Ohjelma Spar Nord Hørsholm Cup 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 45 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 50 m | 2:29.37 | |
2 | 52 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:31.23 | |
3 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:31.27 | |
4 | 41 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:33.93 | |
5 | 46 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:35.11 | |
6 | 233 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 50 m | 2:36.58 | |
7 | 47 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 2:36.83 | |
8 | 109 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:37.94 | |
9 | 183 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:38.55 | |
10 | 115 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:40.23 | |
11 | 598 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 2:40.68 | |
12 | 83 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 50 m | 2:40.77 | |
13 | 421 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:42.66 | |
14 | 392 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:42.79 | |
15 | 230 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 50 m | 2:44.78 | |
16 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 2:47.32 | |
17 | 36 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:47.44 | |
18 | 181 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:47.51 | |
19 | 209 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:49.14 | |
20 | 67 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 2:49.41 | |
21 | 231 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 2:50.44 | |
22 | 167 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 50 m | 2:50.67 | |
23 | 235 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | 2:51.41 | |
24 | 31 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 50 m | 2:54.77 | |
25 | 32 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 50 m | 2:55.63 | |
26 | 226 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 50 m | 2:55.76 | |
27 | 4 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 50 m | 2:56.63 | |
28 | 204 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 2:59.48 | |
29 | 185 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 3:00.17 | |
30 | 545 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 50 m | 3:00.37 | |
31 | 434 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 3:01.44 | |
32 | 6 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 50 m | 3:01.58 | |
33 | 35 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 3:04.33 | |
34 | 29 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 50 m | 3:05.05 | |
35 | 176 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 3:06.10 | |
36 | 153 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 3:07.73 | |
37 | 129 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 3:09.03 | |
38 | 441 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 50 m | 3:09.45 | |
39 | 586 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 3:10.45 | |
40 | 54 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 3:11.20 | |
41 | 37 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 3:13.12 | |
42 | 64 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 3:13.91 | |
43 | 7 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 50 m | 3:15.11 | |
44 | 144 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 3:15.15 | |
45 | 229 | Nilsson Hannah | 2006 | YSTADS SS | AE5406 | 50 m | 3:15.48 | |
46 | 5 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 3:16.11 | |
47 | 592 | Smidt Frederikke | 2004 | SØLLERØD | 0412AL | 50 m | 3:18.02 | |
48 | 236 | Leo Felicia | 2006 | YSTADS SS | AE8606 | 50 m | 3:18.33 | |
49 | 299 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 3:18.67 | |
50 | 158 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 3:21.28 | |
51 | 227 | Malmborg Olivia | 2006 | YSTADS SS | AE0806 | 50 m | 3:21.99 | |
52 | 228 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 3:22.43 | |
53 | 575 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 50 m | 3:29.86 | |
54 | 581 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 50 m | 3:30.00 | |
55 | 559 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 50 m | 3:31.54 | |
56 | 145 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 3:32.32 | |
57 | 549 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 50 m | 3:32.68 | |
58 | 60 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 50 m | 3:32.93 | |
59 | 590 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 3:35.07 | |
60 | 551 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 50 m | 3:35.11 | |
61 | 402 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 3:39.67 | |
62 | 394 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 3:40.05 | |
63 | 146 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 3:43.57 | |
64 | 594 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 50 m | 3:45.00 | |
65 | 40 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 50 m | 3:46.06 | |
66 | 282 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 50 m | 3:48.83 | |
67 | 125 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 3:48.94 | |
68 | 541 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 50 m | 3:52.09 | |
69 | 124 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 50 m | 3:52.92 | |
70 | 289 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 50 m | 3:53.74 | |
71 | 558 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 50 m | 3:56.31 | |
72 | 140 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 3:58.31 | |
73 | 449 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 4:00.00 | |
74 | 154 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 4:01.59 | |
75 | 148 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 50 m | 4:02.99 | |
76 | 139 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 50 m | 4:04.87 | |
77 | 141 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 50 m | 4:08.67 | |
78 | 142 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | 4:20.38 | |
79 | 132 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 50 m | 4:23.97 | |
80 | 234 | Alstierna Tindra | 2006 | YSTADS SS | AO4606 | 50 m | 4:40.00 | |
81 | 157 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 50 m | 4:42.28 | |
82 | 138 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 50 m | 4:45.00 | |
83 | 159 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 4:45.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 25 maj 2018 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 18:04 |