Program for Danish Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 18, 400m Medley Damer |
Europarekord Senior: Katinka Hosszu (1989) 4:26.36 2016-08-06 |
Nordisk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 4:38.20 2009-08-02 |
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 4:38.20 2009-08-02 |
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 4:48.17 2017-05-26 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 362 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 4:50.40 | |
2 | 136 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERD | 0114AE | 50 m | 4:51.12 | |
3 | 134 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERD | 9856AJ | 50 m | 4:57.02 | |
4 | 206 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 4:58.95 | |
5 | 140 | Fyn Anne | 2002 | BIRKERD | 0282AF | 50 m | 5:00.81 | |
6 | 262 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 5:01.37 | |
7 | 173 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 5:01.59 | |
8 | 201 | Hrlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 5:01.75 | |
9 | 121 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 5:05.38 | |
10 | 383 | Grndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 50 m | 5:05.78 | |
11 | 224 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 5:06.99 | |
12 | 247 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:07.32 | |
13 | 204 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 5:08.72 | |
14 | 352 | Maage Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 5:09.30 | |
15 | 288 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 5:10.08 | |
16 | 354 | Nddekr Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 5:10.42 | |
17 | 415 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 5:11.17 | |
18 | 261 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:11.85 | |
19 | 220 | Bach Thea Se | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 5:12.21 | |
20 | 358 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 5:13.37 | |
21 | 313 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 5:13.94 | |
22 | 171 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 5:14.26 | |
23 | 361 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 5:15.14 | |
24 | 429 | Enemrke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 5:15.40 | |
25 | 205 | Rindshj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 5:16.03 | |
26 | 145 | Lund Maria | 2003 | BIRKERD | 0334AH | 50 m | 5:17.06 | |
27 | 268 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 5:17.83 | |
28 | 446 | Bjrnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 5:18.17 | |
29 | 46 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 5:18.19 | |
30 | 289 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 5:19.37 | |
31 | 364 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 50 m | 5:19.39 | |
32 | 241 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 5:19.93 | |
33 | 132 | Stampe Julie | 2002 | ALLERD | 0276AB | 50 m | 5:19.95 | EFT |
34 | 131 | Rose Julie K | 2003 | ALLERD | 0324AL | 50 m | 5:20.18 | |
35 | 3 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERD | 0484AA | 50 m | 5:20.57 | |
36 | 342 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 5:21.57 | |
37 | 278 | Hertzberg Sofie | 2002 | TRITON B | 0262AK | 50 m | 5:21.64 | |
38 | 178 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 5:22.02 | |
39 | 265 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 5:25.21 | |
40 | 212 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NSTVED | 0322AE | 50 m | 5:38.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 14 april 2018 |
Licens til Hovedstadens Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:54 |