Startliste for UGP 3 2017-2018, Täby
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 625 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | aa2701 | 25 m | 2:07.79 | |
2 | 373 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 25 m | 2:10.81 | |
3 | 453 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:16.07 | |
4 | 456 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:16.31 | |
5 | 463 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 2:16.54 | |
6 | 396 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:17.43 | |
7 | 350 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:18.00 | |
8 | 622 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:18.96 | |
9 | 621 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:19.44 | |
10 | 349 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 2:19.75 | |
11 | 352 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:19.76 | |
12 | 311 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | AC3104 | 25 m | 2:20.57 | |
13 | 404 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:20.78 | |
14 | 507 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 2:20.78 | |
15 | 449 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:21.97 | |
16 | 471 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:23.04 | |
17 | 314 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 2:23.46 | |
18 | 405 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:24.46 | |
19 | 403 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:24.73 | |
20 | 398 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:24.94 | |
21 | 424 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:25.64 | |
22 | 440 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:26.85 | |
23 | 133 | Andersson Gustav | 2001 | NORRTÄLJE | AK2301 | 25 m | 2:27.25 | |
24 | 393 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 2:27.92 | |
25 | 460 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:29.86 | |
26 | 68 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:31.16 | |
27 | 136 | Karell Victor | 2003 | NORRTÄLJE | AF7103 | 25 m | 2:32.33 | |
28 | 496 | Jederström Isak | 2002 | ÅKERSBERGA | AD0502 | 25 m | 2:32.36 | |
29 | 414 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 2:33.33 | |
30 | 438 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:33.54 | |
31 | 356 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:34.73 | |
32 | 30 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 2:35.39 | |
33 | 467 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:36.48 | |
34 | 67 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:36.61 | |
35 | 626 | Wikner Hampus | 2002 | ÅKERSBERGA | AD3502 | 25 m | 2:37.49 | |
36 | 410 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 2:37.75 | |
37 | 401 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 25 m | 2:37.85 | |
38 | 423 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 2:39.02 | |
39 | 498 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 2:39.31 | |
40 | 322 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 2:39.51 | |
41 | 464 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 2:41.76 | |
42 | 443 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 2:42.06 | |
43 | 80 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:45.06 | |
44 | 478 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 2:46.33 | |
45 | 26 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 2:47.06 | |
46 | 307 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 2:47.82 | |
47 | 469 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 2:51.23 | |
48 | 73 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 2:51.83 | |
49 | 459 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 25 m | 2:52.15 | |
50 | 510 | Widstrand Isak | 2004 | ÅKERSBERGA | AA1113 | 25 m | 2:53.13 | |
51 | 17 | Arvidsson Wilhelm | 2005 | DANDERYD | AC3705 | 25 m | 2:53.72 | |
52 | 28 | Sundström Curstedt Erik | 2005 | DANDERYD | AN5905 | 25 m | 2:56.24 | |
53 | 491 | Glassel Kalle | 2003 | ÅKERSBERGA | AS5303 | 25 m | 2:56.66 | |
54 | 56 | Hansson Marcus | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD7705 | 25 m | 2:57.58 | |
55 | 306 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 2:59.07 | |
56 | 379 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 2:59.16 | |
57 | 397 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 50 m | 3:06.49 | |
58 | 386 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 25 m | 3:08.90 | |
59 | 499 | Kling Elias | 2003 | ÅKERSBERGA | AP7503 | 25 m | 3:10.36 | |
60 | 374 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 25 m | 3:13.50 | |
61 | 629 | Bostani Hussain | 2000 | ÅKERSBERGA | BA7100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 07 mars 2018 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 14:49 |