Program för Sollentuna simfestival 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 18/2 Insim 08.00 Start 09.00
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer ABCD |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 270 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:05.23 | |
2 | 48 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:05.53 | |
3 | 59 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 1:06.84 | |
4 | 234 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:06.98 | |
5 | 273 | Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:07.39 | |
6 | 38 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:08.05 | |
7 | 127 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:10.04 | |
8 | 188 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 1:10.06 | |
9 | 73 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 25 m | 1:10.13 | |
10 | 79 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:10.13 | |
11 | 258 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:11.34 | |
12 | 31 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | 1:11.50 | |
13 | 36 | Bagelius Johanna | 2004 | SPÅRVÄGEN | BB4604 | 25 m | 1:12.06 | |
14 | 269 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:12.06 | |
15 | 66 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 1:12.13 | |
16 | 199 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 1:12.38 | |
17 | 233 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 1:12.42 | |
18 | 229 | Wettergren Clara | 2002 | TUREBERG | AQ3802 | 25 m | 1:12.43 | |
19 | 184 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:13.29 | |
20 | 237 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:13.44 | |
21 | 256 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:15.09 | |
22 | 71 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:15.18 | |
23 | 252 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:15.29 | |
24 | 288 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:15.34 | |
25 | 284 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:15.53 | |
26 | 97 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:15.84 | |
27 | 94 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:16.28 | |
28 | 41 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 50 m | 1:16.31 | |
29 | 198 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 25 m | 1:16.82 | |
30 | 245 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:17.36 | |
31 | 89 | Thunberg Alma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV1605 | 25 m | 1:18.46 | |
32 | 262 | Mattila Anna | 2004 | VÄSBY SS | BY4804 | 25 m | 1:18.48 | |
33 | 253 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 25 m | 1:21.98 | |
34 | 241 | Brandt Elsa | 2006 | VÄSBY SS | AP5806 | 25 m | 1:22.11 | |
35 | 227 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:23.85 | |
36 | 263 | Melander Linn | 2005 | VÄSBY SS | AR0205 | 25 m | 1:24.73 | |
37 | 91 | Uddeholt Lisa | 2005 | SPÅRVÄGEN | AX6405 | 25 m | 1:28.71 | |
38 | 53 | Groth Wilma | 2005 | SPÅRVÄGEN | AV2605 | 25 m | 1:30.28 | |
39 | 8 | Ehrengren Irma | 2005 | DANDERYD | BN9605 | 25 m | 1:35.82 | |
40 | 13 | Malkan-Juvelin Felicia | 2005 | DANDERYD | BH1805 | 25 m | 1:36.41 | |
41 | 276 | Sköld Hanna | 2005 | VÄSBY SS | AP2805 | 25 m | 1:39.06 | |
42 | 16 | Rosander Ebba | 2005 | DANDERYD | BH9605 | 25 m | 1:39.62 | |
43 | 77 | Nivenius Karolina | 2005 | SPÅRVÄGEN | BC8405 | 25 m | 1:48.14 | |
44 | 4 | Barkvall Rebecka | 2007 | DANDERYD | AK8807 | 25 m | ||
45 | 9 | Ekenbäck Elsa | 2006 | DANDERYD | BO4406 | 25 m | ||
46 | 144 | Lundmark Agnes | 2006 | SS04 | AH2806 | 25 m | ||
47 | 173 | Velden Alice | 2005 | SS04 | AO2405 | 25 m | ||
48 | 179 | Zwinkels Julia | 2004 | SS04 | BM4404 | 25 m | ||
49 | 279 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | ||
50 | 282 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 14 februari 2018 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb | Utskriftstid | 15:51 |