Ohjelma Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 34, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 1:05.85 | |
2 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 1:06.03 | |
3 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:08.87 | |
4 | 183 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:09.18 | |
5 | 84 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:09.20 | |
6 | 416 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:10.68 | |
7 | 582 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:11.52 | |
8 | 85 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 50 m | 1:11.60 | |
9 | 208 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:12.12 | |
10 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:12.31 | |
11 | 579 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 1:13.48 | |
12 | 597 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 1:16.02 | |
13 | 18 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 50 m | 1:16.73 | |
14 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:17.58 | |
15 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 1:18.11 | |
16 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:18.40 | |
17 | 413 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:18.52 | |
18 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 1:18.58 | |
19 | 459 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:18.70 | |
20 | 230 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 1:19.15 | |
21 | 58 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 50 m | 1:21.34 | |
22 | 553 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:21.75 | |
23 | 48 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:22.44 | |
24 | 201 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:24.83 | |
25 | 61 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 50 m | 1:25.64 | |
26 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 1:26.87 | |
27 | 66 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 50 m | 1:27.16 | |
28 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:27.98 | |
29 | 247 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | 1:28.91 | |
30 | 236 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 50 m | 1:29.92 | |
31 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 1:33.60 | |
32 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:34.41 | |
33 | 394 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 1:48.30 | |
34 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 1:50.00 | |
35 | 203 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:56.99 | |
36 | 433 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 2:01.59 | |
37 | 277 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 2:02.56 | |
38 | 279 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 50 m | ||
39 | 284 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m | ||
40 | 302 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |