Program för Stora Coop simmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Stora Coop Simmet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
12:34 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Sigvard Göransson |
2007 |
AB6707 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
169 |
2 |
Hector Pettersson |
2008 |
AE7508 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
76 |
3 |
Eric Hörnstedt |
2008 |
AH7508 |
SALA SS |
|
25m |
|
7 |
4 |
Pontus Asp Almström |
2008 |
AD1908 |
SK ENA |
|
25m |
|
170 |
5 |
Artur Romin |
2003 |
AJ0303 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Niklas Rydkvist |
2001 |
AZ1301 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
140 |
2 |
Thor Pedro |
2005 |
AS4305 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:43.67 |
138 |
3 |
Isac Mörtstrand |
2007 |
AC4107 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:36.30 |
161 |
4 |
Elias Arvidsson |
2005 |
AN7705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:42.92 |
78 |
5 |
Noel Larsson |
2006 |
AK8106 |
SALA SS |
|
25m |
1:47.13 |
57 |
6 |
Johannes Brynglesson |
2007 |
AN2707 |
LINDESBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Rikard Turén |
2003 |
AX4303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:31.75 |
35 |
2 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:28.87 |
30 |
3 |
Max Eriksson |
2003 |
AG0703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:27.55 |
37 |
4 |
Anton Nordström |
2002 |
AT1502 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:27.73 |
118 |
5 |
Viam Assadi |
2005 |
AM4305 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:29.46 |
82 |
6 |
William Struwe |
2006 |
AE1306 |
SALA SS |
|
25m |
1:34.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Melvin Norlén |
2005 |
AM2305 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:25.78 |
77 |
2 |
Malte Larsson |
2003 |
AU2503 |
SALA SS |
|
50m |
1:24.30 |
27 |
3 |
Samuel Ekström |
2002 |
AO2702 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:19.49 |
62 |
4 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:21.31 |
31 |
5 |
Simon Hallgren |
2002 |
AU7902 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:24.93 |
41 |
6 |
Calle Samuelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:26.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Lucas Kokki |
2003 |
AZ3303 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.56 |
26 |
2 |
Adrian Ekström |
2004 |
AV6104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:14.30 |
129 |
3 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.16 |
49 |
4 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:13.20 |
147 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.98 |
25 |
6 |
Morten Brattgård |
2004 |
AE8104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:18.86 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
12:34 |
|