Program för Moelven Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Moelven Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
22 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Säffle |
|
Utskriftstid |
14:07 |
|
|
Arrangör |
Säffle SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 18, 100m Ryggsim D 11 o ä |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
179 |
2 |
Boglarka Biro |
2006 |
AO9806 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
22 |
3 |
Felicia Spjut |
2006 |
BN4406 |
ARVIKA SS |
|
25m |
|
121 |
4 |
Zhino Mohammadi |
2006 |
BF1406 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
3 |
5 |
Hilda Karlsson |
2007 |
AQ1207 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Johanna Storm |
2006 |
BD7406 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:59.82 |
6 |
2 |
Cornelia Sörqvist |
2007 |
AG6807 |
ÅMÅLS SS |
|
50m |
1:45.72 |
80 |
3 |
Ester Josbo |
2006 |
AO2806 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:43.98 |
34 |
4 |
Emilia Tallberg |
2006 |
AO2206 |
DEJE SS |
|
25m |
1:45.31 |
47 |
5 |
Sally Wetterskog |
2005 |
AH2205 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:45.87 |
97 |
6 |
Mari Walbye-Sletvold |
2005 |
|
KARLSKO SF |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Ellen Lindner |
2005 |
BK3605 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:40.85 |
2 |
2 |
Thea Eriksson |
2006 |
AS0606 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:39.22 |
150 |
3 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:34.53 |
8 |
4 |
Vilma Thorpman |
2006 |
AS5406 |
ÅMÅLS SS |
|
25m |
1:36.66 |
90 |
5 |
Ida Pettersson |
2006 |
AO7806 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:40.13 |
106 |
6 |
Sofie Engvall |
2005 |
AL8805 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:42.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:27.68 |
79 |
2 |
Nathalie Johansson |
2006 |
AB2606 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:26.71 |
78 |
3 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:25.64 |
142 |
4 |
Julia Blennrot |
2004 |
BT4604 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:25.81 |
127 |
5 |
Elin Segerström |
2007 |
AF7407 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:27.16 |
164 |
6 |
Hanna Widing |
2006 |
AH5606 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:32.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:23.84 |
87 |
2 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:23.29 |
13 |
3 |
Miranda Kristiansson |
2001 |
AP6401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:22.67 |
84 |
4 |
Mia Larsson |
2006 |
AT0206 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:22.87 |
85 |
5 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:23.80 |
157 |
6 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:25.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:21.09 |
70 |
2 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:20.74 |
32 |
3 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
1:19.91 |
103 |
4 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:20.35 |
133 |
5 |
Agnes Wilde |
2005 |
BB4805 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:20.87 |
60 |
6 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:22.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Ebba Locken |
2006 |
AH6606 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:19.69 |
72 |
2 |
Moa Hammarbäck |
2003 |
AR5403 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:16.81 |
152 |
3 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:10.10 |
92 |
4 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:16.19 |
143 |
5 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:18.54 |
145 |
6 |
Tilde Halldan |
2005 |
AH6205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:19.78 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 april 2018 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:07 |
|