Program för Njurundasim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Heatlista Gren 68
|
Tävling |
Njurundasim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
25 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Kvissleby |
|
Utskriftstid |
14:30 |
|
|
Arrangör |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 68, 50m Frisim Damer |
Finaler (3) |
Beräknad start 16:28 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Alice Sjödin |
2009 |
AB9209 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
12 |
2 |
Wira Andersson |
2010 |
AA1810 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:10.23 |
129 |
3 |
Jennielee Oppgård |
2008 |
AA4808 |
SUNDSVALL |
|
25m |
56.38 |
70 |
4 |
Haben Tsegay |
2009 |
AB2409 |
NJURUNDA |
|
25m |
57.38 |
14 |
5 |
Meya Berg |
2009 |
AE8809 |
NJURUNDA |
|
25m |
1:13.04 |
143 |
6 |
Lily Utterberg |
2008 |
AT3808 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Ellen Vesterström |
2008 |
AE0608 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
52.56 |
35 |
2 |
Josefine Grönlund |
2008 |
AB3608 |
NJURUNDA |
|
25m |
50.43 |
57 |
3 |
Isabel Olsson |
2008 |
AG1408 |
NJURUNDA |
|
25m |
45.19 |
89 |
4 |
Juno Domeij |
2008 |
AM6408 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
48.44 |
172 |
5 |
Embla Lidén |
2008 |
AA5808 |
KOMETERNA |
|
25m |
51.54 |
93 |
6 |
Saga Engström |
2010 |
AB4210 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
55.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
Elma Neuman |
2008 |
AB2608 |
NJURUNDA |
|
25m |
44.06 |
15 |
2 |
Emma Bergqvist |
2008 |
AG7208 |
NJURUNDA |
|
25m |
39.62 |
51 |
3 |
Maja Modin |
2008 |
AG5408 |
NJURUNDA |
|
25m |
37.33 |
147 |
4 |
Milla Zell |
2008 |
AJ4608 |
SUNDSVALL |
|
25m |
39.50 |
124 |
5 |
Astrid Newsham |
2008 |
AI9808 |
SUNDSVALL |
|
25m |
39.71 |
116 |
6 |
Maja Henningsson |
2008 |
AA6808 |
SUNDSVALL |
|
25m |
44.88 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 februari 2018 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
Utskriftstid |
14:30 |
|