Program for Späckhuggarsim 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
Späckhuggarsim |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
15:03 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 14:24 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
Haris Solak |
2007 |
AH7107 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
142 |
3 |
Sigge Modee |
2008 |
AH2908 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
2 |
4 |
John Paldan Bendtsen |
2004 |
|
RØNNE |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
Elijon Mangjolli |
2007 |
AF5707 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
76 |
3 |
Liam Andersson |
2009 |
AA1509 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.42 |
144 |
4 |
Edvin Evaldsson |
2004 |
AY0904 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
79 |
5 |
Mustafa Hasso |
2005 |
AW6505 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Tobias Sejr Trampedach |
2008 |
|
RØNNE |
|
25m |
1:00.96 |
80 |
2 |
Vilmer Johansson Rönqvist |
2007 |
AF7307 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.83 |
101 |
3 |
Hadi Hariri |
2005 |
AH8705 |
SK RAN |
|
25m |
46.10 |
127 |
4 |
Theo Karlsson |
2006 |
AF3706 |
SS IDEN |
|
25m |
48.71 |
93 |
5 |
Adin Vlahovljak |
2005 |
AT5705 |
LANDSKRONA |
|
50m |
57.92 |
87 |
6 |
Henry Palm |
2008 |
AJ2708 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Mustapha Hariri |
2005 |
AG7105 |
SK RAN |
|
25m |
45.71 |
122 |
2 |
Elias Albrektsson |
2006 |
AF4706 |
SS IDEN |
|
25m |
42.45 |
60 |
3 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
40.44 |
61 |
4 |
Axel Thelin |
2002 |
AW4902 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
41.33 |
112 |
5 |
David Li Shi Jun |
2003 |
AN8303 |
SK RAN |
|
50m |
44.89 |
110 |
6 |
Kim Larsson |
2005 |
AC0105 |
SK RAN |
|
50m |
46.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
25m |
38.73 |
111 |
2 |
Chengyue Li |
2004 |
AR1704 |
SK RAN |
|
50m |
37.79 |
54 |
3 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
35.00 |
42 |
4 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
35.65 |
102 |
5 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
25m |
38.08 |
92 |
6 |
Alfred Thunell |
2002 |
AI9902 |
LANDSKRONA |
|
25m |
39.52 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
15:03 |
|