Startliste for Kronborg Open 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2018 |
|
Udskriftsdato |
09 marts 2018 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
15:29 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
09 marts 2018 |
|
|
|
|
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (22) |
Sponsor: RESTAURANT GILLELEJEHAVN |
|
Vejledende starttid 19:41 |
Heat 1 (22) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
615 |
2 |
Bastian Zahle |
2008 |
0825AE |
HELSINGØR |
|
50m |
|
533 |
3 |
Anders Rye Gefke |
2008 |
0855AB |
HELSINGØR |
|
50m |
45.39 |
522 |
4 |
Andreas Bendtsen |
2007 |
0703AG |
HELSINGØR |
|
50m |
42.57 |
301 |
5 |
Mathias Bidsted Hansen |
2006 |
0673AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
43.37 |
567 |
6 |
Luca de Masi |
2008 |
0877AD |
HELSINGØR |
|
50m |
47.91 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Marco Gundel Harmens |
2006 |
0669AC |
HVIDOVRE |
|
50m |
41.15 |
292 |
2 |
Viktor Bernstein |
2006 |
0639AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
40.90 |
516 |
3 |
Laurits Højgaard Allin |
2006 |
0659AI |
HELSINGØR |
|
50m |
40.57 |
544 |
4 |
Gustav Hillestrøm |
2004 |
0437AO |
HELSINGØR |
|
50m |
40.53 |
549 |
5 |
Asger Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
50m |
40.55 |
554 |
6 |
Jens Christian Koefoed |
2006 |
0639AF |
HELSINGØR |
|
50m |
40.78 |
541 |
7 |
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
0835AB |
HELSINGØR |
|
50m |
41.15 |
354 |
8 |
Victor Enemark Cruse |
2004 |
0425AN |
FR.SUND |
|
50m |
41.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
560 |
1 |
Patrick Lind |
2004 |
0411AN |
HELSINGØR |
|
50m |
38.92 |
528 |
2 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
50m |
38.30 |
12 |
3 |
Victor Bornemann |
2004 |
0489AD |
ALLERØD |
|
50m |
38.14 |
267 |
4 |
Illia Bulba |
2005 |
0583AM |
HØRSHOLM |
|
50m |
36.65 |
238 |
5 |
Sebastian Egenhardt |
2006 |
0655AA |
VEST |
|
50m |
37.55 |
570 |
6 |
Peter Mortensen |
2005 |
0501AO |
HELSINGØR |
|
50m |
38.17 |
371 |
7 |
Viktor Degn |
2005 |
0537AM |
FR.VÆRK |
|
50m |
38.55 |
642 |
8 |
Felix Lepp |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
38.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
465 |
1 |
Victor Henrik Ritnagel |
2005 |
0545AC |
GLADSAXE |
|
50m |
36.42 |
572 |
2 |
Marcus Munk |
2007 |
0757AB |
HELSINGØR |
|
50m |
36.24 |
122 |
3 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
50m |
36.02 |
311 |
4 |
Kasper Kusk |
2003 |
0327AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
35.91 |
588 |
5 |
Teodor Roed Schøning |
2005 |
0585AA |
HELSINGØR |
|
50m |
35.99 |
237 |
6 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
50m |
36.08 |
127 |
7 |
Christian Nimb |
2006 |
0679AH |
GENTOFTE |
|
50m |
36.28 |
381 |
8 |
Jonathan Resting Krontoft |
2002 |
0227AT |
FR.VÆRK |
|
50m |
36.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Oscar Rybak-Andersen |
2005 |
0521AB |
GENTOFTE |
|
50m |
35.54 |
582 |
2 |
Nicklas Reinstrup |
2006 |
0655AD |
HELSINGØR |
|
50m |
35.27 |
568 |
3 |
Thor Majvig Mogensen |
2004 |
0419AF |
HELSINGØR |
|
50m |
34.88 |
248 |
4 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
50m |
34.78 |
131 |
5 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
50m |
34.83 |
358 |
6 |
Balder H. Mikkelsen |
2007 |
0707AB |
FR.SUND |
|
50m |
35.18 |
469 |
7 |
Andreas Kelstrup Schou |
2005 |
0539AE |
GLADSAXE |
|
50m |
35.29 |
250 |
8 |
Josef Shukri |
2006 |
0653AD |
VEST |
|
50m |
35.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
458 |
1 |
Vilhelm Thieden Maarbjerg |
2004 |
0407AE |
GLADSAXE |
|
50m |
34.61 |
460 |
2 |
Mattias Sand Nielsen |
2005 |
0541AB |
GLADSAXE |
|
50m |
34.27 |
247 |
3 |
Erik Rasmussen |
2006 |
0695AD |
