Program för Neptuniaden 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 30.43 | |
2 | 610 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 30.72 | |
3 | 577 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 30.83 | |
4 | 558 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 31.53 | |
5 | 137 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 50 m | 31.68 | |
6 | 296 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 32.51 | |
7 | 444 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 32.51 | |
8 | 562 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 50 m | 32.72 | |
9 | 106 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 33.06 | |
10 | 191 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 50 m | 33.07 | |
11 | 478 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 33.23 | |
12 | 220 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 33.26 | |
13 | 140 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | 33.32 | |
14 | 578 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 33.60 | |
15 | 443 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 33.66 | |
16 | 124 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 33.79 | |
17 | 438 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | 33.88 | |
18 | 599 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 34.01 | |
19 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 34.79 | |
20 | 319 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 50 m | 34.92 | |
21 | 244 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 50 m | 34.99 | |
22 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 50 m | 35.28 | |
23 | 410 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 50 m | 35.32 | |
24 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 35.37 | |
25 | 224 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 50 m | 35.59 | |
26 | 606 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 35.68 | |
27 | 573 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 50 m | 35.75 | |
28 | 126 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 50 m | 36.09 | |
29 | 135 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 50 m | 36.19 | |
30 | 598 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 50 m | 36.38 | |
31 | 284 | Johansson Elin | 2004 | SALTSJÖB | BB5404 | 50 m | 36.48 | |
32 | 118 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 36.50 | |
33 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 36.55 | |
34 | 408 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 50 m | 36.83 | |
35 | 208 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 50 m | 37.08 | |
36 | 167 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 37.27 | |
37 | 437 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 50 m | 37.37 | |
38 | 216 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 50 m | 37.50 | |
39 | 616 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 50 m | 37.51 | |
40 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 37.76 | |
41 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 38.30 | |
42 | 25 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 50 m | 38.43 | |
43 | 273 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 38.69 | |
44 | 178 | Ersöz Estelle | 2005 | SK NEPTUN | BD9405 | 50 m | 38.70 | |
45 | 96 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 38.89 | |
46 | 532 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 50 m | 38.93 | |
47 | 290 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 50 m | 39.13 | |
48 | 566 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 50 m | 39.24 | |
49 | 172 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 50 m | 39.29 | |
50 | 213 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 50 m | 39.29 | |
51 | 350 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 50 m | 39.38 | |
52 | 102 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 50 m | 39.92 | |
53 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 39.96 | |
54 | 134 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 50 m | 39.97 | |
55 | 138 | Taheri Tolue | 2004 | LIDINGÖ SK | AM8804 | 50 m | 40.13 | |
56 | 608 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 50 m | 40.14 | |
57 | 375 | Hanikat Filippa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK7207 | 50 m | 40.61 | |
58 | 69 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 50 m | 41.19 | |
59 | 146 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 42.13 | |
60 | 12 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 42.32 | |
61 | 464 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 42.42 | |
62 | 127 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 50 m | 42.88 | |
63 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 42.99 | |
64 | 193 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 43.19 | |
65 | 554 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | 43.97 | |
66 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 44.09 | |
67 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 44.40 | |
68 | 591 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 45.19 | |
69 | 384 | Johanson Emma | 2008 | SÖDERTÖRN | AL9608 | 50 m | 45.22 | |
70 | 330 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | 46.34 | |
71 | 539 | Bhowmik Anushka | 2003 | SS04 | BY6403 | 50 m | 46.34 | |
72 | 254 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 50 m | 46.66 | |
73 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 46.73 | |
74 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 47.47 | |
75 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 47.95 | |
76 | 468 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 49.26 | |
77 | 477 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 49.60 | |
78 | 183 | Friberg Rebecca | 2006 | SK NEPTUN | AQ8806 | 50 m | 50.51 | |
79 | 147 | Barett Nygren Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BU1804 | 50 m | ||
80 | 256 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 50 m | ||
81 | 285 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 50 m | ||
82 | 399 | Matilainen Chanel | 2007 | SÖDERTÖRN | BH6207 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 28.67 | |
2 | 609 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 29.77 | |
3 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 30.37 | |
4 | 605 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | 31.15 | |
5 | 549 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 31.78 | |
6 | 430 | Tapia Danér Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 50 m | 31.79 | |
7 | 39 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 50 m | 31.80 | |
8 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 32.09 | |
9 | 237 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 50 m | 32.18 | |
10 | 463 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 50 m | 32.61 | |
11 | 590 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 32.64 | |
12 | 588 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 33.03 | |
13 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 33.90 | |
14 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 33.93 | |
15 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 34.00 | |
16 | 541 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 34.25 | |
17 | 529 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 34.33 | |
18 | 576 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | AD3904 | 50 m | 34.39 | |
19 | 409 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 50 m | 34.45 | |
20 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 34.92 | |
21 | 449 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TUREBERG | AC4905 | 50 m | 34.92 | |
22 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 34.93 | |
23 | 448 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 50 m | 35.07 | |
24 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 35.84 | |
25 | 511 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 36.22 | |
26 | 432 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | 36.50 | |
27 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 36.64 | |
28 | 426 | Storell Gustav | 2006 | SÖDERTÖRN | AL4106 | 50 m | 36.95 | |
29 | 255 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 50 m | 37.28 | |
30 | 64 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 50 m | 37.48 | |
31 | 76 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 50 m | 37.78 | |
32 | 78 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 50 m | 38.29 | |
33 | 329 | Räni Wilmer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AM0705 | 50 m | 38.55 | |
34 | 304 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 50 m | 38.70 | |
35 | 200 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | 39.29 | |
36 | 261 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | 39.47 | |
37 | 221 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | 39.55 | |
38 | 373 | Hamzehnejad Sam | 2006 | SÖDERTÖRN | AI1306 | 50 m | 39.82 | |
39 | 283 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 40.01 | |
40 | 133 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 50 m | 40.61 | |
41 | 242 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 50 m | 40.66 | |
42 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 40.75 | |
43 | 317 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 50 m | 40.85 | |
44 | 298 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 50 m | 40.91 | |
45 | 266 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | 40.98 | |
46 | 428 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÖRN | AH0306 | 50 m | 41.02 | |
47 | 404 | Noe Glaser Felix | 2003 | SÖDERTÖRN | AS5903 | 50 m | 41.03 | |
48 | 257 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | 41.07 | |
49 | 187 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | 41.35 | |
50 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | 42.15 | |
51 | 132 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 42.22 | |
52 | 309 | Hellberg Adrian | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ3105 | 50 m | 42.35 | |
53 | 269 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 50 m | 42.57 | |
54 | 177 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | 42.67 | |
55 | 77 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 43.18 | |
56 | 199 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | 43.49 | |
57 | 435 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 50 m | 43.83 | |
58 | 618 | Kim Danil | 2009 | BASILISK | AA0509 | 50 m | 44.46 | |
59 | 181 | Forss Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AL9107 | 50 m | 45.84 | |
60 | 223 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | 47.30 | |
61 | 302 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 50 m | 48.53 | |
62 | 479 | Ringbom Max | 2005 | TYRESÖ SS | AJ9705 | 50 m | 48.70 | |
63 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 49.20 | |
64 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | ||
65 | 259 | Sanderfelt Lo | 2004 | SK NEPTUN | 50 m | |||
66 | 270 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 50 m | ||
67 | 361 | Ekman Isak | 2004 | SÖDERTÖRN | AZ6904 | 50 m | ||
68 | 486 | Wullt Albin | 2005 | TYRESÖ SS | AR5705 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 3, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 222 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 1:02.69 | |
2 | 101 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 1:02.88 | |
3 | 443 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 1:03.61 | |
4 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 1:03.88 | |
5 | 570 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 1:03.93 | |
6 | 343 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 50 m | 1:04.57 | |
7 | 196 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 1:04.63 | |
8 | 176 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 1:04.79 | |
9 | 31 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 1:04.94 | |
10 | 119 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:04.98 | |
11 | 165 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 1:05.08 | |
12 | 610 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 1:05.11 | |
13 | 272 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 50 m | 1:05.14 | |
14 | 113 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 1:05.47 | |
15 | 330 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | 1:05.49 | |
16 | 396 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 1:05.69 | |
17 | 104 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 50 m | 1:05.73 | |
18 | 238 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 1:05.89 | |
19 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 1:05.97 | |
20 | 485 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 1:06.30 | |
21 | 296 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 1:06.32 | |
22 | 137 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 50 m | 1:06.45 | |
23 | 587 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 1:06.69 | |
24 | 89 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 1:06.90 | |
25 | 598 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 50 m | 1:07.11 | |
26 | 202 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 1:07.15 | |
27 | 367 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 50 m | 1:07.51 | |
28 | 458 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 1:07.56 | |
29 | 339 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 1:07.64 | |
30 | 377 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 50 m | 1:07.73 | |
31 | 162 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 50 m | 1:07.83 | |
32 | 453 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 50 m | 1:07.84 | |
33 | 341 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 1:07.99 | |
34 | 438 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | 1:08.22 | |
35 | 444 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 1:08.28 | |
36 | 319 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 50 m | 1:08.30 | |
37 | 320 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 50 m | 1:08.52 | |
38 | 160 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 1:08.59 | |
39 | 87 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 1:08.72 | |
40 | 599 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 1:09.36 | |
41 | 17 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 1:09.54 | |
42 | 469 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 1:09.61 | |
43 | 284 | Johansson Elin | 2004 | SALTSJÖB | BB5404 | 50 m | 1:09.79 | |
44 | 616 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 50 m | 1:10.18 | |
45 | 515 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 50 m | 1:10.31 | |
46 | 447 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 50 m | 1:10.36 | |
47 | 410 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 50 m | 1:10.49 | |
48 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 1:10.73 | |
49 | 437 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 50 m | 1:11.22 | |
50 | 135 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 50 m | 1:11.54 | |
51 | 250 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 1:12.29 | |
52 | 175 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 50 m | 1:12.41 | |
53 | 13 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 50 m | 1:13.14 | |
54 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 1:14.00 | |
55 | 141 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 50 m | 1:14.03 | |
56 | 171 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 1:14.24 | |
57 | 167 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 1:14.33 | |
58 | 148 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 50 m | 1:15.12 | |
59 | 124 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 1:15.18 | |
60 | 538 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 50 m | 1:15.33 | |
61 | 596 | Lilljequist Alma | 2004 | SPIF SF | BV5404 | 50 m | 1:16.38 | |
62 | 182 | Friberg Caroline | 2004 | SK NEPTUN | AW9204 | 50 m | 1:16.67 | |
63 | 224 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 50 m | 1:16.72 | |
64 | 281 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 50 m | 1:16.72 | |
65 | 477 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 1:16.94 | |
66 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 50 m | 1:17.03 | |
67 | 126 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 50 m | 1:17.81 | |
68 | 419 | Sarlija Lea | 2004 | SÖDERTÖRN | BU4204 | 50 m | 1:18.14 | |
69 | 69 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 50 m | 1:18.62 | |
70 | 547 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 50 m | 1:19.36 | |
71 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 1:19.84 | |
72 | 566 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 50 m | 1:20.28 | |
73 | 127 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 50 m | 1:20.37 | |
74 | 138 | Taheri Tolue | 2004 | LIDINGÖ SK | AM8804 | 50 m | 1:20.41 | |
75 | 591 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 1:21.63 | |
76 | 468 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 1:26.77 | |
77 | 75 | Näsholm Tyra | 2004 | GUSTAVSBER | BX3604 | 50 m | 1:26.94 | |
78 | 571 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 50 m | 1:28.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 4, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 212 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 55.16 | |
2 | 390 | Kvist Mattias | 2003 | SÖDERTÖRN | AB5503 | 50 m | 57.49 | |
3 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 58.91 | |
4 | 397 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 50 m | 59.43 | |
5 | 612 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 59.49 | |
6 | 418 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 50 m | 59.57 | |
7 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 59.61 | |
8 | 442 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 59.79 | |
9 | 97 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 59.81 | |
10 | 386 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AD1504 | 50 m | 59.87 | |
11 | 609 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 1:00.19 | |
12 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 1:00.42 | |
13 | 274 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 1:00.42 | |
14 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 1:01.03 | |
15 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 1:01.36 | |
16 | 313 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 1:01.38 | |
17 | 38 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 1:01.54 | |
18 | 352 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 50 m | 1:01.64 | |
19 | 112 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 1:01.94 | |
20 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 1:02.16 | |
21 | 588 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 1:02.72 | |
22 | 510 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 1:03.18 | |
23 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:03.29 | |
24 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 1:03.33 | |
25 | 448 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 50 m | 1:03.38 | |
26 | 429 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 50 m | 1:03.76 | |
27 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 1:03.82 | |
28 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 1:03.84 | |
29 | 511 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 1:04.73 | |
30 | 308 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 1:05.04 | |
31 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:05.27 | |
32 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 1:06.07 | |
33 | 576 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | AD3904 | 50 m | 1:06.84 | |
34 | 440 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 1:06.95 | |
35 | 541 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 1:06.96 | |
36 | 463 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 50 m | 1:07.35 | |
37 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 1:07.40 | |
38 | 611 | Schroeder Christian | 2004 | SPIF SF | AZ3504 | 50 m | 1:07.66 | |
39 | 514 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 1:07.69 | |
40 | 529 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 1:08.02 | |
41 | 237 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 50 m | 1:08.63 | |
42 | 289 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 50 m | 1:08.64 | |
43 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 1:08.68 | |
44 | 545 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 1:08.85 | |
45 | 432 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | 1:08.92 | |
46 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:09.12 | |
47 | 258 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 50 m | 1:09.18 | |
48 | 590 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:09.30 | |
49 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 1:09.99 | |
50 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 1:10.56 | |
51 | 283 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 1:12.43 | |
52 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 1:12.62 | |
53 | 518 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 50 m | 1:12.85 | |
54 | 77 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 1:12.93 | |
55 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:13.54 | |
56 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 1:14.05 | |
57 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 1:14.17 | |
58 | 572 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 1:15.36 | |
59 | 381 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 50 m | 1:15.62 | |
60 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 1:15.65 | |
61 | 531 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | 1:17.57 | |
62 | 259 | Sanderfelt Lo | 2004 | SK NEPTUN | 50 m | |||
63 | 276 | Verma Ekaksh | 2004 | SK NEPTUN | AY6904 | 50 m | ||
64 | 361 | Ekman Isak | 2004 | SÖDERTÖRN | AZ6904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 1:19.55 | |
2 | 227 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 50 m | 1:25.00 | |
3 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 1:26.75 | |
4 | 220 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 1:29.08 | |
5 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 1:31.14 | |
6 | 140 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | 1:31.63 | |
7 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 1:31.92 | |
8 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 1:32.06 | |
9 | 408 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 50 m | 1:34.21 | |
10 | 290 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 50 m | 1:35.40 | |
11 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:35.48 | |
12 | 273 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 1:37.73 | |
13 | 362 | Eldh Ellinor | 2006 | SÖDERTÖRN | BA0206 | 50 m | 1:39.90 | |
14 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 1:40.35 | |
15 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 1:43.10 | |
16 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 1:43.22 | |
17 | 344 | Aalo Alicia | 2007 | SÖDERTÖRN | AH5607 | 50 m | 1:43.80 | |
18 | 286 | Midby Laura | 2006 | SALTSJÖB | AG9806 | 50 m | 1:43.85 | |
