Startliste for Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Hørsholm Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 maj 2018 |
|
|
|
|
Løb 25, 50m Rygsvømning Herrer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
406 |
2 |
Sebastian Engelbrecht |
2007 |
0735AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
429 |
3 |
Cosmo Kyriakidis |
2007 |
0745AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
56.63 |
395 |
4 |
Jeppe Bruun-Møller |
2009 |
0985AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
405 |
1 |
Noah El-Nagdy |
2007 |
0707AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
56.23 |
417 |
2 |
Marcus Westmark Holm |
2007 |
0707AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
51.60 |
307 |
3 |
Bjarke Søndergaard Jensen |
2004 |
0493AR |
VATCPH-STT |
|
50m |
49.09 |
583 |
4 |
Mathias Garset Petersen |
2007 |
0713AH |
SØLLERØD |
|
50m |
50.08 |
385 |
5 |
Gustav Hahn Alsbjerg |
2007 |
0753AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
55.82 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
239 |
1 |
Alexander Silow |
2005 |
AF1505 |
YSTADS SS |
|
50m |
47.38 |
438 |
2 |
Anders W. Pedersen |
2006 |
0649AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
44.73 |
544 |
3 |
Thor Andersen |
2007 |
0735AE |
SØLLERØD |
|
50m |
44.31 |
271 |
4 |
Melvin Walters |
2008 |
AE7308 |
YSTADS SS |
|
50m |
44.67 |
17 |
5 |
Calvin Konge Neess |
2005 |
0525AN |
DRAGSHOLM |
|
50m |
44.80 |
23 |
6 |
Linus Noe |
2008 |
0895AA |
DRAGSHOLM |
|
50m |
47.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
591 |
1 |
Carl Gustav Skovgaard |
2006 |
0651AK |
SØLLERØD |
|
50m |
43.74 |
280 |
2 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
43.05 |
306 |
3 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
42.28 |
303 |
4 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
VATCPH-STT |
|
50m |
42.78 |
305 |
5 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
43.12 |
69 |
6 |
Christian Nimb |
2006 |
0679AH |
GENTOFTE |
|
50m |
43.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
547 |
1 |
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
0767AC |
SØLLERØD |
|
50m |
41.51 |
79 |
2 |
August Sølvsteen |
2005 |
0591AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
39.26 |
300 |
3 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VATCPH-STT |
|
50m |
38.67 |
73 |
4 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
50m |
38.89 |
72 |
5 |
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
0521AB |
GENTOFTE |
|
50m |
40.45 |
444 |
6 |
William Rützou |
2005 |
0569AD |
HØRSHOLM |
|
50m |
41.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
50m |
38.10 |
177 |
2 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
0515AF |
GLADSAXE |
|
50m |
37.87 |
430 |
3 |
Frederik Rink Larsen |
2004 |
0447AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
37.70 |
25 |
4 |
Asbjørn Olesen |
2004 |
0481AR |
DRAGSHOLM |
|
50m |
37.70 |
173 |
5 |
Silas Fessel |
2004 |
0467AD |
GLADSAXE |
|
50m |
38.03 |
278 |
6 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
38.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
195 |
1 |
Mattias Sand Nielsen |
2005 |
0541AB |
GLADSAXE |
|
50m |
37.38 |
10 |
2 |
Nichlas Jørgensen |
2004 |
0439AK |
DRAGSHOLM |
|
50m |
36.36 |
42 |
3 |
Oskar Clausen |
2004 |
0461AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
36.21 |
252 |
4 |
Axel Björnsson |
2005 |
AF8105 |
YSTADS SS |
|
50m |
36.29 |
53 |
5 |
Joakim Hjulmand-Lassen |
2005 |
0599AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
36.69 |
50 |
6 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
50m |
37.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
50m |
35.52 |
214 |
2 |
Laurids Holme |
2000 |
0009AQ |
HELSINGØR |
|
50m |
35.43 |
51 |
3 |
Louie Hansen |
2005 |
0521AK |
GENTOFTE |
|
50m |
35.35 |
180 |
4 |
Anders Junker |
2005 |
0523AF |
GLADSAXE |
|
50m |
35.37 |
166 |
5 |
Mathias Bartholin Bruhn |
2004 |
0425AP |
GLADSAXE |
|
50m |
35.51 |
554 |
6 |
Mathias Ehlers |
2003 |
0389AM |
SØLLERØD |
|
50m |
36.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Isak Klamming |
2003 |
AY7903 |
YSTADS SS |
|
50m |
35.22 |
292 |
2 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
50m |
34.79 |
293 |
3 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
33.93 |
56 |
4 |
William Hoffmann Hyldig |
2004 |
0471AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
33.94 |
254 |
5 |
Ugnius Melieska |
2004 |
AR4104 |
YSTADS SS |
|
50m |
34.97 |
68 |
6 |
August Arup Neergaard |
2005 |
0571AB |
GENTOFTE |
|
50m |
35.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
294 |
1 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VATCPH-STT |
|
50m |
33.85 |
431 |
2 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.23 |
82 |
3 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
50m |
31.14 |
393 |
4 |
Fillip Bruhn |
2003 |
0391AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.11 |
222 |
5 |
Jesper Schiødt |
2001 |
0107AK |
HELSINGØR |
|
50m |
33.80 |
264 |
6 |
Hugo Stoltz |
2004 |
AF4904 |
YSTADS SS |
|
50m |
33.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
543 |
1 |
Christoffer H. Andersen |
2002 |
0285AH |
SØLLERØD |
|
50m |
30.60 |
11 |
2 |
Thor Malmby Jørgin |
2001 |
0111AQ |
DRAGSHOLM |
|
50m |
30.50 |
265 |
3 |
Erik Stoltz |
1998 |
AV8598 |
YSTADS SS |
|
50m |
29.33 |
386 |
4 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
29.45 |
9 |
5 |
Andreas Ingvordsen |
1996 |
9649AQ |
DRAGSHOLM |
|
50m |
30.54 |
263 |
6 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
50m |
31.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
26 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
17:40 |
|