Startliste for Kalundborg Swim Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Kalundborg Swim Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
25 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 25, 100m Medley Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
183 |
2 |
Kristine Erringsø |
2004 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
348 |
3 |
Lærke Jensen |
2008 |
0876AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
261 |
4 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
|
246 |
5 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Vigga Petersen |
2009 |
0956AD |
NÆSTVED |
|
25m |
|
22 |
2 |
Emilie Neess |
2007 |
0794AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
|
149 |
3 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
|
257 |
4 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
|
276 |
5 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
|
327 |
6 |
Caroline Risager Strate |
2007 |
0732AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
138 |
1 |
Emilie Nørregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
|
99 |
2 |
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
0808AH |
RINGSTED |
|
25m |
2:06.15 |
54 |
3 |
Martine Foged |
2009 |
0994AE |
NÆSTVED |
|
25m |
2:01.93 |
367 |
4 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:03.33 |
296 |
5 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
2:13.83 |
346 |
6 |
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
0882AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
242 |
1 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
1:59.85 |
221 |
2 |
Sofie L. Christensen |
2006 |
0648AV |
ODSHERRED |
|
25m |
1:55.41 |
305 |
3 |
Sigrún Birgisdottir |
2007 |
0712AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:52.82 |
258 |
4 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
1:53.94 |
419 |
5 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
1:58.83 |
57 |
6 |
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
0914AC |
NÆSTVED |
|
25m |
2:01.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Isabella Flyvholm Jensen |
2004 |
0474BA |
ODSHERRED |
|
25m |
1:51.51 |
316 |
2 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:48.77 |
207 |
3 |
Frederikke Olsen |
2006 |
0662AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:45.29 |
153 |
4 |
Line Stærmose |
2006 |
0622AM |
RINGSTED |
|
25m |
1:47.94 |
260 |
5 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
1:49.31 |
173 |
6 |
Caroline Bluhm |
2006 |
0632AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:52.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
384 |
1 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:43.98 |
280 |
2 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
1:42.75 |
125 |
3 |
Sara Juul-Andersen |
2004 |
0448AY |
RINGSTED |
|
25m |
1:41.31 |
58 |
4 |
Selma Ganci Frederiksen |
2008 |
0824AA |
NÆSTVED |
|
25m |
1:41.87 |
121 |
5 |
Chili Fløe Jensen |
2006 |
0632AT |
RINGSTED |
|
25m |
1:43.15 |
199 |
6 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:45.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
315 |
1 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:40.79 |
45 |
2 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:39.23 |
215 |
3 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:37.94 |
341 |
4 |
Amanda Fafner |
2007 |
0756AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:38.64 |
265 |
5 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
1:39.79 |
83 |
6 |
Asta Lund Nielsen |
2008 |
0836AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:41.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
116 |
1 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:33.97 |
273 |
2 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:33.55 |
134 |
3 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:32.10 |
114 |
4 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:32.86 |
187 |
5 |
Fanny Grange |
2006 |
0618AV |
ROSKILDE |
|
25m |
1:33.91 |
310 |
6 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:35.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Asta Marie R. Jensen |
2007 |
0742AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:29.43 |
395 |
2 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:28.70 |
84 |
3 |
Iben Lund Nielsen |
2006 |
0636AM |
NÆSTVED |
|
25m |
1:27.74 |
267 |
4 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
1:28.22 |
129 |
5 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:29.16 |
15 |
6 |
Sofie Larsen |
2005 |
0574AZ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:30.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
33 |
1 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:26.86 |
139 |
2 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:25.36 |
9 |
3 |
Katrine Hansen |
2006 |
0686AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:24.47 |
186 |
4 |
Frederikke Meisner From |
2004 |
0418AM |
ROSKILDE |
|
25m |
1:24.95 |
339 |
5 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:25.84 |
155 |
6 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
0406AX |
RINGSTED |
|
25m |
1:27.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
0616AM |
NÆSTVED |
|
25m |
1:23.83 |
369 |
2 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:23.23 |
343 |
3 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:21.92 |
321 |
4 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:23.01 |
81 |
5 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:23.31 |
222 |
6 |
Zille-Marie Christensen |
2003 |
0306BD |
ODSHERRED |
|
25m |
1:24.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Thea Torndal Jensen |
2004 |
0456AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:21.19 |
336 |
2 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:19.99 |
210 |
3 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.32 |
301 |
4 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:19.70 |
37 |
5 |
Laura Sørensen |
2001 |
0102BC |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:20.19 |
429 |
6 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:21.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
320 |
1 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:17.76 |
351 |
2 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:15.16 |
345 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:14.58 |
372 |
4 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:14.94 |
105 |
5 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
RINGSTED |
|
25m |
1:15.43 |
66 |
6 |
Freja Juul |
2006 |
0656AF |
NÆSTVED |
|
25m |
1:19.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
433 |
1 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:14.05 |
383 |
2 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:11.83 |
386 |
3 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:09.84 |
71 |
4 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:11.07 |
363 |
5 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:12.93 |
218 |
6 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:14.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
25 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|