Startliste for Kalundborg Swim Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Kalundborg Swim Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
24 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:20 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Lissie Murphy |
2010 |
1074AD |
VEST |
|
25m |
|
327 |
2 |
Caroline Risager Strate |
2007 |
0732AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
176 |
3 |
Johanne Lund Bro |
2007 |
0772AO |
ROSKILDE |
|
25m |
|
124 |
4 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
|
304 |
5 |
Selma Birgisdottir |
2009 |
|
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
178 |
6 |
Celina Buhl-Madsen |
2008 |
0894AO |
ROSKILDE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Freja Nelkop |
2009 |
0974AF |
ROSKILDE |
|
25m |
|
419 |
2 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
|
248 |
3 |
Varsha Dasoji |
2009 |
0966AG |
VEST |
|
25m |
|
269 |
4 |
Laura Holg Jensen |
2010 |
|
VEST |
|
25m |
|
266 |
5 |
Ina Højsteen |
2010 |
1068AB |
VEST |
|
25m |
|
182 |
6 |
Sarah Hjulgaard Eriksen |
2008 |
0896AO |
ROSKILDE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
216 |
1 |
Marie Meier Vestermann |
2008 |
0878AL |
ROSKILDE |
|
25m |
|
184 |
2 |
Augusta Anemone Friis |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
227 |
3 |
Cecilie Kaarde |
2004 |
0478BC |
ODSHERRED |
|
25m |
|
270 |
4 |
Liva Brobjerg Jensen |
2009 |
0978AD |
VEST |
|
25m |
|
177 |
5 |
Marie Lund Bro |
2008 |
0816AO |
ROSKILDE |
|
25m |
|
183 |
6 |
Kristine Erringsø |
2004 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Maja Lund Nielsen |
2010 |
1026AC |
NÆSTVED |
|
25m |
2:23.96 |
290 |
2 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
2:13.63 |
101 |
3 |
Anna Bæch |
2009 |
0922AA |
RINGSTED |
|
25m |
2:04.33 |
331 |
4 |
Julie Holm Sørensen |
2008 |
0896AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:07.94 |
275 |
5 |
Mia Kristensen |
2009 |
0958AE |
VEST |
|
25m |
2:20.97 |
268 |
6 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
2:26.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Vigga Petersen |
2009 |
0956AD |
NÆSTVED |
|
25m |
1:57.92 |
316 |
2 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:56.61 |
199 |
3 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:52.76 |
296 |
4 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
1:56.41 |
69 |
5 |
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
1:57.26 |
213 |
6 |
Sofie Schyth |
2008 |
0868AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:01.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Line Stærmose |
2006 |
0622AM |
RINGSTED |
|
25m |
1:47.64 |
149 |
2 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
1:46.68 |
138 |
3 |
Emilie Nørregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:45.53 |
260 |
4 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
1:45.62 |
311 |
5 |
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
0898AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:46.73 |
217 |
6 |
Julia Vincentz |
2007 |
0778AU |
ROSKILDE |
|
25m |
1:49.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
384 |
1 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:42.30 |
116 |
2 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:37.21 |
134 |
3 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:35.91 |
83 |
4 |
Asta Lund Nielsen |
2008 |
0836AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:36.92 |
314 |
5 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:38.17 |
305 |
6 |
Sigrún Birgisdottir |
2007 |
0712AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:45.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
1:34.31 |
129 |
2 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:32.81 |
310 |
3 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:32.32 |
273 |
4 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:32.67 |
263 |
5 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
1:33.38 |
58 |
6 |
Selma Ganci Frederiksen |
2008 |
0824AA |
NÆSTVED |
|
25m |
1:35.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Frederikke Olsen |
2006 |
0662AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:31.73 |
222 |
2 |
Zille-Marie Christensen |
2003 |
0306BD |
ODSHERRED |
|
25m |
1:29.94 |
75 |
3 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:28.82 |
139 |
4 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:29.40 |
114 |
5 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:30.50 |
29 |
6 |
Klara Fris Ottosen |
2007 |
0736AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:32.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
56 |
1 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:26.69 |
192 |
2 |
Klara Frida Johansen |
2005 |
0586AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:22.85 |
320 |
3 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:22.50 |
10 |
4 |
Karoline Holm Hilkjær |
2005 |
0516AI |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:22.52 |
288 |
5 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:25.35 |
339 |
6 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:28.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
84 |
1 |
Iben Lund Nielsen |
2006 |
0636AM |
NÆSTVED |
|
25m |
1:21.91 |
303 |
2 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:21.14 |
431 |
3 |
Emma M. Andersen |
2003 |
0392aj |
RINGSTED |
|
25m |
1:20.06 |
78 |
4 |
Liva Mayland |
2006 |
0622AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:20.65 |
65 |
5 |
Thea Torndal Jensen |
2004 |
0456AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:21.83 |
34 |
6 |
Ella Rasmussen |
2004 |
0472AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:22.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:18.03 |
218 |
2 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:16.76 |
7 |
3 |
Sille Bachmann |
2004 |
0424AX |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:16.23 |
156 |
4 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
25m |
1:16.74 |
21 |
5 |
Camille Neess |
2003 |
0324BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:17.75 |
301 |
6 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:19.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
RINGSTED |
|
25m |
1:16.01 |
325 |
2 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:14.75 |
307 |
3 |
Ida Bruhn |
2004 |
0444AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:13.71 |
102 |
4 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:14.10 |
211 |
5 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:15.22 |
59 |
6 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
0522AL |
NÆSTVED |
|
25m |
1:16.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
351 |
1 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:12.73 |
333 |
2 |
Amalie Østerlund |
2005 |
0584AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:12.37 |
71 |
3 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:10.57 |
105 |
4 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
RINGSTED |
|
25m |
1:11.22 |
154 |
5 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:12.64 |
372 |
6 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:13.70 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
24 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
08:20 |
|