Ohjelma Deje Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Deje Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
10 maj 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Deje |
|
Utskriftstid |
13:08 |
|
|
Arrangör |
Deje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 maj 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
Beräknad start 14:42 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Wilma Jonsson |
2007 |
AR6207 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
45 |
2 |
Märta Olsson |
2007 |
AM6607 |
FILIPSTAD |
|
25m |
|
20 |
3 |
Miriam Franciskovic |
2008 |
AF2608 |
DEJE SS |
|
25m |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Ebbastina Gunnberg |
2008 |
AJ7408 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
18 |
2 |
Ylva Bohlin |
2008 |
AP9808 |
DEJE SS |
|
25m |
2:11.47 |
122 |
3 |
Nicole Lönnquist |
2008 |
AK8808 |
MARIESTAD |
|
50m |
2:18.01 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Moa Granzell |
2008 |
AB9808 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:00.02 |
158 |
2 |
Embla Hellström |
2007 |
AK2407 |
SOLSTA |
|
25m |
1:50.52 |
43 |
3 |
Greta Larsson |
2006 |
AI6606 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:55.59 |
117 |
4 |
Hanna Haggård |
2007 |
AN9207 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:08.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Emilia Tallberg |
2006 |
AO2206 |
DEJE SS |
|
25m |
1:49.49 |
10 |
2 |
Ellen Lundgren |
2007 |
AM8207 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:48.33 |
17 |
3 |
Julia Björn |
2006 |
BK6606 |
DEJE SS |
|
25m |
1:49.09 |
153 |
4 |
Vilma Thorpman |
2006 |
AS5406 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:49.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Hanna Dautbegovic |
2005 |
AM3205 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:45.93 |
119 |
2 |
Elsa Jernevad |
2005 |
BQ9605 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:39.85 |
132 |
3 |
Ebba Carlsson |
2004 |
BU5404 |
NORA SS |
|
25m |
1:45.55 |
57 |
4 |
Moa Englund |
2008 |
AA1408 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:48.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Alva Granzell |
2006 |
AK1406 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:38.68 |
78 |
2 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:33.18 |
16 |
3 |
Isabelle Asp |
2001 |
AE0801 |
DEJE SS |
|
25m |
1:35.00 |
55 |
4 |
Ella Bäcker |
2007 |
AH1607 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:39.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:23.18 |
129 |
2 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:20.81 |
2 |
3 |
Clara Hedling |
2001 |
AP9201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:22.01 |
1 |
4 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:31.00 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 maj 2018 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
13:08 |
|