19 | 464 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 1:43.93 | |
20 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 1:44.73 | |
21 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 1:45.30 | |
22 | 10 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 1:48.38 | |
23 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 50 m | 1:48.98 | |
24 | 179 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 50 m | 1:50.28 | |
25 | 134 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 50 m | 1:52.07 | |
26 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 1:53.93 | |
27 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 1:58.67 | |
28 | 285 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 50 m | 1:59.45 | |
29 | 83 | Käller Alva | 2005 | HUDIKSVALL | AW6605 | 50 m | 2:00.72 | |
30 | 131 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 50 m | ||
31 | 384 | Johanson Emma | 2008 | SÖDERTÖRN | AL9608 | 50 m | ||
32 | 399 | Matilainen Chanel | 2007 | SÖDERTÖRN | BH6207 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m | 1:16.59 | |
2 | 516 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 50 m | 1:20.68 | |
3 | 333 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 50 m | 1:21.62 | |
4 | 145 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 50 m | 1:21.67 | |
5 | 201 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 50 m | 1:22.92 | |
6 | 430 | Tapia Danér Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 50 m | 1:23.05 | |
7 | 376 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 50 m | 1:23.48 | |
8 | 174 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | 1:25.99 | |
9 | 428 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÖRN | AH0306 | 50 m | 1:26.17 | |
10 | 449 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TUREBERG | AC4905 | 50 m | 1:26.18 | |
11 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 1:31.41 | |
12 | 129 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 50 m | 1:33.97 | |
13 | 329 | Räni Wilmer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AM0705 | 50 m | 1:36.45 | |
14 | 221 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | 1:36.91 | |
15 | 76 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 50 m | 1:38.09 | |
16 | 415 | Ritmberg Tommy | 2007 | SÖDERTÖRN | AG6307 | 50 m | 1:39.34 | |
17 | 359 | Dorch Juliusson Julius | 2007 | SÖDERTÖRN | AC7707 | 50 m | 1:40.07 | |
18 | 304 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 50 m | 1:40.45 | |
19 | 544 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 1:42.24 | |
20 | 298 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 50 m | 1:42.38 | |
21 | 317 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 50 m | 1:42.83 | |
22 | 122 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 1:44.04 | |
23 | 435 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 50 m | 1:44.25 | |
24 | 133 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 50 m | 1:46.09 | |
25 | 132 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 1:47.23 | |
26 | 486 | Wullt Albin | 2005 | TYRESÖ SS | AR5705 | 50 m | 1:49.10 | |
27 | 302 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 50 m | 1:52.70 | |
28 | 533 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 2:05.43 | |
29 | 184 | Fridliand Jonathan | 2005 | SK NEPTUN | AV6305 | 50 m | ||
30 | 383 | Johanson Emil | 2005 | SÖDERTÖRN | AX4105 | 50 m | ||
31 | 618 | Kim Danil | 2009 | BASILISK | AA0509 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 7, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 114 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF5403 | 50 m | 4:43.99 | |
2 | 106 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 4:49.46 | |
3 | 101 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 4:51.49 | |
4 | 176 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 4:53.90 | |
5 | 453 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 50 m | 4:57.74 | |
6 | 350 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 50 m | 4:57.95 | |
7 | 339 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 5:02.87 | |
8 | 272 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 50 m | 5:04.06 | |
9 | 443 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 5:05.62 | |
10 | 485 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 5:05.71 | |
11 | 578 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 5:05.83 | |
12 | 447 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 50 m | 5:07.85 | |
13 | 104 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 50 m | 5:09.79 | |
14 | 17 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 5:15.03 | |
15 | 515 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 50 m | 5:17.00 | |
16 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 5:20.83 | |
17 | 165 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 5:30.27 | |
18 | 148 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 50 m | 5:34.77 | |
19 | 250 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 5:44.10 | |
20 | 532 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 50 m | 5:46.40 | |
21 | 141 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 50 m | 5:52.47 | |
22 | 596 | Lilljequist Alma | 2004 | SPIF SF | BV5404 | 50 m | 5:55.33 | |
23 | 171 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 5:55.77 | |
24 | 13 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 50 m | 5:57.47 | |
25 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 6:00.36 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 8, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 97 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 4:29.79 | |
2 | 397 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 50 m | 4:32.51 | |
3 | 212 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 4:36.60 | |
4 | 112 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 4:39.67 | |
5 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 4:39.99 | |
6 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 4:41.24 | |
7 | 38 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 4:42.97 | |
8 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 4:43.02 | |
9 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 4:47.14 | |
10 | 313 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 4:48.57 | |
11 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 4:49.08 | |
12 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 4:49.16 | |
13 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 4:51.38 | |
14 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 4:52.66 | |
15 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 4:53.71 | |
16 | 555 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 4:55.63 | |
17 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 4:56.76 | |
18 | 514 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 4:57.82 | |
19 | 237 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 50 m | 4:59.09 | |
20 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 4:59.29 | |
21 | 258 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 50 m | 5:00.94 | |
22 | 622 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 50 m | 5:04.40 | |
23 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 5:07.04 | |
24 | 289 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 50 m | 5:10.24 | |
25 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 5:10.83 | |
26 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 5:12.61 | |
27 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 5:18.34 | |
28 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 5:39.86 | |
29 | 77 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 5:41.18 | |
30 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 5:44.05 | |
31 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 5:55.15 | |
32 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 6:18.09 | |
33 | 572 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 6:23.99 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 9, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 577 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 32.78 | |
2 | 137 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 50 m | 33.03 | |
3 | 396 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 33.92 | |
4 | 562 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 50 m | 34.28 | |
5 | 343 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 50 m | 34.55 | |
6 | 377 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 50 m | 34.56 | |
7 | 558 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 34.68 | |
8 | 453 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 50 m | 34.73 | |
9 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 35.40 | |
10 | 444 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 35.79 | |
11 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 35.85 | |
12 | 296 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 35.99 | |
13 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 50 m | 36.07 | |
14 | 367 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 50 m | 36.15 | |
15 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 36.40 | |
16 | 606 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 36.40 | |
17 | 134 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 50 m | 36.51 | |
18 | 375 | Hanikat Filippa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK7207 | 50 m | 36.78 | |
19 | 140 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | AD9205 | 50 m | 36.92 | |
20 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 37.11 | |
21 | 330 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | 37.21 | |
22 | 135 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 50 m | 37.29 | |
23 | 138 | Taheri Tolue | 2004 | LIDINGÖ SK | AM8804 | 50 m | 38.19 | |
24 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 38.28 | |
25 | 31 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 38.31 | |
26 | 127 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 50 m | 38.78 | |
27 | 216 | Lind Emilia | 2006 | SK NEPTUN | AR8806 | 50 m | 38.84 | |
28 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 38.87 | |
29 | 87 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 39.01 | |
30 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 39.05 | |
31 | 244 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 50 m | 39.32 | |
32 | 220 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 39.54 | |
33 | 178 | Ersöz Estelle | 2005 | SK NEPTUN | BD9405 | 50 m | 39.70 | |
34 | 273 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 39.85 | |
35 | 25 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 50 m | 39.99 | |
36 | 281 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 50 m | 40.04 | |
37 | 437 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 50 m | 40.26 | |
38 | 208 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 50 m | 40.31 | |
39 | 469 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 40.53 | |
40 | 438 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | 40.71 | |
41 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 41.04 | |
42 | 443 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 41.17 | |
43 | 213 | Kuhlin Jessica | 2006 | SK NEPTUN | AQ8606 | 50 m | 41.25 | |
44 | 124 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 41.30 | |
45 | 556 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 50 m | 41.41 | |
46 | 96 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 41.71 | |
47 | 458 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 41.77 | |
48 | 126 | Dombos Vilma | 2004 | LIDINGÖ SK | BI5804 | 50 m | 41.92 | |
49 | 172 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 50 m | 41.96 | |
50 | 89 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 42.04 | |
51 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 42.13 | |
52 | 626 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | bd2606 | 50 m | 42.37 | EFT |
53 | 254 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 50 m | 43.11 | |
54 | 547 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 50 m | 43.15 | |
55 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 43.49 | |
56 | 118 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 43.52 | |
57 | 146 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 43.52 | |
58 | 102 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 50 m | 43.88 | |
59 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 50 m | 43.98 | |
60 | 193 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 44.22 | |
61 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 50 m | 44.53 | |
62 | 422 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 50 m | 44.55 | |
63 | 477 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 44.72 | |
64 | 344 | Aalo Alicia | 2007 | SÖDERTÖRN | AH5607 | 50 m | 45.25 | |
65 | 424 | Stenbacka Juni | 2007 | SÖDERTÖRN | AV7607 | 50 m | 45.40 | |
66 | 256 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 50 m | 46.05 | |
67 | 539 | Bhowmik Anushka | 2003 | SS04 | BY6403 | 50 m | 47.53 | |
68 | 571 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 50 m | 47.84 | |
69 | 468 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 48.85 | |
70 | 350 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 50 m | 48.89 | |
71 | 183 | Friberg Rebecca | 2006 | SK NEPTUN | AQ8806 | 50 m | 50.47 | |
72 | 235 | Nelin Mira | 2006 | SK NEPTUN | BB3606 | 50 m | 50.55 | |
73 | 83 | Käller Alva | 2005 | HUDIKSVALL | AW6605 | 50 m | 51.44 | |
74 | 131 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 50 m | 52.30 | |
75 | 285 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 50 m | 52.53 | |
76 | 414 | Ritmberg Jessica | 2010 | SÖDERTÖRN | AB8810 | 50 m | 54.98 | |
77 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 55.49 | |
78 | 300 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 50 m | 1:27.41 | |
79 | 403 | Nilsson Natalie | 2005 | SÖDERTÖRN | BV5205 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 418 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 50 m | 30.06 | |
2 | 549 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 31.95 | |
3 | 442 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 33.00 | |
4 | 609 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 33.71 | |
5 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 34.36 | |
6 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 34.54 | |
7 | 576 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | AD3904 | 50 m | 34.84 | |
8 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 35.26 | |
9 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 36.12 | |
10 | 545 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 36.88 | |
11 | 381 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 50 m | 37.15 | |
12 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 37.32 | |
13 | 611 | Schroeder Christian | 2004 | SPIF SF | AZ3504 | 50 m | 37.34 | |
14 | 463 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 50 m | 37.49 | |
15 | 448 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 50 m | 38.02 | |
16 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 38.30 | |
17 | 518 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 50 m | 38.62 | |
18 | 409 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 50 m | 38.79 | |
19 | 594 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 38.88 | |
20 | 449 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TUREBERG | AC4905 | 50 m | 39.20 | |
21 | 242 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 50 m | 39.23 | |
22 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 39.25 | |
23 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 40.08 | |
24 | 223 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | 40.15 | |
25 | 426 | Storell Gustav | 2006 | SÖDERTÖRN | AL4106 | 50 m | 40.35 | |
26 | 432 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | 41.28 | |
27 | 76 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 50 m | 41.38 | |
28 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 41.58 | |
29 | 177 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | 41.72 | |
30 | 544 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 41.74 | |
31 | 78 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 50 m | 42.04 | |
32 | 373 | Hamzehnejad Sam | 2006 | SÖDERTÖRN | AI1306 | 50 m | 42.06 | |
33 | 133 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 50 m | 42.26 | |
34 | 187 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | 42.26 | |
35 | 257 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | 42.38 | |
36 | 302 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 50 m | 42.49 | |
37 | 269 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 50 m | 42.52 | |
38 | 266 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | 42.67 | |
39 | 132 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 43.00 | |
40 | 309 | Hellberg Adrian | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ3105 | 50 m | 43.25 | |
41 | 317 | Lehtonen Hebert Liam | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE5706 | 50 m | 43.84 | |
42 | 64 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 50 m | 44.10 | |
43 | 200 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | 44.48 | |
44 | 283 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 44.66 | |
45 | 129 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 50 m | 44.73 | |
46 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | 44.80 | |
47 | 404 | Noe Glaser Felix | 2003 | SÖDERTÖRN | AS5903 | 50 m | 45.43 | |
48 | 181 | Forss Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AL9107 | 50 m | 45.51 | |
49 | 270 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 50 m | 45.65 | |
50 | 261 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | 45.94 | |
51 | 618 | Kim Danil | 2009 | BASILISK | AA0509 | 50 m | 47.58 | |
52 | 77 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 47.91 | |
53 | 199 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | 48.66 | |
54 | 535 | Bagaian Theodor | 2003 | SS04 | AY5903 | 50 m | 48.79 | |
55 | 533 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 48.83 | |
56 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 49.11 | |
57 | 122 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 49.39 | |
58 | 184 | Fridliand Jonathan | 2005 | SK NEPTUN | AV6305 | 50 m | 50.81 | |
59 | 435 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 50 m | 53.44 | |
60 | 239 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 50 m | 53.63 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 11, 100m Fjärilsim Mix Master |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 284 | Johansson Elin | 2004 | SALTSJÖB | BB5404 | 50 m | 1:12.12 | |
2 | 372 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AV9304 | 50 m | 1:24.71 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:26 |
Gren 12, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 222 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 5:19.56 | |
2 | 89 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 5:34.96 | |
3 | 106 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 5:45.93 | |
4 | 447 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 50 m | 5:50.15 | |
5 | 113 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 6:00.96 | |
6 | 606 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 6:04.59 | |
7 | 339 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 6:33.71 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 13, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 4:49.20 | |
2 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 5:09.15 | |
3 | 594 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 5:22.41 | |
4 | 112 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 5:29.59 | |
5 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 5:31.34 | |
6 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 6:04.13 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 14, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 577 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:04.11 | |
2 | 300 | Eld Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS5205 | 50 m | 1:07.02 | |
3 | 227 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 50 m | 1:07.42 | |
4 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 50 m | 1:07.73 | |
5 | 96 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 1:09.57 | |
6 | 12 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 1:09.80 | |
7 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 1:09.93 | |
8 | 118 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 1:10.55 | |
9 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 1:11.40 | |
10 | 102 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 50 m | 1:13.29 | |
11 | 156 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | SK NEPTUN | AQ8605 | 50 m | 1:13.78 | |
12 | 464 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 1:14.00 | |
13 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 50 m | 1:14.54 | |
14 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 1:14.83 | |
15 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 1:15.03 | |
16 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 1:15.96 | |
17 | 146 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 1:15.99 | |
18 | 25 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 50 m | 1:16.34 | |
19 | 193 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 1:16.57 | |
20 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:17.93 | |
21 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 1:18.36 | |
22 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 1:18.76 | |
23 | 362 | Eldh Ellinor | 2006 | SÖDERTÖRN | BA0206 | 50 m | 1:19.63 | |
24 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 1:20.20 | |
25 | 290 | Alkas Alias Alexandra | 2006 | SPÅRVÄGEN | AE2406 | 50 m | 1:21.40 | |
26 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 1:22.66 | |
27 | 306 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS9805 | 50 m | 1:24.51 | |
28 | 254 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 50 m | 1:25.68 | |
29 | 424 | Stenbacka Juni | 2007 | SÖDERTÖRN | AV7607 | 50 m | 1:25.89 | |
30 | 179 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 50 m | 1:28.63 | |
31 | 286 | Midby Laura | 2006 | SALTSJÖB | AG9806 | 50 m | 1:29.13 | |
32 | 172 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 50 m | 1:29.58 | |
33 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 1:33.23 | |
34 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 1:40.12 | |
35 | 183 | Friberg Rebecca | 2006 | SK NEPTUN | AQ8806 | 50 m | 1:42.99 | |
36 | 235 | Nelin Mira | 2006 | SK NEPTUN | BB3606 | 50 m | 1:45.53 | |
37 | 131 | Herold Ida | 2005 | LIDINGÖ SK | BU8405 | 50 m | ||
38 | 256 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 50 m | ||
39 | 399 | Matilainen Chanel | 2007 | SÖDERTÖRN | BH6207 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 15, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m | 1:02.96 | |
2 | 376 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 50 m | 1:04.56 | |
3 | 411 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 1:04.57 | |
4 | 449 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TUREBERG | AC4905 | 50 m | 1:05.66 | |
5 | 204 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 50 m | 1:05.96 | |
