Ohjelma XXXII Turku Super Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Morning session
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 200m ind. medley W, G15 | Suorafinaali | Muovitech Finland Oy | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m ind. medley M, B16 | Suorafinaali | Schenker Oy | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m free Masters W | Suorafinaali | Citywork | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m free Masters M | Suorafinaali | x-copy | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m free disabled W | Suorafinaali | Turun Hylly- & Trukkitalo | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m free disabled M | Suorafinaali | Crawford AssaAbloy Oy | Osallistujaluettelo | |
8 | 50m free M, B16 | Suorafinaali | ProFashion Oy Gant | Osallistujaluettelo | |
7 | 50m free W, G15 | Suorafinaali | Marli | Osallistujaluettelo | |
9 | 50m breast W, G15 | Suorafinaali | x-copy | Osallistujaluettelo | |
10 | 50m breast M, B16 | Suorafinaali | Ortomat Herpola | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m back W, G15 | Suorafinaali | ProFashion Oy Boomerang | Osallistujaluettelo | |
12 | 50m back M, B16 | Suorafinaali | Belindos | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m butterfly W, G15 | Suorafinaali | Best-Hall Oy | Osallistujaluettelo | |
14 | 50m butterfly M, B16 | Suorafinaali | Turun Vapaavarasto Oy | Osallistujaluettelo | |
15 | 200m free W, G15 | Suorafinaali | Marli | Osallistujaluettelo | |
16 | 200m free M, B16 | Suorafinaali | ProFashion Oy Gant | Osallistujaluettelo | |
17 | 200m breast W, G15 | Suorafinaali | Turun Satama Oy | Osallistujaluettelo | |
18 | 200m breast M, B16 | Suorafinaali | Turun Hylly- & Trukkitalo | Osallistujaluettelo | |
19 | 200m back W, G15 | Suorafinaali | ProFashion Oy Boomerang | Osallistujaluettelo | |
20 | 200m back M, B16 | Suorafinaali | Ursuit Oy | Osallistujaluettelo | |
21 | 200m butterfly W, G15 | Suorafinaali | Best-Hall Oy | Osallistujaluettelo | |
22 | 200m butterfly M, B16 | Suorafinaali | Schenker Oy | Osallistujaluettelo | |
24 | 50m back disabled M | Suorafinaali | x-copy | Osallistujaluettelo | |
23 | 50m back disabled W | Suorafinaali | Turun Vapaavarasto Oy | ||
25 | 50m back Masters W | Suorafinaali | Citywork | ||
26 | 50m back Masters M | Suorafinaali | Belindos | Osallistujaluettelo | |
27 | 4X50m medley W, G15 | Suorafinaali | Crawford AssaAbloy Oy | Osallistujaluettelo | |
28 | 4X50m medley M, B16 | Suorafinaali | Muovitech Finland Oy | Osallistujaluettelo |