Program för Stora Coop simmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 119 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 25 m | 1:08.48 | |
2 | 130 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:09.63 | |
3 | 128 | Hellgren Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | BC5601 | 25 m | 1:14.02 | |
4 | 167 | Logander Elin | 2005 | STRÄNGNÄS | AS8605 | 25 m | 1:15.98 | |
5 | 59 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 1:17.14 | |
6 | 120 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:18.00 | |
7 | 183 | Muhr Amelie | 2003 | VÄSTERÅS | AQ4603 | 25 m | 1:21.07 | EFT |
8 | 150 | Åkerlund Soobin | 2004 | VÄSTERÅS | BL2604 | 25 m | 1:24.46 | |
9 | 157 | Thunvall Meja | 2006 | ÖSMO SS | AG9206 | 25 m | 1:26.61 | |
10 | 174 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 1:27.11 | |
11 | 28 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 1:28.67 | |
12 | 158 | Öhman Agnes | 2006 | ÖSMO SS | AG2406 | 25 m | 1:31.57 | |
13 | 32 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:33.84 | |
14 | 173 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | 1:33.90 | |
15 | 87 | Kristiansson Anna | 2007 | SALTSJÖB | AB5807 | 25 m | 1:33.98 | |
16 | 184 | Muhr Elvira | 2007 | VÄSTERÅS | AF6407 | 25 m | 1:34.57 | EFT |
17 | 90 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 1:35.11 | |
18 | 52 | Forsman Alma | 2007 | KÖPINGS SS | AG7807 | 25 m | 1:35.40 | |
19 | 142 | Romberg Emilia | 2005 | VÄSTERÅS | AY6405 | 25 m | 1:37.32 | |
20 | 172 | Roshag Thilde | 2006 | STRÄNGNÄS | AH3806 | 25 m | 1:38.61 | |
21 | 29 | Eriksson Malva | 2006 | GUSTAVSBER | AA8406 | 25 m | 1:38.82 | |
22 | 101 | Malm Linnea | 2005 | UPPLANDS-B | AS2405 | 25 m | 1:39.92 | |
23 | 155 | Sandelius Leah | 2007 | ÖSMO SS | AL8207 | 25 m | 1:39.95 | |
24 | 168 | Lundgren Thea | 2006 | STRÄNGNÄS | AP7806 | 25 m | 1:40.93 | |
25 | 134 | Källstrand Jenneli | 2006 | VÄSTERÅS | BD8406 | 25 m | 1:48.98 | |
26 | 48 | Wiker My | 2006 | GUSTAVSBER | AA9406 | 25 m | 1:52.09 | |
27 | 6 | Alvin Linnea | 2006 | SK ENA | AJ1606 | 25 m | ||
28 | 17 | Osman Aziza | 2008 | SK ENA | AI3608 | 25 m | ||
29 | 38 | Näsholm Tyra | 2004 | GUSTAVSBER | BX3604 | 25 m | ||
30 | 45 | Tham Bonnie | 2006 | GUSTAVSBER | BG5406 | 25 m | ||
31 | 47 | Wahlström Nicole | 2005 | GUSTAVSBER | AN3405 | 25 m | ||
32 | 56 | Adolfsson Julia | 2006 | LINDESBERG | BP3206 | 25 m | ||
33 | 67 | Boman Liv | 2005 | SALA SS | BG2605 | 25 m | EFT | |
34 | 79 | Nordström Moa | 2007 | SALA SS | AY4607 | 25 m | ||
35 | 108 | Sundquist Ellen | 2006 | UPPLANDS-B | AU8406 | 25 m | ||
36 | 154 | Rosborg Amanda | 2008 | ÖSMO SS | AH1208 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 05 april 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:34 |