Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja 2
Løb 38, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 2:29.36 | |
2 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 2:34.25 | |
3 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:35.02 | |
4 | 70 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 2:35.41 | |
5 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:36.73 | |
6 | 261 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 50 m | 2:39.27 | |
7 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:39.60 | |
8 | 66 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 2:42.13 | |
9 | 207 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 2:44.36 | |
10 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:46.53 | |
11 | 452 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 2:46.77 | |
12 | 4 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:47.22 | |
13 | 67 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:48.60 | |
14 | 457 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:49.57 | |
15 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 2:49.61 | |
16 | 584 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 2:51.19 | |
17 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:53.83 | |
18 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 2:55.11 | |
19 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 2:55.43 | |
20 | 174 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 2:55.67 | |
21 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 2:56.33 | |
22 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:57.30 | |
23 | 58 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 2:58.49 | |
24 | 424 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 3:11.50 | |
25 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 3:12.24 | |
26 | 204 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 3:14.36 | |
27 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:15.86 | |
28 | 409 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 3:27.49 | |
29 | 592 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 50 m | 3:45.56 | |
30 | 247 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | ||
31 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | ||
32 | 279 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 50 m | ||
33 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | ||
34 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | ||
35 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |