Startliste for Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 29
|
Stævne navn |
Hørsholm Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 maj 2018 |
|
|
|
|
Løb 29, 200m Brystsvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
401 |
2 |
Gustav R. Christiansen |
2006 |
0681AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
73 |
3 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
50m |
3:45.00 |
593 |
4 |
Kasper Milton Smith |
2003 |
0343AM |
SØLLERØD |
|
50m |
3:45.00 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
599 |
1 |
Sebastian Alexander West |
2004 |
0489AI |
SØLLERØD |
|
50m |
3:30.00 |
580 |
2 |
Ludvig Montag |
2003 |
0357AI |
SØLLERØD |
|
50m |
3:14.16 |
13 |
3 |
Victor Holm Larsen |
2003 |
0357AN |
DRAGSHOLM |
|
50m |
3:09.29 |
39 |
4 |
Laurits Boserup |
2005 |
0553AK |
GENTOFTE |
|
50m |
3:13.25 |
436 |
5 |
Alexander Nørby |
2006 |
0617AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:29.90 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
555 |
1 |
Alexander Halken |
2005 |
0583AE |
SØLLERØD |
|
50m |
3:07.81 |
62 |
2 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
50m |
3:00.46 |
448 |
3 |
Janus Schnabl |
2003 |
0311AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:57.99 |
293 |
4 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
2:59.52 |
399 |
5 |
Illia Bulba |
2005 |
0583AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:00.79 |
42 |
6 |
Oskar Clausen |
2004 |
0461AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
3:09.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
50 |
1 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
50m |
2:56.24 |
30 |
2 |
Jesse Refsgaard |
2003 |
0365AQ |
DRAGSHOLM |
|
50m |
2:53.65 |
20 |
3 |
Silas Storm Nielsen |
2002 |
0291AL |
DRAGSHOLM |
|
50m |
2:50.11 |
255 |
4 |
Aron Persson |
2004 |
AM4504 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:53.60 |
196 |
5 |
Søren Wandall Ohlsen |
2004 |
0469AC |
GLADSAXE |
|
50m |
2:54.12 |
400 |
6 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:57.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Noah Bred |
2003 |
0399AE |
GLADSAXE |
|
50m |
2:46.69 |
414 |
2 |
Martin Vennick Haugbølle |
2001 |
0155AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:36.01 |
253 |
3 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:16.55 |
238 |
4 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:31.23 |
585 |
5 |
Janus Rosholm |
2002 |
0275AQ |
SØLLERØD |
|
50m |
2:42.59 |
546 |
6 |
Julian Birch |
2004 |
0489AJ |
SØLLERØD |
|
50m |
2:48.28 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|