 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | ||
85 | 273 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | ||
86 | 349 | Melgaard Storm | 2007 | HASLEV | 0755AF | 25 m | ||
87 | 364 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | ||
88 | 375 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | ||
89 | 405 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 481 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 25 m | 26.71 | |
2 | 250 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 28.79 | |
3 | 88 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 28.88 | |
4 | 229 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 29.41 | |
5 | 179 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 29.43 | |
6 | 100 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 29.79 | |
7 | 490 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 29.95 | |
8 | 16 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 30.01 | |
9 | 346 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 30.29 | |
10 | 73 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 30.33 | |
11 | 18 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 30.43 | |
12 | 116 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 30.48 | |
13 | 178 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 30.53 | |
14 | 61 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 30.55 | |
15 | 22 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 30.78 | |
16 | 220 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 30.94 | |
17 | 27 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 31.06 | |
18 | 411 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 31.08 | |
19 | 317 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 31.13 | |
20 | 12 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 31.17 | |
21 | 39 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 31.37 | |
22 | 101 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 31.54 | |
23 | 188 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 31.64 | |
24 | 147 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 31.68 | |
25 | 279 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 31.73 | |
26 | 226 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 31.93 | |
27 | 301 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 31.95 | |
28 | 91 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 25 m | 31.98 | |
29 | 244 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 31.98 | |
30 | 276 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 32.05 | |
31 | 94 | Hansen Anna Marott | 2004 | KALUNDBORG | 0442BC | 25 m | 32.29 | |
32 | 296 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 32.36 | |
33 | 128 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 50 m | 32.42 | |
34 | 90 | Andersen Pauline | 2005 | KALUNDBORG | 0592AP | 25 m | 32.49 | |
35 | 25 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 32.51 | |
36 | 36 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 32.56 | |
37 | 321 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 32.70 | |
38 | 131 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 32.87 | |
39 | 447 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 32.87 | |
40 | 415 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 32.90 | |
41 | 111 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 50 m | 32.97 | |
42 | 4 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 33.04 | |
43 | 5 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 33.04 | |
44 | 433 | Kroman Laura | 2004 | KORSÖR | 0444AW | 25 m | 33.09 | |
45 | 281 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 33.17 | |
46 | 298 | Jensen Fiona | 2006 | VÆRLØSE | 0636AT | 25 m | 33.26 | |
47 | 6 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 33.48 | |
48 | 28 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 33.53 | |
49 | 294 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 33.58 | |
50 | 389 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 33.64 | |
51 | 176 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 33.67 | |
52 | 270 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 33.78 | |
53 | 7 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 33.87 | |
54 | 20 | Nyborg Evelyn | 2005 | DRAGSHOLM | 0534AZ | 25 m | 33.93 | |
55 | 109 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 25 m | 33.98 | |
56 | 2 | Andersen Sidse | 2003 | DRAGSHOLM | 0302AY | 25 m | 34.51 | |
57 | 297 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 34.59 | |
58 | 449 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 34.61 | |
59 | 48 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 34.96 | |
60 | 49 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 50 m | 34.97 | |
61 | 293 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 35.01 | |
62 | 347 | Larsen Cecilie Engsted | 2006 | HASLEV | 0618AG | 25 m | 35.22 | |
63 | 33 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 35.37 | |
64 | 451 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 35.45 | |
65 | 127 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 35.52 | |
66 | 164 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 35.56 | |
67 | 10 | Larsen Sofie | 2005 | DRAGSHOLM | 0574AZ | 25 m | 35.59 | |
68 | 194 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 35.59 | |
69 | 256 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 35.88 | |
70 | 352 | Schilling Julie Hansen | 2004 | HASLEV | 0406BA | 25 m | 35.93 | |
71 | 50 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 36.10 | |
72 | 461 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 36.25 | |
73 | 394 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 36.38 | |
74 | 31 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 36.41 | |
75 | 465 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 36.42 | |
76 | 168 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 37.02 | |
77 | 217 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 37.43 | |
78 | 152 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 37.92 | |
79 | 381 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 38.54 | |
80 | 367 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 38.57 | |
81 | 228 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 38.82 | |
82 | 138 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 38.84 | |
83 | 212 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 39.16 | |
84 | 223 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 39.24 | |
85 | 107 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBORG | 0806AA | 25 m | 39.31 | |
86 | 213 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 39.35 | |
87 | 84 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 39.38 | |
88 | 23 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 39.49 | |
89 | 233 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 40.27 | |
90 | 32 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 40.72 | |
91 | 113 | Boss Andrea | 2006 | NÆSTVED | 0658AU | 25 m | 41.36 | |
92 | 399 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 41.60 | |
93 | 338 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0834AB | 25 m | 41.88 | |
94 | 120 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 42.40 | |
95 | 247 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 42.61 | |
96 | 225 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 42.79 | |
