Ohjelma Pitkäperjantain uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 26
|
Kilpailu |
Pitkäperjantain uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
10:08 |
|
|
Järjestäjä |
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
Laji 26, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jenni Lehtonen |
2000 |
00B080 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Kaisa Heikkinen |
2008 |
08A047 |
RaisU |
|
25m |
4:11.08 |
4:16.08 |
5 |
Isla Pinta |
2002 |
02A828 |
RaisU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vilma Saarimäki |
2007 |
07A277 |
RaisU |
|
25m |
3:38.80 |
3:43.80 |
3 |
Kristina Grimbaum |
2005 |
05A266 |
ÅSK |
|
25m |
3:11.73 |
3:16.73 |
4 |
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
07A001 |
AUi |
|
25m |
2:53.21 |
2:58.21 |
5 |
Mia Karolina Müürsepp |
2006 |
06A436 |
AUi |
|
50m |
3:15.49 |
3:15.49 |
6 |
Aino Lehtinen |
2005 |
05B147 |
AUi |
|
50m |
3:29.44 |
3:29.44 |
7 |
Sagdiana Rakhimova |
2008 |
08A244 |
RaisU |
|
25m |
3:51.80 |
3:56.80 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Minttu Kiili |
2005 |
05A306 |
ÅSK |
|
25m |
2:51.82 |
2:56.82 |
2 |
Elsa Vira |
2006 |
06A033 |
AUi |
|
50m |
2:50.15 |
2:50.15 |
3 |
Oona Sirkiä |
2004 |
04A596 |
ÅSK |
|
50m |
2:49.32 |
2:49.32 |
4 |
Kerttu Taponen |
2005 |
05A538 |
AUi |
|
25m |
2:42.75 |
2:47.75 |
5 |
Maura Bergström |
2005 |
05A338 |
ÅSK |
|
50m |
2:48.12 |
2:48.12 |
6 |
Julianna Kurkela |
2005 |
05A215 |
ÅSK |
|
25m |
2:44.63 |
2:49.63 |
7 |
Daniela Lietzén |
2006 |
06A241 |
ÅSK |
|
25m |
2:47.37 |
2:52.37 |
8 |
My Laverman |
2004 |
04A557 |
ÅSK |
|
25m |
2:53.10 |
2:58.10 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ella Suominen |
2005 |
05A308 |
ÅSK |
|
50m |
2:47.69 |
2:47.69 |
2 |
Olivia Koski |
2002 |
02A391 |
AUi |
|
25m |
2:38.88 |
2:43.88 |
3 |
Iiris Yli-Jama |
2003 |
03A354 |
ÅSK |
|
25m |
2:34.08 |
2:39.08 |
4 |
Tiia Puolakka |
1998 |
98A086 |
ÅSK |
|
25m |
2:21.75 |
2:26.75 |
5 |
Oona Laakso |
2002 |
02A301 |
ÅSK |
|
25m |
2:26.03 |
2:31.03 |
6 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
25m |
2:38.49 |
2:43.49 |
7 |
Daniela Degenhardt |
2003 |
03A442 |
AUi |
|
25m |
2:41.97 |
2:46.97 |
8 |
Milla Lempiälä |
2005 |
05A436 |
LUS |
|
25m |
2:42.69 |
2:47.69 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
30 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti |
Tulostusaika |
10:08 |
|