Program for Ullbergstrofén 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Ullbergstrofén 2018 |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
19:16 |
|
|
Arrangör |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 19, 100m Frisim Damer |
Försök (20) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
695 |
1 |
Veronika Ruzic |
2006 |
AH1606 |
S 71 |
|
25m |
1:10.53 |
26 |
2 |
Emma Simonetti |
2005 |
|
G SPORT VI |
|
50m |
1:10.23 |
387 |
3 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.01 |
210 |
4 |
Annika Lindberg |
2005 |
BD5405 |
HS |
|
25m |
1:09.83 |
393 |
5 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.68 |
916 |
6 |
Tilda Stenmark |
2007 |
AP9807 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:09.68 |
518 |
7 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
25m |
1:09.97 |
221 |
8 |
Klara Pantev |
2005 |
AO6805 |
HS |
|
25m |
1:10.10 |
298 |
9 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:10.24 |
711 |
10 |
Miray Beybutov |
2005 |
AY1405 |
S 02 |
|
25m |
1:10.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
718 |
1 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
1:09.31 |
677 |
2 |
Melisa Bahtagic |
2005 |
AC7405 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:09.20 |
726 |
3 |
Ella Holmqvist |
2005 |
AY3405 |
S 02 |
|
25m |
1:09.09 |
468 |
4 |
Elin Gustafsson |
2005 |
AO5605 |
LASS |
|
25m |
1:08.90 |
779 |
5 |
Junia Eklund |
2006 |
AH0806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:08.62 |
872 |
6 |
Hanna Stenskepp |
2005 |
AJ8605 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:08.88 |
381 |
7 |
Maja Jensen |
2006 |
BA4606 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.00 |
391 |
8 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.16 |
207 |
9 |
Alva Landälv |
2005 |
AO4605 |
HS |
|
25m |
1:09.26 |
197 |
10 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
25m |
1:09.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
378 |
1 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.18 |
295 |
2 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:07.96 |
100 |
3 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:07.51 |
186 |
4 |
Izabelle Agrell |
2006 |
AF5406 |
HS |
|
25m |
1:07.33 |
135 |
5 |
Saga Johannesson |
2005 |
AE3705 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:07.21 |
744 |
6 |
Ronja Theorin |
2005 |
AE6605 |
S 02 |
|
25m |
1:07.33 |
84 |
7 |
Olivia Thonander |
2005 |
AD7605 |
ALE |
|
25m |
1:07.35 |
532 |
8 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
25m |
1:07.51 |
953 |
9 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:08.06 |
913 |
10 |
Erica Persson |
2005 |
BA5605 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:08.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
476 |
1 |
Andrea Höglund |
2005 |
AO2605 |
LASS |
|
25m |
1:06.98 |
642 |
2 |
Ebba Holgersson |
2005 |
AE7205 |
NKK |
|
25m |
1:06.94 |
989 |
3 |
Ebba Egnell |
2005 |
ax3805 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:06.53 |
42 |
4 |
Anthea Cellacchi |
2003 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:06.38 |
616 |
5 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
25m |
1:06.22 |
730 |
6 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
1:06.24 |
416 |
7 |
Elsa Jonsson |
2004 |
AN0404 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:06.42 |
530 |
8 |
Amanda Persson |
2005 |
AJ0805 |
MKK |
|
25m |
1:06.66 |
25 |
9 |
Flavia de Bernardini |
2005 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:06.96 |
232 |
10 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
25m |
1:07.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
561 |
1 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
MASS |
|
25m |
1:06.13 |
825 |
2 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:06.07 |
3 |
3 |
Amanda Fjellstad |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:05.97 |
548 |
4 |
Wilma Christensen |
2003 |
CA8203 |
MASS |
|
25m |
1:05.91 |
562 |
5 |
Thindra Hackwitz |
2003 |
BG9403 |
MASS |
|
25m |
1:05.72 |
517 |
6 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
25m |
1:05.82 |
475 |
7 |
Märta Högfeldt |
2005 |
AM0805 |
LASS |
|
25m |
1:05.96 |
181 |
8 |
Polina Zhirkova |
2004 |
AN4204 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:06.02 |
251 |
9 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:06.12 |
415 |
10 |
Emilia Hedman |
2003 |
BE6803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:06.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
893 |
1 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:05.64 |
286 |
2 |
Thea Greco |
2004 |
AA4604 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:05.40 |
715 |
3 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
1:05.35 |
652 |
4 |
Tilde Malm |
1999 |
AF8699 |
NKK |
|
25m |
1:05.19 |
390 |
5 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:05.15 |
839 |
6 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
1:05.19 |
179 |
7 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:05.19 |
878 |
8 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:05.37 |
943 |
9 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:05.58 |
24 |
10 |
Mary Santoni |
2005 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:05.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
800 |
1 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.97 |
756 |
2 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
1:04.81 |
899 |
3 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:04.69 |
905 |
4 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:04.63 |