97 | 369 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 43.04 | |
98 | 189 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 43.27 | |
99 | 342 | Hansen Camila | 2006 | HASLEV | 0624AL | 25 m | 43.36 | |
100 | 169 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 43.99 | |
101 | 119 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 44.26 | |
102 | 460 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 44.46 | |
103 | 69 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 46.11 | |
104 | 385 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 46.52 | |
105 | 377 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 46.87 | |
106 | 261 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 48.41 | |
107 | 140 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 49.19 | |
108 | 148 | Andersen Liv Maria Febres | 2008 | RINGSTED | 0808AH | 25 m | 54.31 | |
109 | 355 | Thøfner Agnes | 2009 | HASLEV | 0948AB | 25 m | 56.17 | |
110 | 374 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 56.95 | |
111 | 472 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 58.32 | |
112 | 151 | Frandsen Liva Bugge | 2009 | RINGSTED | 0972AF | 25 m | 58.75 | |
113 | 339 | Clausen Anna Baad | 2007 | HASLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 25.39 | |
2 | 475 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 25 m | 25.54 | |
3 | 68 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 25.84 | |
4 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 26.03 | |
5 | 336 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 26.10 | |
6 | 341 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 26.28 | |
7 | 8 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 26.46 | |
8 | 11 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 27.53 | |
9 | 149 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 27.69 | |
10 | 143 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 27.94 | |
11 | 63 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 28.14 | |
12 | 62 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 28.32 | |
13 | 58 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 50 m | 28.61 | |
14 | 453 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 50 m | 28.65 | |
15 | 439 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSÖR | 0311AL | 25 m | 28.71 | |
16 | 235 | Jensen Benjamin Alexander | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 28.75 | |
17 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 28.83 | |
18 | 491 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 29.10 | |
19 | 322 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 29.13 | |
20 | 230 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 29.16 | |
21 | 487 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 29.43 | |
22 | 26 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 29.78 | |
23 | 323 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 50 m | 29.86 | |
24 | 426 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSÖR | 0489AH | 25 m | 30.09 | |
25 | 286 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 30.28 | |
26 | 45 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 30.39 | |
27 | 427 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSÖR | 0379AN | 25 m | 30.86 | |
28 | 354 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 30.87 | |
29 | 436 | Petersen Mikkel Schøler | 2001 | KORSÖR | 25 m | 31.00 | ||
30 | 21 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 50 m | 31.11 | |
31 | 382 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 31.13 | |
32 | 157 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 31.17 | |
33 | 489 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 31.24 | |
34 | 108 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBORG | 0583AN | 25 m | 31.42 | |
35 | 246 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 31.46 | |
36 | 242 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 31.52 | |
37 | 434 | Leal Lucas | 2001 | KORSÖR | 0141AT | 25 m | 31.61 | |
38 | 144 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 31.76 | |
39 | 330 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 50 m | 31.96 | |
40 | 29 | Trebbien Thomas | 2002 | DRAGSHOLM | 0265AT | 50 m | 32.09 | |
41 | 388 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 32.19 | |
42 | 167 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 50 m | 32.27 | |
43 | 13 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 32.35 | |
44 | 265 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 32.37 | |
45 | 87 | Veje Samuel | 2005 | HILLERØD | 0561AC | 25 m | 32.56 | |
46 | 248 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 32.59 | |
47 | 51 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 32.70 | |
48 | 181 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 32.70 | |
49 | 191 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 32.75 | |
50 | 221 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 32.82 | |
51 | 218 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 32.83 | |
52 | 41 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 50 m | 32.95 | |
53 | 215 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 33.02 | |
54 | 325 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 33.04 | |
55 | 44 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 33.12 | |
56 | 378 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 33.19 | |
57 | 299 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 33.49 | |
58 | 356 | Thøfner Laurits | 2004 | HASLEV | 0417AM | 25 m | 33.54 | |
59 | 280 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 50 m | 33.64 | |
60 | 193 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 33.69 | |
61 | 79 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 33.75 | |
62 | 106 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBORG | 0593AN | 25 m | 33.94 | |
63 | 240 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 33.94 | |
64 | 224 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 34.03 | |
65 | 171 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 34.04 | |
66 | 43 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 50 m | 34.12 | |
67 | 331 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 34.20 | |
68 | 390 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 34.21 | |
69 | 368 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 34.26 | |
70 | 187 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 34.31 | |
71 | 456 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 34.40 | |
72 | 391 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 34.45 | |
73 | 486 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 34.51 | |
74 | 130 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 34.56 | |
75 | 92 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBORG | 0743AG | 25 m | 34.64 | |
76 | 239 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 34.65 | |
77 | 289 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 34.72 | |
78 | 438 | Quist Christian | 2007 | KORSÖR | 0709AA | 25 m | 34.73 | |
79 | 15 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 34.76 | |
80 | 432 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSÖR | 0539AB | 25 m | 34.78 | |
81 | 272 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 34.91 | |