6 | 145 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 50 m | 1:06.42 | |
7 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 1:07.34 | |
8 | 321 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 50 m | 1:07.61 | |
9 | 174 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | 1:07.81 | |
10 | 430 | Tapia Danér Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 50 m | 1:09.42 | |
11 | 312 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 50 m | 1:11.00 | |
12 | 298 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 50 m | 1:11.12 | |
13 | 255 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 50 m | 1:12.07 | |
14 | 221 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | 1:14.00 | |
15 | 64 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 50 m | 1:14.94 | |
16 | 428 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÖRN | AH0306 | 50 m | 1:15.25 | |
17 | 373 | Hamzehnejad Sam | 2006 | SÖDERTÖRN | AI1306 | 50 m | 1:15.42 | |
18 | 132 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 1:16.68 | |
19 | 426 | Storell Gustav | 2006 | SÖDERTÖRN | AL4106 | 50 m | 1:17.35 | |
20 | 266 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | 1:17.82 | |
21 | 486 | Wullt Albin | 2005 | TYRESÖ SS | AR5705 | 50 m | 1:17.90 | |
22 | 479 | Ringbom Max | 2005 | TYRESÖ SS | AJ9705 | 50 m | 1:18.24 | |
23 | 309 | Hellberg Adrian | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ3105 | 50 m | 1:18.34 | |
24 | 261 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | 1:18.45 | |
25 | 200 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | 1:18.94 | |
26 | 304 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 50 m | 1:19.72 | |
27 | 269 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 50 m | 1:21.38 | |
28 | 270 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 50 m | 1:21.50 | |
29 | 199 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | 1:21.57 | |
30 | 302 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 50 m | 1:24.57 | |
31 | 415 | Ritmberg Tommy | 2007 | SÖDERTÖRN | AG6307 | 50 m | 1:24.78 | |
32 | 181 | Forss Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AL9107 | 50 m | 1:24.99 | |
33 | 184 | Fridliand Jonathan | 2005 | SK NEPTUN | AV6305 | 50 m | 1:26.15 | |
34 | 187 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | 1:26.51 | |
35 | 223 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | 1:26.83 | |
36 | 257 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | 1:27.27 | |
37 | 177 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | 1:28.11 | |
38 | 544 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 1:28.14 | |
39 | 359 | Dorch Juliusson Julius | 2007 | SÖDERTÖRN | AC7707 | 50 m | 1:31.61 | |
40 | 435 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 50 m | 1:31.96 | |
41 | 239 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 50 m | 1:35.76 | |
42 | 122 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 1:37.56 | |
43 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 1:38.54 | |
44 | 533 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 1:40.65 | |
45 | 383 | Johanson Emil | 2005 | SÖDERTÖRN | AX4105 | 50 m | ||
46 | 618 | Kim Danil | 2009 | BASILISK | AA0509 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 16, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 1:10.81 | |
2 | 558 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 1:11.68 | |
3 | 284 | Johansson Elin | 2004 | SALTSJÖB | BB5404 | 50 m | 1:12.12 | |
4 | 114 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF5403 | 50 m | 1:12.13 | |
5 | 341 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 1:13.07 | |
6 | 587 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 1:13.57 | |
7 | 570 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 1:13.68 | |
8 | 478 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 1:13.85 | |
9 | 444 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 1:14.44 | |
10 | 458 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 1:14.51 | |
11 | 610 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 1:14.73 | |
12 | 437 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 50 m | 1:14.79 | |
13 | 296 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 1:15.49 | |
14 | 202 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 1:15.87 | |
15 | 447 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 50 m | 1:15.92 | |
16 | 599 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 1:18.15 | |
17 | 224 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 50 m | 1:18.34 | |
18 | 443 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 1:19.72 | |
19 | 515 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 50 m | 1:20.04 | |
20 | 271 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 50 m | 1:21.54 | |
21 | 175 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 50 m | 1:21.91 | |
22 | 209 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 1:23.14 | |
23 | 17 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 1:23.24 | |
24 | 367 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 50 m | 1:23.57 | |
25 | 598 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 50 m | 1:26.13 | |
26 | 31 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 1:26.81 | |
27 | 573 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 50 m | 1:30.00 | |
28 | 124 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 50 m | 1:30.15 | |
29 | 69 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 50 m | 1:42.11 | |
30 | 468 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 1:49.02 | |
31 | 571 | Wärn Emma | 2004 | SS04 | BT7404 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 17, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 1:04.86 | |
2 | 609 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | AI0103 | 50 m | 1:05.08 | |
3 | 390 | Kvist Mattias | 2003 | SÖDERTÖRN | AB5503 | 50 m | 1:06.33 | |
4 | 97 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 1:06.90 | |
5 | 440 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 1:07.46 | |
6 | 594 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 1:07.70 | |
7 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 1:08.64 | |
8 | 605 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | 1:08.91 | |
9 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 1:10.45 | |
10 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 1:10.89 | |
11 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 1:11.88 | |
12 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 1:12.51 | |
13 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:13.00 | |
14 | 38 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 1:13.10 | |
15 | 39 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 50 m | 1:13.89 | |
16 | 313 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 1:14.96 | |
17 | 589 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:14.97 | |
18 | 463 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 50 m | 1:16.18 | |
19 | 529 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 1:16.61 | |
20 | 541 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 1:17.11 | |
21 | 590 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 1:17.57 | |
22 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:17.88 | |
23 | 450 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 50 m | 1:18.76 | |
24 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 1:18.99 | |
25 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:19.82 | |
26 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 1:19.94 | |
27 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 1:20.76 | |
28 | 308 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 1:21.57 | |
29 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 1:21.95 | |
30 | 283 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 1:22.16 | |
31 | 511 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 1:22.16 | |
32 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 1:27.89 | |
33 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 1:30.51 | |
34 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 1:30.60 | |
35 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 1:35.86 | |
36 | 448 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 50 m | 1:38.02 | |
37 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 1:41.15 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 18, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 559 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 1:06.15 | |
2 | 617 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:08.33 | |
3 | 522 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 50 m | 1:09.88 | |
4 | 149 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 1:10.31 | |
5 | 26 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 1:10.70 | |
6 | 402 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:11.60 | |
7 | 322 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 1:12.44 | |
8 | 35 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 50 m | 1:12.60 | |
9 | 291 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 50 m | 1:13.33 | |
10 | 316 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 50 m | 1:15.22 | |
11 | 455 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 50 m | 1:16.29 | |
12 | 299 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 1:16.31 | |
13 | 99 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 1:16.39 | |
14 | 517 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 1:17.75 | |
15 | 265 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 1:18.71 | |
16 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 50 m | 1:19.71 | |
17 | 6 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 1:21.41 | |
18 | 575 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 50 m | 1:22.22 | |
19 | 278 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 1:22.94 | |
20 | 536 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 1:23.13 | |
21 | 151 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 1:29.16 | |
22 | 72 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 50 m | 1:30.76 | |
23 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 1:44.47 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 19, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 323 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 58.99 | |
2 | 338 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:00.37 | |
3 | 420 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 1:02.95 | |
4 | 569 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 50 m | 1:03.18 | |
5 | 111 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 1:03.19 | |
6 | 563 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 1:03.85 | |
7 | 8 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 1:05.38 | |
8 | 509 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 1:05.56 | |
9 | 357 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 1:06.60 | |
10 | 325 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 1:06.69 | |
11 | 332 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 1:09.27 | |
12 | 472 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:09.38 | |
13 | 387 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 50 m | 1:10.07 | |
14 | 527 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 50 m | 1:11.04 | |
15 | 295 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 1:13.63 | |
16 | 109 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 1:14.94 | |
17 | 241 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 50 m | 1:15.64 | |
18 | 14 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 1:18.61 | |
19 | 11 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 1:18.88 | |
20 | 268 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 1:19.56 | |
21 | 526 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 50 m | 1:19.89 | |
22 | 528 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 50 m | 1:23.97 | |
23 | 537 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | 1:27.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 20, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 2:36.99 | |
2 | 89 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 2:49.84 | |
3 | 160 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 2:50.32 | |
4 | 196 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 2:53.34 | |
5 | 121 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 2:58.01 | |
6 | 341 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 2:58.22 | |
7 | 348 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 50 m | 2:59.01 | |
8 | 336 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 50 m | 3:01.65 | |
9 | 119 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 3:01.90 | |
10 | 141 | Walnum Tuva | 2003 | LIDINGÖ SK | CA6403 | 50 m | 3:07.72 | |
11 | 447 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 50 m | 3:08.08 | |
12 | 437 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 50 m | 3:08.97 | |
13 | 556 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 50 m | 3:10.76 | |
14 | 222 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 3:11.03 | |
15 | 616 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 50 m | 3:11.16 | |
16 | 148 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 50 m | 3:12.34 | |
17 | 171 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 3:13.40 | |
18 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 3:14.90 | |
19 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 3:15.86 | |
20 | 209 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 3:21.47 | |
21 | 608 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 50 m | 3:21.93 | |
22 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 3:33.41 | |
23 | 597 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 50 m | 3:50.56 | |
24 | 438 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 21, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 2:30.61 | |
2 | 112 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 2:42.45 | |
3 | 440 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 2:45.44 | |
4 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 2:45.68 | |
5 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 2:48.93 | |
6 | 612 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 2:50.11 | |
7 | 555 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 2:51.16 | |
8 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 2:51.58 | |
9 | 274 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 2:52.38 | |
10 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 2:52.82 | |
11 | 514 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 2:53.30 | |
12 | 352 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 50 m | 2:54.64 | |
13 | 531 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | 2:55.94 | |
14 | 448 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 50 m | 2:57.73 | |
15 | 450 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 50 m | 3:00.53 | |
16 | 293 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 50 m | 3:03.95 | |
17 | 545 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 3:05.22 | |
18 | 308 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 3:15.91 | |
19 | 39 | Jonsson Evert | 2003 | ESKILSTUNA | AA0303 | 50 m | 3:20.23 | |
20 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 3:22.85 | |
21 | 621 | Ström John | 2004 | SPÅRVÄGEN | aq9704 | 50 m | 3:25.75 | EFT |
22 | 78 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 50 m | 3:25.85 | |
23 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 3:47.89 | |
24 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 22, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 456 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 1:09.07 | |
2 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 1:10.19 | |
3 | 318 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 50 m | 1:10.71 | |
4 | 439 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 1:11.18 | |
5 | 107 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 1:11.69 | |
6 | 311 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:11.75 | |
7 | 434 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 50 m | 1:11.82 | |
8 | 564 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 1:11.82 | |
9 | 88 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 1:12.14 | |
10 | 154 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 1:12.51 | |
11 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 50 m | 1:15.08 | |
12 | 90 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 1:15.24 | |
13 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 1:16.59 | |
14 | 575 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 50 m | 1:17.60 | |
15 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 1:18.08 | |
16 | 40 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 1:18.21 | |
17 | 560 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 50 m | 1:20.50 | |
18 | 517 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 1:21.76 | |
19 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 1:22.15 | |
20 | 530 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 50 m | 1:29.70 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 98 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 59.61 | |
2 | 310 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 1:01.03 | |
3 | 420 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 1:04.45 | |
4 | 93 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:04.49 | |
5 | 537 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | 1:04.79 | |
6 | 550 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:05.04 | |
7 | 342 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 1:06.66 | |
8 | 563 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 1:07.79 | |
9 | 353 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 50 m | 1:08.61 | |
10 | 295 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 1:14.73 | |
11 | 30 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 50 m | 1:17.46 | |
12 | 14 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 1:21.33 | |
13 | 526 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 50 m | 1:23.51 | |
14 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 1:24.30 | |
15 | 512 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 1:24.49 | |
16 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 1:28.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 24, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 453 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 50 m | 2:33.58 | |
2 | 343 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 50 m | 2:37.67 | |
3 | 137 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 50 m | 2:39.15 | |
4 | 238 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 2:39.31 | |
5 | 114 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF5403 | 50 m | 2:39.88 | |
6 | 377 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 50 m | 2:40.82 | |
7 | 443 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 2:45.64 | |
8 | 444 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 2:45.67 | |
9 | 113 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 2:45.99 | |
10 | 438 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | 2:46.01 | |
11 | 87 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 2:48.50 | |
12 | 320 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 50 m | 2:49.12 | |
13 | 190 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 2:49.19 | |
14 | 485 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 2:49.98 | |
15 | 410 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 50 m | 2:51.61 | |
16 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 2:53.94 | |
17 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 2:56.35 | |
18 | 437 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 50 m | 2:57.28 | |
19 | 330 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | 2:58.79 | |
20 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 3:02.59 | |
21 | 319 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 50 m | 3:04.63 | |
22 | 69 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 50 m | 3:18.16 | |
23 | 538 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 2:12.62 | |
2 | 390 | Kvist Mattias | 2003 | SÖDERTÖRN | AB5503 | 50 m | 2:24.87 | |
3 | 442 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 2:25.28 | |
4 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 2:28.28 | |
5 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 2:32.39 | |
6 | 549 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 2:34.88 | |
7 | 588 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 2:36.95 | |
8 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 2:42.56 | |
9 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 2:44.21 | |
10 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:44.67 | |
11 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 2:45.53 | |
12 | 518 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 50 m | 2:45.68 | |
13 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 2:47.01 | |
14 | 541 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 2:48.76 | |
15 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 2:48.82 | |
16 | 381 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 50 m | 2:49.22 | |
17 | 510 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 2:49.81 | |
18 | 289 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 50 m | 2:49.88 | |
19 | 293 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 50 m | 2:50.18 | |
20 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 2:56.05 | |
21 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 2:59.29 | |
22 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | ||
23 | 531 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 26, 100m Ryggsim Mix Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 19 | Wallmark Ivar | 1943 | ELFSBORG | AA6343 | 50 m | 1:30.98 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 27, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 90 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 2:12.01 | |
2 | 416 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 2:12.40 | |
3 | 275 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 2:12.83 | |
4 | 439 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 2:14.59 | |
5 | 559 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 2:15.70 | |
6 | 311 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 2:16.41 | |
7 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 50 m | 2:17.46 | |
8 | 29 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | AM6602 | 50 m | 2:18.32 | |
9 | 105 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 50 m | 2:19.22 | |
10 | 99 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 2:20.01 | |
11 | 34 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 2:20.13 | |
12 | 624 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 2:20.51 | |
13 | 536 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 2:20.60 | |
14 | 322 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 2:21.12 | |
15 | 26 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 2:21.59 | |
16 | 107 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 2:21.61 | |
