Startliste for Kalundborg Swim Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
Kalundborg Swim Cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
25 november 2018 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 november 2018 |
|
|
|
|
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
296 |
1 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
25m |
|
101 |
2 |
Anna Bæch |
2009 |
0922AA |
RINGSTED |
|
25m |
|
86 |
3 |
Maja Lund Nielsen |
2010 |
1026AC |
NÆSTVED |
|
25m |
2:50.88 |
99 |
4 |
Liv Maria Febres Andersen |
2008 |
0808AH |
RINGSTED |
|
25m |
|
224 |
5 |
Camilla Drusdal Hansen |
2004 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
|
257 |
6 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
279 |
1 |
Ida Matthesen |
2009 |
0946AC |
VEST |
|
25m |
2:36.46 |
246 |
2 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
2:31.35 |
111 |
3 |
Liva Bugge Frandsen |
2009 |
0972AF |
RINGSTED |
|
25m |
2:13.88 |
124 |
4 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
2:19.61 |
57 |
5 |
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
0914AC |
NÆSTVED |
|
25m |
2:32.66 |
54 |
6 |
Martine Foged |
2009 |
0994AE |
NÆSTVED |
|
25m |
2:39.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
2:12.73 |
316 |
2 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:04.67 |
258 |
3 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
2:02.31 |
149 |
4 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
2:02.78 |
63 |
5 |
Silke Holmgaard |
2007 |
0766AS |
NÆSTVED |
|
25m |
2:12.16 |
305 |
6 |
Sigrún Birgisdottir |
2007 |
0712AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:13.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
22 |
1 |
Emilie Neess |
2007 |
0794AL |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:56.63 |
323 |
2 |
Silje Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:55.00 |
62 |
3 |
Merle Holmgaard |
2005 |
0538AO |
NÆSTVED |
|
25m |
1:54.58 |
263 |
4 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
0768AJ |
VEST |
|
25m |
1:54.99 |
313 |
5 |
Ellen Sofie Jespersen |
2007 |
0784AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:55.50 |
58 |
6 |
Selma Ganci Frederiksen |
2008 |
0824AA |
NÆSTVED |
|
25m |
1:57.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
280 |
1 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
1:53.98 |
116 |
2 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
1:49.62 |
9 |
3 |
Katrine Hansen |
2006 |
0686AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:48.69 |
134 |
4 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
1:49.05 |
45 |
5 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:49.97 |
199 |
6 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
1:54.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
310 |
1 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:45.29 |
27 |
2 |
Evelyn Nyborg |
2005 |
0534AZ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:41.90 |
388 |
3 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:40.72 |
297 |
4 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
25m |
1:41.59 |
15 |
5 |
Sofie Larsen |
2005 |
0574AZ |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:42.06 |
228 |
6 |
Sophie Nielsen |
2006 |
0688AR |
ODSHERRED |
|
25m |
1:45.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Asta Marie R. Jensen |
2007 |
0742AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:38.36 |
17 |
2 |
Kamille Lundberg |
2003 |
0328BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:37.60 |
33 |
3 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:35.39 |
380 |
4 |
Alba Seneca |
2005 |
0576AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:35.53 |
395 |
5 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:38.06 |
187 |
6 |
Fanny Grange |
2006 |
0618AV |
ROSKILDE |
|
25m |
1:39.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
303 |
1 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:34.03 |
225 |
2 |
Isabella Flyvholm Jensen |
2004 |
0474BA |
ODSHERRED |
|
25m |
1:31.06 |
320 |
3 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.28 |
288 |
4 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:29.15 |
321 |
5 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:31.12 |
369 |
6 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:34.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
429 |
1 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:25.23 |
386 |
2 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:17.86 |
345 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.91 |
71 |
4 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
1:17.26 |
211 |
5 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:25.11 |
343 |
6 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:25.82 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
25 november 2018 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|