Program för Späckhuggarsim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 09.30
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Späckhuggarsim |
|
Utskriftsdatum |
23 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
21:56 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 09:45 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Karla Rosvall |
2008 |
AB5608 |
SK RAN |
|
25m |
|
88 |
2 |
Julia Palm |
2006 |
BL1206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
75 |
3 |
Clara Andersson |
2007 |
AO7407 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
145 |
4 |
Emy Thorén |
2003 |
BT0803 |
SK RAN |
|
25m |
|
44 |
5 |
Havannah Klein |
2009 |
AH1609 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Tilda Folkesson |
2009 |
AC1409 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
46 |
2 |
Livia Landmyr |
2006 |
BH8206 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
47 |
3 |
Linnea Larsson |
2007 |
AJ0807 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
90 |
4 |
Hanna Svensson |
2006 |
BC0206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
96 |
5 |
Alexandra Engström |
2006 |
BI0406 |
SK RAN |
|
25m |
|
53 |
6 |
Hedda Palm |
2005 |
BH9405 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
1 |
Nicole Lindman |
2006 |
BK9206 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:15.60 |
84 |
2 |
Linnea Nielsen |
2007 |
AO3807 |
LANDSKRONA |
|
25m |
56.67 |
85 |
3 |
Svea Nilsson |
2007 |
AN9407 |
LANDSKRONA |
|
25m |
54.80 |
16 |
4 |
Jasmin Jansuk Rømer |
2007 |
0784AJ |
RØNNE |
|
25m |
55.27 |
116 |
5 |
Thea Möller |
2006 |
AS1406 |
SK RAN |
|
50m |
1:04.67 |
123 |
6 |
Emelie Andersson |
2007 |
AK1607 |
SS IDEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Karla Bergmann |
2007 |
0742AJ |
RØNNE |
|
25m |
50.98 |
119 |
2 |
Kajsa Sjöström Andersson |
2004 |
AG0604 |
SK RAN |
|
25m |
49.28 |
128 |
3 |
Linnea Sjöholm |
2007 |
AD2607 |
SS IDEN |
|
50m |
48.38 |
100 |
4 |
Lisa Harde |
2006 |
AH7406 |
SK RAN |
|
25m |
49.16 |
18 |
5 |
Ida Sohn |
2008 |
0822AD |
RØNNE |
|
25m |
49.93 |
48 |
6 |
Maja Lindahl-Andersson |
2005 |
AP4805 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
53.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Ella Andersson |
2006 |
AH8406 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
46.25 |
32 |
2 |
Isabelle Blücher |
2003 |
BS3803 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
44.50 |
43 |
3 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
42.37 |
114 |
4 |
Lina Malmgren |
2004 |
BJ4604 |
SK RAN |
|
25m |
43.01 |
78 |
5 |
Thowe Eliasson |
2006 |
AF6206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
44.63 |
82 |
6 |
Emma Maric |
2007 |
AQ5607 |
LANDSKRONA |
|
25m |
46.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Linnea Mårtensson |
2006 |
BC2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
41.53 |
109 |
2 |
Alva Larsson |
2004 |
BJ8604 |
SK RAN |
|
50m |
40.74 |
130 |
3 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
33.35 |
10 |
4 |
Mette T. Jörgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
34.35 |
124 |
5 |
Amanda Blomkvist |
2007 |
AD0607 |
SS IDEN |
|
50m |
41.47 |
121 |
6 |
Wilja Wadlund |
2006 |
BM8606 |
SK RAN |
|
25m |
41.63 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
23 mars 2018 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
21:56 |
|