17 | 262 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 2:23.25 | |
18 | 154 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 2:23.78 | |
19 | 564 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 2:23.96 | |
20 | 115 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 50 m | 2:24.12 | |
21 | 35 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 50 m | 2:24.36 | |
22 | 62 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 50 m | 2:24.84 | |
23 | 316 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 50 m | 2:25.09 | |
24 | 455 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 50 m | 2:25.40 | |
25 | 40 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 2:25.78 | |
26 | 149 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 2:26.35 | |
27 | 456 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 2:27.21 | |
28 | 402 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 2:27.47 | |
29 | 299 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 2:29.11 | |
30 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 2:29.88 | |
31 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 2:31.17 | |
32 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 2:34.59 | |
33 | 264 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 2:34.76 | |
34 | 151 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 2:48.29 | |
35 | 607 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 2:56.29 | |
36 | 197 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 28, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:04.56 | |
2 | 323 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 2:04.89 | |
3 | 420 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 2:05.27 | |
4 | 310 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 2:05.83 | |
5 | 232 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 2:06.74 | |
6 | 228 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 2:07.58 | |
7 | 509 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 2:09.16 | |
8 | 569 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 50 m | 2:09.26 | |
9 | 357 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 2:09.82 | |
10 | 325 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 2:12.28 | |
11 | 111 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 2:12.31 | |
12 | 116 | Thörn Linus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AN6102 | 50 m | 2:13.14 | |
13 | 241 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 50 m | 2:13.75 | |
14 | 109 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 2:14.17 | |
15 | 451 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 2:14.85 | |
16 | 327 | O´malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 50 m | 2:14.91 | |
17 | 368 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 2:15.01 | |
18 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 2:20.58 | |
19 | 512 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 2:21.55 | |
20 | 526 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 50 m | 2:22.53 | |
21 | 542 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 2:22.55 | |
22 | 246 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 2:23.15 | |
23 | 387 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 50 m | 2:23.59 | |
24 | 14 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 2:25.33 | |
25 | 524 | Hosokawa Sebastian | 2002 | ÅKERSBERGA | AT0302 | 50 m | 2:31.78 | |
26 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 2:37.41 | |
27 | 528 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 50 m | 2:43.09 | |
28 | 356 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 2:59.57 | |
29 | 268 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 29, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 28.09 | |
2 | 49 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 28.96 | |
3 | 305 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 29.43 | |
4 | 559 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 29.59 | |
5 | 389 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 29.83 | |
6 | 593 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 50 m | 30.01 | |
7 | 37 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 30.17 | |
8 | 144 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 30.77 | |
9 | 466 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 50 m | 30.77 | |
10 | 473 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 50 m | 30.78 | |
11 | 392 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 31.16 | |
12 | 624 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 31.36 | |
13 | 340 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 31.53 | |
14 | 552 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 31.58 | |
15 | 579 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 50 m | 31.70 | |
16 | 44 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 31.99 | |
17 | 91 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 50 m | 32.00 | |
18 | 347 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 32.13 | |
19 | 48 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 32.37 | |
20 | 311 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 32.46 | |
21 | 475 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 32.54 | |
22 | 62 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 50 m | 32.88 | |
23 | 123 | Bhat Manjiri | 2000 | LIDINGÖ SK | AI4600 | 50 m | 32.88 | |
24 | 519 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 50 m | 33.08 | |
25 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 33.16 | |
26 | 328 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 33.16 | |
27 | 604 | Niring Cornelia | 2002 | SPIF SF | AY3202 | 50 m | 33.23 | |
28 | 564 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 33.56 | |
29 | 4 | Granholm Jemina | 2002 | BOTK-RÖNN | BB9802 | 50 m | 34.01 | |
30 | 517 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 34.93 | |
31 | 265 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 35.07 | |
32 | 434 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 50 m | 35.07 | |
33 | 6 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 35.22 | |
34 | 575 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 50 m | 36.08 | |
35 | 151 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 39.52 | |
36 | 107 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 39.73 | |
37 | 299 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 41.93 | |
38 | 72 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 50 m | 42.35 | |
39 | 546 | Chen Ellen | 2002 | SS04 | BZ1202 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 30, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 388 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 24.37 | |
2 | 98 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 25.22 | |
3 | 583 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 25.25 | |
4 | 627 | Fürst Markus | 1996 | JÖNKÖPING | aa2196 | 50 m | 25.46 | EFT |
5 | 301 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 25.48 | |
6 | 602 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 25.64 | |
7 | 92 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 26.01 | |
8 | 441 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 26.17 | |
9 | 445 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 26.25 | |
10 | 420 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 26.43 | |
11 | 338 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 26.95 | |
12 | 427 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 27.03 | |
13 | 569 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 50 m | 27.19 | |
14 | 393 | Lund Simon | 1989 | SÖDERTÖRN | AM1389 | 50 m | 27.65 | |
15 | 523 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 50 m | 27.77 | |
16 | 603 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 28.06 | |
17 | 231 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 28.07 | |
18 | 550 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 28.08 | |
19 | 8 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 28.78 | |
20 | 157 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 28.84 | |
21 | 425 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 29.43 | |
22 | 400 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 50 m | 29.52 | |
23 | 565 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 29.86 | |
24 | 382 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 30.10 | |
25 | 310 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 30.67 | |
26 | 601 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 32.80 | |
27 | 30 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 50 m | 32.92 | |
28 | 159 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 33.91 | |
29 | 268 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 34.02 | |
30 | 14 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 34.07 | |
31 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 36.61 | |
32 | 11 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 37.48 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 31, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 194 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 50 m | 4:43.30 | |
2 | 47 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 50 m | 4:51.13 | |
3 | 391 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 4:51.35 | |
4 | 392 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 4:55.33 | |
5 | 340 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 4:56.96 | |
6 | 173 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 5:07.43 | |
7 | 519 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 50 m | 5:15.68 | |
8 | 540 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | 5:16.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 32, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 4:05.71 | |
2 | 185 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 4:06.16 | |
3 | 188 | Glenesk Mattias | 1994 | SK NEPTUN | BB6994 | 50 m | 4:07.79 | |
4 | 584 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 50 m | 4:14.28 | |
5 | 92 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 50 m | 4:20.77 | |
6 | 81 | Hysing Elias | 2000 | HS | AR1500 | 50 m | 4:21.17 | |
7 | 315 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 50 m | 4:32.82 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 33, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 452 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 50 m | 1:00.74 | |
2 | 522 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 50 m | 1:00.81 | |
3 | 88 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 1:01.26 | |
4 | 29 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | AM6602 | 50 m | 1:01.66 | |
5 | 91 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 50 m | 1:01.94 | |
6 | 439 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 1:02.27 | |
7 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 50 m | 1:02.29 | |
8 | 34 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 1:02.34 | |
9 | 275 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 1:02.42 | |
10 | 311 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 1:02.46 | |
11 | 559 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 1:02.64 | |
12 | 617 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 1:03.02 | |
13 | 197 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | 1:03.77 | |
14 | 115 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 50 m | 1:03.90 | |
15 | 35 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 50 m | 1:04.38 | |
16 | 322 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 1:04.57 | |
17 | 154 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 1:04.78 | |
18 | 262 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 1:04.84 | |
19 | 402 | Nilsson Amanda | 2002 | SÖDERTÖRN | BS9202 | 50 m | 1:04.88 | |
20 | 456 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 1:05.03 | |
21 | 564 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 50 m | 1:05.08 | |
22 | 107 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 1:05.28 | |
23 | 105 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 50 m | 1:05.32 | |
24 | 462 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 1:05.85 | |
25 | 347 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 1:06.05 | |
26 | 316 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 50 m | 1:06.21 | |
27 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 1:06.29 | |
28 | 40 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 1:07.26 | |
29 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 1:07.27 | |
30 | 264 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 1:07.31 | |
31 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 1:07.56 | |
32 | 291 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 50 m | 1:07.88 | |
33 | 149 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 1:07.95 | |
34 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 1:08.06 | |
35 | 604 | Niring Cornelia | 2002 | SPIF SF | AY3202 | 50 m | 1:08.09 | |
36 | 299 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 1:08.21 | |
37 | 318 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 50 m | 1:08.24 | |
38 | 278 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 1:11.98 | |
39 | 151 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 1:12.20 | |
40 | 6 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 1:12.50 | |
41 | 265 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 1:13.85 | |
42 | 158 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 1:15.33 | |
43 | 434 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 50 m | 1:15.37 | |
44 | 607 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 1:17.31 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 34, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 98 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 50.56 | |
2 | 420 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 56.09 | |
3 | 310 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 56.37 | |
4 | 323 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 56.53 | |
5 | 563 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 56.56 | |
6 | 93 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 56.75 | |
7 | 228 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 57.26 | |
8 | 325 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 57.52 | |
9 | 569 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 50 m | 58.73 | |
10 | 357 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | AI8702 | 50 m | 58.75 | |
11 | 509 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 58.83 | |
12 | 241 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 50 m | 59.12 | |
13 | 232 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 59.16 | |
14 | 111 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 59.42 | |
15 | 8 | Karlsson Daniel | 2001 | BOTK-RÖNN | AL0901 | 50 m | 59.75 | |
16 | 109 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 1:00.16 | |
17 | 387 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 50 m | 1:00.23 | |
18 | 327 | O´malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 50 m | 1:01.35 | |
19 | 600 | Macleod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 50 m | 1:01.38 | |
20 | 342 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 1:01.43 | |
21 | 527 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 50 m | 1:02.12 | |
22 | 451 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 1:02.85 | |
23 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 1:05.01 | |
24 | 512 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 1:05.06 | |
25 | 14 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 1:05.17 | |
26 | 526 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 50 m | 1:05.18 | |
27 | 30 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 50 m | 1:05.32 | |
28 | 295 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 1:05.69 | |
29 | 528 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 50 m | 1:05.69 | |
30 | 11 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 1:05.93 | |
31 | 472 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:05.93 | |
32 | 246 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 1:06.35 | |
33 | 601 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 1:07.83 | |
34 | 268 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 1:08.23 | |
35 | 159 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 1:09.37 | |
36 | 524 | Hosokawa Sebastian | 2002 | ÅKERSBERGA | AT0302 | 50 m | 1:10.16 | |
37 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 1:12.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 35, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 252 | Reini Iida | 2000 | SK NEPTUN | 50 m | 1:13.20 | ||
2 | 217 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 1:13.25 | |
3 | 236 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 50 m | 1:13.63 | |
4 | 421 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:13.76 | |
5 | 294 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:14.58 | |
6 | 153 | Bergh Mikaela | 1999 | SK NEPTUN | AK5299 | 50 m | 1:15.76 | |
7 | 37 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 1:19.30 | |
8 | 44 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 1:20.77 | |
9 | 552 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:21.41 | |
10 | 47 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 50 m | 1:22.75 | |
11 | 460 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 50 m | 1:25.83 | |
12 | 459 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 50 m | 1:30.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 36, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 620 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | ah8595 | 50 m | 1:00.66 | |
2 | 163 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 1:07.00 | |
3 | 441 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 1:08.97 | |
4 | 346 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 1:09.31 | |
5 | 586 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 1:11.91 | |
6 | 63 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 1:11.95 | |
7 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:15.94 | |
8 | 581 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:16.61 | |
9 | 382 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 1:31.12 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 37, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 275 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 2:38.46 | |
2 | 311 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 2:46.84 | |
3 | 434 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 50 m | 2:50.88 | |
4 | 462 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 2:52.52 | |
5 | 264 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 2:53.28 | |
6 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 2:57.40 | |
7 | 316 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 50 m | 3:00.28 | |
8 | 475 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 3:00.35 | |
9 | 62 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 50 m | 3:04.11 | |
10 | 560 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 50 m | 3:13.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 38, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 356 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 2:27.02 | |
2 | 368 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 2:32.82 | |
3 | 228 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 2:35.41 | |
4 | 332 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 2:38.10 | |
5 | 565 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 2:40.66 | |
6 | 550 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 2:45.03 | |
7 | 613 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:45.19 | |
8 | 451 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 2:48.86 | |
9 | 116 | Thörn Linus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AN6102 | 50 m | 2:48.91 | |
10 | 338 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 2:51.16 | |
11 | 246 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 2:54.51 | |
12 | 512 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 2:57.28 | |
13 | 526 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 50 m | 3:03.62 | |
14 | 542 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 3:09.54 | |
15 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 3:14.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 39, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 189 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BP6600 | 50 m | 2:28.74 | |
2 | 417 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 2:28.88 | |
3 | 49 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 2:31.96 | |
4 | 391 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 2:36.16 | |
5 | 229 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 2:41.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 40, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 2:15.67 | |
2 | 441 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 2:17.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 41, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 416 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 4:35.82 | |
2 | 105 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 50 m | 4:43.28 | |
3 | 90 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 4:44.57 | |
4 | 439 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 50 m | 4:48.92 | |
5 | 99 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 4:50.15 | |
6 | 322 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 4:52.65 | EFT |
7 | 536 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 4:56.79 | |
8 | 29 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | AM6602 | 50 m | 4:57.36 | |
9 | 26 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 4:59.49 | |
10 | 575 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 50 m | 5:06.91 | |
11 | 517 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 5:17.55 | |
12 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 5:17.66 | |
13 | 72 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 50 m | 5:45.71 | |
14 | 158 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 5:56.46 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 42, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 310 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 4:28.90 | |
2 | 232 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 4:31.38 | |
3 | 509 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 4:39.13 | |
4 | 342 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 4:39.54 | |
5 | 323 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 4:41.54 | |
6 | 368 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 4:44.62 | |
7 | 395 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 4:44.62 | |
8 | 325 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 50 m | 4:52.88 | |
9 | 524 | Hosokawa Sebastian | 2002 | ÅKERSBERGA | AT0302 | 50 m | 5:01.89 | |
10 | 5 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 50 m | 5:02.26 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 43, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 1:02.57 | |
2 | 389 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 1:05.01 | |
