Program för Stora Coop simmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Stora Coop Simmet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
12:34 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Frisim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
Niklas Rydkvist |
2001 |
AZ1301 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
76 |
3 |
Eric Hörnstedt |
2008 |
AH7508 |
SALA SS |
|
25m |
|
15 |
4 |
Adam Lundblad |
2006 |
AV3106 |
SK ENA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Mathias Steffansson |
2005 |
AF2505 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
7 |
2 |
Pontus Asp Almström |
2008 |
AD1908 |
SK ENA |
|
25m |
1:50.63 |
34 |
3 |
Max Lindkvist |
2004 |
AS3904 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:41.85 |
143 |
4 |
Algot Rådman |
2006 |
AO5506 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:42.91 |
43 |
5 |
Anton Sjödin |
2004 |
AS1904 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
57 |
6 |
Johannes Brynglesson |
2007 |
AN2707 |
LINDESBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Hector Pettersson |
2008 |
AE7508 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:33.82 |
121 |
2 |
Emil Cosini |
2006 |
AH9106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:26.67 |
78 |
3 |
Noel Larsson |
2006 |
AK8106 |
SALA SS |
|
25m |
1:25.65 |
126 |
4 |
Olle Halvarsson |
2006 |
AH7106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:26.45 |
140 |
5 |
Thor Pedro |
2005 |
AS4305 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.66 |
73 |
6 |
Wilhelm Gullberg |
2006 |
AR5506 |
SALA SS |
|
25m |
1:36.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Isac Mörtstrand |
2007 |
AC4107 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.06 |
21 |
2 |
Viggo Redlund |
2005 |
AV2305 |
SK ENA |
|
25m |
1:23.48 |
165 |
3 |
Hugo Klang |
2005 |
AH0705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:21.74 |
164 |
4 |
Sigvard Göransson |
2007 |
AB6707 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:21.78 |
82 |
5 |
William Struwe |
2006 |
AE1306 |
SALA SS |
|
25m |
1:24.80 |
161 |
6 |
Elias Arvidsson |
2005 |
AN7705 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:25.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Malte Larsson |
2003 |
AU2503 |
SALA SS |
|
25m |
1:13.09 |
46 |
2 |
Rikard Turén |
2003 |
AX4303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:12.49 |
30 |
3 |
Max Eriksson |
2003 |
AG0703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:11.40 |
133 |
4 |
Lucas Kokki |
2003 |
AZ3303 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.11 |
62 |
5 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:12.78 |
139 |
6 |
Melvin Norlén |
2005 |
AM2305 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Artur Romin |
2003 |
AJ0303 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:11.21 |
31 |
2 |
Simon Hallgren |
2002 |
AU7902 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:08.88 |
25 |
3 |
Morten Brattgård |
2004 |
AE8104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:07.30 |
26 |
4 |
Adrian Ekström |
2004 |
AV6104 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:07.46 |
37 |
5 |
Anton Nordström |
2002 |
AT1502 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:11.18 |
41 |
6 |
Calle Samuelsson |
2003 |
AJ4503 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:11.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.24 |
123 |
2 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:04.79 |
129 |
3 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
59.68 |
49 |
4 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:03.22 |
35 |
5 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:05.08 |
27 |
6 |
Samuel Ekström |
2002 |
AO2702 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:06.29 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
12:34 |
|