Ohjelma Simmis-Arena -uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Morning session
Startlist Event 7
|
Competition name |
Simmis Arena Meet |
|
Print Date |
30 March 2018 |
|
|
Competition place |
Helsinki |
|
Print Time |
18:19 |
|
|
Organizer |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
30 March 2018 |
|
|
|
|
Event 7, 200m Breaststroke Women |
Finals (6) |
World Seniors: Rikke Møller Pedersen (1989) 2:19.11 2013-08-01 |
Nation Seniors: Jenna Laukkanen (1995) 2:25.14 2016-08-10 |
|
Heat 1 (6) |
|
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Loponen |
2003 |
03A519 |
SiWa |
|
25m |
|
|
3 |
Sivi Juvakka |
2005 |
05A609 |
Pyry |
|
25m |
|
|
4 |
Maija Nurminen |
2005 |
05A597 |
SalU |
|
25m |
|
|
5 |
Diana Valero de la Iglesia |
2004 |
04A518 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Meea Juntunen |
2005 |
05A451 |
TuUS |
|
25m |
|
|
7 |
Aino Kontiainen |
2002 |
02A770 |
UH |
|
50m |
2:52.51 |
2:52.51 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Silja Lehtonen |
2004 |
04A582 |
SiWa |
|
50m |
3:45.59 |
3:45.59 |
1 |
Emma Veide |
2005 |
05A082 |
RiUS |
|
25m |
3:36.33 |
3:42.33 |
2 |
Mandi Lindroos |
2004 |
04A871 |
SiWa |
|
25m |
3:34.68 |
3:40.68 |
3 |
Katarina Kobycheva |
2004 |
04A648 |
Cetus |
|
50m |
3:31.39 |
3:31.39 |
4 |
Meri Kultaranta |
2004 |
04A264 |
RiUS |
|
50m |
3:30.34 |
3:30.34 |
5 |
Maria Mustonen |
2005 |
05A222 |
ORCA |
|
50m |
3:31.28 |
3:31.28 |
6 |
Helmi Romppanen |
2004 |
04A152 |
RiUS |
|
25m |
3:28.07 |
3:34.07 |
7 |
Hilda Mäkelä |
2005 |
05A513 |
HäUS |
|
50m |
3:41.90 |
3:41.90 |
8 |
Reetta Haara |
2004 |
04A530 |
SiWa |
|
25m |
3:37.92 |
3:43.92 |
9 |
Jenna Helminen |
2005 |
05A300 |
RiUS |
|
25m |
3:50.71 |
3:56.71 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Peppi Siurola |
2004 |
04A219 |
SiWa |
|
50m |
3:29.37 |
3:29.37 |
1 |
Jasmine Errehani |
2004 |
04A780 |
SiWa |
|
50m |
3:24.46 |
3:24.46 |
2 |
Senni Partanen |
2004 |
04A938 |
MiUS |
|
25m |
3:14.86 |
3:20.86 |
3 |
Iina Vänttinen |
2006 |
06A210 |
SiWa |
|
50m |
3:16.74 |
3:16.74 |
4 |
Jenni Kurki |
2005 |
05A227 |
SiWa |
|
50m |
3:14.90 |
3:14.90 |
5 |
Ada Hakkarainen |
2005 |
05A123 |
HSS |
|
25m |
3:09.98 |
3:15.98 |
6 |
Nicole Sundell |
2003 |
03A228 |
ORCA |
|
50m |
3:17.52 |
3:17.52 |
7 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
02A550 |
Cetus |
|
50m |
3:24.12 |
3:24.12 |
8 |
Anna-Maria Siivonen |
2004 |
04A563 |
RiUS |
|
50m |
3:25.80 |
3:25.80 |
9 |
Milja Aarnivuo |
2005 |