3 | 252 | Reini Iida | 2000 | SK NEPTUN | 50 m | 1:06.57 | ||
4 | 305 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:06.94 | |
5 | 37 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 1:07.50 | |
6 | 144 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 1:09.63 | |
7 | 294 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:10.39 | |
8 | 297 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 1:10.50 | |
9 | 473 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 50 m | 1:12.13 | |
10 | 44 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 1:13.28 | |
11 | 328 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 1:13.36 | |
12 | 48 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 1:15.40 | |
13 | 579 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 50 m | 1:17.42 | |
14 | 519 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 50 m | 1:18.52 | |
15 | 173 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 1:18.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 44, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 388 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 53.41 | |
2 | 301 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 56.03 | |
3 | 445 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 56.74 | |
4 | 315 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 50 m | 58.35 | |
5 | 441 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 59.53 | |
6 | 345 | Andrén Christopher | 2000 | SÖDERTÖRN | AK0100 | 50 m | 59.78 | |
7 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:00.32 | |
8 | 157 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:00.89 | |
9 | 586 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 1:00.89 | |
10 | 523 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 50 m | 1:01.24 | |
11 | 346 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 1:03.31 | |
12 | 476 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 50 m | 1:04.84 | |
13 | 581 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:06.20 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 45, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 217 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 32.80 | |
2 | 236 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 50 m | 33.56 | |
3 | 421 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 33.92 | |
4 | 624 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 34.06 | |
5 | 153 | Bergh Mikaela | 1999 | SK NEPTUN | AK5299 | 50 m | 34.66 | |
6 | 452 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 50 m | 35.42 | |
7 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 36.66 | |
8 | 552 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 36.86 | |
9 | 460 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 50 m | 37.40 | |
10 | 462 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 38.43 | |
11 | 604 | Niring Cornelia | 2002 | SPIF SF | AY3202 | 50 m | 40.04 | |
12 | 459 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 50 m | 40.90 | |
13 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 43.20 | |
14 | 72 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 50 m | 48.14 | |
15 | 328 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 48.63 | |
16 | 546 | Chen Ellen | 2002 | SS04 | BZ1202 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 620 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | ah8595 | 50 m | 27.02 | |
2 | 520 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 50 m | 29.07 | |
3 | 163 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 29.93 | |
4 | 420 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 31.15 | |
5 | 228 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 31.61 | |
6 | 346 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 31.65 | |
7 | 550 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 31.73 | |
8 | 627 | Fürst Markus | 1996 | JÖNKÖPING | aa2196 | 50 m | 32.39 | EFT |
9 | 602 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 32.68 | |
10 | 565 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 32.69 | |
11 | 427 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 32.79 | |
12 | 613 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 32.80 | |
13 | 603 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 33.08 | |
14 | 356 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 33.45 | |
15 | 63 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 33.86 | |
16 | 551 | Hennert Lars | 1961 | SS04 | AA5561 | 50 m | 33.99 | |
17 | 425 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 34.41 | |
18 | 451 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 37.61 | |
19 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 39.21 | |
20 | 512 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 39.62 | |
21 | 11 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 40.08 | |
22 | 268 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 40.11 | |
23 | 382 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 40.27 | |
24 | 586 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 43.19 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 47, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 32.57 | |
2 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 33.25 | |
3 | 612 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 33.31 | |
4 | 94 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 33.40 | |
5 | 166 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m | 35.46 | |
6 | 605 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | 36.17 | |
7 | 145 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 50 m | 38.15 | |
8 | 233 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 50 m | 39.30 | |
9 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 39.41 | |
10 | 352 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 50 m | 39.66 | |
11 | 545 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 39.82 | |
12 | 589 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 39.87 | |
13 | 333 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 50 m | 40.16 | |
14 | 590 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 40.38 | |
15 | 432 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | 40.47 | |
16 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 40.61 | |
17 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 40.98 | |
18 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 41.27 | |
19 | 129 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 50 m | 41.39 | |
20 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 41.92 | |
21 | 426 | Storell Gustav | 2006 | SÖDERTÖRN | AL4106 | 50 m | 42.21 | |
22 | 514 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 42.94 | |
23 | 531 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | 43.61 | |
24 | 78 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 50 m | 44.00 | |
25 | 465 | Edenberg William | 2003 | TYRESÖ SS | AZ1103 | 50 m | 44.26 | |
26 | 76 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 50 m | 44.62 | |
27 | 266 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | 45.19 | |
28 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 45.41 | |
29 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 45.72 | |
30 | 359 | Dorch Juliusson Julius | 2007 | SÖDERTÖRN | AC7707 | 50 m | 46.23 | |
31 | 269 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 50 m | 46.72 | |
32 | 133 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 50 m | 47.39 | |
33 | 122 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 47.54 | |
34 | 132 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 47.75 | |
35 | 187 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | 48.41 | |
36 | 435 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 50 m | 48.41 | |
37 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | 48.42 | |
38 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 48.54 | |
39 | 270 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 50 m | 49.09 | |
40 | 257 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | 49.12 | |
41 | 404 | Noe Glaser Felix | 2003 | SÖDERTÖRN | AS5903 | 50 m | 49.17 | |
42 | 200 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | 49.40 | |
43 | 184 | Fridliand Jonathan | 2005 | SK NEPTUN | AV6305 | 50 m | 49.67 | |
44 | 199 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | 50.30 | |
45 | 553 | Johansson Alvin | 2005 | SS04 | AV4705 | 50 m | 50.52 | |
46 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 50.58 | |
47 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 50.88 | |
48 | 621 | Ström John | 2004 | SPÅRVÄGEN | aq9704 | 50 m | 50.91 | EFT |
49 | 535 | Bagaian Theodor | 2003 | SS04 | AY5903 | 50 m | 52.41 | |
50 | 533 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 56.59 | |
51 | 239 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 50 m | 57.79 | |
52 | 283 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 57.94 | |
53 | 374 | Hamzehnejad Simon | 2009 | SÖDERTÖRN | AD7109 | 50 m | 59.30 | |
54 | 314 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 50 m | 59.62 | |
55 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 1:04.35 | |
56 | 276 | Verma Ekaksh | 2004 | SK NEPTUN | AY6904 | 50 m | ||
57 | 369 | Glanshed Hampus | 2006 | SÖDERTÖRN | AV2306 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 48, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 32.36 | |
2 | 142 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 35.18 | |
3 | 121 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 36.14 | |
4 | 341 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 37.30 | |
5 | 348 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 50 m | 37.54 | |
6 | 377 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 50 m | 37.96 | |
7 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 39.35 | |
8 | 396 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 40.20 | |
9 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 40.21 | |
10 | 616 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 50 m | 40.60 | |
11 | 191 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 50 m | 40.64 | |
12 | 227 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 50 m | 41.02 | |
13 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 41.78 | |
14 | 606 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 41.91 | |
15 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 42.05 | |
16 | 556 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 50 m | 42.16 | |
17 | 577 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 42.17 | |
18 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 42.20 | |
19 | 408 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 50 m | 42.26 | |
20 | 587 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 42.67 | |
21 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 43.10 | |
22 | 570 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 43.11 | |
23 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 43.14 | |
24 | 193 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 43.86 | |
25 | 118 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 43.92 | |
26 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 44.10 | |
27 | 148 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 50 m | 44.15 | |
28 | 102 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 50 m | 44.18 | |
29 | 477 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 44.42 | |
30 | 119 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 44.76 | |
31 | 127 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 50 m | 45.22 | |
32 | 135 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 50 m | 45.28 | |
33 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 45.60 | |
34 | 566 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 50 m | 45.60 | |
35 | 273 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 45.63 | |
36 | 350 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 50 m | 45.64 | |
37 | 96 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 45.76 | |
38 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 45.95 | |
39 | 591 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 46.11 | |
40 | 336 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 50 m | 46.91 | |
41 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 47.10 | |
42 | 335 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 50 m | 47.75 | |
43 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 47.80 | |
44 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 47.88 | |
45 | 554 | Krans Cecilia | 2005 | SS04 | BL4805 | 50 m | 48.35 | |
46 | 464 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 49.09 | |
47 | 561 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 50 m | 49.28 | |
48 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 49.29 | |
49 | 419 | Sarlija Lea | 2004 | SÖDERTÖRN | BU4204 | 50 m | 50.10 | |
50 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 50.44 | |
51 | 468 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 50.44 | |
52 | 31 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 50.51 | |
53 | 254 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 50 m | 50.63 | |
54 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 50 m | 50.83 | |
55 | 256 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 50 m | 51.03 | |
56 | 539 | Bhowmik Anushka | 2003 | SS04 | BY6403 | 50 m | 51.21 | |
57 | 179 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 50 m | 51.49 | |
58 | 424 | Stenbacka Juni | 2007 | SÖDERTÖRN | AV7607 | 50 m | 53.31 | |
59 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 54.06 | |
60 | 130 | Glifberg Sofia | 2008 | LIDINGÖ SK | AG0608 | 50 m | 54.81 | |
61 | 285 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 50 m | 54.96 | |
62 | 394 | Lundberg Alicia | 2009 | SÖDERTÖRN | AG2809 | 50 m | 54.98 | |
63 | 360 | Dorch Juliusson Lilly | 2009 | SÖDERTÖRN | AG0609 | 50 m | 55.27 | |
64 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 57.20 | |
65 | 423 | Stasiak Emelie | 2009 | SÖDERTÖRN | AH0209 | 50 m | 59.00 | |
66 | 235 | Nelin Mira | 2006 | SK NEPTUN | BB3606 | 50 m | 1:00.32 | |
67 | 183 | Friberg Rebecca | 2006 | SK NEPTUN | AQ8806 | 50 m | 1:00.82 | |
68 | 68 | Eldebrandt Linnea | 2004 | GUSTAVSBER | BZ6404 | 50 m | ||
69 | 73 | Lindqvist Isa | 2005 | GUSTAVSBER | BJ0205 | 50 m | ||
70 | 403 | Nilsson Natalie | 2005 | SÖDERTÖRN | BV5205 | 50 m | ||
71 | 413 | Qvist Alva | 2006 | SÖDERTÖRN | BR5406 | 50 m | ||
72 | 548 | Flyglind Selahn Molly | 2004 | SS04 | CA2804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 49, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 411 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 1:12.90 | |
2 | 430 | Tapia Danér Alex | 2005 | SÖDERTÖRN | AG9305 | 50 m | 1:13.01 | |
3 | 312 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 50 m | 1:15.01 | |
4 | 174 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | 1:18.33 | |
5 | 204 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 50 m | 1:20.48 | |
6 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 1:23.50 | |
7 | 255 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 50 m | 1:29.38 | |
8 | 309 | Hellberg Adrian | 2005 | SPÅRVÄGEN | AJ3105 | 50 m | 1:31.44 | |
9 | 479 | Ringbom Max | 2005 | TYRESÖ SS | AJ9705 | 50 m | 1:31.56 | |
10 | 221 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | 1:35.69 | |
11 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 1:43.97 | |
12 | 314 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 50, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 220 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 1:13.65 | |
2 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 1:19.87 | |
3 | 244 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 50 m | 1:22.39 | |
4 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 1:27.13 | |
5 | 156 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | SK NEPTUN | AQ8605 | 50 m | 1:33.87 | |
6 | 172 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 50 m | 1:34.32 | |
7 | 375 | Hanikat Filippa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK7207 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 51, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 2:23.70 | |
2 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 2:27.12 | |
3 | 112 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 2:28.95 | |
4 | 440 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 2:31.96 | |
5 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 2:32.08 | |
6 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 2:33.84 | |
7 | 549 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 2:33.95 | |
8 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 2:34.61 | |
9 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 2:35.50 | |
10 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 2:35.54 | |
11 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 2:38.60 | |
12 | 555 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 2:40.20 | |
13 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 2:41.53 | |
14 | 55 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 50 m | 2:42.40 | |
15 | 510 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 2:43.19 | |
16 | 614 | Suei Alexander | 2004 | SPIF SF | AM3304 | 50 m | 2:44.80 | |
17 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 2:45.60 | |
18 | 237 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 50 m | 2:46.41 | |
19 | 511 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 2:49.63 | |
20 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 2:49.99 | |
21 | 289 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 50 m | 2:50.80 | |
22 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 2:50.85 | |
23 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 2:53.01 | |
24 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 2:56.82 | |
25 | 529 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 2:57.01 | |
26 | 572 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 2:58.44 | |
27 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 2:59.38 | |
28 | 518 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 50 m | 3:02.15 | |
29 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 3:03.80 | |
30 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | 3:16.06 | |
31 | 465 | Edenberg William | 2003 | TYRESÖ SS | AZ1103 | 50 m | 3:20.50 | |
32 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 52, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 2:25.58 | |
2 | 114 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF5403 | 50 m | 2:29.67 | |
3 | 222 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 2:29.93 | |
4 | 578 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 2:35.67 | |
5 | 176 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 2:37.76 | |
6 | 587 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 2:41.51 | |
7 | 142 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 2:42.56 | |
8 | 89 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 2:44.85 | |
9 | 296 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 2:44.90 | |
10 | 320 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 50 m | 2:44.98 | |
11 | 121 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 2:47.95 | |
12 | 458 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 2:48.08 | |
13 | 562 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 50 m | 2:48.30 | |
14 | 339 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 2:51.38 | |
15 | 87 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 2:52.22 | |
16 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 2:53.09 | |
17 | 599 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 2:53.30 | |
18 | 410 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 50 m | 2:53.95 | |
19 | 515 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 50 m | 2:53.95 | |
20 | 209 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 3:00.03 | |
21 | 224 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 50 m | 3:01.04 | |
22 | 598 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 50 m | 3:01.23 | |
23 | 608 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 50 m | 3:01.89 | |
24 | 148 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 50 m | 3:01.93 | |
25 | 469 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 3:03.18 | |
26 | 573 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 50 m | 3:03.38 | |
27 | 135 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 50 m | 3:03.54 | |
28 | 566 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 50 m | 3:07.72 | |
29 | 250 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 3:08.10 | |
30 | 405 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 50 m | 3:14.01 | |
31 | 596 | Lilljequist Alma | 2004 | SPIF SF | BV5404 | 50 m | 3:14.59 | |
32 | 13 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 50 m | 3:15.07 | |
33 | 396 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 3:15.65 | |
34 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 3:16.30 | |
35 | 591 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 3:26.35 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 53, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 376 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 50 m | 1:12.58 | |
2 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 1:14.00 | |
3 | 166 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m | 1:14.40 | |
4 | 143 | Albinzon Oliver | 2005 | SK NEPTUN | AC3105 | 50 m | 1:16.00 | |
5 | 204 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 50 m | 1:19.91 | |
6 | 242 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 50 m | 1:20.52 | |
7 | 333 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 50 m | 1:21.87 | |
8 | 321 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 50 m | 1:22.07 | |
9 | 312 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 50 m | 1:25.14 | |
10 | 223 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | 1:27.79 | |
11 | 177 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | 1:28.50 | |
12 | 314 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 50 m | 1:29.01 | |
13 | 76 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 50 m | 1:29.67 | |
14 | 544 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 1:35.84 | |
15 | 133 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 50 m | 1:36.79 | |
16 | 261 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | 1:39.66 | |
17 | 132 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 1:41.01 | |
18 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 1:44.28 | |
19 | 184 | Fridliand Jonathan | 2005 | SK NEPTUN | AV6305 | 50 m | 1:45.94 | |
20 | 533 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 1:54.22 | |
21 | 129 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 50 m | ||
22 | 139 | Tollbring Theo | 2005 | LIDINGÖ SK | AN1305 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 54, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 577 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 1:11.58 | |
2 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 1:15.80 | |
3 | 208 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 50 m | 1:17.45 | |
4 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 50 m | 1:17.72 | |
