Ohjelma Pitkäperjantain uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 8
|
Kilpailu |
Pitkäperjantain uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:08 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 8, 100m Selkäuinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nella Imponen |
2007 |
07A517 |
AUi |
|
25m |
|
|
3 |
Tiia Mattila |
2008 |
08A105 |
Ui-Va |
|
25m |
|
|
4 |
Lumia Ele |
2008 |
08A058 |
AUi |
|
25m |
|
|
5 |
Yasemin Yilmaz |
2007 |
07A532 |
AUi |
|
25m |
|
|
6 |
Iiris Paloposki |
2007 |
07A571 |
AUi |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Justiina Junnila |
2007 |
07A471 |
AUi |
|
25m |
1:45.85 |
1:47.85 |
2 |
Minni-Maria Vesma |
2007 |
07A480 |
RaisU |
|
25m |
1:42.58 |
1:44.58 |
3 |
Ronja Vilska |
2006 |
06A239 |
AUi |
|
25m |
1:35.30 |
1:37.30 |
4 |
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
06A436 |
AUi |
|
50m |
1:33.08 |
1:33.08 |
5 |
Vilma Saarimäki |
2007 |
07A277 |
RaisU |
|
25m |
1:34.39 |
1:36.39 |
6 |
Emma Haapanen |
2006 |
06A249 |
AUi |
|
25m |
1:39.06 |
1:41.06 |
7 |
Rahma Ezzat |
2007 |
07A315 |
AUi |
|
25m |
1:43.65 |
1:45.65 |
8 |
Aino Lehtinen |
2005 |
05B147 |
AUi |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pilvi Österman |
2005 |
05A026 |
ÅSK |
|
25m |
1:27.68 |
1:29.68 |
2 |
Sabina Rakhimova |
2005 |
05A752 |
RaisU |
|
50m |
1:26.68 |
1:26.68 |
3 |
Vilma Rintala |
2005 |
05A060 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:19.88 |
1:21.88 |
4 |
Jenni Lehtonen |
2000 |
00B080 |
AUi |
|
25m |
1:16.10 |
1:18.10 |
5 |
Maura Bergström |
2005 |
05A338 |
ÅSK |
|
25m |
1:18.61 |
1:20.61 |
6 |
Amanda Koistinen |
2005 |
05A535 |
AUi |
|
50m |
1:25.33 |
1:25.33 |
7 |
Kristina Grimbaum |
2005 |
05A266 |
ÅSK |
|
50m |
1:28.59 |
1:28.59 |
8 |
Veera Ele |
2006 |
06A310 |
AUi |
|
50m |
1:30.86 |
1:30.86 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sonila Selimi |
2005 |
05A278 |
ÅSK |
|
25m |
1:12.36 |
1:14.36 |
2 |
Sini Salmi |
2004 |
04A294 |
ÅSK |
|
25m |
1:10.60 |
1:12.60 |
3 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
25m |
1:08.82 |
1:10.82 |
4 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
ÅSK |
|
25m |
1:03.17 |
1:05.17 |
5 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
25m |
1:04.93 |
1:06.93 |
6 |
Wilma Lakanen |
2003 |
03A711 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:08.87 |
1:10.87 |
7 |
Kaisla Kangas |
2002 |
02A491 |
ÅSK |
|
25m |
1:10.72 |
1:12.72 |
8 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
NumKis |
|
50m |
1:16.64 |
1:16.64 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
10:08 |
|