Program for XXXII Turku Super Games
Below are all entry- and startlists shown by session.
Morning session
Laji 2, 200m ind. medley M, B16 |
Sponsori: Schenker Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 - 16 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 2:10.86 | 2:15.86 | |
2 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 2:14.52 | 2:19.52 | |
3 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 2:21.30 | 2:26.30 | |
4 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 03A474 | 50 m | 2:30.49 | 2:30.49 | |
5 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 50 m | 2:33.01 | 2:33.01 | |
6 | Kinnunen Aapo | 2004 | ÅSK | 04A250 | 25 m | 2:35.95 | 2:40.95 | |
7 | Kallio Samu Petteri | 2002 | ÅSK | 02A516 | 50 m | 2:41.84 | 2:41.84 | |
8 | Konttinen Akira | 2003 | ÅSK | 03A546 | 25 m | 2:37.66 | 2:42.66 | |
9 | Pihlava Jaakko | 2004 | AUi | 04A845 | 50 m | 2:46.71 | 2:46.71 | |
10 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 04A196 | 50 m | 2:47.88 | 2:47.88 | |
11 | Rannik Ranel | 2003 | KALEVI | 50 m | 2:49.62 | 2:49.62 | ||
12 | Kunttila Tatu | 2003 | ÅSK | 03A443 | 25 m | 2:45.24 | 2:50.24 | |
13 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 03A450 | 25 m | 2:48.87 | 2:53.87 | |
14 | Rekola Rasmus | 2004 | ÅSK | 04A638 | 25 m | 2:49.60 | 2:54.60 | |
15 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 25 m | 2:53.56 | 2:58.56 | |
16 | Vainio Konsta | 2005 | AUi | 05A299 | 50 m | 2:58.84 | 2:58.84 | |
17 | Mamandi Sharo | 2002 | AUi | 02B262 | 25 m | 2:57.54 | 3:02.54 | |
18 | Mäenpää Eero | 2005 | ÅSK | 05A377 | 50 m | 3:02.55 | 3:02.55 | |
19 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 25 m | 2:59.46 | 3:04.46 | |
20 | Amosov Maksim | 2005 | AUi | 05A932 | 25 m | 3:04.70 | 3:09.70 | |
21 | Linderborg Aarni | 2005 | ÅSK | 05A268 | 25 m | 3:07.56 | 3:12.56 | |
22 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 25 m | 3:10.86 | 3:15.86 | |
23 | Leo Casper | 2004 | ÅSK | 04A635 | 25 m | 3:12.03 | 3:17.03 | |
24 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 25 m | 3:24.95 | 3:29.95 | |
25 | Laine Elias | 2003 | ÅSK | 03A465 | 25 m | |||
26 | Viitala Niko | 2003 | AUi | 03A518 | 25 m |
17 - 99 v |
1 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 99A027 | 25 m | 2:05.80 | 2:10.80 | |
2 | Enroth Hugo | 2001 | ÅSK | 01A477 | 25 m | 2:22.11 | 2:27.11 | |
3 | Lindroos Otto | 2001 | AUi | 01B175 | 25 m | 2:49.40 | 2:54.40 | |
4 | Rannikko Otto | 1999 | ÅSK | 99A384 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 10:06 |