VEST |
|
50m |
34.01 |
540 |
4 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
50m |
33.84 |
107 |
5 |
Louie Hansen |
2005 |
0521AK |
GENTOFTE |
|
50m |
33.92 |
648 |
6 |
Joshua Thon |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
34.02 |
239 |
7 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
50m |
34.33 |
246 |
8 |
Ditlev Queitsch |
2006 |
0671AB |
VEST |
|
50m |
34.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Joakim Hjulmand-Lassen |
2005 |
0599AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
33.82 |
240 |
2 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
50m |
33.41 |
291 |
3 |
Anton Rytter Bech |
2005 |
0515AK |
HVIDOVRE |
|
50m |
33.27 |
21 |
4 |
Mads Naver |
2004 |
0405AH |
ALLERØD |
|
50m |
33.22 |
364 |
5 |
Lau Lykke Wennicke |
2004 |
0403AF |
FR.SUND |
|
50m |
33.26 |
254 |
6 |
Axel Føns Voss |
2005 |
0517AL |
VEST |
|
50m |
33.36 |
119 |
7 |
Carl Emil Lundgaard |
2005 |
0591AA |
GENTOFTE |
|
50m |
33.43 |
634 |
8 |
Jordan Bamberg |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
33.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
638 |
1 |
Fynn Dodrimong |
2006 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
33.14 |
461 |
2 |
Søren Wandall Ohlsen |
2004 |
0469AC |
GLADSAXE |
|
50m |
33.01 |
289 |
3 |
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
0499AJ |
HVIDOVRE |
|
50m |
32.86 |
8 |
4 |
William Leander Agerskov |
2004 |
0411AK |
ALLERØD |
|
50m |
32.81 |
359 |
5 |
Bertram H. Mikkelsen |
2004 |
0441AN |
FR.SUND |
|
50m |
32.84 |
203 |
6 |
Isaac Rasmussen |
2004 |
AF8504 |
KSLS |
|
50m |
32.90 |
253 |
7 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
50m |
33.10 |
277 |
8 |
Frederik Rink Larsen |
2004 |
0447AK |
HØRSHOLM |
|
50m |
33.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Ahmad Alhaj |
2005 |
AC6905 |
SK RAN |
|
50m |
32.72 |
281 |
2 |
Alexander Nørby |
2006 |
0617AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
32.47 |
35 |
3 |
Villads Arfelt |
2004 |
0417AL |
BIRKERØD |
|
50m |
32.22 |
414 |
4 |
Mikkel Eiken Borge |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
31.79 |
449 |
5 |
Nicholas H. Hansen |
2005 |
0515AF |
GLADSAXE |
|
50m |
31.82 |
95 |
6 |
Laurits Boserup |
2005 |
0553AK |
GENTOFTE |
|
50m |
32.27 |
459 |
7 |
Vincent Matras |
2005 |
0591AF |
GLADSAXE |
|
50m |
32.69 |
452 |
8 |
Anders Junker |
2005 |
0523AF |
GLADSAXE |
|
50m |
32.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
William Hoffmann Hyldig |
2004 |
0471AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
31.57 |
450 |
2 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
0431AI |
GLADSAXE |
|
50m |
31.38 |
338 |
3 |
Lars Reber Knudsen |
2003 |
0365AR |
FARUM |
|
50m |
31.06 |
348 |
4 |
Cornelius Olsen |
2005 |
0515AD |
FARUM |
|
50m |
31.02 |
437 |
5 |
William Bogø Andersen |
2005 |
0559AF |
GLADSAXE |
|
50m |
31.05 |
468 |
6 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
50m |
31.10 |
284 |
7 |
Marcus Elkjær Samson |
2003 |
0319AG |
HØRSHOLM |
|
50m |
31.53 |
194 |
8 |
Felix Jönsson |
2004 |
AV2304 |
KSLS |
|
50m |
31.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
305 |
1 |
Marius Kjær Hoelgaard |
2004 |
0445AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
30.84 |
169 |
2 |
Erik Li |
2003 |
0391AF |
HERLEV |
|
50m |
30.81 |
630 |
3 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
50m |
30.66 |
536 |
4 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
30.65 |
323 |
5 |
Mathias Parkhøi |
2003 |
0383AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
30.65 |
550 |
6 |
Oliver Bak Jensen |
2002 |
0257AT |
HELSINGØR |
|
50m |
30.73 |
445 |
7 |
Silas Fessel |
2004 |
0467AD |
GLADSAXE |
|
50m |
30.83 |
597 |
8 |
Alexander Stærkær |
2002 |
0287AN |