234 |
5 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
1:04.54 |
7 |
6 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:04.61 |
853 |
7 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
1:04.64 |
803 |
8 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.76 |
585 |
9 |
Melissa Nyberg |
2003 |
AW7403 |
MASS |
|
25m |
1:04.88 |
911 |
10 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:05.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
313 |
1 |
Daniela Broner Fredriksson |
2000 |
AQ9200 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:04.51 |
957 |
2 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.39 |
487 |
3 |
Sandra Mokhtari |
2001 |
AR7801 |
LASS |
|
25m |
1:04.27 |
690 |
4 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:04.23 |
27 |
5 |
Arianna Anagni |
2004 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:04.17 |
784 |
6 |
Zeline Bengtson |
2003 |
BE8203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.18 |
785 |
7 |
Thea Birgoth |
2004 |
BV8404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.25 |
960 |
8 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.34 |
114 |
9 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:04.46 |
44 |
10 |
Sofia Amati |
2005 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:04.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
446 |
1 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:04.10 |
919 |
2 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:04.02 |
284 |
3 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:03.96 |
876 |
4 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:03.91 |
160 |
5 |
Solveig Ramallo |
1993 |
BX2693 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.88 |
329 |
6 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:03.90 |
818 |
7 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:03.96 |
761 |
8 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:03.98 |
870 |
9 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:04.03 |
986 |
10 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:04.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Sara di Marco |
2000 |
LAZ 064617 |
G SPORT VI |
|
25m |
1:03.83 |
792 |
2 |
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
BO9803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:03.82 |
389 |
3 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.81 |
22 |
4 |
Sara Silvestro |
2003 |
LAZ 071937 |
G SPORT VI |
|
25m |
1:03.76 |
422 |
5 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.74 |
720 |
6 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
25m |
1:03.75 |
830 |
7 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
1:03.78 |
587 |
8 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
25m |
1:03.81 |
64 |
9 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
50m |
1:03.82 |
5 |
10 |
Nora Misund |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:03.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
502 |
1 |
Amanda Weiding |
2003 |
BF9803 |
LASS |
|
25m |
1:03.64 |
432 |
2 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.55 |
437 |
3 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:03.44 |
814 |
4 |
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:03.36 |
192 |
5 |
Liv Bexell |
2005 |
BD2205 |
HS |
|
25m |
1:03.34 |
930 |
6 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.35 |
291 |
7 |
Emma Ljungcrantz |
2001 |
AR7401 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:03.44 |
331 |
8 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:03.53 |
176 |
9 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.58 |
157 |
10 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
565 |
1 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
25m |
1:03.25 |
728 |
2 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
25m |
1:03.23 |
901 |
3 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:03.15 |
666 |
4 |
Sofia Westerberg |
2002 |
AP9402 |
NKK |
|
25m |
1:03.04 |
780 |
5 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:03.04 |
133 |
6 |
Linnea Högstedt |
2004 |
BK2404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:03.04 |
467 |
7 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
BA5699 |
LASS |
|
25m |
1:03.11 |
576 |
8 |
Elsa Jörstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
25m |
1:03.19 |
223 |
9 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
1:03.24 |
778 |
10 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:03.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
481 |
1 |
Darja Koutchinskaia |
2003 |
AQ5203 |
LASS |
|
25m |
1:02.96 |
498 |
2 |
Erika Tudegård |
2001 |
AR8801 |
LASS |
|
25m |
1:02.91 |
8 |
3 |
Thyra Haugland Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:02.71 |
776 |
4 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:02.66 |
412 |
5 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.58 |
645 |
6 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
25m |
1:02.66 |
634 |
7 |
Ebba Bladh Hazard |
2004 |
AC5204 |
NKK |
|
25m |
1:02.70 |
375 |
8 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.76 |
38 |
9 |
Novella Marinelli |
2004 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:02.91 |
39 |
10 |
Asia Losito |
2004 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:03.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
490 |
1 |
Andrea Palm |
2000 |
AF7200 |
LASS |
|
25m |
1:02.48 |
494 |
2 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
1:02.29 |
799 |
3 |
Maya Lindhe |
2000 |
