Program for Strängnäs Simcup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 21, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 188 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | 25 m | 1:16.35 | ||
2 | 229 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:21.45 | ||
3 | 46 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:25.85 | ||
4 | 7 | Sandberg Emily | 2004 | BÅLSTA SK | 25 m | 1:26.66 | ||
5 | 94 | Kinane Hannah | 2006 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:27.12 | ||
6 | 61 | Bojovic Sofija | 2004 | FINSPÅNG | 25 m | 1:29.23 | ||
7 | 115 | Westberg Isabella | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:30.46 | ||
8 | 80 | Bengtsson Linn | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:31.08 | ||
9 | 114 | Watanabe Jessika | 2006 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:31.62 | ||
10 | 233 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:31.64 | ||
11 | 41 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:33.02 | ||
12 | 212 | Håkanson Reneström Tyra | 2003 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:33.36 | ||
13 | 62 | Dunhagen Engla | 2006 | FINSPÅNG | 25 m | 1:33.51 | ||
14 | 232 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:34.48 | ||
15 | 128 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | 25 m | 1:34.64 | ||
16 | 105 | Sidén Bashouki Manya | 2006 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:35.42 | ||
17 | 145 | Eidefors Cornelia | 2002 | NKK | 25 m | 1:35.65 | ||
18 | 68 | Hejdeström Emelie | 2000 | FINSPÅNG | 25 m | 1:35.73 | ||
19 | 84 | Elmquist Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:36.29 | ||
20 | 97 | Larsson Olivia | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:36.70 | ||
21 | 125 | Ejdvinsson Kajsa | 2004 | KATRINEHOL | 25 m | 1:37.12 | ||
22 | 35 | Lindkvist Philippa | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:37.48 | ||
23 | 33 | Larsén Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:38.61 | ||
24 | 60 | Arnell Emilia | 2004 | FINSPÅNG | 25 m | 1:38.68 | ||
25 | 87 | Finnhammar Stella | 2005 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:40.65 | ||
26 | 40 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:41.84 | ||
27 | 3 | Finne Elin | 2007 | BÅLSTA SK | 50 m | 1:43.08 | ||
28 | 113 | Wallin Mira | 2006 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:43.28 | ||
29 | 63 | Dyrkell Emmy | 2004 | FINSPÅNG | 25 m | 1:43.69 | ||
30 | 2 | Budden Olivia | 2007 | BÅLSTA SK | 25 m | 1:44.42 | ||
31 | 169 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKÖPING | 25 m | 1:45.62 | ||
32 | 6 | Rosenberg Ebba | 2007 | BÅLSTA SK | 50 m | 1:46.05 | ||
33 | 32 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:46.79 | ||
34 | 147 | Hagström Ella | 2007 | NKK | 25 m | 1:47.99 | ||
35 | 156 | Wallberg Alicia | 2007 | NKK | 25 m | 1:48.36 | ||
36 | 71 | Johansson Hanna | 2005 | FINSPÅNG | 25 m | 1:48.40 | ||
37 | 108 | Sjöblom Hallner Elvira | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:49.36 | ||
38 | 252 | Boman Liv | 2005 | SALA SS | 25 m | 1:51.97 | EFT | |
39 | 224 | Lundgren Thea | 2006 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:52.91 | ||
40 | 152 | Lundkvist Nova | 2007 | NKK | 25 m | 1:54.69 | ||
41 | 91 | Henriksson Kajsa | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 1:56.22 | ||
42 | 93 | Johansson Linnea | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:05.72 | ||
43 | 143 | Andersson-Lundin Filippa | 2007 | NKK | 25 m | 2:07.32 | ||
44 | 27 | Costa Ester | 2006 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:07.36 | ||
45 | 21 | Zetterberg Elna | 2007 | SK ENA | 25 m | 2:08.35 | ||
46 | 102 | Mattsson Emmy | 2007 | JÄRFÄLLA S | 25 m | 2:17.69 | ||
47 | 9 | Brinck Molly | 2007 | BÅLSTA SK | 25 m | EFT | ||
48 | 158 | Claesson Agnes | 2004 | NYKÖPING | 25 m | |||
49 | 159 | Claesson Wilma | 2004 | NYKÖPING | 25 m | |||
50 | 230 | Stellansdotter Eleonore | 2007 | STRÄNGNÄS | 25 m | |||
51 | 235 | Willstrand Ebba | 2004 | STRÄNGNÄS | 25 m | |||
52 | 251 | Landstorp Filippa | 2007 | ESKILSTUNA | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 21 april 2018 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 07:56 |