HELSINGØR |
|
50m |
31.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Herman Modig |
2003 |
AC3903 |
KSLS |
|
50m |
30.49 |
126 |
2 |
August Arup Neergaard |
2005 |
0571AB |
GENTOFTE |
|
50m |
30.37 |
49 |
3 |
Mads Liechti |
2004 |
0491AN |
BIRKERØD |
|
50m |
30.23 |
631 |
4 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
50m |
30.14 |
36 |
5 |
Jonathan Beck |
2004 |
0497AA |
BIRKERØD |
|
50m |
30.22 |
471 |
6 |
Frederik Stender-Petersen |
2005 |
0597AE |
GLADSAXE |
|
50m |
30.33 |
454 |
7 |
Niels Krogh-Olsen |
2004 |
0449AK |
GLADSAXE |
|
50m |
30.38 |
97 |
8 |
Oskar Clausen |
2004 |
0461AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
30.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
441 |
1 |
Mathias Bartholin Bruhn |
2004 |
0425AP |
GLADSAXE |
|
50m |
30.02 |
325 |
2 |
Xander Pontoppidan |
2003 |
0353AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
29.90 |
94 |
3 |
Valdemar Birn-Bringgaard |
2004 |
0495AL |
GENTOFTE |
|
50m |
29.78 |
43 |
4 |
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
0273AC |
BIRKERØD |
|
50m |
29.67 |
200 |
5 |
Oliver Pavkovic |
2001 |
AW9701 |
KSLS |
|
50m |
29.69 |
20 |
6 |
Frederik Bach Mindested |
2003 |
0327AC |
ALLERØD |
|
50m |
29.86 |
589 |
7 |
Eigil Sigfusson |
2004 |
0421AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
30.01 |
456 |
8 |
William Leth |
2004 |
0427AH |
GLADSAXE |
|
50m |
30.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Harry Petersson |
2002 |
AM9302 |
KSLS |
|
50m |
29.56 |
15 |
2 |
Villads Kruse |
2003 |
0371AI |
ALLERØD |
|
50m |
29.40 |
595 |
3 |
Jakob Bjerg Snekkersten |
2003 |
0345AP |
HELSINGØR |
|
50m |
29.37 |
33 |
4 |
Mathias Riff Alexandersen |
2001 |
0131AD |
BIRKERØD |
|
50m |
29.17 |
106 |
5 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
50m |
29.36 |
462 |
6 |
Robert E Falborg Pedersen |
2005 |
0525AC |
GLADSAXE |
|
50m |
29.39 |
278 |
7 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
29.55 |
326 |
8 |
Oskar Bondo Siegumfeldt |
2004 |
0417AA |
HVIDOVRE |
|
50m |
29.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
50m |
28.91 |
575 |
2 |
Valdemar Menck Nielsen |
2005 |
0577AC |
HELSINGØR |
|
50m |
28.78 |
587 |
3 |
Adrian Roed Schøning |
2000 |
0039AA |
HELSINGØR |
|
50m |
28.66 |
193 |
4 |
Joel Johnsson |
2000 |
AT0500 |
KSLS |
|
50m |
28.57 |
558 |
5 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
50m |
28.65 |
185 |
6 |
Tomislav Corluka |
2003 |
AC7703 |
KSLS |
|
50m |
28.70 |
163 |
7 |
Mathias Jelshøj |
2001 |
0127AR |
HERLEV |
|
50m |
28.83 |
628 |
8 |
Luis Velasquez |
2001 |
0127AC |
ESBJERG |
|
50m |
29.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
436 |
1 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
50m |
28.52 |
545 |
2 |
Lucas Hoffmann |
2000 |
0085AO |
HELSINGØR |
|
50m |
28.40 |
377 |
3 |
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
0207AI |
FR.VÆRK |
|
50m |
28.35 |
186 |
4 |
Jacob El Mokri |
2001 |
AF3301 |
KSLS |
|
50m |
28.11 |
92 |
5 |
Pontus Hake |
2001 |
AS8501 |
POSEIDON |
|
50m |
28.31 |
146 |
6 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
50m |
28.37 |
205 |
7 |
Ahmed Sadoon |
2002 |
AH2902 |
KSLS |
|
50m |
28.51 |
440 |
8 |
Noah Bred |
2003 |
0399AE |
GLADSAXE |
|
50m |
28.53 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
622 |
1 |
Jakob Mose |
2000 |
0029AF |
ESBJERG |
|
50m |
27.96 |
372 |
2 |
Daniel Didriksen |
2002 |
0273AT |
FR.VÆRK |
|
50m |
27.86 |
526 |
3 |
Oliver U. Christiansen |
1999 |
9913AG |
HELSINGØR |
|
50m |
27.66 |
313 |
4 |
Mads Lind |
2002 |
0255AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
27.55 |
585 |
5 |
Jesper Schiødt |
2001 |
0107AK |
HELSINGØR |
|
50m |
27.64 |
181 |
6 |
Nicolai Wiuff |
2002 |
0243AB |
HERLEV |
|
50m |