BK3800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.21 |
933 |
4 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:02.17 |
493 |
5 |
Felicia Smedbäck |
2000 |
BL6600 |
LASS |
|
25m |
1:02.05 |
797 |
6 |
Emily Lamb |
2000 |
BL0600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.05 |
483 |
7 |
Hilda Linné |
2000 |
BG1800 |
LASS |
|
25m |
1:02.19 |
598 |
8 |
Clara Sjöstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
25m |
1:02.21 |
558 |
9 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
25m |
1:02.47 |
462 |
10 |
Alice Fransson |
2004 |
AF4804 |
LASS |
|
25m |
1:02.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Bianca Cruciani |
2001 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:01.93 |
771 |
2 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
1:01.91 |
448 |
3 |
Alice Almén |
2001 |
AI0801 |
LASS |
|
25m |
1:01.78 |
469 |
4 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
25m |
1:01.70 |
867 |
5 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:01.69 |
408 |
6 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:01.70 |
709 |
7 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
1:01.77 |
6 |
8 |
Synne Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:01.87 |
261 |
9 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:01.91 |
112 |
10 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:01.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
423 |
1 |
Petronella Ottosson |
2002 |
AN8802 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:01.59 |
573 |
2 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
1:01.46 |
464 |
3 |
Elise Gidlöf |
1999 |
AI8499 |
LASS |
|
25m |
1:01.38 |
871 |
4 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:01.35 |
972 |
5 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:01.18 |
63 |
6 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
50m |
1:01.28 |
356 |
7 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:01.37 |
639 |
8 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NKK |
|
25m |
1:01.39 |
129 |
9 |
Sofia Hein |
2004 |
BY7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:01.50 |
807 |
10 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:01.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:01.09 |
918 |
2 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:01.01 |
23 |
3 |
Giulia di Marco |
2003 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:00.95 |
434 |
4 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:00.70 |
35 |
5 |
Sara Altobeli |
2002 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:00.66 |
226 |
6 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
1:00.66 |
854 |
7 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
25m |
1:00.71 |
885 |
8 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:01.01 |
528 |
9 |
Kristina Orban |
2004 |
AS9804 |
MKK |
|
25m |
1:01.05 |
151 |
10 |
Michelle Nordenmark |
2002 |
AN6602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:01.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
777 |
1 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:00.52 |
255 |
2 |
Josefin Lewton |
1997 |
BF0297 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:00.01 |
888 |
3 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
59.72 |
768 |
4 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
58.72 |
696 |
5 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
57.87 |
126 |
6 |
Marion Hanquet |
2001 |
BY2401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
58.45 |
435 |
7 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
59.26 |
529 |
8 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
59.92 |
808 |
9 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.21 |
903 |
10 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:00.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
811 |
1 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.52 |
929 |
2 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:00.00 |
890 |
3 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
59.72 |
609 |
4 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
58.71 |
421 |
5 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
57.19 |
37 |
6 |
Carlotta Scarpitti |
2004 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
58.20 |
466 |
7 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
59.03 |
30 |
8 |
Chiara Riccardi |
2003 |
LAZ 073318 |
G SPORT VI |
|
25m |
59.86 |
300 |
9 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:00.14 |
429 |
10 |
Wilma Svensson |
2002 |
BK8402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:00.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Land |
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:00.44 |
816 |
2 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
59.93 |
824 |
3 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
59.47 |
162 |
4 |
Andrea Reinhold |
2001 |
AS3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
58.46 |
589 |
5 |
Tova Olsson |
2001 |
AB8801 |
MASS |
|
25m |
56.96 |
245 |
6 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
25m |
57.87 |
285 |
7 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
58.82 |
698 |
8 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
59.77 |
43 |
9 |
Silvia Maoloni |
2004 |
|
G SPORT VI |
|
25m |
1:00.05 |
805 |
10 |
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
AS7804 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.60 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 april 2018 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
19:16 |
|