5 | 134 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 50 m | 1:20.18 | |
6 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 1:20.84 | |
7 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 1:21.91 | |
8 | 375 | Hanikat Filippa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK7207 | 50 m | 1:22.78 | |
9 | 273 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 1:24.45 | |
10 | 12 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 1:24.73 | |
11 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 1:24.78 | |
12 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 50 m | 1:25.55 | |
13 | 362 | Eldh Ellinor | 2006 | SÖDERTÖRN | BA0206 | 50 m | 1:27.27 | |
14 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 1:28.72 | |
15 | 10 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 1:31.88 | |
16 | 146 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 1:32.07 | |
17 | 306 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS9805 | 50 m | 1:33.08 | |
18 | 335 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 50 m | 1:33.51 | |
19 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 1:36.57 | |
20 | 307 | Groth Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV2605 | 50 m | 1:37.73 | |
21 | 285 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 50 m | 1:38.00 | |
22 | 326 | Nivenius Karolina | 2005 | SPÅRVÄGEN | BC8405 | 50 m | 1:50.49 | |
23 | 413 | Qvist Alva | 2006 | SÖDERTÖRN | BR5406 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 55, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 212 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 2:06.64 | |
2 | 397 | Majta Jakub | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 50 m | 2:08.34 | |
3 | 97 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 2:08.48 | |
4 | 390 | Kvist Mattias | 2003 | SÖDERTÖRN | AB5503 | 50 m | 2:09.09 | |
5 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 2:10.51 | |
6 | 112 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | 2:10.91 | |
7 | 38 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 50 m | 2:11.95 | |
8 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 2:13.13 | |
9 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 2:13.15 | |
10 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 2:14.07 | |
11 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 2:14.11 | |
12 | 313 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 2:14.39 | |
13 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:17.58 | |
14 | 352 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 50 m | 2:18.97 | |
15 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 2:19.05 | |
16 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 2:19.28 | |
17 | 442 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 2:19.72 | |
18 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 2:19.82 | |
19 | 588 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 2:20.20 | |
20 | 514 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 2:20.61 | |
21 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 2:21.57 | |
22 | 549 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 2:22.68 | |
23 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 2:23.81 | |
24 | 555 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 2:24.34 | |
25 | 541 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 2:25.59 | |
26 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 2:26.22 | |
27 | 289 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 50 m | 2:26.43 | |
28 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 2:26.98 | |
29 | 308 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 2:27.81 | |
30 | 258 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 50 m | 2:27.90 | |
31 | 622 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 50 m | 2:28.77 | |
32 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 2:29.25 | |
33 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 2:30.87 | |
34 | 545 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 2:31.30 | |
35 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 2:31.34 | |
36 | 432 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | 2:36.11 | |
37 | 71 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 50 m | 2:36.55 | |
38 | 518 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 50 m | 2:37.72 | |
39 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 2:37.94 | |
40 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 2:38.32 | |
41 | 590 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 2:39.34 | |
42 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 2:39.89 | |
43 | 529 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 2:40.56 | |
44 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 2:47.63 | |
45 | 614 | Suei Alexander | 2004 | SPIF SF | AM3304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 56, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 222 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 2:14.81 | |
2 | 350 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 50 m | 2:17.99 | |
3 | 570 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 50 m | 2:18.56 | |
4 | 106 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 2:19.52 | |
5 | 176 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 2:19.72 | |
6 | 371 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 50 m | 2:21.39 | |
7 | 101 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 2:22.15 | |
8 | 165 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 2:22.39 | |
9 | 272 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 50 m | 2:23.59 | |
10 | 339 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 2:23.75 | |
11 | 104 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 50 m | 2:24.09 | |
12 | 202 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | 2:24.21 | |
13 | 119 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 2:24.63 | |
14 | 196 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 2:24.66 | |
15 | 238 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 2:25.71 | |
16 | 341 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 2:26.85 | |
17 | 87 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 2:27.60 | |
18 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 2:27.65 | |
19 | 336 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 50 m | 2:29.88 | |
20 | 296 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 2:30.16 | |
21 | 17 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 2:30.20 | |
22 | 320 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 50 m | 2:30.56 | |
23 | 330 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | 2:30.91 | |
24 | 175 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 50 m | 2:31.64 | |
25 | 160 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 2:31.78 | |
26 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 2:32.10 | |
27 | 515 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 50 m | 2:32.58 | |
28 | 367 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 50 m | 2:32.72 | |
29 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 2:32.83 | |
30 | 113 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 2:33.44 | |
31 | 606 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 2:36.35 | |
32 | 250 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 2:40.33 | |
33 | 171 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 2:44.35 | |
34 | 597 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 50 m | 2:45.91 | |
35 | 596 | Lilljequist Alma | 2004 | SPIF SF | BV5404 | 50 m | 2:46.93 | |
36 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 2:46.94 | |
37 | 167 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 2:47.21 | |
38 | 127 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 50 m | 2:48.22 | |
39 | 608 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 50 m | 2:48.66 | |
40 | 566 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 50 m | 2:51.94 | |
41 | 616 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 50 m | 2:52.64 | |
42 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 2:54.84 | |
43 | 547 | Darvish Adéla | 2003 | SS04 | BX0203 | 50 m | 2:56.44 | |
44 | 348 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 50 m | 2:59.57 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 57, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 212 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 25.53 | |
2 | 386 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AD1504 | 50 m | 26.19 | |
3 | 418 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 50 m | 26.70 | |
4 | 612 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 26.92 | |
5 | 97 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 26.96 | |
6 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 27.17 | |
7 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 28.62 | |
8 | 588 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 28.66 | |
9 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 28.69 | |
10 | 166 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m | 29.10 | |
11 | 611 | Schroeder Christian | 2004 | SPIF SF | AZ3504 | 50 m | 29.25 | |
12 | 237 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 50 m | 29.33 | |
13 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 29.42 | |
14 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 29.85 | |
15 | 590 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 30.03 | |
16 | 308 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 50 m | 30.04 | |
17 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 30.34 | |
18 | 589 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 30.40 | |
19 | 145 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 50 m | 30.45 | |
20 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 30.47 | |
21 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 30.60 | |
22 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 30.68 | |
23 | 55 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 50 m | 30.68 | |
24 | 432 | Vainio Lucas | 2004 | SÖDERTÖRN | AN2504 | 50 m | 31.15 | |
25 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 31.40 | |
26 | 541 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 50 m | 31.44 | |
27 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 31.60 | |
28 | 204 | Härmark Uno | 2005 | SK NEPTUN | AD8705 | 50 m | 31.70 | |
29 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 31.94 | |
30 | 242 | Palmqvist Philip | 2005 | SK NEPTUN | AR1505 | 50 m | 31.94 | |
31 | 76 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 50 m | 32.52 | |
32 | 233 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 50 m | 32.72 | |
33 | 255 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 50 m | 32.92 | |
34 | 321 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 50 m | 32.96 | |
35 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 33.13 | EFT |
36 | 510 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 33.37 | |
37 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 33.81 | |
38 | 132 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | AJ9505 | 50 m | 33.81 | |
39 | 404 | Noe Glaser Felix | 2003 | SÖDERTÖRN | AS5903 | 50 m | 33.82 | |
40 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 33.86 | |
41 | 78 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 50 m | 34.27 | |
42 | 223 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | 34.73 | |
43 | 261 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | 35.12 | |
44 | 266 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | 35.16 | |
45 | 428 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÖRN | AH0306 | 50 m | 35.16 | |
46 | 133 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | AS8306 | 50 m | 35.25 | |
47 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 35.28 | |
48 | 221 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | 35.32 | |
49 | 269 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 50 m | 35.56 | |
50 | 199 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | 35.63 | |
51 | 187 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | 35.64 | |
52 | 479 | Ringbom Max | 2005 | TYRESÖ SS | AJ9705 | 50 m | 35.70 | |
53 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 35.71 | |
54 | 200 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | 36.35 | |
55 | 283 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 50 m | 36.42 | |
56 | 257 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | 36.44 | |
57 | 426 | Storell Gustav | 2006 | SÖDERTÖRN | AL4106 | 50 m | 36.90 | |
58 | 270 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 50 m | 36.95 | |
59 | 129 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | AU7905 | 50 m | 37.07 | |
60 | 553 | Johansson Alvin | 2005 | SS04 | AV4705 | 50 m | 37.16 | |
61 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | 37.38 | |
62 | 139 | Tollbring Theo | 2005 | LIDINGÖ SK | AN1305 | 50 m | 37.86 | |
63 | 177 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | 38.72 | |
64 | 511 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 38.86 | |
65 | 544 | Carlberg Neo | 2005 | SS04 | AA8505 | 50 m | 38.98 | |
66 | 359 | Dorch Juliusson Julius | 2007 | SÖDERTÖRN | AC7707 | 50 m | 39.47 | |
67 | 535 | Bagaian Theodor | 2003 | SS04 | AY5903 | 50 m | 40.92 | |
68 | 435 | Åkerman Jonathan | 2006 | SÖDERTÖRN | AI6106 | 50 m | 41.06 | |
69 | 239 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 50 m | 41.79 | |
70 | 122 | Andersson Oscar | 2007 | LIDINGÖ SK | AK3107 | 50 m | 42.08 | |
71 | 533 | Runsten Jonathan | 2005 | ÖSMO SS | AS8505 | 50 m | 42.40 | |
72 | 621 | Ström John | 2004 | SPÅRVÄGEN | aq9704 | 50 m | 42.46 | EFT |
73 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 43.19 | |
74 | 314 | Jöngren Anton | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5706 | 50 m | 43.81 | |
75 | 374 | Hamzehnejad Simon | 2009 | SÖDERTÖRN | AD7109 | 50 m | 52.54 | |
76 | 184 | Fridliand Jonathan | 2005 | SK NEPTUN | AV6305 | 50 m | ||
77 | 276 | Verma Ekaksh | 2004 | SK NEPTUN | AY6904 | 50 m | ||
78 | 369 | Glanshed Hampus | 2006 | SÖDERTÖRN | AV2306 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 58, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 114 | Sandsjö Tone | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF5403 | 50 m | 28.28 | |
2 | 31 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 29.50 | |
3 | 191 | Grähs Elin | 2004 | SK NEPTUN | BD4204 | 50 m | 30.04 | |
4 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 30.35 | |
5 | 121 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 30.53 | |
6 | 458 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 30.54 | |
7 | 377 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 50 m | 30.56 | |
8 | 162 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 50 m | 30.76 | |
9 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 50 m | 30.81 | |
10 | 410 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 50 m | 30.95 | |
11 | 598 | Lindqvist Sofia | 2004 | SPIF SF | BK3404 | 50 m | 31.06 | |
12 | 367 | Frejd Maja | 2004 | SÖDERTÖRN | BL8404 | 50 m | 31.19 | |
13 | 478 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 31.50 | |
14 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 31.51 | |
15 | 220 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 31.77 | |
16 | 339 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 32.05 | |
17 | 244 | Ramsten Lovisa | 2005 | SK NEPTUN | BK1605 | 50 m | 32.10 | |
18 | 250 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 32.15 | |
19 | 96 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 32.34 | |
20 | 118 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 32.37 | |
21 | 578 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 32.40 | |
22 | 13 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 50 m | 32.48 | |
23 | 104 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 50 m | 32.57 | |
24 | 12 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 32.69 | |
25 | 135 | Klingberg Lovisa | 2004 | LIDINGÖ SK | BR7604 | 50 m | 32.72 | |
26 | 350 | Bengtson Zeline | 2003 | SÖDERTÖRN | BE8203 | 50 m | 32.84 | |
27 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 33.07 | |
28 | 156 | Blix Grimaldi Melanie | 2005 | SK NEPTUN | AQ8605 | 50 m | 33.45 | |
29 | 273 | Wallberg Maja | 2005 | SK NEPTUN | AP9605 | 50 m | 33.45 | |
30 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 33.47 | |
31 | 167 | Dovhammar Annie | 2003 | SK NEPTUN | BV3403 | 50 m | 33.95 | |
32 | 599 | Lindström Ida | 2004 | SPIF SF | BK1404 | 50 m | 34.08 | |
33 | 193 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 34.38 | |
34 | 134 | Klingberg Klara | 2006 | LIDINGÖ SK | AW0206 | 50 m | 34.39 | |
35 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 34.63 | |
36 | 566 | Selling Tilda | 2003 | SS04 | BX4203 | 50 m | 34.70 | |
37 | 10 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 34.76 | |
38 | 464 | Ebert Westerberg Freya | 2005 | TYRESÖ SS | BB3805 | 50 m | 34.77 | |
39 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 34.79 | |
40 | 477 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 34.84 | |
41 | 102 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 50 m | 34.85 | |
42 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 34.98 | |
43 | 405 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 50 m | 35.28 | |
44 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 35.52 | |
45 | 227 | Martinsson Iris | 2005 | SK NEPTUN | AF3405 | 50 m | 35.74 | |
46 | 573 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 50 m | 35.86 | |
47 | 146 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 36.11 | |
48 | 335 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 50 m | 36.11 | |
49 | 362 | Eldh Ellinor | 2006 | SÖDERTÖRN | BA0206 | 50 m | 36.15 | |
50 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 36.17 | |
51 | 172 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 50 m | 36.24 | |
52 | 469 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 36.49 | |
53 | 254 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 50 m | 36.54 | |
54 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 50 m | 36.75 | |
55 | 408 | Ottosson Julia | 2006 | SÖDERTÖRN | AN9206 | 50 m | 37.05 | |
56 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 37.35 | |
57 | 424 | Stenbacka Juni | 2007 | SÖDERTÖRN | AV7607 | 50 m | 37.38 | |
58 | 626 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | bd2606 | 50 m | 37.43 | EFT |
59 | 422 | Srikkanth Tara | 2005 | SÖDERTÖRN | AP6405 | 50 m | 37.55 | |
60 | 419 | Sarlija Lea | 2004 | SÖDERTÖRN | BU4204 | 50 m | 37.63 | |
61 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 37.87 | |
62 | 256 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 50 m | 38.21 | |
63 | 208 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 50 m | 38.41 | |
64 | 539 | Bhowmik Anushka | 2003 | SS04 | BY6403 | 50 m | 38.84 | |
65 | 561 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 50 m | 39.03 | |
66 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 39.09 | |
67 | 557 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 50 m | 39.67 | |
68 | 306 | Geaney Jennifer | 2005 | SPÅRVÄGEN | AS9805 | 50 m | 39.99 | |
69 | 468 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 40.64 | |
70 | 179 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 50 m | 41.37 | |
71 | 394 | Lundberg Alicia | 2009 | SÖDERTÖRN | AG2809 | 50 m | 41.80 | |
72 | 130 | Glifberg Sofia | 2008 | LIDINGÖ SK | AG0608 | 50 m | 42.14 | |
73 | 235 | Nelin Mira | 2006 | SK NEPTUN | BB3606 | 50 m | 42.59 | |
74 | 285 | Karén Alva | 2005 | SALTSJÖB | BE3605 | 50 m | 43.59 | |
75 | 183 | Friberg Rebecca | 2006 | SK NEPTUN | AQ8806 | 50 m | 43.76 | |
76 | 73 | Lindqvist Isa | 2005 | GUSTAVSBER | BJ0205 | 50 m | 48.24 | |
77 | 414 | Ritmberg Jessica | 2010 | SÖDERTÖRN | AB8810 | 50 m | 50.59 | |
78 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 51.56 | |
79 | 68 | Eldebrandt Linnea | 2004 | GUSTAVSBER | BZ6404 | 50 m | ||
80 | 403 | Nilsson Natalie | 2005 | SÖDERTÖRN | BV5205 | 50 m | ||
81 | 413 | Qvist Alva | 2006 | SÖDERTÖRN | BR5406 | 50 m | ||
82 | 548 | Flyglind Selahn Molly | 2004 | SS04 | CA2804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 59, 100m Bröstsim Mix Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 574 | Engardt Karl-Henrik | 1969 | HELLAS SK | AB9769 | 50 m | 1:26.69 | |
2 | 32 | Fundberg Kristina | 1969 | ESKILSTUNA | AA7669 | 50 m | 2:06.39 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 60, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 50 m | 1:00.89 | |
2 | 418 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 50 m | 1:04.92 | |
3 | 605 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | 1:05.58 | |
4 | 390 | Kvist Mattias | 2003 | SÖDERTÖRN | AB5503 | 50 m | 1:05.96 | |
5 | 442 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 50 m | 1:08.04 | |
6 | 549 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 1:08.60 | |
7 | 588 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 50 m | 1:10.02 | |
8 | 622 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 50 m | 1:10.37 | |
9 | 108 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 50 m | 1:10.44 | |
10 | 440 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 1:11.63 | |
11 | 53 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:11.70 | |
12 | 279 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 50 m | 1:12.74 | |
13 | 510 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 1:13.81 | |
14 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 1:14.00 | |
15 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 1:14.11 | |
16 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 1:14.13 | |
17 | 352 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 50 m | 1:14.80 | |
18 | 313 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 50 m | 1:16.06 | |
19 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 1:16.24 | |
20 | 24 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 50 m | 1:16.37 | |
21 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 1:16.70 | |
22 | 55 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 50 m | 1:16.80 | |
23 | 258 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 50 m | 1:17.03 | |
24 | 293 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 50 m | 1:17.92 | |
25 | 518 | Vigström Hannes | 2004 | WISBY SS | AT3304 | 50 m | 1:19.20 | |
26 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 1:19.76 | |
27 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 1:22.37 | |
28 | 589 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:22.93 | |
29 | 289 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 50 m | 1:23.35 | |
30 | 471 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 1:26.77 | |
31 | 78 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 50 m | 1:28.63 | |
32 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | 1:29.26 | |
33 | 611 | Schroeder Christian | 2004 | SPIF SF | AZ3504 | 50 m | 1:29.43 | |
34 | 572 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 1:32.82 | |
35 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 1:33.56 | |
36 | 531 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | 1:34.62 | |
37 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 1:35.33 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 61, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 1:12.37 | |
