Ohjelma SM / NSM / VSM (50m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 56, 100m Perhosuinti Miehet Nuori |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 137 | Kuznetsov Sergey | 2000 | Cetus | 50 m | 54.21 | 54.21 | ||
2 | 201 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 50 m | 57.87 | 57.87 | ||
3 | 456 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 25 m | 55.89 | 57.89 | ||
4 | 400 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 25 m | 56.31 | 58.31 | ||
5 | 254 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 50 m | 59.15 | 59.15 | ||
6 | 113 | Baker Alec | 2000 | Cetus | 25 m | 57.29 | 59.29 | ||
7 | 417 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:00.09 | 1:00.09 | ||
8 | 307 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:00.12 | 1:00.12 | ||
9 | 569 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 50 m | 1:00.17 | 1:00.17 | ||
10 | 13 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 50 m | 1:00.20 | 1:00.20 | ||
11 | 12 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 50 m | 1:00.36 | 1:00.36 | ||
12 | 584 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 50 m | 1:00.63 | 1:00.63 | ||
13 | 148 | Nuottajärvi Anton | 2000 | Cetus | 50 m | 1:00.64 | 1:00.64 | ||
14 | 523 | Lukkarinen Topi | 2000 | SCR | 50 m | 1:00.66 | 1:00.66 | ||
15 | 193 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 50 m | 1:00.80 | 1:00.80 | ||
16 | 32 | Lehti Leevi | 2000 | HSS | 50 m | 1:00.86 | 1:00.86 | ||
17 | 583 | Roine Leo | 2001 | UiTa | 25 m | 58.98 | 1:00.98 | ||
18 | 452 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 59.03 | 1:01.03 | ||
19 | 26 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 50 m | 1:01.09 | 1:01.09 | ||
20 | 141 | Lassila Alex | 2000 | Cetus | 50 m | 1:01.19 | 1:01.19 | ||
21 | 367 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 50 m | 1:01.26 | 1:01.26 | ||
22 | 222 | Hulkko Santeri | 2000 | LaUS | 25 m | 59.40 | 1:01.40 | ||
23 | 299 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 50 m | 1:01.59 | 1:01.59 | ||
24 | 560 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 50 m | 1:01.63 | 1:01.63 | ||
25 | 81 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 25 m | 59.78 | 1:01.78 | ||
26 | 606 | Alila Atte | 2001 | AQUILA | 25 m | 59.94 | 1:01.94 | ||
27 | 340 | Törmä Lauri | 2000 | PUS | 50 m | 1:01.97 | 1:01.97 | ||
28 | 311 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 50 m | 1:02.19 | 1:02.19 | ||
29 | 203 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 50 m | 1:02.24 | 1:02.24 | ||
30 | 121 | Gramén Isak | 2001 | Cetus | 50 m | 1:02.28 | 1:02.28 | ||
31 | 536 | Ihalainen Jami | 2003 | UKK | 25 m | 1:00.30 | 1:02.30 | ||
32 | 405 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 50 m | 1:02.53 | 1:02.53 | ||
33 | 301 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 50 m | 1:02.81 | 1:02.81 | ||
34 | 164 | Ruuskanen Joona | 2000 | Cetus | 25 m | 1:00.88 | 1:02.88 | ||
35 | 180 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 50 m | 1:02.93 | 1:02.93 | ||
36 | 176 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 50 m | 1:03.05 | 1:03.05 | ||
37 | 229 | Ovaskainen Jasu | 2002 | LaUS | 50 m | 1:03.09 | 1:03.09 | ||
38 | 160 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 50 m | 1:03.26 | 1:03.26 | ||
39 | 138 | Kylmä Eemil | 2001 | Cetus | 25 m | 1:01.36 | 1:03.36 | ||
40 | 391 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 1:03.42 | 1:03.42 | ||
41 | 471 | Pirneskoski Arttu | 2000 | KemTU | 50 m | 1:03.71 | 1:03.71 | ||
42 | 522 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 50 m | 1:03.80 | 1:03.80 | ||
43 | 139 | Laine Veeti | 2000 | Cetus | 50 m | 1:03.93 | 1:03.93 | ||
44 | 401 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 50 m | 1:04.10 | 1:04.10 | ||
45 | 331 | Luhtanen Leevi | 2000 | PUS | 50 m | 1:04.16 | 1:04.16 | ||
46 | 253 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 50 m | 1:04.17 | 1:04.17 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 19 kesäkuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä | Tulostusaika | 22:25 |