05A210 |
SiWa |
|
50m |
3:30.11 |
3:30.11 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Veera Laakkonen |
2003 |
03A241 |
PLAANI |
|
50m |
3:13.98 |
3:13.98 |
1 |
Inka Raitio |
2004 |
04A303 |
KoU |
|
25m |
3:06.06 |
3:12.06 |
2 |
Susanna Kuisma |
2003 |
03A414 |
HyUS |
|
25m |
3:04.09 |
3:10.09 |
3 |
Julia Peltola |
2003 |
03A091 |
Cetus |
|
25m |
3:01.55 |
3:07.55 |
4 |
Veera Korsoff |
2005 |
05A348 |
HSS |
|
25m |
2:59.91 |
3:05.91 |
5 |
Wilma Rintala |
2002 |
02A052 |
RaisU |
|
50m |
3:06.91 |
3:06.91 |
6 |
Anni Konnu |
2004 |
04B138 |
UI |
|
25m |
3:03.66 |
3:09.66 |
7 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
05A142 |
SiWa |
|
50m |
3:11.62 |
3:11.62 |
8 |
Sofi Andström |
2005 |
05A556 |
ORCA |
|
50m |
3:12.23 |
3:12.23 |
9 |
Essi Loponen |
2004 |
04A768 |
SiWa |
|
50m |
3:14.61 |
3:14.61 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Sara Myller |
2003 |
03B029 |
TuUS |
|
50m |
3:03.26 |
3:03.26 |
1 |
Liisa Lassila |
2003 |
03A641 |
KoU |
|
25m |
2:56.17 |
3:02.17 |
2 |
Julia Tuura |
2004 |
04A297 |
RiUS |
|
50m |
3:02.07 |
3:02.07 |
3 |
Sini Hirvonen |
2001 |
01B310 |
Cetus |
|
25m |
2:53.85 |
2:59.85 |
4 |
Salla Rantala |
2004 |
04A102 |
Pyry |
|
50m |
2:59.20 |
2:59.20 |
5 |
Vilja Grundström |
2003 |
03B185 |
Vanders |
|
50m |
2:59.77 |
2:59.77 |
6 |
Niina Roiko-Jokela |
2001 |
01A291 |
SWIM |
|
50m |
3:00.59 |
3:00.59 |
7 |
Vlada Guljajeva |
2004 |
04A365 |
HyUS |
|
50m |
3:02.07 |
3:02.07 |
8 |
Hanni Riikonen |
2002 |
02A632 |
HäUS |
|
50m |
3:02.44 |
3:02.44 |
9 |
Peppi Vesalainen |
2004 |
04B162 |
HSS |
|
25m |
2:58.61 |
3:04.61 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Rina Rantanen |
2005 |
05A419 |
Cetus |
|
50m |
2:57.82 |
2:57.82 |
1 |
Wilma Sundt |
2006 |
06A142 |
Cetus |
|
50m |
2:57.00 |
2:57.00 |
2 |
Aida Pasma |
2003 |
03A816 |
RiUS |
|
50m |
2:51.87 |
2:51.87 |
3 |
Róza Nagy |
2003 |
03B208 |
Cetus |
|
25m |
2:42.89 |
2:48.89 |
4 |
Jenna Pulkkinen |
2004 |
04A155 |
KoU |
|
25m |
2:38.64 |
2:44.64 |
5 |
Mirka Mettinen |
2002 |
02A159 |
Cetus |
|
50m |
2:46.92 |
2:46.92 |
6 |
Ada Nyström |
2001 |
01A572 |
HSS |
|
50m |
2:49.42 |
2:49.42 |
7 |
Verna Rostedt |
2002 |
02A101 |
Cetus |
|
25m |
2:49.56 |
2:55.56 |
8 |
Aada Taiponen |
2004 |
04A449 |
RiUS |
|
25m |
2:51.46 |
2:57.46 |
9 |
Tuuli Pippuri |
2005 |
05A146 |
Cetus |
|
50m |
2:58.26 |
2:58.26 |
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
30 March 2018 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|