Ohjelma Simmis-Arena -uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Morning session
Startlist Event 2
|
Competition name |
Simmis Arena Meet |
|
Print Date |
30 March 2018 |
|
|
Competition place |
Helsinki |
|
Print Time |
18:19 |
|
|
Organizer |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
30 March 2018 |
|
|
|
|
Event 2, 400m Freestyle Men |
Finals (7) |
World Seniors: Paul BIEDERMANN (1986) 3:40.07 2009-07-26 |
Nation Seniors: Antti Kasvio (1973) 3:47.81 1993-08-06 |
|
Heat 1 (7) |
|
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lasse Niemi |
2006 |
06A032 |
HU |
|
25m |
|
|
2 |
Casper Kvist |
2006 |
06A352 |
Pyry |
|
25m |
|
|
3 |
Luka Hirvonen |
2006 |
06A887 |
Pyry |
|
25m |
|
|
4 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
HSS |
|
25m |
|
|
5 |
Jesse Virkkala |
2004 |
04A566 |
RiUS |
|
25m |
|
|
6 |
Aleksandr Logvin |
2006 |
06A001 |
Vanders |
|
25m |
|
|
7 |
Kalle Pyykkönen |
1996 |
96A549 |
UiTa |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Elmo Taipale |
2005 |
05A618 |
AQUILA |
|
25m |
6:51.65 |
6:59.65 |
1 |
Elias Tuukkanen |
2006 |
06A555 |
RiUS |
|
25m |
6:44.20 |
6:52.20 |
2 |
Aki Eetu Petteri Raitala |
2004 |
04A868 |
RiUS |
|
25m |
6:36.52 |
6:44.52 |
3 |
Vinski Saarikallio |
2004 |
04A863 |
RiUS |
|
25m |
6:19.96 |
6:27.96 |
4 |
Leo Oksman |
2004 |
04A218 |
HU |
|
50m |
6:02.38 |
6:02.38 |
5 |
Aleksander Sibirtsev |
2005 |
05A949 |
Vanders |
|
50m |
6:15.09 |
6:15.09 |
6 |
Kasper Kytö |
2005 |
05A837 |
Pyry |
|
25m |
6:22.22 |
6:30.22 |
7 |
Rasmus Lempinen |
2005 |
05A077 |
RiUS |
|
25m |
6:38.00 |
6:46.00 |
8 |
Leevi Johansson |
2006 |
06A254 |
RiUS |
|
25m |
6:46.60 |
6:54.60 |
9 |
Kaapo Tuomainen |
2008 |
08A063 |
SalU |
|
25m |
6:56.08 |
7:04.08 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Mikael Vatiainen |
2003 |
03A977 |
SiWa |
|
50m |
6:01.57 |
6:01.57 |
1 |
Leevi Pixa |
2007 |
07A400 |
HSS |
|
25m |
5:49.70 |
5:57.70 |
2 |
Antti Musikka |
2005 |
05A015 |
Vanders |
|
50m |
5:47.99 |
5:47.99 |
3 |
Oscar Taht |
2003 |
03A143 |
SiWa |
|
25m |
5:36.48 |
5:44.48 |
4 |
Santtu Kosunen |
2003 |
03A312 |
Cetus |
|
25m |
5:28.26 |
5:36.26 |
5 |
Nicolas Nyström |
2008 |
08A014 |
HSS |
|
25m |
5:29.45 |
5:37.45 |
6 |
Aaro Tenhu |
2004 |
04B217 |
La-Ka |
|
25m |
5:39.65 |
5:47.65 |
7 |
Joonatan Kuivalainen |
2003 |
03A620 |
RiUS |
|
50m |
5:54.27 |
5:54.27 |
8 |
Tuomas Tolppala |
2002 |
02A719 |
ORCA |
|
25m |
5:50.32 |
5:58.32 |
9 |
Anton Passoja |
2006 |
06A302 |
Pyry |
|
25m |
5:53.64 |
6:01.64 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Mio Heinola |
2005 |
05A011 |
NumKis |
|
50m |
5:35.02 |
5:35.02 |
1 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
04A588 |
Cetus |
|
25m |
5:19.85 |
5:27.85 |
2 |
Kalle Kauppinen |
2002 |
02B029 |
ORCA |
|
25m |
5:15.97 |
5:23.97 |
3 |
Matti Nätti |
2004 |
04A483 |
SiWa |
|
50m |
5:18.95 |
5:18.95 |
4 |
Olavi Männistö |
2003 |
03A282 |
RiUS |
|
25m |