82 | 14 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 50 m | 35.07 | |
83 | 263 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 35.18 | |
84 | 141 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 50 m | 35.22 | |
85 | 264 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 35.25 | |
86 | 311 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 50 m | 35.93 | |
87 | 273 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 35.99 | |
88 | 196 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 36.62 | |
89 | 435 | Pedersen Casper | 2004 | KORSÖR | 0467AP | 25 m | 36.68 | |
90 | 302 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 36.79 | |
91 | 104 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBORG | 0605AF | 25 m | 36.85 | |
92 | 243 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 36.96 | |
93 | 392 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 50 m | 37.05 | |
94 | 366 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 50 m | 37.17 | |
95 | 383 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 50 m | 37.97 | |
96 | 274 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 38.01 | |
97 | 190 | Munkøe Tobias | 2008 | ROSKILDE | 0895AB | 25 m | 38.08 | |
98 | 186 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 38.09 | |
99 | 219 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 38.09 | |
100 | 232 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 38.76 | |
101 | 227 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 38.88 | |
102 | 166 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 38.98 | |
103 | 19 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 39.16 | |
104 | 163 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 39.76 | |
105 | 278 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 39.76 | |
106 | 493 | Andersen Oscar | 2006 | DRAGSHOLM | 25 m | 40.11 | ||
107 | 282 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 50 m | 41.00 | |
108 | 364 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 41.12 | |
109 | 384 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 50 m | 41.19 | |
110 | 423 | Geiker Storm | 2007 | KORSÖR | 0785AF | 25 m | 41.55 | |
111 | 371 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 50 m | 41.74 | |
112 | 450 | Kristiansen Victor | 2006 | SLAGELSE | 25 m | 42.78 | ||
113 | 249 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 42.98 | |
114 | 139 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 44.21 | |
115 | 375 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 50 m | 45.37 | |
116 | 165 | Langhoff Malthe | 2005 | RINGSTED | 0593AO | 25 m | 45.83 | |
117 | 405 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 45.84 | |
118 | 110 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 47.04 | |
119 | 82 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 49.21 | |
120 | 170 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945AD | 25 m | 50.18 | |
121 | 337 | Boholm Andreas Lyngfeldt | 2008 | HASLEV | 0825AA | 25 m | 51.76 | |
122 | 454 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 52.41 | ||
123 | 445 | Holm Hjalte | 2008 | SLAGELSE | 0831AE | 25 m | 53.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 38, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 17 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 8:52.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 juni 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:04 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Hils 1 Piger | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:01.75 | ||
2 | 478 | Næstved Piger 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:02.81 | ||
3 | 309 | Køge Piger 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 2:05.16 | ||
4 | 98 | Piger 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
5 | 204 | Level 1000 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 295 | Værløse Piger 1 | 0 | VÆRLØSE | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 66 | Hils 2 Piger 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:10.37 | ||
8 | 417 | Haslev Sommerpiger 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:12.00 | ||
9 | 479 | Næstved Piger 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:13.38 | ||
10 | 99 | Piger 2 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 468 | Stv Piger 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 361 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:16.98 | ||
13 | 285 | Triton Piger | 0 | TRITON B | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 437 | Svøm Korsør Piger 1 | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 46 | Gti3 Piger | 2005 | GTI | 25 m | 2:20.13 | ||
16 | 480 | Næstved Piger 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:26.00 | ||
17 | 202 | Gulddrengs Piger | 2006 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 211 | Wannabe Phoebe | 2006 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 418 | Haslev Sommerpiger 2 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:30.00 | ||
20 | 362 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:39.00 | ||
21 | 469 | Stv Piger 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:45.00 | ||
22 | 363 | Gsc Piger 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 3:05.00 | ||
23 | 470 | Stv Piger 3 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 3:15.00 | ||
24 | 30 | Gti Piger B | 2004 | GTI | 25 m | |||
25 | 35 | Gti2 Piger | 2004 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 476 | Næstved Drenge 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 1:47.67 | ||
2 | 306 | Køge Drenge 1 | 1995 | KØGE | 25 m | 1:54.32 | ||
3 | 466 | Stv Drenge 1 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 1:59.00 | ||
4 | 421 | Svøm Korsør Drenge 1 | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 416 | Haslev Sommerdrenge 1 | 0 | HASLEV | 25 m | 2:02.00 | ||
6 | 284 | Triton Drenge | 0 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 67 | Hils Herrer | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:06.56 | ||
8 | 307 | Køge Drenge 2 | 1995 | KØGE | 25 m | 2:08.16 | ||
9 | 357 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.58 | ||
10 | 477 | Næstved Drenge 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:09.00 | ||
11 | 210 | Team Nugget | 2005 | KVIK | 25 m | 2:10.05 | ||
12 | 198 | Roskilde Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:14.92 | ||
13 | 96 | Drenge 1 Kalundborg | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 422 | Svøm Korsør Drenge 2 | 0 | KORSÖR | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 208 | Team Big Mac | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.04 | ||
16 | 199 | Roskilde Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:24.85 | ||
17 | 209 | Team Mcflurry | 2005 | KVIK | 25 m | 2:25.03 | ||
18 | 467 | Stv Drenge 2 | 0 | SLAGELSE | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 358 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:35.10 | ||
20 | 40 | Gti3 Drenge | 2005 | GTI | 25 m | 2:36.50 | ||
21 | 359 | Gsc Drenge 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:46.15 | ||
22 | 360 | Gsc Drenge 4 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:56.91 | ||
23 | 308 | Køge Drenge 3 | 1995 | KØGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juli 2018 |
Licens til Slagelse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:57 |