Program for Mastersmestaruusuinnit (25m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 6, 100m Selkäuinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 573 | Pilpola Lauri | 1993 | AUi | 93A193 | 50 m | 1:02.19 | 1:00.19 | |
2 | 410 | Aalto Tuukka | 1988 | KemUS | 88A129 | 25 m | 1:05.13 | 1:05.13 | |
3 | 468 | Säntti Jari | 1982 | UPOT | 82A126 | 25 m | 1:06.30 | 1:06.30 | |
4 | 211 | Parkkila Janne | 1986 | JoUS | 86A188 | 25 m | 1:06.92 | 1:06.92 | |
5 | 79 | Pohjolainen Matti | 1987 | HyUS | 87A271 | 25 m | 1:07.54 | 1:07.54 | |
6 | 546 | Juvonen Marko | 1992 | NU | 92A014 | 25 m | 1:07.95 | 1:07.95 | |
7 | 180 | Pyrhönen Tero | 1972 | Cetus | 72A010 | 50 m | 1:12.09 | 1:10.09 | |
8 | 141 | Engström Johan | 1975 | TuUS | 75A123 | 50 m | 1:12.72 | 1:10.72 | |
9 | 411 | Karjalainen Petri | 1976 | OuLo | 76A049 | 50 m | 1:13.31 | 1:11.31 | |
10 | 249 | Iivonen Juha | 1959 | LrU | 59A042 | 25 m | 1:11.94 | 1:11.94 | |
11 | 506 | Arponen Mikko | 1980 | Vanders | 80A030 | 25 m | 1:12.34 | 1:12.34 | |
12 | 354 | Heikkilä Lauri | 1964 | S.C.P. | 64A026 | 25 m | 1:15.11 | 1:15.11 | |
13 | 147 | Niskanen Jari | 1969 | TuUS | 69A054 | 50 m | 1:21.36 | 1:19.36 | |
14 | 253 | Skog Kai-asser | 1966 | LrU | 66A035 | 25 m | 1:19.83 | 1:19.83 | |
15 | 439 | Kanste Jussi | 1966 | HAHE | 66A091 | 25 m | 1:20.27 | 1:20.27 | |
16 | 236 | Paananen Kari | 1970 | KuUS | 70A156 | 25 m | 1:20.70 | 1:20.70 | |
17 | 565 | Nylund Tom | 1959 | STR | 59A056 | 25 m | 1:20.79 | 1:20.79 | |
18 | 80 | Silvola Risto | 1969 | HyUS | 69A040 | 25 m | 1:30.36 | 1:30.36 | |
19 | 271 | Keskinen Ilkka | 1952 | SWIM | 52A010 | 50 m | 1:32.52 | 1:30.52 | |
20 | 343 | Tuomiranta Tapani | 1951 | Koovee | 51A008 | 50 m | 1:33.84 | 1:31.84 | |
21 | 281 | Tolvanen Juha | 1971 | SWIM | 71A066 | 25 m | 1:35.43 | 1:35.43 | |
22 | 265 | Makkonen Markku | 1948 | SUS | 48A011 | 25 m | 1:38.24 | 1:38.24 | |
23 | 173 | Malk Lauri | 1937 | Cetus | 37A002 | 25 m | 1:42.35 | 1:42.35 | |
24 | 29 | Sund Ralf | 1955 | HSS | 55A022 | 25 m | 1:43.19 | 1:43.19 | |
25 | 96 | Ekholm Mauri | 1943 | RiUS | 43A000 | 50 m | 1:45.21 | 1:43.21 | |
26 | 7 | Bremer Klaus | 1938 | HSS | 38A004 | 50 m | 1:48.67 | 1:46.67 | |
27 | 230 | Kainulainen Juha | 1954 | KuUS | 54A024 | 50 m | 1:54.00 | 1:52.00 | |
28 | 276 | Pykäläinen Heikki | 1952 | SWIM | 52A003 | 50 m | 1:56.04 | 1:54.04 | |
29 | 75 | Laaksonheimo Jyrki | 1970 | HyUS | 70A122 | 25 m | 1:54.39 | 1:54.39 | |
30 | 171 | Lahti Martti | 1937 | Cetus | 37A000 | 50 m | 2:08.71 | 2:06.71 | |
31 | 459 | Etelävuori Raimo | 1945 | ORCA | 45A018 | 25 m | 2:10.40 | 2:10.40 | |
32 | 3 | Hiltunen Kari | 1958 | BS-PU | 58A009 | 25 m | |||
33 | 9 | Iivanainen Tuomas | 1970 | HSS | 70A096 | 25 m | |||
34 | 66 | Svartström Emil | 1985 | HU | 85A035 | 25 m | |||
35 | 154 | Elovaara Antero | 1959 | Cetus | 59A016 | 25 m | |||
36 | 252 | Silventoinen Juha | 1993 | LrU | 93A723 | 25 m | |||
37 | 324 | Uusi-Kokko Sauli Juhani | 1933 | KaKa | 33A005 | 25 m | |||
38 | 346 | Karttunen Valtteri | 1993 | RaisU | 93A404 | 25 m | |||
39 | 380 | Malmelin Teemu | 1981 | Pyry | 81A101 | 25 m | |||
40 | 466 | Ohtonen Arttu | 1983 | UPOT | 83A127 | 25 m | |||
41 | 491 | Soini Mikko | 1972 | Speedo | 72A027 | 25 m | |||
42 | 520 | Routarinne Vesa | 1959 | Vanders | 59A059 | 25 m | |||
43 | 532 | Eklund Petri | 1957 | AQUILA | 57A003 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 23 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 11:09 |