5:03.98 |
5:11.98 |
5 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
25m |
5:06.75 |
5:14.75 |
6 |
Nooa Matela |
2005 |
05A069 |
LrU |
|
25m |
5:13.80 |
5:21.80 |
7 |
Niko Akkanen |
2003 |
03A813 |
RiUS |
|
25m |
5:17.33 |
5:25.33 |
8 |
Jimi Kojo |
2005 |
05A032 |
AQUILA |
|
25m |
5:22.86 |
5:30.86 |
9 |
Anton Petrov |
2004 |
04A605 |
HSS |
|
25m |
5:27.48 |
5:35.48 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Samuel Halminen |
2005 |
05A578 |
HSS |
|
50m |
5:10.54 |
5:10.54 |
1 |
Joonas Cranston |
2003 |
03B233 |
NumKis |
|
25m |
4:58.43 |
5:06.43 |
2 |
Perttu Järvinen |
2003 |
03A819 |
RiUS |
|
25m |
4:51.22 |
4:59.22 |
3 |
Ali Gardberg |
2001 |
01B128 |
SiWa |
|
50m |
4:56.32 |
4:56.32 |
4 |
Ranel Rannik |
2003 |
|
KALEV |
|
50m |
4:52.00 |
4:52.00 |
5 |
Waldemar Palombi |
2004 |
04A428 |
HSS |
|
25m |
4:47.67 |
4:55.67 |
6 |
Markus Nuorinko |
2003 |
03A396 |
NumKis |
|
25m |
4:50.93 |
4:58.93 |
7 |
Eero Rautaporras |
2005 |
05A055 |
Pyry |
|
50m |
5:01.66 |
5:01.66 |
8 |
Olli Havia |
2004 |
04A584 |
SalU |
|
25m |
4:59.73 |
5:07.73 |
9 |
Joona Kuitu |
2004 |
04A248 |
SiWa |
|
50m |
5:11.09 |
5:11.09 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Jon Byskov |
2000 |
00B203 |
NU |
|
25m |
4:41.25 |
4:49.25 |
1 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
25m |
4:33.90 |
4:41.90 |
2 |
Sami Uusikumpu |
2003 |
03A403 |
SiWa |
|
25m |
4:30.01 |
4:38.01 |
3 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
4:26.79 |
4:34.79 |
4 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
25m |
4:20.29 |
4:28.29 |
5 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
25m |
4:26.45 |
4:34.45 |
6 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
25m |
4:29.33 |
4:37.33 |
7 |
Daniel Rinne |
2002 |
02B263 |
Cetus |
|
25m |
4:33.57 |
4:41.57 |
8 |
Ruslan Panschin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
25m |
4:35.53 |
4:43.53 |
9 |
Davin Lindholm |
2004 |
04B010 |
HSS |
|
25m |
4:42.17 |
4:50.17 |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Original |
Time |
|
0 |
Rasmus Virta |
1998 |
98B044 |
Cetus |
|
25m |
4:18.72 |
4:26.72 |
1 |
Lari Tumanoff |
2003 |
03A150 |
HSS |
|
25m |
4:16.93 |
4:24.93 |
2 |
Jasper Pullinen |
1999 |
99A036 |
RiUS |
|
50m |
4:13.51 |
4:13.51 |
3 |
Taneli Lantta |
2001 |
01A493 |
SiWa |
|
25m |
4:04.32 |
4:12.32 |
4 |
Kirill Egorov |
2000 |
00A115 |
HSS |
|
25m |
4:03.53 |
4:11.53 |
5 |
Emil Perkkiö |
2000 |
00A973 |
HSS |
|
25m |
4:04.15 |
4:12.15 |
6 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
96A016 |
SWIM |
|
25m |
4:04.64 |
4:12.64 |
7 |
Jakob Sievers |
2000 |
00A730 |
UiTa |
|
25m |
4:12.14 |
4:20.14 |
8 |
Herman Widbom |
2001 |
01A188 |
Cetus |
|
50m |
4:26.30 |
4:26.30 |
9 |
Roni Kallström |
2001 |
01A092 |
Cetus |
|
25m |
4:19.15 |
4:27.15 |
Generated by WinGrodan 1.26.00 |
Print Date |
30 March 2018 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap |
Print Time |
18:19 |
|