2 | 578 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | BE8803 | 50 m | 1:12.81 | |
3 | 377 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 50 m | 1:13.13 | |
4 | 371 | Hagberg Moberg Hilma | 2003 | SÖDERTÖRN | BO9803 | 50 m | 1:14.35 | |
5 | 443 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | 1:15.62 | |
6 | 558 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 1:15.90 | |
7 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 1:16.29 | |
8 | 296 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 50 m | 1:16.63 | |
9 | 330 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | 1:17.80 | |
10 | 444 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 50 m | 1:17.98 | |
11 | 438 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 50 m | 1:18.44 | EFT |
12 | 31 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 1:18.61 | |
13 | 319 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 50 m | 1:18.75 | |
14 | 320 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 50 m | 1:18.88 | |
15 | 485 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 50 m | 1:19.07 | |
16 | 458 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 1:19.76 | |
17 | 87 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 1:20.63 | |
18 | 175 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 50 m | 1:20.92 | |
19 | 410 | Persson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BP2403 | 50 m | 1:21.21 | |
20 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 1:21.29 | |
21 | 121 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 1:21.74 | |
22 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 1:24.17 | |
23 | 281 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 50 m | 1:24.81 | |
24 | 483 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 50 m | 1:25.13 | |
25 | 515 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 50 m | 1:25.95 | |
26 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 1:26.11 | |
27 | 469 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 1:26.70 | |
28 | 13 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 50 m | 1:27.14 | |
29 | 250 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 1:27.48 | |
30 | 171 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 1:31.19 | |
31 | 477 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 1:35.07 | |
32 | 405 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 50 m | 1:55.07 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 62, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 50 m | 2:32.99 | |
2 | 376 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 50 m | 2:42.04 | |
3 | 411 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 50 m | 2:42.21 | |
4 | 145 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 50 m | 2:42.36 | |
5 | 333 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 50 m | 2:45.92 | |
6 | 36 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 50 m | 2:48.36 | |
7 | 201 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 50 m | 2:49.08 | |
8 | 174 | Eriksson Jonatan | 2006 | SK NEPTUN | AB1106 | 50 m | 2:49.69 | |
9 | 312 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 50 m | 2:53.33 | |
10 | 304 | Erneholm William | 2006 | SPÅRVÄGEN | AD5506 | 50 m | 3:00.58 | |
11 | 321 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 50 m | 3:02.53 | |
12 | 221 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 50 m | 3:06.15 | |
13 | 200 | Herulf Walter | 2006 | SK NEPTUN | AN3506 | 50 m | 3:10.43 | |
14 | 261 | Skott Storheden Axel | 2006 | SK NEPTUN | AI3506 | 50 m | 3:11.80 | |
15 | 266 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 50 m | 3:12.56 | |
16 | 255 | Rogersson Tim | 2005 | SK NEPTUN | AN5305 | 50 m | 3:17.90 | |
17 | 199 | Herulf Allan | 2006 | SK NEPTUN | AN4506 | 50 m | 3:19.20 | |
18 | 257 | Rundström Oliver | 2008 | SK NEPTUN | AC9108 | 50 m | 3:20.85 | |
19 | 187 | Gladare Theodor | 2007 | SK NEPTUN | AC0707 | 50 m | 3:20.89 | |
20 | 177 | Eriksson Milton | 2007 | SK NEPTUN | AC8307 | 50 m | 3:21.63 | |
21 | 415 | Ritmberg Tommy | 2007 | SÖDERTÖRN | AG6307 | 50 m | 3:29.29 | |
22 | 270 | Trindade Alexander | 2006 | SK NEPTUN | AP6106 | 50 m | 3:31.23 | |
23 | 82 | Hedin Gustav | 2005 | HUDIKSVALL | AA0115 | 50 m | 3:46.16 | |
24 | 223 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 50 m | ||
25 | 239 | Nordlander Vincent | 2007 | SK NEPTUN | AF2707 | 50 m | ||
26 | 269 | Thern Tee | 2006 | SK NEPTUN | AC3106 | 50 m | ||
27 | 359 | Dorch Juliusson Julius | 2007 | SÖDERTÖRN | AC7707 | 50 m | ||
28 | 409 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 63, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 577 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | AH3205 | 50 m | 2:40.13 | |
2 | 208 | Johnston Nike | 2005 | SK NEPTUN | AJ5405 | 50 m | 2:45.26 | |
3 | 220 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 2:46.90 | |
4 | 335 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 50 m | 2:48.46 | |
5 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 50 m | 2:49.55 | |
6 | 118 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 50 m | 2:50.98 | |
7 | 43 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 2:54.06 | |
8 | 568 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 50 m | 2:58.05 | |
9 | 96 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 2:58.07 | |
10 | 58 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 50 m | 2:59.43 | |
11 | 102 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 50 m | 3:00.00 | |
12 | 12 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 50 m | 3:02.82 | |
13 | 155 | Blanco Engla | 2006 | SK NEPTUN | AS0206 | 50 m | 3:05.32 | |
14 | 467 | Karlsson Bertoli Emilia | 2005 | TYRESÖ SS | AW9405 | 50 m | 3:07.26 | |
15 | 375 | Hanikat Filippa | 2007 | SÖDERTÖRN | AK7207 | 50 m | 3:07.83 | |
16 | 307 | Groth Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV2605 | 50 m | 3:08.96 | |
17 | 46 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 3:09.37 | |
18 | 172 | Eneroth Anna | 2007 | SK NEPTUN | AK4607 | 50 m | 3:09.58 | |
19 | 10 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 3:11.23 | |
20 | 534 | Vesterlund Freja | 2006 | ÖSMO SS | AA7606 | 50 m | 3:11.27 | |
21 | 45 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 50 m | 3:11.82 | |
22 | 56 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 50 m | 3:12.03 | |
23 | 7 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 3:12.40 | |
24 | 146 | Bang Sofia | 2007 | SK NEPTUN | AH4607 | 50 m | 3:14.68 | |
25 | 193 | Gustafsson Amelia | 2006 | SK NEPTUN | BB0606 | 50 m | 3:20.03 | |
26 | 626 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | bd2606 | 50 m | 3:21.03 | EFT |
27 | 198 | Hedman Sheila | 2006 | SK NEPTUN | BB1606 | 50 m | 3:22.72 | |
28 | 561 | Mitrovic Isidora | 2005 | SS04 | AS2205 | 50 m | 3:23.73 | |
29 | 70 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 50 m | 3:26.42 | |
30 | 326 | Nivenius Karolina | 2005 | SPÅRVÄGEN | BC8405 | 50 m | 3:29.27 | |
31 | 179 | Farrar Linnea | 2006 | SK NEPTUN | BK8206 | 50 m | 3:32.16 | |
32 | 254 | Rodin Lea | 2006 | SK NEPTUN | BH1206 | 50 m | 3:33.36 | |
33 | 54 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 3:37.32 | |
34 | 235 | Nelin Mira | 2006 | SK NEPTUN | BB3606 | 50 m | 3:51.35 | |
35 | 256 | Ronquist Delara | 2007 | SK NEPTUN | AN7807 | 50 m | ||
36 | 424 | Stenbacka Juni | 2007 | SÖDERTÖRN | AV7607 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 64, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 501 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 5:01.27 | |
2 | 565 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 5:26.73 | |
3 | 395 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 5:29.10 | |
4 | 295 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 5:51.77 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 65, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 275 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 5:09.90 | |
2 | 88 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 5:15.27 | |
3 | 416 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 5:18.35 | |
4 | 99 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 5:26.67 | |
5 | 34 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 5:36.23 | |
6 | 105 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 50 m | 5:36.84 | |
7 | 40 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 5:51.02 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 66, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 324 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 1:11.20 | |
2 | 292 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 50 m | 1:14.16 | |
3 | 440 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 50 m | 1:15.06 | |
4 | 612 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 1:15.59 | |
5 | 274 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 1:17.15 | |
6 | 448 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 50 m | 1:17.16 | |
7 | 513 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 50 m | 1:17.33 | |
8 | 605 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | AE6304 | 50 m | 1:17.82 | |
9 | 110 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 50 m | 1:19.54 | |
10 | 594 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 1:19.60 | |
11 | 234 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 50 m | 1:19.85 | |
12 | 619 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 50 m | 1:20.79 | |
13 | 352 | Björklund Liam | 2003 | SÖDERTÖRN | AB6503 | 50 m | 1:21.26 | |
14 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 1:21.42 | |
15 | 514 | Pettersson Walter | 2003 | WISBY SS | AT3503 | 50 m | 1:21.69 | |
16 | 531 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 50 m | 1:22.26 | |
17 | 572 | Youssef Alexander | 2004 | SS04 | AS2504 | 50 m | 1:23.03 | |
18 | 450 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 50 m | 1:23.28 | |
19 | 233 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 50 m | 1:24.52 | |
20 | 59 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 1:25.12 | |
21 | 195 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 1:25.75 | |
22 | 510 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 50 m | 1:26.17 | |
23 | 293 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 50 m | 1:26.48 | |
24 | 65 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 50 m | 1:29.25 | |
25 | 589 | Gnalin Daniel | 2003 | SPIF SF | AR7303 | 50 m | 1:29.27 | |
26 | 66 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 50 m | 1:30.50 | |
27 | 511 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 50 m | 1:30.57 | |
28 | 555 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | 1:32.52 | |
29 | 120 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 1:33.30 | |
30 | 78 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 50 m | 1:35.23 | |
31 | 55 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 50 m | 1:39.34 | |
32 | 79 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 50 m | 1:43.75 | |
33 | 86 | Sölveskog Anton | 2003 | HUDIKSVALL | AX6103 | 50 m | 1:45.18 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 67, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | AR4204 | 50 m | 1:11.86 | |
2 | 500 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 1:15.01 | |
3 | 89 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 50 m | 1:18.13 | |
4 | 160 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 50 m | 1:19.04 | |
5 | 196 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | 1:20.06 | |
6 | 341 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 1:21.64 | |
7 | 121 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 50 m | 1:22.08 | |
8 | 222 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | 1:22.40 | |
9 | 348 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 50 m | 1:22.40 | |
10 | 336 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 50 m | 1:23.81 | |
11 | 119 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:24.67 | |
12 | 377 | Hiram Veronika | 2004 | SÖDERTÖRN | AK7204 | 50 m | 1:24.85 | |
13 | 458 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 50 m | 1:26.85 | |
14 | 106 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 50 m | 1:27.90 | |
15 | 616 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 50 m | 1:28.26 | |
16 | 20 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 50 m | 1:29.37 | |
17 | 50 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 50 m | 1:29.59 | |
18 | 556 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 50 m | 1:29.69 | |
19 | 17 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 50 m | 1:29.99 | |
20 | 95 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 50 m | 1:30.45 | |
21 | 171 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 50 m | 1:31.82 | |
22 | 587 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 50 m | 1:31.94 | |
23 | 209 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 1:32.52 | |
24 | 483 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 50 m | 1:35.45 | |
25 | 31 | Fundberg Josefin | 2004 | ESKILSTUNA | AC2604 | 50 m | 1:35.85 | |
26 | 271 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 50 m | 1:35.99 | |
27 | 558 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 1:36.90 | |
28 | 87 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 50 m | 1:36.94 | |
29 | 405 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 50 m | 1:37.07 | |
30 | 396 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | 1:37.39 | |
31 | 250 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 50 m | 1:38.58 | |
32 | 203 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 50 m | 1:39.30 | |
33 | 573 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 50 m | 1:39.39 | |
34 | 597 | Lindqvist Matilda | 2004 | SPIF SF | BK9204 | 50 m | 1:39.49 | |
35 | 354 | Camacho Felicia | 2004 | SÖDERTÖRN | BL9404 | 50 m | 1:41.07 | |
36 | 469 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 50 m | 1:41.52 | |
37 | 591 | Gomez Rojas Penelope | 2003 | SPIF SF | BQ2603 | 50 m | 1:43.71 | |
38 | 606 | Papachristou Nicole | 2003 | SPIF SF | AW4203 | 50 m | 1:45.64 | |
39 | 468 | Ledo Antunes Philippa | 2004 | TYRESÖ SS | BR7804 | 50 m | 1:47.86 | |
40 | 477 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 50 m | 1:50.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 68, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 356 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 50 m | 1:09.47 | |
2 | 563 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 1:10.17 | |
3 | 228 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:10.25 | |
4 | 368 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:10.61 | |
5 | 502 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 1:11.07 | |
6 | 332 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 1:11.99 | |
7 | 550 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:12.77 | |
8 | 565 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 50 m | 1:12.92 | |
9 | 93 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:13.69 | |
10 | 338 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 1:16.47 | |
11 | 451 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 50 m | 1:18.15 | |
12 | 116 | Thörn Linus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AN6102 | 50 m | 1:19.00 | |
13 | 111 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 50 m | 1:21.12 | |
14 | 246 | Rappoccio Alex | 2002 | SK NEPTUN | AY3502 | 50 m | 1:22.27 | |
15 | 569 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 50 m | 1:22.52 | |
16 | 542 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 1:22.76 | |
17 | 512 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 1:23.30 | |
18 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 1:27.25 | |
19 | 601 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 1:27.68 | |
20 | 295 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 1:29.87 | |
21 | 395 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:36.92 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 70, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 275 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 1:13.32 | |
2 | 624 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 50 m | 1:14.34 | |
3 | 264 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 50 m | 1:19.74 | |
4 | 262 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 50 m | 1:19.78 | |
5 | 462 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 1:20.41 | |
6 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 1:21.54 | |
7 | 316 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 50 m | 1:22.58 | |
8 | 455 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 50 m | 1:23.97 | EFT |
9 | 62 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 50 m | 1:25.53 | |
10 | 536 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 50 m | 1:25.60 | |
11 | 299 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 1:25.73 | |
12 | 517 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 1:29.33 | |
13 | 475 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 1:29.69 | |
14 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 1:32.05 | |
15 | 530 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 50 m | 1:37.48 | |
16 | 72 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 50 m | 1:37.72 | |
17 | 152 | Berggren Alexandra | 2002 | SK NEPTUN | BY5402 | 50 m | 1:50.40 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 71, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 380 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 50 m | 51.84 | |
2 | 602 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 52.07 | |
3 | 620 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | ah8595 | 50 m | 55.00 | |
4 | 586 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 55.23 | |
5 | 393 | Lund Simon | 1989 | SÖDERTÖRN | AM1389 | 50 m | 55.42 | |
6 | 315 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 50 m | 55.60 | |
7 | 427 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 55.79 | |
8 | 523 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 50 m | 56.54 | |
9 | 425 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 59.18 | |
10 | 400 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 50 m | 59.82 | |
11 | 525 | Jansson William | 2000 | ÅKERSBERGA | AX1100 | 50 m | 1:00.59 | |
12 | 382 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 1:01.63 | |
13 | 484 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 1:05.59 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 72, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 28 | Eriksson Lisa | 1998 | ESKILSTUNA | AN3898 | 50 m | 58.47 | |
2 | 252 | Reini Iida | 2000 | SK NEPTUN | 50 m | 58.67 | ||
3 | 334 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 58.78 | |
4 | 27 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 58.95 | |
5 | 389 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 59.53 | |
6 | 473 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 50 m | 1:00.48 | |
7 | 189 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BP6600 | 50 m | 1:00.76 | |
8 | 466 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 50 m | 1:00.83 | |
9 | 474 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 1:00.92 | |
10 | 33 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 50 m | 1:01.36 | |
11 | 194 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 50 m | 1:01.54 | |
12 | 49 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 1:01.87 | |
13 | 37 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 1:02.10 | |
14 | 297 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 1:02.58 | |
15 | 340 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 1:02.75 | |
16 | 210 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 1:02.97 | |
17 | 392 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 1:03.30 | |
18 | 391 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:04.35 | |
19 | 173 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 1:04.55 | |
20 | 47 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 50 m | 1:04.79 | |
21 | 305 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:04.96 | |
22 | 42 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 50 m | 1:05.00 | |
23 | 461 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 50 m | 1:05.39 | |
24 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 50 m | 1:05.61 | |
25 | 48 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 1:06.33 | |
26 | 595 | Lilljequist Alida | 1998 | SPIF SF | BP5898 | 50 m | 1:07.46 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 73, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 303 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 2:32.05 | |
2 | 594 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | AI7304 | 50 m | 2:32.43 | |
3 | 370 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 2:38.52 | |
4 | 619 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 50 m | 2:40.32 | |
5 | 331 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:42.97 | |
6 | 85 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 50 m | 2:43.40 | |
7 | 41 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 50 m | 2:43.42 | |
8 | 237 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 50 m | 2:45.47 | |
9 | 74 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 50 m | 3:13.70 | |
10 | 529 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 50 m | 3:20.86 | |
11 | 80 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 50 m | 3:26.91 | |
12 | 84 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 50 m | ||
13 | 614 | Suei Alexander | 2004 | SPIF SF | AM3304 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 74, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 500 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 50 m | 2:43.59 | |
2 | 101 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 50 m | 2:44.81 | |
3 | 190 | Gottberg Lova | 2003 | SK NEPTUN | BH5403 | 50 m | 2:50.19 | |
4 | 478 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 2:52.17 | |
5 | 341 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 50 m | 2:53.69 | |
6 | 113 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 2:58.10 | |
7 | 209 | Jomaa Else | 2004 | SK NEPTUN | AK1204 | 50 m | 3:00.10 | |
8 | 165 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 3:04.44 | |
9 | 272 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 50 m | 3:04.68 | |
10 | 224 | Lövquist Elsa | 2004 | SK NEPTUN | BD6604 | 50 m | 3:05.20 | |
11 | 271 | Unden Clara | 2004 | SK NEPTUN | AW6404 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 75, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 445 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 2:09.17 | |
2 | 157 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 2:10.92 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 76, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 389 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 2:20.63 | |
2 | 27 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 2:22.69 | |
3 | 44 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 2:44.76 | |
