Startliste for FynRundt4 - 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 21/4 kl 11
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
FynRundt 4 - 2018 |
|
Udskriftsdato |
21 april 2018 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
11:16 |
|
|
Arrangør |
FREM |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 april 2018 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
Helena Bett Andersen |
2007 |
0768AG |
FREM |
|
25m |
|
35 |
3 |
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
H2Odense |
|
25m |
|
106 |
4 |
Anna Mathilde Kruse |
2006 |
0666AT |
FREM |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
Frederikke Ekholdt |
2007 |
0722AS |
H2Odense |
|
25m |
|
80 |
3 |
Thea Keinicke |
2007 |
0774AR |
RINGE |
|
25m |
|
133 |
4 |
Signe Christiansen |
2008 |
0838AJ |
NYBORG |
|
25m |
|
135 |
5 |
Ella Gersbo-Møller |
2008 |
0854AK |
NYBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Sofie Bak |
2008 |
0856AG |
RINGE |
|
25m |
|
102 |
2 |
Lisa Bergmann Jensen |
2007 |
0746AP |
FREM |
|
25m |
2:00.62 |
77 |
3 |
Sisse Plaugborg |
2009 |
0956AB |
RINGE |
|
25m |
1:57.18 |
90 |
4 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
25m |
1:57.68 |
32 |
5 |
Asta C. K. Johansen |
2008 |
0888AK |
H2Odense |
|
25m |
2:15.15 |
29 |
6 |
Luna Gilling |
2008 |
|
H2Odense |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
104 |
1 |
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
0776AJ |
FREM |
|
25m |
1:52.92 |
76 |
2 |
Ida Juhl Rasmussen |
2008 |
0874AF |
RINGE |
|
25m |
1:50.82 |
25 |
3 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
H2Odense |
|
25m |
1:46.47 |
73 |
4 |
Sara Lund Larsen |
2008 |
0818AB |
RINGE |
|
25m |
1:50.20 |
10 |
5 |
Lea Romer Jørgensen |
2008 |
0866AG |
SVENDBORG |
|
25m |
1:52.66 |
140 |
6 |
Klara Kaysen |
2008 |
0808AB |
NYBORG |
|
25m |
1:56.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
79 |
1 |
Carla Korsgaard |
2009 |
0936AB |
RINGE |
|
25m |
1:39.73 |
72 |
2 |
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
0722AG |
RINGE |
|
25m |
1:35.25 |
119 |
3 |
Kim Hanh Vu |
2004 |
0466AZ |
FREM |
|
25m |
1:32.50 |
26 |
4 |
Mille Buch |
2006 |
0612AP |
H2Odense |
|
25m |
1:33.43 |
74 |
5 |
Liv Rose Skaastrup |
2007 |
0736AB |
RINGE |
|
25m |
1:35.49 |
83 |
6 |
Caroline Søgaard |
2006 |
0602AS |
RINGE |
|
25m |
1:41.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Andrea Høi Rasmusssen |
2007 |
0728AP |
FREM |
|
25m |
1:30.23 |
9 |
2 |
Lærke D Huusfeldt |
2006 |
0608AK |
SVENDBORG |
|
25m |
1:28.24 |
47 |
3 |
Inge Madsen |
2002 |
|
SØLØVEN |
|
25m |
1:24.51 |
66 |
4 |
Maja Løve Nielsen |
2006 |
0676AG |
RINGE |
|
25m |
1:26.92 |
24 |
5 |
Julija Bliucukis |
2006 |
0682AD |
H2Odense |
|
25m |
1:29.64 |
120 |
6 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2Odense |
|
25m |
1:30.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Klara Amalie Nielsen |
2006 |
0688AP |
NYBORG |
|
25m |
1:22.10 |
167 |
2 |
Mathilde Vestergaard |
2006 |
0606AI |
NYBORG |
|
25m |
1:20.66 |
116 |
3 |
Mathilde Stilund |
2005 |
0556AH |
FREM |
|
50m |
1:12.09 |
139 |
4 |
Cathrine Høst |
2004 |
0406AM |
NYBORG |
|
25m |
1:14.77 |
69 |
5 |
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
RINGE |
|
25m |
1:21.56 |
37 |
6 |
Amalie F. Piiters |
2006 |
0628AT |
H2Odense |
|
25m |
1:22.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
21 april 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
11:16 |
|