Startliste for Suðuroyar Sparikassi Stevna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Suðuroyar Sparikassa Stevna |
|
Udskriftsdato |
24 februar 2018 |
|
|
Stævne by |
Vágur |
|
Udskriftstidspunkt |
11:58 |
|
|
Arrangør |
SuSvim |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 februar 2018 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (4) |
Føroyskt met (junior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 |
Føroyskt met (senior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 |
|
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Sólja Sigmundardóttir |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
|
41 |
2 |
Beinta Poulsdóttir Debes |
1997 |
|
Havnar |
|
50m |
|
57 |
3 |
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
|
23 |
4 |
Viktoria Olsen |
2007 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
|
24 |
5 |
Beinta Holm Skaaning |
2007 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
|
98 |
6 |
Birna Isholm |
2006 |
|
REYSTI |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Sára Thomsen |
2005 |
|
REYSTI |
|
50m |
2:00.44 |
61 |
2 |
Jenný J. Petersen |
2001 |
|
Havnar |
|
25m |
1:51.36 |
25 |
3 |
Birgit Thomsen |
2006 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:48.08 |
40 |
4 |
Signa Vár Dávadóttir |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
1:50.60 |
101 |
5 |
Krista T Justinussen |
2005 |
|
REYSTI |
|
50m |
1:52.95 |
103 |
6 |
Hildigunn Steimhólm |
2007 |
|
REYSTI |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Nancy N. Dam |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:41.84 |
44 |
2 |
Jóhanna H. Eidesgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
1:37.55 |
10 |
3 |
Elin Christiansen |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:26.14 |
73 |
4 |
Bjørt A. Sigurðsson |
2004 |
|
REYSTI |
|
50m |
1:35.68 |
72 |
5 |
Malan Jóhansdóttir |
2004 |
|
REYSTI |
|
50m |
1:39.04 |
91 |
6 |
Sofía Toftegaard |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:42.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Lilja D Jacobsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:23.35 |
87 |
2 |
Sólva A. Sigurðsson |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
1:22.81 |
96 |
3 |
Ásbjørg Hjelm |
1999 |
|
REYSTI |
|
50m |
1:15.34 |
92 |
4 |
Rebekka Trygvadóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
1:21.79 |
20 |
5 |
Lea Midjord |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:23.25 |
21 |
6 |
Petra A. Nielsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:23.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
24 februar 2018 |
Licens til Suðuroyar Svimjifelag |
Udskriftstidspunkt |
11:58 |
|