4 | 173 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 2:49.95 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 77, 100m Frisim Mix Masters |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 393 | Lund Simon | 1989 | SÖDERTÖRN | AM1389 | 50 m | 55.42 | |
2 | 614 | Suei Alexander | 2004 | SPIF SF | AM3304 | 50 m | 1:03.88 | |
3 | 574 | Engardt Karl-Henrik | 1969 | HELLAS SK | AB9769 | 50 m | 1:07.35 | |
4 | 32 | Fundberg Kristina | 1969 | ESKILSTUNA | AA7669 | 50 m | 1:34.96 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 11:50 |
Gren 78, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 180 | Flodqvist Pontus | 1988 | SK NEPTUN | AB5388 | 50 m | 23.33 | |
2 | 602 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 23.94 | |
3 | 627 | Fürst Markus | 1996 | JÖNKÖPING | aa2196 | 50 m | 24.11 | EFT |
4 | 427 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 24.76 | |
5 | 345 | Andrén Christopher | 2000 | SÖDERTÖRN | AK0100 | 50 m | 24.95 | |
6 | 499 | Magnusson Martin | 1995 | TÄBY SIM | AG6795 | 50 m | 25.19 | |
7 | 315 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 50 m | 25.24 | |
8 | 323 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 25.63 | |
9 | 231 | Melander Marcus | 1996 | SK NEPTUN | AI2996 | 50 m | 25.82 | |
10 | 385 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 25.83 | |
11 | 393 | Lund Simon | 1989 | SÖDERTÖRN | AM1389 | 50 m | 25.86 | |
12 | 523 | Gullberg Oscar | 1999 | ÅKERSBERGA | AF8799 | 50 m | 25.92 | |
13 | 603 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 25.92 | |
14 | 185 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 26.14 | |
15 | 504 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 26.17 | |
16 | 563 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 50 m | 26.20 | |
17 | 400 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 50 m | 26.90 | |
18 | 232 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 27.22 | |
19 | 387 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | AG6502 | 50 m | 27.27 | |
20 | 600 | Macleod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 50 m | 27.45 | |
21 | 109 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 27.54 | |
22 | 382 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 27.61 | |
23 | 492 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 27.69 | |
24 | 525 | Jansson William | 2000 | ÅKERSBERGA | AX1100 | 50 m | 27.69 | |
25 | 503 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 27.76 | |
26 | 425 | Stolt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AQ3595 | 50 m | 27.79 | |
27 | 128 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 50 m | 27.87 | |
28 | 551 | Hennert Lars | 1961 | SS04 | AA5561 | 50 m | 28.30 | |
29 | 509 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 28.71 | |
30 | 470 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 29.08 | |
31 | 484 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 29.15 | |
32 | 502 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 29.41 | |
33 | 512 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 50 m | 29.44 | |
34 | 11 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 30.79 | |
35 | 67 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 50 m | 30.91 | |
36 | 268 | Theodosiadis Stavros | 2002 | SK NEPTUN | AY7502 | 50 m | 31.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 79, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 26.54 | |
2 | 28 | Eriksson Lisa | 1998 | ESKILSTUNA | AN3898 | 50 m | 26.82 | |
3 | 466 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 50 m | 27.21 | |
4 | 230 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 27.73 | |
5 | 491 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 27.78 | |
6 | 473 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 50 m | 28.03 | |
7 | 498 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 28.07 | |
8 | 389 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 28.25 | |
9 | 49 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 28.28 | |
10 | 474 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 28.30 | |
11 | 33 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 50 m | 28.42 | |
12 | 559 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 28.73 | |
13 | 194 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 50 m | 28.75 | |
14 | 617 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 28.80 | |
15 | 34 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 28.84 | |
16 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 50 m | 28.88 | |
17 | 37 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 28.99 | |
18 | 115 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 50 m | 29.08 | |
19 | 210 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 50 m | 29.12 | |
20 | 305 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 29.19 | |
21 | 340 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 29.29 | |
22 | 42 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 50 m | 29.31 | |
23 | 347 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 29.43 | |
24 | 392 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 29.56 | |
25 | 519 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 50 m | 29.58 | |
26 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 29.85 | |
27 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 50 m | 29.92 | |
28 | 461 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 50 m | 29.94 | |
29 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 29.97 | |
30 | 197 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 50 m | 30.10 | |
31 | 48 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 30.29 | |
32 | 207 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 50 m | 30.32 | |
33 | 604 | Niring Cornelia | 2002 | SPIF SF | AY3202 | 50 m | 30.35 | |
34 | 144 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 30.40 | |
35 | 497 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 30.45 | |
36 | 462 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 30.50 | |
37 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 30.62 | |
38 | 496 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 30.63 | |
39 | 328 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 30.85 | |
40 | 47 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 50 m | 30.91 | |
41 | 595 | Lilljequist Alida | 1998 | SPIF SF | BP5898 | 50 m | 31.10 | |
42 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 31.35 | |
43 | 123 | Bhat Manjiri | 2000 | LIDINGÖ SK | AI4600 | 50 m | 31.53 | |
44 | 495 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 31.63 | |
45 | 278 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 31.98 | |
46 | 507 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 32.40 | |
47 | 459 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 50 m | 32.50 | |
48 | 265 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 32.56 | |
49 | 151 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 32.89 | |
50 | 91 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 50 m | 33.04 | |
51 | 72 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 50 m | 33.05 | |
52 | 6 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 33.10 | |
53 | 44 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 50 m | 33.37 | |
54 | 607 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 35.06 | |
55 | 152 | Berggren Alexandra | 2002 | SK NEPTUN | BY5402 | 50 m | 42.96 | |
56 | 546 | Chen Ellen | 2002 | SS04 | BZ1202 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 80, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 508 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 2:04.72 | |
2 | 506 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:08.85 | |
3 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 2:11.15 | |
4 | 490 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 2:12.13 | |
5 | 253 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 2:16.76 | |
6 | 488 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 2:18.83 | |
7 | 63 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 2:20.09 | |
8 | 581 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 2:23.12 | |
9 | 346 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 50 m | 2:23.56 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 81, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 252 | Reini Iida | 2000 | SK NEPTUN | 50 m | 2:25.81 | ||
2 | 294 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:30.97 | |
3 | 37 | Isaksen Jennie | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 2:31.27 | |
4 | 189 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BP6600 | 50 m | 2:31.57 | |
5 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 50 m | 2:35.62 | |
6 | 493 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 50 m | 2:39.12 | |
7 | 340 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 2:41.42 | |
8 | 552 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 2:42.94 | |
9 | 217 | Lindberg Linnea | 1996 | SK NEPTUN | AL7696 | 50 m | 2:45.23 | |
10 | 519 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 50 m | 2:53.47 | |
11 | 540 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | 2:58.44 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 82, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 323 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 2:12.96 | |
2 | 494 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 2:14.27 | |
3 | 489 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:22.89 | |
4 | 550 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 2:23.28 | |
5 | 332 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 2:23.90 | |
6 | 504 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 2:25.94 | |
7 | 487 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 2:26.12 | |
8 | 503 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 2:28.19 | |
9 | 502 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 2:29.70 | |
10 | 368 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 2:30.32 | |
11 | 613 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:32.48 | |
12 | 470 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 2:34.31 | |
13 | 109 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 2:37.24 | |
14 | 295 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 2:46.98 | |
15 | 11 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 2:53.90 | |
16 | 537 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | 3:03.33 | |
17 | 542 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 3:47.22 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 83, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 505 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 2:31.62 | |
2 | 88 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 2:31.69 | |
3 | 434 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 50 m | 2:32.83 | |
4 | 103 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 2:34.94 | |
5 | 416 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 2:36.77 | |
6 | 462 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 2:38.75 | |
7 | 105 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 50 m | 2:38.82 | |
8 | 559 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 50 m | 2:39.22 | |
9 | 61 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 50 m | 2:42.38 | |
10 | 62 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 50 m | 2:44.98 | |
11 | 40 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 2:45.05 | |
12 | 60 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 50 m | 2:45.78 | |
13 | 517 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 2:46.69 | |
14 | 475 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 2:46.75 | |
15 | 495 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 50 m | 2:47.03 | |
16 | 299 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 2:47.76 | |
17 | 34 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 50 m | 2:47.84 | |
18 | 57 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 2:49.45 | |
19 | 72 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 50 m | 3:16.03 | |
20 | 607 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 3:20.77 | |
21 | 151 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 50 m | 3:22.09 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 84, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 602 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 57.63 | |
2 | 508 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 50 m | 58.59 | |
3 | 385 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 1:01.01 | |
4 | 586 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 50 m | 1:01.53 | |
5 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:02.46 | |
6 | 581 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 50 m | 1:08.93 | |
7 | 484 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 1:15.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 85, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 240 | Òsk Gústafsdóttir Eygló | 1995 | SK NEPTUN | BY3495 | 50 m | 1:03.11 | |
2 | 189 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BP6600 | 50 m | 1:08.87 | |
3 | 334 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 50 m | 1:09.77 | |
4 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 50 m | 1:10.38 | |
5 | 417 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 1:10.87 | |
6 | 461 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 50 m | 1:12.53 | |
7 | 507 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 50 m | 1:12.68 | |
8 | 391 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:13.13 | |
9 | 229 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 1:16.41 | |
10 | 328 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 1:18.48 | |
11 | 519 | Wiklund Jessica | 2000 | WISBY SS | BR8200 | 50 m | 1:19.54 | |
12 | 540 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | 1:25.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 86, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 509 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 50 m | 2:30.71 | |
2 | 116 | Thörn Linus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AN6102 | 50 m | 2:36.31 | |
3 | 600 | Macleod David | 2001 | SPIF SF | BA1701 | 50 m | 2:38.81 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 87, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 149 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 2:34.19 | |
2 | 26 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 2:38.09 | |
3 | 497 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 2:38.61 | |
4 | 99 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 2:41.93 | |
5 | 35 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 50 m | 2:48.50 | |
6 | 291 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 50 m | 2:48.66 | |
7 | 517 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 50 m | 2:56.71 | |
8 | 278 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 3:12.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 88, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 301 | Eliasson Isak | 1996 | SPÅRVÄGEN | AJ5596 | 50 m | 1:49.53 | |
2 | 388 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | AS9393 | 50 m | 1:51.60 | |
3 | 185 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 1:53.87 | |
4 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 1:56.52 | |
5 | 584 | Eriksson Niclas | 1998 | SPIF SF | AL2398 | 50 m | 1:59.82 | |
6 | 81 | Hysing Elias | 2000 | HS | AR1500 | 50 m | 2:01.17 | |
7 | 490 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 2:02.03 | |
8 | 188 | Glenesk Mattias | 1994 | SK NEPTUN | BB6994 | 50 m | 2:02.18 | |
9 | 315 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | AK5900 | 50 m | 2:02.61 | |
10 | 499 | Magnusson Martin | 1995 | TÄBY SIM | AG6795 | 50 m | 2:03.49 | |
11 | 583 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 50 m | 2:06.83 | |
12 | 63 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 2:09.04 | |
13 | 157 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 2:13.14 | |
14 | 382 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 50 m | 2:33.37 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 89, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 498 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 50 m | 2:08.54 | |
2 | 27 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 50 m | 2:10.16 | |
3 | 417 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 2:13.09 | |
4 | 194 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 50 m | 2:13.91 | |
5 | 297 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 2:14.16 | |
6 | 33 | Fundberg Linnea | 1999 | ESKILSTUNA | AK5699 | 50 m | 2:15.08 | |
7 | 392 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 2:16.85 | |
8 | 474 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 2:16.90 | |
9 | 473 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 50 m | 2:17.49 | |
10 | 294 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 2:18.67 | |
11 | 47 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 50 m | 2:19.09 | |
12 | 391 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 2:20.17 | |
13 | 340 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 50 m | 2:21.21 | |
14 | 173 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 50 m | 2:22.88 | |
15 | 42 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 50 m | 2:24.49 | |
16 | 595 | Lilljequist Alida | 1998 | SPIF SF | BP5898 | 50 m | 2:29.04 | |
17 | 459 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 50 m | 2:32.19 | |
18 | 580 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 50 m | 2:38.46 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 90, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 93 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 2:18.03 | |
2 | 489 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:18.77 | |
3 | 323 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 2:20.21 | EFT |
4 | 342 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 2:26.07 | |
5 | 492 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 2:27.41 | |
6 | 353 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 50 m | 2:29.69 | |
7 | 494 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 2:31.94 | |
8 | 601 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 2:37.67 | |
9 | 542 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 50 m | 2:43.50 | |
10 | 295 | Backlund Nils | 2002 | SPÅRVÄGEN | AX9302 | 50 m | 2:43.67 | |
11 | 487 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 2:49.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 91, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 491 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | 2:29.61 | |
2 | 434 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 50 m | 2:29.96 | |
3 | 505 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 2:30.55 | |
4 | 496 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 2:30.69 | |
5 | 88 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 50 m | 2:31.62 | |
6 | 280 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 2:33.73 | |
7 | 456 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 2:36.39 | |
8 | 318 | Lindqvist Linnea | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE7801 | 50 m | 2:37.17 | |
9 | 154 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 50 m | 2:37.37 | |
10 | 107 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 2:38.15 | |
11 | 90 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 2:41.30 | |
12 | 40 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 50 m | 2:43.29 | |
13 | 26 | Bäckström Saga | 2002 | ESKILSTUNA | AD9202 | 50 m | 2:52.55 | |
14 | 103 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 3:19.88 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 92, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 506 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 50 m | 2:16.45 | |
2 | 253 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | AJ7393 | 50 m | 2:17.64 | |
3 | 620 | Skagius Johannes | 1995 | SUNDSVALL | ah8595 | 50 m | 2:22.24 | |
4 | 163 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | AB4986 | 50 m | 2:26.23 | |
5 | 488 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 2:29.97 | |
6 | 186 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 50 m | 2:39.59 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 93, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 421 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 2:38.70 | |
2 | 153 | Bergh Mikaela | 1999 | SK NEPTUN | AK5299 | 50 m | 2:40.77 | |
3 | 493 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 50 m | 2:46.66 | |
4 | 51 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 50 m | 2:54.03 | |
5 | 552 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 3:00.41 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 94, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 602 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | AL6793 | 50 m | 26.62 | |
2 | 627 | Fürst Markus | 1996 | JÖNKÖPING | aa2196 | 50 m | 27.43 | EFT |
3 | 385 | Jonsson Daniel | 1999 | SÖDERTÖRN | AF8599 | 50 m | 29.12 | |
4 | 550 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 29.55 | |
5 | 427 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 50 m | 30.15 | |
6 | 342 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 50 m | 31.46 | |
7 | 537 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 50 m | 33.02 | |
8 | 484 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 35.03 | |
9 | 128 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | AP1102 | 50 m | 36.11 | |
10 | 601 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | AZ0102 | 50 m | 37.36 | |
11 | 603 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 39.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |
Gren 95, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 240 | Òsk Gústafsdóttir Eygló | 1995 | SK NEPTUN | BY3495 | 50 m | 29.37 | |
2 | 456 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 50 m | 31.40 | |
3 | 421 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 31.65 | |
4 | 22 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 50 m | 32.06 | |
5 | 617 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | AF3402 | 50 m | 32.35 | |
6 | 230 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 32.52 | |
7 | 49 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 32.81 | |
8 | 107 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 33.62 | |
9 | 461 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 50 m | 33.91 | |
10 | 42 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 50 m | 34.30 | |
11 | 604 | Niring Cornelia | 2002 | SPIF SF | AY3202 | 50 m | 34.73 | |
12 | 2 | Bengtsson Emilia | 2001 | BOTK-RÖNN | BA3601 | 50 m | 34.77 | |
13 | 347 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 50 m | 35.02 | |
14 | 91 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 50 m | 35.04 | |
15 | 229 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 35.07 | |
16 | 48 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 37.09 | |
17 | 328 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 50 m | 40.58 | |
18 | 459 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 50 m | 43.28 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 maj 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 12:20 |