27.82 |
581 |
7 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
50m |
27.94 |
547 |
8 |
Mattias Houen |
2002 |
0255AK |
HELSINGØR |
|
50m |
28.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Lucas Emil Christensen |
2003 |
0349AC |
ALLERØD |
|
50m |
27.25 |
149 |
2 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
HERLEV |
|
50m |
27.02 |
559 |
3 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
50m |
26.86 |
16 |
4 |
Daniel Garne Larsen |
2003 |
0373AA |
ALLERØD |
|
50m |
26.51 |
147 |
5 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
50m |
26.57 |
174 |
6 |
Altin Misimi |
2002 |
0231AQ |
HERLEV |
|
50m |
26.96 |
426 |
7 |
Elias Nordeng Refstie |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
27.16 |
451 |
8 |
Marcus Hiort |
2003 |
0307AH |
GLADSAXE |
|
50m |
27.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
644 |
1 |
Yannick Opätz |
1999 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
26.45 |
428 |
2 |
Henrik Christopher Norhei |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
26.35 |
342 |
3 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
50m |
26.23 |
346 |
4 |
Rasmus Thode Møller |
2002 |
0281AR |
FARUM |
|
50m |
26.16 |
605 |
5 |
Emil Tönshoff |
2000 |
0097AL |
HELSINGØR |
|
50m |
26.21 |
58 |
6 |
Alexander Tullberg |
2003 |
0377AA |
BIRKERØD |
|
50m |
26.35 |
336 |
7 |
Frederik Jørgensen |
2003 |
0393AL |
FARUM |
|
50m |
26.39 |
299 |
8 |
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
0279AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
26.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
86 |
1 |
Sebastian Bergenzaun |
1991 |
AP5391 |
POSEIDON |
|
50m |
26.12 |
523 |
2 |
Felix Burmester |
1999 |
9913AC |
HELSINGØR |
|
50m |
25.94 |
427 |
3 |
Anders Norheim |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
25.84 |
165 |
4 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
HERLEV |
|
50m |
25.61 |
84 |
5 |
Jesper Olsson |
1998 |
AJ2798 |
POSEIDON |
|
50m |
25.64 |
430 |
6 |
Agmund Riiser |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
25.89 |
47 |
7 |
Frederik Eg Ibsen |
2002 |
0231AD |
BIRKERØD |
|
50m |
26.00 |
431 |
8 |
Jonatan Risåsen |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
26.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
548 |
1 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
50m |
25.59 |
67 |
2 |
Oliver Schiellerup |
2000 |
0015AA |
BIRKERØD |
|
50m |
25.52 |
211 |
3 |
Oskar Johansson |
1993 |
AY7597 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
25.38 |
571 |
4 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
50m |
25.09 |
87 |
5 |
Victor Bergstrand |
2000 |
AI8100 |
POSEIDON |
|
50m |
25.28 |
618 |
6 |
Martin H. Abel |
2001 |
0197AF |
ESBJERG |
|
50m |
25.43 |
210 |
7 |
Anton Johansson |
1996 |
AJ5996 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
25.54 |
645 |
8 |
Benjamin Schaefer |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
50m |
25.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2 |
1 |
Erik Kähr |
1995 |
BC7595 |
HS |
|
50m |
24.16 |
621 |
2 |
Simon Vingolf Larsen |
1998 |
9807AA |
ESBJERG |
|
50m |
23.87 |
424 |
3 |
Nicholas Lia |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
23.07 |
3 |
4 |
Christoffer Carlsen |
1992 |
AM1192 |
HS |
|
50m |
22.64 |
627 |
5 |
Isak Eliasson |
1996 |
AJ5596 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
22.85 |
306 |
6 |
Oliver Jacobsen |
1997 |
9781AQ |
HVIDOVRE |
|
50m |
23.79 |
83 |
7 |
Gustav Östlund |
2000 |
AH1100 |
POSEIDON |
|
50m |
23.92 |
620 |
8 |
Christian Holm Jørgensen |
1999 |
9973AK |
ESBJERG |
|
50m |
24.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
09 marts 2018 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:29 |
|